Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εχει καποιο κοριτσι σκουλαρίκι στον αφαλο???? 

Για το αν χρειάζεται να το βγάλεις ρωτάς; Φαντάζομαι αν παρά φουσκώσει η κοιλιτσα μπορεί να τραβάει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Για το αν χρειάζεται να το βγάλεις ρωτάς; Φαντάζομαι αν παρά φουσκώσει η κοιλιτσα μπορεί να τραβάει.

Ναι... Αυτο εχω σκοπο, να το  βγάλω πιο μετα αλλα ήθελα να ακούσω εμπειριες αν ειχε καμια :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι... Αυτο εχω σκοπο, να το  βγάλω πιο μετα αλλα ήθελα να ακούσω εμπειριες αν ειχε καμια :P

Είχα μικρούλα και σκίστηκε όχι από κοιλιά αλλα επειδή την είχα κάνει μόνη μου :P   

Εχω και εγω απορία με τατουάζ χαμηλά τι γίνεται αν ανοίγει κ τέτοια 

Link to comment
Share on other sites

νομιζω @anemoni1989 οτι μετα μπορει να σου ανοιξει πληγη παλι γιατι τραβαει πολυ ο αφαλος εγω βλεπω εχει αλλαξει τελειως θεση η κοιλια. 

@Beboula25 το τατουαζ θα επανελθει οταν επανελθει το δερμα μην φοβασαι αυτο στο λεω με σιγουρια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

νομιζω @anemoni1989 οτι μετα μπορει να σου ανοιξει πληγη παλι γιατι τραβαει πολυ ο αφαλος εγω βλεπω εχει αλλαξει τελειως θεση η κοιλια. 

@Beboula25 το τατουαζ θα επανελθει οταν επανελθει το δερμα μην φοβασαι αυτο στο λεω με σιγουρια!!!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! Βέβαια πρώτα ο Θεός να μείνω να φουσκωσω..  

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε οτι είναι αρνητικό αφήστε που πρέπει να έχει ξεκινήσει ήδη και η περίοδος. Την Τετάρτη θα πάω και αν είμαι εντάξει μπορούμε να ξεκινήσουμε πάλι με προετοιμασία ενδομητρίου μιας και έχω άλλες 5 βλαστοκύστες στην κατάψυξη.Δεν ήταν αυτή λοιπόν η σειρά μου..Μπορεί να είναι η τρίτη η τυχερή!!!

Συγνωμη κοριτσάκι μου που δεν σου έγραψα νωριτερα.μην απογοητεύεσαι.θα πας να σε δει ο γιατρος σου και ανάλογος θα πράξετε.ξερω ότι είναι δύσκολο.υπομονη κορίτσι μου και δύναμη.

2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Μερες σκεφτομαι να σας μιλησω αλλα το αποφευγω...δεν ειμαι καλα ψυχολογικα...χτες πηγα σε μια βαφτιση και φρικαρα! Αρχισα να σκεφτομαι οτι δεν ειμαι εγω για τετοια και οτι εκανα λαθος που προσπαθησα να κανω παιδι...και δε θα μπορεσω να ανταποκριθω σε ενα τετοιο ρολο! Οσο σκεφτομαι οτι αλλες κοπελες προσπαθουν χρονια νιωθω ακομα πιο χαλια που εμενα μου ηρθε τοσο ευκολα αλλα παρολα αυτα δεν ειμαι ευτυχισμενη! Ειμαι σε μια συνεχη ενταση...παλευω να κοιμηθω τα βραδια και βλεπω εφιαλτες...ισως πρεπει να δω καποιο ψυχολογο...δε ξερω...παντως δε παλευεται αυτη η κατασταση...θελω να χαρω και δεν μπορω...ολο τετοια χαζα σκεφτομαι!

Κοίτα.επειδη παίρνω ορμόνες και από χάπια είμαι  άστα να πάνε.ετσι το γκουγκλαρα και οι σκέψεις που λες είναι καθαρά ορμονικο.ετσι διάβασα.πολλες γυναίκες το παθαίνουν.ειναι φυσιολογικό.να θυμάσαι πόσο το ήθελες στην αρχή και θα ηρεμησεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , linaa είπε:

νομιζω @anemoni1989 οτι μετα μπορει να σου ανοιξει πληγη παλι γιατι τραβαει πολυ ο αφαλος εγω βλεπω εχει αλλαξει τελειως θεση η κοιλια. 

@Beboula25 το τατουαζ θα επανελθει οταν επανελθει το δερμα μην φοβασαι αυτο στο λεω με σιγουρια!!!!

Κοιτα οι Αμερικάνοι συστηνουν να το βγάζεις οταν αρχισει και σε ενοχλει... Δηλ οταν αρχισει και τσιτωνει... Τωρα βλεποντας και κανοντας... Η αληθεια ειναι θα θελα να το βγαλω οσο τ δυνατόν αργότερα μπας και γλιτωνα το να κλείσει αλλα αυτο ειναι το λιγότερο!!!  :P με 20 ευρα την ξανανοιγω!! (θα μαι μοντέρνα μαμα εγω) 

Το τατουάζ νομίζω επανέρχεται αρκεί να μην κανεις ραγαδες εκει.. Εγω ευτυχως δεν εχω σε κοιλια και μεση και για αυτο δεν ανησυχώ! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Κοιτα οι Αμερικάνοι συστηνουν να το βγάζεις οταν αρχισει και σε ενοχλει... Δηλ οταν αρχισει και τσιτωνει... Τωρα βλεποντας και κανοντας... Η αληθεια ειναι θα θελα να το βγαλω οσο τ δυνατόν αργότερα μπας και γλιτωνα το να κλείσει αλλα αυτο ειναι το λιγότερο!!!  :P με 20 ευρα την ξανανοιγω!! (θα μαι μοντέρνα μαμα εγω) 

Το τατουάζ νομίζω επανέρχεται αρκεί να μην κανεις ραγαδες εκει.. Εγω ευτυχως δεν εχω σε κοιλια και μεση και για αυτο δεν ανησυχώ! :P

κοιτα απο δικη μου εμπειρια οσες τρυπες εκανα εκτος αυτιου κλεισαν κοριτσαρα μεσα σε ενα διμηνο ακομα κ χρονια που τις ειχα μεγαλο ξενερωμα.... τωρα πιστευω οτι αν αρχισει κ σε ενοχλει κ ανοιξει πληγουλα  θα κλεισει ακομα πιο γρηγορα πιστεψε με αν ανοιξει κ το βγαλεις παει οποτε νομιζω καλητερα πιο νωρις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Κοιτα οι Αμερικάνοι συστηνουν να το βγάζεις οταν αρχισει και σε ενοχλει... Δηλ οταν αρχισει και τσιτωνει... Τωρα βλεποντας και κανοντας... Η αληθεια ειναι θα θελα να το βγαλω οσο τ δυνατόν αργότερα μπας και γλιτωνα το να κλείσει αλλα αυτο ειναι το λιγότερο!!!  :P με 20 ευρα την ξανανοιγω!! (θα μαι μοντέρνα μαμα εγω) 

Το τατουάζ νομίζω επανέρχεται αρκεί να μην κανεις ραγαδες εκει.. Εγω ευτυχως δεν εχω σε κοιλια και μεση και για αυτο δεν ανησυχώ! :P

Χαχαα μου άρεσε αυτό με το μοντέρνα και εγω με βλέπω και για άλλο μετά :-D Όσο για την τρύπα αυτό που λες το πολύ πολύ ξανά κανεις. Για τις ραγάδες ανησυχώ γιατί είμαι επιρρεπής.Ειμαι 50 κιλά αλλα όταν πιτσιρικα είχα πάρει λόγω θέματος κάποια κιλάκια αμεσως έκανα ραγάδες σε κάποια σημεία.Εχω προμηθευτεί κρέμες τώρα από την προηγούμενη εγκυμοσυνη και όταν με το καλό έρθει θα βάλω αμεσως για πρόληψη

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Την Τεταρτη 200 και Σήμερα 2473.τι λέτε?

Ωωωω τελεια!!!! Συγχαρητηρια!!! Μπραβο!!!!

Λοιπον κοριτσια απο το μεσημερι φοραω τα βραχιολακια για τη ναυτια.....Για να δουμε τι θα δουμε!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαα μου άρεσε αυτό με το μοντέρνα και εγω με βλέπω και για άλλο μετά :-D Όσο για την τρύπα αυτό που λες το πολύ πολύ ξανά κανεις. Για τις ραγάδες ανησυχώ γιατί είμαι επιρρεπής.Ειμαι 50 κιλά αλλα όταν πιτσιρικα είχα πάρει λόγω θέματος κάποια κιλάκια αμεσως έκανα ραγάδες σε κάποια σημεία.Εχω προμηθευτεί κρέμες τώρα από την προηγούμενη εγκυμοσυνη και όταν με το καλό έρθει θα βάλω αμεσως για πρόληψη

Τατουάζ και εγω εννοείται θα κανω τατουάζ αφου γεννησω και θηλασω...!!! Και αμα κλείσει η τρύπα θα την ανοιξω ξανα εννοείται! Είναι λατρεια! 

Οσο για την τρυπα @linaa μου αρεσει τοσο πολυ,  για αυτό και θα το καθυστερησω! Αμα ενοχλει εννοείται θα τ βγάλω, αλλα πριν ενοχλησει θα το καμαρωνω (ναι ειμαι τρελη) :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Τατουάζ και εγω εννοείται θα κανω τατουάζ αφου γεννησω και θηλασω...!!! Και αμα κλείσει η τρύπα θα την ανοιξω ξανα εννοείται! Είναι λατρεια! 

Οσο για την τρυπα @linaa μου αρεσει τοσο πολυ,  για αυτό και θα το καθυστερησω! Αμα ενοχλει εννοείται θα τ βγάλω, αλλα πριν ενοχλησει θα το καμαρωνω (ναι ειμαι τρελη) :P

LIKE !!!:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...