Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμεις εν τ μεταξυ ξεκινησαμε διαδικασίες για τον πολιτικό και ηδη βαρεθηκα... Ξερει καποια αν πρέπει να εχω και μπομπονιερες??? Δεν έχω ιδέα απο τετοια

χα χα χα χα δεν παλευεσε!!!! μονο αν θελετε καλε μπομπονιερες αν δεν θελετε γιατι να εχεις???? 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμεις εν τ μεταξυ ξεκινησαμε διαδικασίες για τον πολιτικό και ηδη βαρεθηκα... Ξερει καποια αν πρέπει να εχω και μπομπονιερες??? Δεν έχω ιδέα απο τετοια

Χαχααχαα ποσο σε καταλαβαίνω! Όπως θέλεις πας ότι θέλεις κανεις δεν σε υποχρεώνουν.Αν σκοπεύεις να δώσεις κάνε κάτι απλό μην ξοδευτείτε τώρα για αυτό τα κανεις με το καλό στον θρησκευτικό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμεις εν τ μεταξυ ξεκινησαμε διαδικασίες για τον πολιτικό και ηδη βαρεθηκα... Ξερει καποια αν πρέπει να εχω και μπομπονιερες??? Δεν έχω ιδέα απο τετοια

Ααα πολιτικο!!!! Αντε με το καλο! Οχι καλε δεν ειναι απαραιτητο να εχεις μπομπονιερες.Στον πολιτικο κανεις οτι θελεις!

Link to comment
Share on other sites

Κ κουνιαδα μου κατι ελεγε για μπομπονιερες και απορησα!!! Καλα εννοειται θα τις εφτιαχνα μονη μου, γιατί τα θεωρώ πεταμένα λεφτα, ενω ειναι πανεύκολο να το κανω μονη μου!! 

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Κ κουνιαδα μου κατι ελεγε για μπομπονιερες και απορησα!!! Καλα εννοειται θα τις εφτιαχνα μονη μου, γιατί τα θεωρώ πεταμένα λεφτα, ενω ειναι πανεύκολο να το κανω μονη μου!! 

 

Μόνη σου θα ελεγα και εγω.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμεις εν τ μεταξυ ξεκινησαμε διαδικασίες για τον πολιτικό και ηδη βαρεθηκα... Ξερει καποια αν πρέπει να εχω και μπομπονιερες??? Δεν έχω ιδέα απο τετοια

Όχι ρε.στο πολιτικό Δεν χρειάζεται.εκτος αν δεν έχετε σκοπό να κάνετε θρησκευτικό.θα το κάνετε ανοιχτό ή οι γονείς και οι κουμπάροι? Εγώ να σου πω την  αλήθεια τον πολιτικό Θέλω Εγώ ο άντρας μου και οι κουμπάροι.ουτως ή άλλως για μενα θα ναι τυπικό καθαρά για το παιδι.ολοι οι υπόλοιποι στον θρησκευτικό.ρομαντικο τον Θέλω τον γάμο.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Χαχαχα like!!!!:D

Γεια σου ζουζουνιτσα! Να χαίρεσαι τα αγοράκια σου με το καλό και το τρίτο παιδάκι μπράβο σου!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ναι... Αυτο εχω σκοπο, να το  βγάλω πιο μετα αλλα ήθελα να ακούσω εμπειριες αν ειχε καμια :P

Από όσο γνωρίζω τον βγάζεις από όταν όταν μάθεις ότι είσαι έγκυος..τουλάχιστον 2 φίλες μου έτσι τους είχε πει ο γιατρός.

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Γεια σου ζουζουνα! Με το καλο να ΞΑΝΑ γίνεις μανούλα το 2018! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια...το θέλω..καμία φορά βέβαια προβληματίζομαι αλλά έτσι κι αλλιώς έλεγα τον Ιούλιο μέχρι το Σεπτέμβρη αν κάτσει αλλιώς εντατικά από του χρόνου τον Μάιο...στην αρχή σαν πλάνο το 2ο είχα..αλλά είπα ας κάνω κ κάτι λίγο πιο πριν ,αν κ δεν νομίζω να κάτσει γιατί στον 2ο άργησε...βέβαια τώρα άγχος δεν έχω..αν θέλει να έρθει οκ..Καλώς να έρθει .θέλω πολύ η αλήθεια είναι κ ενα κοριτσάκι.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια όλα καλά με το γιατρό μου επιβεβαίωσε ότι οι ορμονες είναι οκ και ότι δεν υπάρχει τίποτα ανησυχιτικο από τον υπέρηχο!

μου είπε να ηρεμήσω απλά!

αυτά!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

κορίτσια όλα καλά με το γιατρό μου επιβεβαίωσε ότι οι ορμονες είναι οκ και ότι δεν υπάρχει τίποτα ανησυχιτικο από τον υπέρηχο!

μου είπε να ηρεμήσω απλά!

αυτά!

Είδες;; Αντε μπράβο να ηρεμήσεις τώρα όμως ναι;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , loyloy είπε:

Όχι ρε.στο πολιτικό Δεν χρειάζεται.εκτος αν δεν έχετε σκοπό να κάνετε θρησκευτικό.θα το κάνετε ανοιχτό ή οι γονείς και οι κουμπάροι? Εγώ να σου πω την  αλήθεια τον πολιτικό Θέλω Εγώ ο άντρας μου και οι κουμπάροι.ουτως ή άλλως για μενα θα ναι τυπικό καθαρά για το παιδι.ολοι οι υπόλοιποι στον θρησκευτικό.ρομαντικο τον Θέλω τον γάμο.

 

Οχι ανοιχτό καλε! Συναμεταξυ μας θα ειμαστε!! Γονεις, αδερφια και μαρτυρες! Θα κάνουμε γάμο βαπτιση αναγκαστικά γτ το θέλει πολύ ο καλός μου.. Εγω και με συμφωνο ικανοποίημενη ήμουν 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνα να το αφήσεις στη τύχη και ολα θα πάνε καλα. Εισαι πολυ μικρη ακομα για να κανεις κι αλλα 10 άμα θες! Καλα να ειναι! 

Νεραιδομαιρη μπράβο! Τώρα που σου έφυγε και το άγχος να δεις πως θα πιάσετε πιο εύκολα! Ετσι παει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...