Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οχι ανοιχτό καλε! Συναμεταξυ μας θα ειμαστε!! Γονεις, αδερφια και μαρτυρες! Θα κάνουμε γάμο βαπτιση αναγκαστικά γτ το θέλει πολύ ο καλός μου.. Εγω και με συμφωνο ικανοποίημενη ήμουν 

Τότε μη κάνεις μπομπονιέρες.δεν υπάρχει λόγος να παιδευεσαι και να ξοδεύεσαι 

@*ζουζουνα*!!! Καλ ως ήρθες.καλε είσαι μικρούλα και ήδη με 2 παιδάκια.μπραβο σου.να σου ζήσουν.υα ρθει μόνο του και το τρίτο Αφού το θες πολύ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, loyloy είπε:

Τότε μη κάνεις μπομπονιέρες.δεν υπάρχει λόγος να παιδευεσαι και να ξοδεύεσαι 

@*ζουζουνα*!!! Καλ ως ήρθες.καλε είσαι μικρούλα και ήδη με 2 παιδάκια.μπραβο σου.να σου ζήσουν.υα ρθει μόνο του και το τρίτο Αφού το θες πολύ!!!!!!!!

να σαι καλά Καλώς σας βρήκα,μικρή οκ..Εντάξει 29 είμαι μικρή δεν είμαι κ πολύ..αλλά να σ πω..στην αρχή έλεγα 2 κ Τέλος παιδιά εννοώ..αρκεί να είναι ένα ένα αλλά είναι αυτό που λένε ότι όταν κάνεις σχέδια ο Θεός γελάει..οπότε γι'αυτό πού έστειλε κ 2ο γιο για να κάνω κι άλλο μήπως κ έρθει το κορίτσι..αλλά όταν έρθει που γερό να Ναι βέβαια ότι κ να'ναι 3 πια θα είναι πολύ καλά....τώρα τι να πω θα δείξει..εδώ θα μαστε να τα λέμε..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

να σαι καλά Καλώς σας βρήκα,μικρή οκ..Εντάξει 29 είμαι μικρή δεν είμαι κ πολύ..αλλά να σ πω..στην αρχή έλεγα 2 κ Τέλος παιδιά εννοώ..αρκεί να είναι ένα ένα αλλά είναι αυτό που λένε ότι όταν κάνεις σχέδια ο Θεός γελάει..οπότε γι'αυτό πού έστειλε κ 2ο γιο για να κάνω κι άλλο μήπως κ έρθει το κορίτσι..αλλά όταν έρθει που γερό να Ναι βέβαια ότι κ να'ναι 3 πια θα είναι πολύ καλά....τώρα τι να πω θα δείξει..εδώ θα μαστε να τα λέμε..

Γέροι και ευτυχισμένοι να είσαστε με τον άντρα σου και ολ α θα γίνουν.αλλα σε κόβω για αγορομανα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Εμεις εν τ μεταξυ ξεκινησαμε διαδικασίες για τον πολιτικό και ηδη βαρεθηκα... Ξερει καποια αν πρέπει να εχω και μπομπονιερες??? Δεν έχω ιδέα απο τετοια

Δεν ειναι απαραιτητες οι μπομπονιερες στον πολιτικο...

Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι..παρατηρησα οτι στο στηθος οι θηλες εχουν σκουρυνει λιγο..συμβαινει κ οταν ειναι να αδιαθετησουμε αυτη η αλλαγη και δεν το ειχα προσεξει πιο πριν?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν ειναι απαραιτητες οι μπομπονιερες στον πολιτικο...

Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι..παρατηρησα οτι στο στηθος οι θηλες εχουν σκουρυνει λιγο..συμβαινει κ οταν ειναι να αδιαθετησουμε αυτη η αλλαγη και δεν το ειχα προσεξει πιο πριν?

Γεια σου Δημητρούλα.. Μπορεί να συμβαίνει.Για μένα πάντως ξέρεις τι έχω καταλάβει; Πως μόνο η περίοδος έχει συμπτώματα και όταν δεν θα τα έχω όσο πλησιάζει(εκτός του στήθους) τότε θα αρχίζω να ψιλιαζομαι. ξεκίνησαν ήδη τα δικά μου όργανα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν ειναι απαραιτητες οι μπομπονιερες στον πολιτικο...

Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι..παρατηρησα οτι στο στηθος οι θηλες εχουν σκουρυνει λιγο..συμβαινει κ οταν ειναι να αδιαθετησουμε αυτη η αλλαγη και δεν το ειχα προσεξει πιο πριν?

αυτο είναι συνηθισμένο σύμπτωμα εγκυμοσύνης!!στο εύχομαι να είσαι!τωρα για πριν την περίοδο δεν ξερω δεν εχω παρατηρήσει ποτέ κάτι τέτοιο..αλλά κάθε γυναίκα είναι διαφορετική..πότε περιμένεις θυμισε μου;;εύχομαι να μην έρθει και να μας πεις τα ευχάριστα!απλά θα σου έλεγα να μην πολυψάχνεις για συμπτωματα γιατι δεν θα βγάλεις άκρη..4 φορές έμεινα έγκυος και τα συμπτώματα ήταν όπως της περιόδου οπότε δεν κατάλαβα τίποτα πριν την καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!έχω είδη 2 γιους κ σκέφτομαι σοβαρά να πάω κ για 3ο,Μήπως κ έρθει κ ενα κοριτσάκι το θέλει πολύ ο μεγάλος μου γιος...κ λέω μήπως μετά τον Ιούλιο ξεκινήσω λίγο καμία προσπάθεια...

στον 2ο δυσκολεύτηκα να μείνω έγκυος έκανα 1.5 χρόνο αλλά τελικά έμεινα μετά από σαλπιγγογραφια που έκανα κ επειδή τότε ίσως μου έφυγε το άγχος..ετών 29 είμαι τώρα.

εύχομαι σε όλες με ένα μικρό σπορακι στην κοιλίτσα!!!

Ζουζούνα στο πρωτο σου παιδάκι έμεινες εύκολα ? υπήρξε συγκεκριμένος λόγος που καθυστέρησε τη σύλληψη στο δεύτερο? 

υ.γ.Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι σε όλες να πραγματοποιηθεί το όνειρο σας.

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Γεια σου Δημητρούλα.. Μπορεί να συμβαίνει.Για μένα πάντως ξέρεις τι έχω καταλάβει; Πως μόνο η περίοδος έχει συμπτώματα και όταν δεν θα τα έχω όσο πλησιάζει(εκτός του στήθους) τότε θα αρχίζω να ψιλιαζομαι. ξεκίνησαν ήδη τα δικά μου όργανα 

Καλα τα λες..τι καθομσι κ παρατηρω..αφου δεν θα γινει τπτ στο τελος...αλλη μια βδομαδα εμεινε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σημερα ξυπνησα κατα τις 5 πμ με άγχος. Πριν λιγο πήγα τουαλέτα και είδα λίγα καφε. Εχω αγχωθεί και στεναχωρηθεί. Ειμαι στην 9η εβδομαδα. 

Καλημέρα!

Μη στεναχωριεσαι και μην αγχωνεσαι δε θα είναι κάτι, έχω διαβάσει ότι κατά το πρώτο τρίμηνο μπορεί να συμβεί αυτό.

Μίλησε και με το γιατρό σου και όλα καλά θα ειναι!!!

θετική σκέψη!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σημερα ξυπνησα κατα τις 5 πμ με άγχος. Πριν λιγο πήγα τουαλέτα και είδα λίγα καφε. Εχω αγχωθεί και στεναχωρηθεί. Ειμαι στην 9η εβδομαδα. 

Καλημέρα!! Μην φοβάσαι κοριτσι μου ειναι πολυ αυχνο.. Αρχίζει να σχηματιζεται ο πλακουντας αυτη την εβδομάδα και για αυτο βλέπουμε καφε ή αιμα... Θυμησου εγω ειχα αιμορραγια κανονικη με αιμα κατακοκκινο! Παρε το γιατρο σου τηλέφωνο και οχι πολυ κουραση ή βαρη... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...