Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Ευχαριστώ κορίτσια!! Και εμενα μου τελείωσαν τα likes οποτε στέλνω καρδιές σε όλες! 

Beboula πολυ χαίρομαι που σε βρίσκω ανανεωμένη και αποφασισμένη! Αν και ποτε δεν ξέρεις, μπορει να εισαι ήδη. Δεν θελω να σε κανω να ελπίζεις γιατι θα ερθει οταν ειναι το τυχερό του. Αλλα, οπως εχουμε πει εχουν λόξα τα μωρά να έρχονται εκει που δεν τα περιμένεις. Οποτε...! Α, όσο για τα προεόρτια της περιόδου που νιώθεις, εγω πάντα τα είχα στις εγκυμοσύνες μου. 

Kido, κάνε ενα τεστ αυριο το πρωι. Κι αν δε δείξει θα συνεχίσεις να κανεις καθε μερα μέχρι να δείξει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια!! Και εμενα μου τελείωσαν τα likes οποτε στέλνω καρδιές σε όλες! 

Beboula πολυ χαίρομαι που σε βρίσκω ανανεωμένη και αποφασισμένη! Αν και ποτε δεν ξέρεις, μπορει να εισαι ήδη. Δεν θελω να σε κανω να ελπίζεις γιατι θα ερθει οταν ειναι το τυχερό του. Αλλα, οπως εχουμε πει εχουν λόξα τα μωρά να έρχονται εκει που δεν τα περιμένεις. Οποτε...! Α, όσο για τα προεόρτια της περιόδου που νιώθεις, εγω πάντα τα είχα στις εγκυμοσύνες μου. 

Kido, κάνε ενα τεστ αυριο το πρωι. Κι αν δε δείξει θα συνεχίσεις να κανεις καθε μερα μέχρι να δείξει!!!

Λες;;; Εύκολα!! Ευχαριστώ που με ακούτε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , kido είπε:

Λες;;; Εύκολα!! Ευχαριστώ που με ακούτε!! 

Δεν πας για μια χωριακουλα?αν ειναι θα Ναι χαμηλή αλλά δείξει.σκεψου της ανεμονης στην εγκυμοσύνη η πρώτη χωριακη ήταν 6.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Δεν έχω τίποτα από τα της περιόδου που για μένα είναι ότι ξεπριζεται το στήθος και έχω κρυάδες... και αέρια... αλλά έχω ακόμα 2 μέρες...

Να μην έρθουν αυτά λοιπόν!

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια!! Και εμενα μου τελείωσαν τα likes οποτε στέλνω καρδιές σε όλες! 

Beboula πολυ χαίρομαι που σε βρίσκω ανανεωμένη και αποφασισμένη! Αν και ποτε δεν ξέρεις, μπορει να εισαι ήδη. Δεν θελω να σε κανω να ελπίζεις γιατι θα ερθει οταν ειναι το τυχερό του. Αλλα, οπως εχουμε πει εχουν λόξα τα μωρά να έρχονται εκει που δεν τα περιμένεις. Οποτε...! Α, όσο για τα προεόρτια της περιόδου που νιώθεις, εγω πάντα τα είχα στις εγκυμοσύνες μου. 

Kido, κάνε ενα τεστ αυριο το πρωι. Κι αν δε δείξει θα συνεχίσεις να κανεις καθε μερα μέχρι να δείξει!!!

Μακάρι να έρθει αυτη η στιγμή η έκπληξη απλά επειδή κ εμενα ήταν η τριτη φορά κ δεν είχα σε καμία πονους περιοδου κ το ελεγα δεν θα αδιαθετησω κ φυσικά απίστευτο πρήξιμο στήθους.Και τώρα δεν μιλάω για πόνο στην κοιλιτσα αλλα πολύ χαμηλά εκεί που λες μαζεύεται τωρα θα βγει όπου να ναι χαχαα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια!

Ξαναξεκιναμε προσπάθεια αυτή τη φορά με δανεικά ωάρια. Την Παρασκευή πάμε για πρώτο υπέρηχο,αιματολογικές και για να πάρω οδηγίες. Μη με ρωτήσετε γιατί,πως κτλ πήρα αυτή την απόφαση. Απλά δεν αντέχω άλλο ψυχικά να προσπαθώ και στο τέλος να φτάσω να χάσω πάλι ένα μωρό λίγο πριν την γεννα. 

  • Μου αρέσει 5

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Ξαναξεκιναμε προσπάθεια αυτή τη φορά με δανεικά ωάρια. Την Παρασκευή πάμε για πρώτο υπέρηχο,αιματολογικές και για να πάρω οδηγίες. Μη με ρωτήσετε γιατί,πως κτλ πήρα αυτή την απόφαση. Απλά δεν αντέχω άλλο ψυχικά να προσπαθώ και στο τέλος να φτάσω να χάσω πάλι ένα μωρό λίγο πριν την γεννα. 

Μπράβο palmoira!!!!! Ολα να πάνε τελεια και σύντομα να κανεις το μωράκι σου!!! Γιατι όπως και να το κανουμε, δικο σου θα ειναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Ξαναξεκιναμε προσπάθεια αυτή τη φορά με δανεικά ωάρια. Την Παρασκευή πάμε για πρώτο υπέρηχο,αιματολογικές και για να πάρω οδηγίες. Μη με ρωτήσετε γιατί,πως κτλ πήρα αυτή την απόφαση. Απλά δεν αντέχω άλλο ψυχικά να προσπαθώ και στο τέλος να φτάσω να χάσω πάλι ένα μωρό λίγο πριν την γεννα. 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Koρίτσι μου με το καλό!!!Εύχομαι αυτή η προσπαθειά σας να είναι τυχερή!!!!

@kidoΓλυκιά μου εύχομαι με θετικό τεστάκιιιιιι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Μπράβο palmoira!!!!! Ολα να πάνε τελεια και σύντομα να κανεις το μωράκι σου!!! Γιατι όπως και να το κανουμε, δικο σου θα ειναι!!!!

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου! Εννοειται ότι θα είναι δικό μου! Και να υιοθετήσω πάλι δικό μου θα είναι!

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Ξαναξεκιναμε προσπάθεια αυτή τη φορά με δανεικά ωάρια. Την Παρασκευή πάμε για πρώτο υπέρηχο,αιματολογικές και για να πάρω οδηγίες. Μη με ρωτήσετε γιατί,πως κτλ πήρα αυτή την απόφαση. Απλά δεν αντέχω άλλο ψυχικά να προσπαθώ και στο τέλος να φτάσω να χάσω πάλι ένα μωρό λίγο πριν την γεννα. 

Μπραβο σου που ξαναπροσπαθεις!!!!!!!!σου εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή!! !!αισιοδοξία και ολ α θα πάνε Καλά!σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!!!!!!!

πρίν από 29 λεπτά , kido είπε:

Στεγνό και καθαρό το μέτωπο απο μενα κόρες!

Θα κρατηθείς μέχρι αύριο να κανει ς τεστ?

Link to comment
Share on other sites

@palmoira ειδα την απόφαση σου και στο αλλο θεμα!!! Πολυ γενναια αποφαση και μπραβο σας!! Δεν τίθεται θεμα κριτικής απο κανεναν ειναι δικη σας αποφαση και τελος! Και στην τελικη, μητερα δεν εισαι λογω dna... Εισαι γτ το νιωθεις! 

@kido αυριο τεστακι??? 

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Beboula μου εγω ευχομαι να ειχες κανει ωορρηξία και να εισαι έγκυος! 

Εμείς μόλις γυρνάμε απο την αυχενική! Ολα τα βρήκε πολυ καλα!!! Θα εξαρτηθεί βέβαια και απο τις εξετάσεις τις αιματολογικές που θα βγουν την Τετάρτη. Αλλα υπερηχογραφικα μας βρήκε πολυ καλα! Επισης, παίρνω πισω όσα ειπα για προβλέψεις γιατι αυτος δίνει περισσότερες πιθανότητες να ειναι αγόρι! 

Ειχα τελικα φάει σοκολάτα και το μωρό ειχε πάθει αμόκ! Δεν καθόταν στα αυγά του!!! Πολυ πλάκα ειχε. "Βρε κάθαρμα, του έλεγε ο γιατρος, κάτσε φρόνιμο!"

Α, βίντεο δε μου έδωσε αλλα δεβ πειράζει!

Μπραβοοοοι!!! Χαρηκα τοσο πολυ που πηγαν ολα καλα!!!! Ειχες ενστικτο για κοριτσι??? Μην τα πθστευεις τα ενστικτα..Εγω παντα επεφτα εξω..χεχε!!! Με το καλο να πανε ολα κοριτσι μου!!!!

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

Ξαναξεκιναμε προσπάθεια αυτή τη φορά με δανεικά ωάρια. Την Παρασκευή πάμε για πρώτο υπέρηχο,αιματολογικές και για να πάρω οδηγίες. Μη με ρωτήσετε γιατί,πως κτλ πήρα αυτή την απόφαση. Απλά δεν αντέχω άλλο ψυχικά να προσπαθώ και στο τέλος να φτάσω να χάσω πάλι ένα μωρό λίγο πριν την γεννα. 

Σε θαυμαζω για ολα οσα λες! Απλα μπραβο!!!! Εισαι αξια να γινεις μητερα και θα γινεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! 

@palmoira συγχαρητήρια..αυτή σας η προσπάθεια να είναι η τυχερή! 

@P.L.L. μου τα ίδια..Σε ευχαριστώ που με ανεβάζεις κ ας ξέρω κ το αποτέλεσμα 

@kido τι λες θα κρατηθείς;

@BettySt που είσαι τι νέα έχεις;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...