Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 51 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Στεγνό και καθαρό το μέτωπο απο μενα κόρες!

Καλημέρα,άντε μια χαρά,τέλεια!!!άντε κ αύριο κ μετά Κάνε τεστ...

εγώ είχα τάση σήμερα πάλι το πρωί όπου τελικά έκανα εμετό αν κ νηστικη...τώρα τι να πω...ο 2ος ήταν σήμερα,ο 1ος την Κυριακή..Κ από Παρασκευή έχω αυτήν την τάση για εμετό..ειδικά το πρωι

Αλλιώς σκεφτόμουν μετά μήπως σκωληκοειδιτιδα σκέφτηκα αλλά αν ήταν κάτι τέτοιο από Παρασκευή που τα έχω..δεν θα ζούσα τώρα..τι να πω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! 

@palmoira συγχαρητήρια..αυτή σας η προσπάθεια να είναι η τυχερή! 

@P.L.L. μου τα ίδια..Σε ευχαριστώ που με ανεβάζεις κ ας ξέρω κ το αποτέλεσμα 

@kido τι λες θα κρατηθείς;

@BettySt που είσαι τι νέα έχεις;; 

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλά εδώ. Προς το παρόν δεν έχω νέα. Αρχές Ιουνίου ελπίζω να κάνουμε τη σπερματεγχυση. 

Εσένα σε βλέπω ανεβασμενη και αποφασισμένη και χαίρομαι πολύ. Πάντα έτσι να είσαι! 

 

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Μπραβο σου που ξαναπροσπαθεις!!!!!!!!σου εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή!! !!αισιοδοξία και ολ α θα πάνε Καλά!σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια!!!!!!!!

Θα κρατηθείς μέχρι αύριο να κανει ς τεστ?

Εγώ να κρατηθώ αλλά το στήθος ξεφουσκώνει και δεν πονάει άρα δεν νομίζω να ξυπνήσω κι αύριο καθαρή. Μάλλον θα με επισκεφτεί στην ώρα της η κυρία! Κρίμα και είχα φτιαχτεί από χτες! Αν όχι θα κάνω αμέσως τεστ, καημό το έχω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Εγώ να κρατηθώ αλλά το στήθος ξεφουσκώνει και δεν πονάει άρα δεν νομίζω να ξυπνήσω κι αύριο καθαρή. Μάλλον θα με επισκεφτεί στην ώρα της η κυρία! Κρίμα και είχα φτιαχτεί από χτες! Αν όχι θα κάνω αμέσως τεστ, καημό το έχω!

Σκέψου ότι κι εγώ που ειμαι ε γκυος έχει ξεφουσκωσει εδ ω και 2 βδομάδες.δεν θέλω να σου δίνω ελπίδες και μετά να απογοητευτείς.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλά εδώ. Προς το παρόν δεν έχω νέα. Αρχές Ιουνίου ελπίζω να κάνουμε τη σπερματεγχυση. 

Εσένα σε βλέπω ανεβασμενη και αποφασισμένη και χαίρομαι πολύ. Πάντα έτσι να είσαι! 

 

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! 

Μπράβο Μπετουλα μου να είναι τυχερή σου..! Σε ευχαριστώ τι να κάνω είπα πως έτσι πρέπει στην τελική

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Σκέψου ότι κι εγώ που ειμαι ε γκυος έχει ξεφουσκωσει εδ ω και 2 βδομάδες.δεν θέλω να σου δίνω ελπίδες και μετά να απογοητευτείς.

Σε ευχαριστώ Λουλού μου, αλλά αν ξέρω καλά το σώμα μου, μάλλον πρέπει να αρχίσω να μετράω αντίστροφα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ πάντως σου εύχομαι να κανει ς λάθος.

Μακάρι να διαψευστώ πανηγυρικά κοπέλα μου, μακάρι δεν λες τίποτα!! Θα σας κρατάω ενήμερες για εξελίξεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Beboula μου εγω ευχομαι να ειχες κανει ωορρηξία και να εισαι έγκυος! 

Εμείς μόλις γυρνάμε απο την αυχενική! Ολα τα βρήκε πολυ καλα!!! Θα εξαρτηθεί βέβαια και απο τις εξετάσεις τις αιματολογικές που θα βγουν την Τετάρτη. Αλλα υπερηχογραφικα μας βρήκε πολυ καλα! Επισης, παίρνω πισω όσα ειπα για προβλέψεις γιατι αυτος δίνει περισσότερες πιθανότητες να ειναι αγόρι! 

Ειχα τελικα φάει σοκολάτα και το μωρό ειχε πάθει αμόκ! Δεν καθόταν στα αυγά του!!! Πολυ πλάκα ειχε. "Βρε κάθαρμα, του έλεγε ο γιατρος, κάτσε φρόνιμο!"

Α, βίντεο δε μου έδωσε αλλα δεβ πειράζει!

τι τελεια νεα.. μολι ςμπηκα και τα ειδα..!!! μπραβο πολυ χαρηκα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω.εχω όλο κάτι σαν τσιμπηματακια Εκεί που είναι το σπορι μου και οι αναγουλες έχουν μειωθεί.απο τη μια ξέρω πώς κάποιες γυναίκες τα περνανε ελαφριά τα συμπτώματα , Από την άλλη αγχώνομαι να είναι καλά το ζουζουν ι μου.Μηπως Έχω αγχωθεί άδικα?την περασμένη Πέμπτη το είδαμε και ήταν όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω.εχω όλο κάτι σαν τσιμπηματακια Εκεί που είναι το σπορι μου και οι αναγουλες έχουν μειωθεί.απο τη μια ξέρω πώς κάποιες γυναίκες τα περνανε ελαφριά τα συμπτώματα , Από την άλλη αγχώνομαι να είναι καλά το ζουζουν ι μου.Μηπως Έχω αγχωθεί άδικα?την περασμένη Πέμπτη το είδαμε και ήταν όλα καλά.

τα τσιμπήματα είναι φυσιολογικά τα είχα κ τις 2 φορές κ τώρα έχω άλλα δεν ξέρω τι γίνεται,τρελαίνεται επειδή μεγαλώνει η μήτρα σ κ το μωράκι σου,φυσιολογικό.τώρα οι εμετοί εγώ 2ο με 3ο μήνα ήμουν πολύ χάλια κ τις 2 φορες

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@elisavetkagia & @Κελυ 32 ευχαριστώ! @BettySt καλη τύχη! 

@kido & @*ζουζουνα*!!! κάντε ενα τεστ να μη μας κρατάτε σε αγωνια! 

Φιλιά σε όλες!

κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ,μπράβο για την Αυχενική καλά αποτελέσματα!!!μην αγχώνεσαι όλα θα είναι σούπερ..τώρα για τεστ..την άλλη βδομάδα αν πάει έτσι θα Κάτι θα κάνω.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω.εχω όλο κάτι σαν τσιμπηματακια Εκεί που είναι το σπορι μου και οι αναγουλες έχουν μειωθεί.απο τη μια ξέρω πώς κάποιες γυναίκες τα περνανε ελαφριά τα συμπτώματα , Από την άλλη αγχώνομαι να είναι καλά το ζουζουν ι μου.Μηπως Έχω αγχωθεί άδικα?την περασμένη Πέμπτη το είδαμε και ήταν όλα καλά.

συμπτωματα ερχονται κ φευγουν δε θα εισαι καθε μερα χαλια. εμενα μου κρατησαν οι εμετοι μονο 2 εβδομαδες 8-9 μετα ερχοντουσαν κ φευγαν ωσπου σταματησαν. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ βρε κορίτσια.πρεπει να χαλαρώσω.προσπαθω να είμαι ηρεμη να μην αγχώνομαι Ούτε να γίνομαι υπερβολική αλλά αυτό το μυαλό μου με παιδεύει.πρεπει να το απολαύσω και να μη τρελαίνομαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...