Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Λογικο, αλλα μην επιτρεψεις να σε επηρεασει! Θύμισε μου ρε κοριτσι, φιλοσιν παιρνεις ή παρομοιες βιταμίνες??? 

Ναι εντάξει θα μου περάσει. Απλά τώρα μολις μου ήρθε και ξενέρωσα. Θα είμαι οκ αύριο. Ούτε τεστ δεν πρόλαβα να κάνω. Παιρνω folidex και pregnacare. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kido λυπάμαι αλλα ευχομαι οτι εγινε να εγινε για καλο και αυτόν τον μήνα να κανεις το τυχερό σου ωαριακι! Να σου πω την αλήθεια, ειναι περίεργο αυτο που σου συνέβη με το αίμα τις προάλλες. Μήπως να κανεις έναν υπέρηχο να δεις πως πας; 

Γιατι παίρνεις απο δυο μεριές φολικο οξύ; Μήπως δεν θα επρεπε; Οι pregnacare εχουν όσο χρειάζεσαι. Μην το παρακάνεις!

Καλη τύχη και σύντομα ευχάριστα ευχομαι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κολπικό υπέρηχο έκανα πριν ένα μήνα κι ήταν όλα καλά οπως και τεστ παπ πάλι κι εκεί όλα καλά. Τι λες χρειάζεται να το ψάξω παραπάνω; Τι μπορεί να ήταν; Κύστη;

Για το φυλλικό δίκιο έχεις, θα το κόψω το ένα από τα δυο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησα.

κοριτσάκι μου,μην μου στεναχωριέσαι,θα έρθει το μωράκι σας ...διώξε το άγχος σ κ τότε θα έρθει..

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Κολπικό υπέρηχο έκανα πριν ένα μήνα κι ήταν όλα καλά οπως και τεστ παπ πάλι κι εκεί όλα καλά. Τι λες χρειάζεται να το ψάξω παραπάνω; Τι μπορεί να ήταν; Κύστη;

Για το φυλλικό δίκιο έχεις, θα το κόψω το ένα από τα δυο.

Σε λιγες μερες ξεκινάς πάλι την προσπάθεια κ εύχομαι να είναι η τυχερή!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , kido είπε:

Κολπικό υπέρηχο έκανα πριν ένα μήνα κι ήταν όλα καλά οπως και τεστ παπ πάλι κι εκεί όλα καλά. Τι λες χρειάζεται να το ψάξω παραπάνω; Τι μπορεί να ήταν; Κύστη;

Για το φυλλικό δίκιο έχεις, θα το κόψω το ένα από τα δυο.

Όσο προσπαθούσαμε για μωρό Δεν έμενα με τπτ ε γκυος.μετα ειπ Αμε να κάνουμε ενα διάλειμμα γιατί είχα πάθει εμμονή.να μετράω μέρες θερμοκρασία καταλαβαίνεις.και στο διάλειμμα έτυχε.ηρεμησα και το έβγαλα από το μυαλό μου.το άγχος σε μένα προσωπικά έπαιξε μεγάλο ρόλο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Όσο προσπαθούσαμε για μωρό Δεν έμενα με τπτ ε γκυος.μετα ειπ Αμε να κάνουμε ενα διάλειμμα γιατί είχα πάθει εμμονή.να μετράω μέρες θερμοκρασία καταλαβαίνεις.και στο διάλειμμα έτυχε.ηρεμησα και το έβγαλα από το μυαλό μου.το άγχος σε μένα προσωπικά έπαιξε μεγάλο ρόλο.

Συμφωνώ. Είχα κάνει κι γω τον Απρίλιο διάλειμμα και ένιωσα καλύτερα. Ούτε εδώ δεν έγραφα κι ούτε τεστ οωρρηξιας έκανα. Βέβαια δεν είχαμε επαφές καθόλου 20 μέρες λόγω αντιβίωσης. Θα προσπαθήσω να το χειριστώ καλύτερα. 

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες. Δεν ήρθε τώρα κάποτε θα έρθει. Ελπίζω σύντομα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , kido είπε:

Συμφωνώ. Είχα κάνει κι γω τον Απρίλιο διάλειμμα και ένιωσα καλύτερα. Ούτε εδώ δεν έγραφα κι ούτε τεστ οωρρηξιας έκανα. Βέβαια δεν είχαμε επαφές καθόλου 20 μέρες λόγω αντιβίωσης. Θα προσπαθήσω να το χειριστώ καλύτερα. 

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες. Δεν ήρθε τώρα κάποτε θα έρθει. Ελπίζω σύντομα!

Θα ρθει ρε συ.που θα πάει θα ερθ ει.στο δρόμο ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Κορίτσια αδιαθέτησα.

Δεν πειραζει κοριτσι μου.μην σε παιρνει απο κατω..δεν ητανε τωρα,θα ειναι την επομενη ,την μεθεπομενη..οταν ερθει η ωρα του,θα ερθει..χαλαρωσε λιγακι και αστο να ερθει απο μονο του..σε ολες μας θα ερθει την καταλληλη στιγμη..

  • Ευχαριστώ 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Κολπικό υπέρηχο έκανα πριν ένα μήνα κι ήταν όλα καλά οπως και τεστ παπ πάλι κι εκεί όλα καλά. Τι λες χρειάζεται να το ψάξω παραπάνω; Τι μπορεί να ήταν; Κύστη;

Για το φυλλικό δίκιο έχεις, θα το κόψω το ένα από τα δυο.

Kido δεν έβαλα στο μυαλό μου κατι συγκεκριμένο οταν σου ειπα να το δεις. Απλώς, αν δεν συνηθίζεις να εχεις λιγο αίμα πριν την περίοδο και δυο μέρες πριν βλεπεις κατι (καθως και άλλες πόσες πιο πριν ειχες ξαναδεί) νομιζω πως ίσως να ρωτούσες τον γιατρο σου απο τι μπορει να ειναι. 

Πιστευω πως δεν ειναι κατι ανησυχητικό. Ευχομαι σύντομα τα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Kido δεν έβαλα στο μυαλό μου κατι συγκεκριμένο οταν σου ειπα να το δεις. Απλώς, αν δεν συνηθίζεις να εχεις λιγο αίμα πριν την περίοδο και δυο μέρες πριν βλεπεις κατι (καθως και άλλες πόσες πιο πριν ειχες ξαναδεί) νομιζω πως ίσως να ρωτούσες τον γιατρο σου απο τι μπορει να ειναι. 

Πιστευω πως δεν ειναι κατι ανησυχητικό. Ευχομαι σύντομα τα καλα!

Ναι δεν εχω ξαναδεί κι εγώ τρόμαξα όταν πρωτοείδα. ΝΑ σου πω τι θα κάνω, θα το παρακολουθώ κι αν ξαναγίνει θα πάω γιατρό. Μπορεί να είχε σχέση με την ουρολοίμωξη που είχα περάσει; Η να εχω αιμορροΐδες; :confused::confused: Η να ήταν άγχος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...