Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσαρες... πως είστε οι εγκυουλες;;

@*ζουζουνα*!!! έχεις ακόμη αναγούλα; @kido πως είσαι πιστεύω αισιόδοξη για την επόμενη! @Dimitr@17 εσυ κανα νέο; @fairy-mary που είσαι εσυ;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες... πως είστε οι εγκυουλες;;

@*ζουζουνα*!!! έχεις ακόμη αναγούλα; @kido πως είσαι πιστεύω αισιόδοξη για την επόμενη! @Dimitr@17 εσυ κανα νέο; @fairy-mary που είσαι εσυ;; 

Καλημέρα.αναθεματισμενη δυσκοιλιότητα πρωί πρωί. Ψιλοανακατεμα και όλα καλά.επιτελους έφτιαξε και ο καιρός.χτες όλη μέρα πολυυυυυυυ βροχή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα.αναθεματισμενη δυσκοιλιότητα πρωί πρωί. Ψιλοανακατεμα και όλα καλά.επιτελους έφτιαξε και ο καιρός.χτες όλη μέρα πολυυυυυυυ βροχή.

Καλημέρα! Ο καιρός κ εδώ η ήταν κάπως.. Πωπω αυτή η δυσκοιλιότητα είναι μανίκι. Ότι μπορείς να τρως που βοηθάει το σύστημα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Ο καιρός κ εδώ η ήταν κάπως.. Πωπω αυτή η δυσκοιλιότητα είναι μανίκι. Ότι μπορείς να τρως που βοηθάει το σύστημα 

Τρώω ακτινίδια φουλ.το χα ρυθμίσει το θεματάκι.σημερα Δεν ξέρω τι έπαθα Σήμερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

Τρώω ακτινίδια φουλ.το χα ρυθμίσει το θεματάκι.σημερα Δεν ξέρω τι έπαθα Σήμερα.

Ε είναι μέσα στο παιχνίδι.Παιρνεις κ σίδηρο; 

πρίν από 1 λεπτό , BettySt είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@kido πάμε δυνατά το επόμενο μήνα! Ψηλά το κεφάλι και δεν μας σταματάει ΤΊΠΟΤΑ! 

@loyloy κουράγιο κορίτσι μου! Πάρε και αχλαδια και δαμάσκηνα. 

Καλημέρα Μπετουλα! Έτσι να πετάει η ομάδα !!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ε είναι μέσα στο παιχνίδι.Παιρνεις κ σίδηρο; 

Καλημέρα Μπετουλα! Έτσι να πετάει η ομάδα !!!

Όχι.δεν μου έχει ξεκινήσει ακόμα.ειπε με το filicine προς το παρόν είμαι καλυμμένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Τέτοια λέγε μου.καταλαβα όλη μέρα ακτινίδια θα τρώω.

Να τρως 5-6 αποξηραμένα δαμάσκηνα το πρωι πριν το φαγητό και το βράδυ πριν τον υπνο. Παντα μαζι με μπόλικο νερο.  Εμενα με βοήθησαν πολυ!!! Επισης με βοηθάμε και τα φασολάκια τα στρογγυλά. Τα βράζω μονο με νερο και αλάτι και τα σερβίρω με ελαιόλαδο σχεδον καθε μεσημέρι για σαλάτα. Ειναι απο τα ελάχιστα πράγματα που μπορώ να φάω. 

Κελλυ καλα τα βραχιολάκια αλλα γιατι δεν δουλεύουν όλες τις ώρες...!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, kido είπε:

Κολπικό υπέρηχο έκανα πριν ένα μήνα κι ήταν όλα καλά οπως και τεστ παπ πάλι κι εκεί όλα καλά. Τι λες χρειάζεται να το ψάξω παραπάνω; Τι μπορεί να ήταν; Κύστη;

Για το φυλλικό δίκιο έχεις, θα το κόψω το ένα από τα δυο.

@kido εγω παιρνω και Pregnacare και filicine. ειμαι ηδη εγκυος αλλα τ απαιρνω απο την αρχη.. ειχα ρωτησει το γιατρο μηπως να μη παιρνω Filicine αφου το εχει το Pregnacare Και μου χε πει να τ απαιρνω και τα 2 .. ρωτα το γιατρο σου καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Α! Επισης, Κέλλυ ευχαριστώ γιατι νομιζω πως τα βραχιολάκια βοήθησαν κι εμενα! Όχι εντελώς αλλα αρκετά!

Μακαρι καλη μου να σε βοηθησαν...Εμενα μια με βοηθανε μια ειμαι παλι χαλια!! Ειδικα χθες και προχθες εδωσα ρεσιταλ..Γυρνουσα απο το γραφειο και εκανα εμετους στο αμαξι...Σταματησα στην ακρη και σερνομουν...Αλλες μερες ειναι πιο καλα...Αλλα πιστευω κατι κανουν τα βραχιολακια οντως..

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια σταμάτησαν οι αναγουλες Μου.δεν είναι λίγο νωρίς?προσπαθω να μην αγχώνομαι,  Αλλά από την άλλη δεν μπορώ να κάνω σα να μη τρέχει τπτ.μετα λέω είμαι υπερβολική.πφφφφφφ πολύ άγχος και έχω ακόμα 2 βδομάδες μπροστά μου για να πάω να το δω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , loyloy είπε:

Ρε κορίτσια σταμάτησαν οι αναγουλες Μου.δεν είναι λίγο νωρίς?προσπαθω να μην αγχώνομαι,  Αλλά από την άλλη δεν μπορώ να κάνω σα να μη τρέχει τπτ.μετα λέω είμαι υπερβολική.πφφφφφφ πολύ άγχος και έχω ακόμα 2 βδομάδες μπροστά μου για να πάω να το δω.

αν ανχωνεσε πηγαινε για εναν υπερηχο μην περιμενεις κ σκεφτεσε διαφορα ειναι χειροτερα. σε ολα τα μαιευτηρια πας κ χωρις ραντεβου για υπερηχους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...