Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου! Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Δεν προλαβαινω να παω τοσο πισω να διαβασω τα νεα σας! @P.L.L.  πηρε το ματι μου οτι εκανες την αυχενικη! Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 45 λεπτά , loyloy είπε:

Το μυαλό μου ξαναμπήκε στο κεφάλι.πηγα να μαγειρέψω κ με τις μυρωδιές ξεκίνησα δρομολόγια στο μπάνιο για εμετο.δεν έκανα αλλά είμαι χάλια.δεν πειράζει όμως.ας Είμαι χάλια. Είμαι πιο ήρεμη έτσι 

Μαζοχα μου εσύ :)

Εμείς οι γυναίκες είμαστε πολυ παράξενα πλάσματα 

@P.L.L. βγήκαν τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , BettySt είπε:

Μαζοχα μου εσύ :)

Εμείς οι γυναίκες είμαστε πολυ παράξενα πλάσματα 

@P.L.L. βγήκαν τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές;

Τι να κάνω.με την παλλινδρομη που είχα φοβάμαι.βεβαια ενώ ειχε παλινδρομησει από συμπτώματα ήμουν φουλ.δεν είχα καταλάβει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα!:P Είμαστε περιπτωσαρες πάντως 

Μια χαρά εισαι σαν τι παραπάνω να είχες δλδ; Μην σκέφτεσαι έτσι να ελπίζεις!! 

Ε δεν θα επρεπε να εχω τπτ πονακια στην κοιλια??λεω εγω τωρα..χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Τι να κάνω.με την παλλινδρομη που είχα φοβάμαι.βεβαια ενώ ειχε παλινδρομησει από συμπτώματα ήμουν φουλ.δεν είχα καταλάβει κάτι.

Καλά λένε ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Οπότε εγώ σου λέω ότι τώρα όλα καλά θα σου πάνε! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ε δεν θα επρεπε να εχω τπτ πονακια στην κοιλια??λεω εγω τωρα..χαχαχ

Όχι βέβαια γτ σονι κ ντε να είχες πονακια   έχει πει κάποιος πως πρέπει να έχουμε; Καποιες κοπέλες είχαν κ αλλες δεν είχαν απολυτως τίποτα! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ε δεν θα επρεπε να εχω τπτ πονακια στην κοιλια??λεω εγω τωρα..χαχαχ

τι πονακια βρε το φυσιολογικο ειναι να μην πονας. εγω δεν ειχα τιποτα ουτε πριν ουτε μετα. μια νυχτα ειχα μονο πονακια αφου ειχα μαθει οτι ειμαι εγκυος κ με χαπακωσαν οποτε το φυσιολογικο ειναι να μην πονας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , linaa είπε:

τι πονακια βρε το φυσιολογικο ειναι να μην πονας. εγω δεν ειχα τιποτα ουτε πριν ουτε μετα. μια νυχτα ειχα μονο πονακια αφου ειχα μαθει οτι ειμαι εγκυος κ με χαπακωσαν οποτε το φυσιολογικο ειναι να μην πονας.

Αχ μην μου βαζετε υποψιες καλα το ειχα παρει αποφαση οτι τπτ δεν εγινε και παμε για τον αλλο μηνα..σε 5 μερες ειναι να αδιαθετησω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αχ μην μου βαζετε υποψιες καλα το ειχα παρει αποφαση οτι τπτ δεν εγινε και παμε για τον αλλο μηνα..σε 5 μερες ειναι να αδιαθετησω

μεχρι να ερθει η μερα μην ψαχνεις τιποτα κ εγω δεν ειχα τιποτα ουτε καν στηθος πρησμενο. ολα ηταν φυσιολογικα αφου οταν ειχα καθυστερηση ημουν σιγουρη οτι ειχα ανωμαλια περιοδου κ θα τρεχω σε γιατρους κ ειχα ξενερωσει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αχ μην μου βαζετε υποψιες καλα το ειχα παρει αποφαση οτι τπτ δεν εγινε και παμε για τον αλλο μηνα..σε 5 μερες ειναι να αδιαθετησω

Σου λέμε πως έχουν τα πράγματα..Και εγω πρώτα ο Θεός αν ξανα μείνω αυτό περιμένω να μην έχω πονακια για εμενα ήταν ένα σημάδι αυτό.. Απλως είναι κ περιπτωσεις που είχαν κάτι οπως πονακια περιοδου ή καφέ υγρα οποτε μην ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο. Να μην σου έρθει εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Μαζοχα μου εσύ :)

Εμείς οι γυναίκες είμαστε πολυ παράξενα πλάσματα 

@P.L.L. βγήκαν τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές;

Betty μου βγήκαν. Μου τις εστειλε πριν λιγο. Ολα καλα φαίνονται! Δεν ανέβηκαν οι δείκτες, οποτε παμε καλα. 

Λουλού ειμαστε όντως παράξενα πλάσματα εμείς οι γυναίκες. Εγω προχθες είδα το παιδάκι μου και χόρευε εκει μεσα. Μια μερα ήμουν οκ. Σημερα παλι σκέφτομαι: θα ειναι ακομα καλα μέχρι την επόμενη φορα που θα το δω; Ειναι ακομα και τώρα καλα;; Πως μπορώ να το ξέρω; Οποτε προσπαθώ να μη το σκέφτομαι καθολου! Όσο για τα συμπτώματα, ξέρεις οτι δεν φεύγουν απαραίτητα οταν δεν πάνε καλα τα πράγματα. Οποτε αυτο δεν σημαίνει τιποτα.

Ευχόμαστε να εχουμε μια εύκολη και καλη εγκυμοσυνη και το παιδακι μας να ειναι και να μεγαλωνει καλα! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Betty μου βγήκαν. Μου τις εστειλε πριν λιγο. Ολα καλα φαίνονται! Δεν ανέβηκαν οι δείκτες, οποτε παμε καλα. 

Λουλού ειμαστε όντως παράξενα πλάσματα εμείς οι γυναίκες. Εγω προχθες είδα το παιδάκι μου και χόρευε εκει μεσα. Μια μερα ήμουν οκ. Σημερα παλι σκέφτομαι: θα ειναι ακομα καλα μέχρι την επόμενη φορα που θα το δω; Ειναι ακομα και τώρα καλα;; Πως μπορώ να το ξέρω; Οποτε προσπαθώ να μη το σκέφτομαι καθολου! Όσο για τα συμπτώματα, ξέρεις οτι δεν φεύγουν απαραίτητα οταν δεν πάνε καλα τα πράγματα. Οποτε αυτο δεν σημαίνει τιποτα.

Ευχόμαστε να εχουμε μια εύκολη και καλη εγκυμοσυνη και το παιδακι μας να ειναι και να μεγαλωνει καλα! 

Μπράβο κοπελαρα μου πολύ ευχάριστα τα νέα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...