Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 36 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ πολυ beboula μου!!!! Και στα δικά σου σύντομα!!! (Πως παει το θέμα;)

Σε ευχαριστώ για την ευχή σου!!! Αναμένω και πονάω αρκετά.Τελευταια περνάω την φάση περιοδου πάνω από δεκαήμερο! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες πως είστε;; 

Τελικά 14 μερες μετά τον υπέρηχο(13η) που έδειξε ότι μάλλον είχε γίνει ωορρηξια αλλα μπορεί κ να μην γινόταν καθόλου ^_^ αδιαθετησα!! Χάρηκα πολυ γιατί αυτό ακριβως είπε ο γιατρος μου πως αν αδιαθετησω σε 14 μερες σημαίνει πως έγινε! Απλά περιμένω την κανονική ροη γιατί από βραδυς καφετιζω κ θέλω να κατέβει για να προλάβω να κάνω τις ορμονικές την Παρασκευή.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες πως είστε;; 

Τελικά 14 μερες μετά τον υπέρηχο(13η) που έδειξε ότι μάλλον είχε γίνει ωορρηξια αλλα μπορεί κ να μην γινόταν καθόλου ^_^ αδιαθετησα!! Χάρηκα πολυ γιατί αυτό ακριβως είπε ο γιατρος μου πως αν αδιαθετησω σε 14 μερες σημαίνει πως έγινε! Απλά περιμένω την κανονική ροη γιατί από βραδυς καφετιζω κ θέλω να κατέβει για να προλάβω να κάνω τις ορμονικές την Παρασκευή.

Μπεμπουλα τέλεια, μαζί θα περιμένουμε! Κι εμένα τόσο από το τεστ οωρρηξίας που βρήκα θετικό την 1/5, αδιαθέτησα στις 15/5! Πολύ καλή ωχρινική φάση έχουμε και μπράβο μας χαχα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , kido είπε:

Μπεμπουλα τέλεια, μαζί θα περιμένουμε!

Ναιιιι! Λοιπόν κοιτα... Καταρχήν χαλαρώνουμε φουλ...Έπειτα με το που μας τελειώσει ορμάμε και δεν σταματάμε και μας εύχομαι να είμαστε ολες εγκυουλες τον Ιούνιο!!! Τώρα αυτό που μου μενει είναι να έχω καλα αποτελέσματα ή τουλάχιστον εύκολα αντιμετωπισιμα ώστε να το καταφέρω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναιιιι! Λοιπόν κοιτα... Καταρχήν χαλαρώνουμε φουλ...Έπειτα με το που μας τελειώσει ορμάμε και δεν σταματάμε και μας εύχομαι να είμαστε ολες εγκυουλες τον Ιούνιο!!! Τώρα αυτό που μου μενει είναι να έχω καλα αποτελέσματα ή τουλάχιστον εύκολα αντιμετωπισιμα ώστε να το καταφέρω!

Αυτό ακριβώς! Πέφτει και πάνω στο τριήμερο η οωρρηξία μας!!! Κι εμένα πάντως από το περασμένο τεστ οωρρηξίας που βρήκα θετικό την 1/5, αδιαθέτησα στις 15/5! Πολύ καλή ωχρινική φάση έχουμε και μπράβο μας χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Αυτό ακριβώς! Πέφτει και πάνω στο τριήμερο η οωρρηξία μας!!! Κι εμένα πάντως από το περασμένο τεστ οωρρηξίας που βρήκα θετικό την 1/5, αδιαθέτησα στις 15/5! Πολύ καλή ωχρινική φάση έχουμε και μπράβο μας χαχα!!!

 Το πιο αγαπημένο μου τριήμερο θα είναι κ ότι γίνει...!!! 

 

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

@Beboula25 @kido μακάρι ο Ιούνιος να είναι ο μήνας σας κορίτσια!!!!!!!!!αισιοδοξία θετική ενέργεια και θα έρθουν τα μωράκια!!!!!!

Κοριτσάκι μου μακάρι να πιάσουν οι ευχές όλων μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Beboula25 είπε:

 Το πιο αγαπημένο μου τριήμερο θα είναι κ ότι γίνει...!!! 

 

Κοριτσάκι μου μακάρι να πιάσουν οι ευχές όλων μας!!!

Μακάρι @loyloy να είμαστε τυχερές!

Πάντως απο την Τρίτη που αδιαθετησα δεν έχω πολύ αίμα δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε αυτό να δείχνει κατι κακό για τον κύκλο μου?!!Να το πω στο γιατρό?!  Γενικά δεν είχα ποτέ πολύ αίμα 3-4 μέρες κρατάει το πολυ με έμφαση 1η 2η μέρα...μετά έχω καφέ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , kido είπε:

Μακάρι @loyloy να είμαστε τυχερές!

Πάντως απο την Τρίτη που αδιαθετησα δεν έχω πολύ αίμα δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε αυτό να δείχνει κατι κακό για τον κύκλο μου?!!Να το πω στο γιατρό?!  Γενικά δεν είχα ποτέ πολύ αίμα 3-4 μέρες κρατάει το πολυ με έμφαση 1η 2η μέρα...μετά έχω καφέ.

Πες το απλά Ίσως ειναι λόγω άγχους.δεν πιστεύω να Ναι κατι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , kido είπε:

Μακάρι @loyloy να είμαστε τυχερές!

Πάντως απο την Τρίτη που αδιαθετησα δεν έχω πολύ αίμα δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε αυτό να δείχνει κατι κακό για τον κύκλο μου?!!Να το πω στο γιατρό?!  Γενικά δεν είχα ποτέ πολύ αίμα 3-4 μέρες κρατάει το πολυ με έμφαση 1η 2η μέρα...μετά έχω καφέ.

κ εγω κοριτσι δεν ειχα αιμα πολλες μερες δυο μερουλες μονο κ μετα καφε. ειδικα τα τελευταια 4 χρονια. 

νομιζω οτι το αιμα εχει κ λιγο σχεση με το ενδομητριο κατα ποσο παχαινει. 

γιατι κ εγω παντα λεπτο ενδομητριο ειχα δηλαδη δεν ξεπερνουσε το 7.5 ποτε ενω λενε οτι γενικα τα πιο γονιμα ενδομητρια ειναι γυρω στο 10. δεν ηταν δηλαδη κ το καλητερο αλλα μου ειχε πει ο γιατρος οτι ακομα κ ενα λεπτο ενδομητριο αν ειναι λειτουργικο μια χαρα πιανει παιδακι  κ ετσι κ εγινε. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , kido είπε:

Μακάρι @loyloy να είμαστε τυχερές!

Πάντως απο την Τρίτη που αδιαθετησα δεν έχω πολύ αίμα δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε αυτό να δείχνει κατι κακό για τον κύκλο μου?!!Να το πω στο γιατρό?!  Γενικά δεν είχα ποτέ πολύ αίμα 3-4 μέρες κρατάει το πολυ με έμφαση 1η 2η μέρα...μετά έχω καφέ.

Και εγω φοβάμαι γτ μόνο καφέ έχω προς το παρόν.Τι περπάτημα έχω ρίξει από το πρωί τι κουβαλημα να κατέβει κ δεν! Μίλησα μόλις με τον γιατρό κ χάρηκε μου είπε είσαι μια χαρά αφού ήρθε ακριβώς.Εγω γενικά είχα 5 μερες κανονικά αίμα,τις δυο πρωτες πολύ μεγάλη ροη και καθάριζα 6η με 7η.Μετα την απόξεση τις πρωτες φορές μου σταματούσε μαχαίρι την τριτη μέρα κ μου ερχόταν πάλι στο τελος την επόμενης κ αφού καθάριζα ξανά μάτωνα σε άσχετη φάση.Τωρα μου κρατάει 3 μερες κ μετά πολυυ καφέ.Για αυτό καναμε τις εξετασεις τότε να δούμε. Εν τω μεταξύ τον προηγούμενο μήνα την 2ρη μέρα με γονάτισε από πόνο.δεν το έχω ξανά πάθει ποτε τέτοιο πόνο σε περιοδο νομιζα πως θα πάθω κάτι κ μακάρι να μην μου ξανά συμβεί.Αλλα σήμερα έχω απίστευτη ζαλαδα πονοκέφαλο και αναγούλα 

Δεν προλαβα να σας γράψω και τέλος ο φοβος μόλις κατέβηκε γιουπιιιι!

@kido μου καμια φορά συμβαίνει κ αυτό αλλα φυσικά αν σε ανησυχεί να το πεις δεν είναι κακο ίσα ίσα μπορεί να σε ηρεμήσει.Διαφορετικα άφησε αυτό τον κύκλο να περάσει να δεις πως θα πάει γιατί άλλωστε με μια φορά δεν βγαίνει ασφαλές συμπέρασμα τουλάχιστον εμενα έτσι μου έχει πει κ μετά εύχομαι να τον πάρεις επειδή θα κρατάς στα χέρια το θετικό τεστ!!!:D

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε κορίτσια, με το καλο να κάνετε τα καλυτερα και τα πιο ευλογημένα σας ωαριακια και να μας έχετε ευχάριστα νέα σύντομα!

Εγω πλέον φοράω όλη την ωρα τα βραχιολάκια και νιώθω καλυτερα. Επαναλαμβάνω, όχι τελείως καλα και συνεχίζω που και που κατι ωραίους εμετούς και καψίματα στο στομάχι. Αλλα ειμαι πολυ καλυτερα απο πριν. Σε σημείο να θελω οπωσδήποτε παγωτό σημερα. Κι έφαγα... Και ήταν, Χριστέ μου, τοσο ωραίο!! Τώρα περιμένω να δω τα αποτελεσματα στο στομάχι μου... :wacko:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...