Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , P.L.L. είπε:

Άντε κορίτσια, με το καλο να κάνετε τα καλυτερα και τα πιο ευλογημένα σας ωαριακια και να μας έχετε ευχάριστα νέα σύντομα!

Εγω πλέον φοράω όλη την ωρα τα βραχιολάκια και νιώθω καλυτερα. Επαναλαμβάνω, όχι τελείως καλα και συνεχίζω που και που κατι ωραίους εμετούς και καψίματα στο στομάχι. Αλλα ειμαι πολυ καλυτερα απο πριν. Σε σημείο να θελω οπωσδήποτε παγωτό σημερα. Κι έφαγα... Και ήταν, Χριστέ μου, τοσο ωραίο!! Τώρα περιμένω να δω τα αποτελεσματα στο στομάχι μου... :wacko:

Παγωτακι τελειο μπράβο! Μήπως το παγωτό γιαούρτι είναι πιο ελαφρύ; έχει κ ωραίες γεύσεις!Τρελαίνομαι για αυτό το λέω Χαχαχ.. Υπομονή καλη μου τουλάχιστον να ειναι “απαλα” όσο γίνεται.. 

Σε ευχαριστούμε πολύ!!! Και εσένα το αγοράκι:) σου γερό!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Ευχαριστώ! Αν και δεν ειμαστε σίγουροι για το αγοράκι. Μπορει να ειναι και κοριτσάκι. Ο γιατρος δεν είδε καμία "τσουτσού". Ειπε μονο μια θεωρία για ενα οστό.. (Βρε Κέλλυ μου, πολυ προικισμένο το δικο σου να είδε κατι να πετιέται ο γιατρος τοσο γρήγορα!)  Τρέχα γύρευε. Θα δειξει! Ίσως τη Δευτέρα που εχω παλι υπέρηχο, στον γιατρο μου αυτη τη φορα, να δουμε κατι πιο σίγουρα. 

Εχεις δίκιο για το παγωτό γιαούρτι. Θα το ψάξω. Γιατι δεν γίνεται αλλιώς. Με εχει πιάσει κατι για γλυκα και τα έχω συνέχεια στο μυαλό μου πλέον! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ! Αν και δεν ειμαστε σίγουροι για το αγοράκι. Μπορει να ειναι και κοριτσάκι. Ο γιατρος δεν είδε καμία "τσουτσού". Ειπε μονο μια θεωρία για ενα οστό.. (Βρε Κέλλυ μου, πολυ προικισμένο το δικο σου να είδε κατι να πετιέται ο γιατρος τοσο γρήγορα!)  Τρέχα γύρευε. Θα δειξει! Ίσως τη Δευτέρα που εχω παλι υπέρηχο, στον γιατρο μου αυτη τη φορα, να δουμε κατι πιο σίγουρα. 

Εχεις δίκιο για το παγωτό γιαούρτι. Θα το ψάξω. Γιατι δεν γίνεται αλλιώς. Με εχει πιάσει κατι για γλυκα και τα έχω συνέχεια στο μυαλό μου πλέον! 

Το στομαχακι σου ακόμα είναι καλά με το παγωτακι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι. Ειναι αρκετά καλα. Προς τα βραδιά γίνομαι χειρότερα. Για να δουμε σημερα. 

Εσυ πως εισαι με τις ναυτίες κτλ;

Και εγω βραδυνός Τύπος κυρίως.απο χτες το μεσημέρι βέβαια έχουν αυξηθεί οι αναγουλες.και το βράδυ ταλαιπωρήθηκα στον ύπνο.καλυτερα να είμαι χάλια παρα  καθόλου.2 μέρες που ηρέμησα τρελάθηκα από το άγχος μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Και εγω βραδυνός Τύπος κυρίως.απο χτες το μεσημέρι βέβαια έχουν αυξηθεί οι αναγουλες.και το βράδυ ταλαιπωρήθηκα στον ύπνο.καλυτερα να είμαι χάλια παρα  καθόλου.2 μέρες που ηρέμησα τρελάθηκα από το άγχος μου.

Εισαι τρελή! (Με την καλη άνοια παντα :D)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ! Αν και δεν ειμαστε σίγουροι για το αγοράκι. Μπορει να ειναι και κοριτσάκι. Ο γιατρος δεν είδε καμία "τσουτσού". Ειπε μονο μια θεωρία για ενα οστό.. (Βρε Κέλλυ μου, πολυ προικισμένο το δικο σου να είδε κατι να πετιέται ο γιατρος τοσο γρήγορα!)  Τρέχα γύρευε. Θα δειξει! Ίσως τη Δευτέρα που εχω παλι υπέρηχο, στον γιατρο μου αυτη τη φορα, να δουμε κατι πιο σίγουρα. 

Εχεις δίκιο για το παγωτό γιαούρτι. Θα το ψάξω. Γιατι δεν γίνεται αλλιώς. Με εχει πιάσει κατι για γλυκα και τα έχω συνέχεια στο μυαλό μου πλέον! 

Συγνώμη μου είχε μείνει το αγόρι για αυτό το είπα πιο πολύ στο χαβαλέ..Εννοείται γερό να είναι είτε αγοράκι είτε κοριτσάκι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Συγνώμη μου είχε μείνει το αγόρι για αυτό το είπα πιο πολύ στο χαβαλέ..Εννοείται γερό να είναι είτε αγοράκι είτε κοριτσάκι!!!

Γιατι μου ζητάς συγνωμηηηη!!!!! Παίρνω την καθε σου ευχή με χαρά!!! Και την επιστρέφω επισης με χαρά!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Γιατι μου ζητάς συγνωμηηηη!!!!! Παίρνω την καθε σου ευχή με χαρά!!! Και την επιστρέφω επισης με χαρά!!!

Τρόμαξα μήπως είπα κουταμάρα αλλα φυσικά και το ξέρω @P.L.L. μου ότι το λες από την καρδιά σου και σε ευχαριστώ παρά πολυυυ!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τρόμαξα μήπως είπα κουταμάρα αλλα φυσικά και το ξέρω @P.L.L. μου ότι το λες από την καρδιά σου και σε ευχαριστώ παρά πολυυυ!!! 

Κι εγω ευχαριστώ. Για ολα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Άντε κορίτσια, με το καλο να κάνετε τα καλυτερα και τα πιο ευλογημένα σας ωαριακια και να μας έχετε ευχάριστα νέα σύντομα!

Εγω πλέον φοράω όλη την ωρα τα βραχιολάκια και νιώθω καλυτερα. Επαναλαμβάνω, όχι τελείως καλα και συνεχίζω που και που κατι ωραίους εμετούς και καψίματα στο στομάχι. Αλλα ειμαι πολυ καλυτερα απο πριν. Σε σημείο να θελω οπωσδήποτε παγωτό σημερα. Κι έφαγα... Και ήταν, Χριστέ μου, τοσο ωραίο!! Τώρα περιμένω να δω τα αποτελεσματα στο στομάχι μου... :wacko:

Χαιρομαι που βοηθησαν τα βραχιολακια..Κ εμενα με εχουν βοηθησει αλλα δεν εχουν εξαλειφθει...

8 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ! Αν και δεν ειμαστε σίγουροι για το αγοράκι. Μπορει να ειναι και κοριτσάκι. Ο γιατρος δεν είδε καμία "τσουτσού". Ειπε μονο μια θεωρία για ενα οστό.. (Βρε Κέλλυ μου, πολυ προικισμένο το δικο σου να είδε κατι να πετιέται ο γιατρος τοσο γρήγορα!)  Τρέχα γύρευε. Θα δειξει! Ίσως τη Δευτέρα που εχω παλι υπέρηχο, στον γιατρο μου αυτη τη φορα, να δουμε κατι πιο σίγουρα. 

Εχεις δίκιο για το παγωτό γιαούρτι. Θα το ψάξω. Γιατι δεν γίνεται αλλιώς. Με εχει πιάσει κατι για γλυκα και τα έχω συνέχεια στο μυαλό μου πλέον! 

Καλε δεν ξερω αν ειδε οντως κατι...Μου ειπε αρχικα οτι ηταν ο λωρος και μετα χαζογελουσε..Μετα του ειπα οτι δεν θελω να μαθω..Και μ ειπε οτι μου εκανε πλακα και δεν ξέρει ακομα τι ειναι γιατι ειναι πολυ νωρις..Γενικα οπως καταλαβαινεις με μπερδεψε και με νευριασε παραλληλς γιατι του εξηγησα οτι το φυλο δεν θελω να το μαθω...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Χαιρομαι που βοηθησαν τα βραχιολακια..Κ εμενα με εχουν βοηθησει αλλα δεν εχουν εξαλειφθει...

Καλε δεν ξερω αν ειδε οντως κατι...Μου ειπε αρχικα οτι ηταν ο λωρος και μετα χαζογελουσε..Μετα του ειπα οτι δεν θελω να μαθω..Και μ ειπε οτι μου εκανε πλακα και δεν ξέρει ακομα τι ειναι γιατι ειναι πολυ νωρις..Γενικα οπως καταλαβαινεις με μπερδεψε και με νευριασε παραλληλς γιατι του εξηγησα οτι το φυλο δεν θελω να το μαθω...

Καλημέρα!!! Εμενα παντως ο γυναικολογος μ ειπε πως στον απλο υπερηχο το φυλο φαίνεται μετα τη 17η εβδομάδα καθαρα... Νωρίτερα, μονο ο εμβρυολογος μπορεί να δει κατι, καθως έχουν καλύτερα μηχανήματα.. Οποτε μάλλον πλακα σ εκανε!!!  :p


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!! Εμενα παντως ο γυναικολογος μ ειπε πως στον απλο υπερηχο το φυλο φαίνεται μετα τη 17η εβδομάδα καθαρα... Νωρίτερα, μονο ο εμβρυολογος μπορεί να δει κατι, καθως έχουν καλύτερα μηχανήματα.. Οποτε μάλλον πλακα σ εκανε!!!  :p

τα αγόρια αν έχουν καλή θέση φαίνονται κ στην Αυχενική,στον 1ο το έμαθα λίγο πριν την Β επιπέδου ενώ στον 2ο από την Αυχενική ήμουν 13η βδομάδα τότε,κ φαίνονταν κανονικά έχω κ φώτο...χαχαχαχαχαχα...

Καλημέρα κορίτσια!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!! Εμενα παντως ο γυναικολογος μ ειπε πως στον απλο υπερηχο το φυλο φαίνεται μετα τη 17η εβδομάδα καθαρα... Νωρίτερα, μονο ο εμβρυολογος μπορεί να δει κατι, καθως έχουν καλύτερα μηχανήματα.. Οποτε μάλλον πλακα σ εκανε!!!  :p

Καλημέρα σε όλες! Ανεμώνη μου εγω δε νομιζω πως το μηχάνημα του συγκεκριμένου εμβρυολόγου ήταν και πολυ πιο ευκρινές απο του γυναικολόγου. Είχα δει το βίντεο της φίλης με τα διδυμα και φαινόταν που καταπιναν και αμνιακό υγρό. Πολλή λεπτομέρεια μιλάμε. Σε εμενα μου φάνηκε λιγο πιο καλο απο του γυναικολόγου. Αυτο. Ελπιζω να εκανε καλες μετρήσεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! Ανεμώνη μου εγω δε νομιζω πως το μηχάνημα του συγκεκριμένου εμβρυολόγου ήταν και πολυ πιο ευκρινές απο του γυναικολόγου. Είχα δει το βίντεο της φίλης με τα διδυμα και φαινόταν που καταπιναν και αμνιακό υγρό. Πολλή λεπτομέρεια μιλάμε. Σε εμενα μου φάνηκε λιγο πιο καλο απο του γυναικολόγου. Αυτο. Ελπιζω να εκανε καλες μετρήσεις!

Αααα δεν ξερω... Εμενα ηταν πολυ καλο το μηχανημα... Τα βλέπαμε ολα ξεκαθαρα και για αυτο μ το πε ο γυναικολογος... Βλεπαμε και εμεις ν καταπινει υγρό... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...