Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απο τη Δευτέρα το βράδυ η οικογενεια μου μπήκε σε έναν ανήκουστο εφιάλτη που δεν ειχε φανταστεί ποτε. Δοξα τω Θεω τα πράγματα βελτιώθηκαν πολυ απο εχθές και νιώθω σα να ξυπνησα απο τον τρόμο. Δεν υπάρχει καν λόγος να αναλύσω τα παράλογα, το μόνο που θελω ειναι να πάω σε ενα διαγνωστικό σημερα το βράδυ να δω οτι δεν επηρεάστηκε το μωράκι μου αυτές τις μέρες και οτι ολα ειναι καλα. Γιατι έχασα 3 κιλά μεσα σε τρεις μέρες και εξαφανίστηκε και η μικρη κοιλιά που είχα. Μακάρι Παναγια μου να ειναι καλα το μωρό μου. 

Κοριτσια μου, να ευχαριστιοματε την καθε μερα. Να απολαμβάνουμε την ηρεμία και τη γαλήνη και να μην στεκόμαστε σε οτι ειναι περαστικό. Αισιοδοξία και ολα θα γίνουν. Αρκεί να εχουμε υπομονή. Ελπιζω να σας πω καλα νέα σημερα και να ειστε και όλες καλα. 

P.L.L μου λυπαμαι καταλαβαίνω από τα λεγόμενα σου ότι επρόκειτο για κάτι πολύ σοβαρό και εύχομαι να ξεπεραστεί εντελώς και όλα να είναι καλα! Έχεις δίκιο στα όσα λες πρέπει να δοξάζουμε τον Θεό που είμαστε υγιής η ζωή είναι δώρο κ πρέπει να χαιρόμαστε την κάθε στιγμή. Προσεχε τον εαυτό σου τώρα,το μωράκι σου θα είναι μια χαρά μέσα από την καρδιά μου εύχομαι μόνο τα καλύτερα και θα περιμενουμε τα νέα σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 39 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απο τη Δευτέρα το βράδυ η οικογενεια μου μπήκε σε έναν ανήκουστο εφιάλτη που δεν ειχε φανταστεί ποτε. Δοξα τω Θεω τα πράγματα βελτιώθηκαν πολυ απο εχθές και νιώθω σα να ξυπνησα απο τον τρόμο. Δεν υπάρχει καν λόγος να αναλύσω τα παράλογα, το μόνο που θελω ειναι να πάω σε ενα διαγνωστικό σημερα το βράδυ να δω οτι δεν επηρεάστηκε το μωράκι μου αυτές τις μέρες και οτι ολα ειναι καλα. Γιατι έχασα 3 κιλά μεσα σε τρεις μέρες και εξαφανίστηκε και η μικρη κοιλιά που είχα. Μακάρι Παναγια μου να ειναι καλα το μωρό μου. 

Κοριτσια μου, να ευχαριστιοματε την καθε μερα. Να απολαμβάνουμε την ηρεμία και τη γαλήνη και να μην στεκόμαστε σε οτι ειναι περαστικό. Αισιοδοξία και ολα θα γίνουν. Αρκεί να εχουμε υπομονή. Ελπιζω να σας πω καλα νέα σημερα και να ειστε και όλες καλα. 

Λυπάμαι για όσα σου έχουν συμβεί αυτές τις μέρες,  ευχομαι να είναι πια παρελθόν και να ηρεμήσεις! Όλα καλά θα είναι με το μωρακι σού, μην ανησυχείς! 

 

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απο τη Δευτέρα το βράδυ η οικογενεια μου μπήκε σε έναν ανήκουστο εφιάλτη που δεν ειχε φανταστεί ποτε. Δοξα τω Θεω τα πράγματα βελτιώθηκαν πολυ απο εχθές και νιώθω σα να ξυπνησα απο τον τρόμο. Δεν υπάρχει καν λόγος να αναλύσω τα παράλογα, το μόνο που θελω ειναι να πάω σε ενα διαγνωστικό σημερα το βράδυ να δω οτι δεν επηρεάστηκε το μωράκι μου αυτές τις μέρες και οτι ολα ειναι καλα. Γιατι έχασα 3 κιλά μεσα σε τρεις μέρες και εξαφανίστηκε και η μικρη κοιλιά που είχα. Μακάρι Παναγια μου να ειναι καλα το μωρό μου. 

Κοριτσια μου, να ευχαριστιοματε την καθε μερα. Να απολαμβάνουμε την ηρεμία και τη γαλήνη και να μην στεκόμαστε σε οτι ειναι περαστικό. Αισιοδοξία και ολα θα γίνουν. Αρκεί να εχουμε υπομονή. Ελπιζω να σας πω καλα νέα σημερα και να ειστε και όλες καλα. 

Κοπέλα μου ελπίζω  να ξεπεραστεί το πρόβλημα ο,τι και να είναι..Εσύ να προσέχεις τον εαυτό σου και το μωράκι σου.ολα θα είναι μια χαρά..δύσκολο να μένεις ανεπηρέαστη αν κατι συμβαίνει αλλά μην ξεχνάς το μωρό σου πανω απο όλα!!

Εγώ κορίτσια έχω αφήσει προσωρινά το θέμα μωρό..Σαν να μην έχει συμβεί τίποτα ποτε..μεταφερθήκαμε και σε νέο σπίτι και νιώθω σαν να παντρεύτηκα τωρα..οπότε σαν να κάνουμε μια νέα αρχή ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έρθει και το μωράκι.. 

Τα φιλιά μου σε όλες!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απο τη Δευτέρα το βράδυ η οικογενεια μου μπήκε σε έναν ανήκουστο εφιάλτη που δεν ειχε φανταστεί ποτε. Δοξα τω Θεω τα πράγματα βελτιώθηκαν πολυ απο εχθές και νιώθω σα να ξυπνησα απο τον τρόμο. Δεν υπάρχει καν λόγος να αναλύσω τα παράλογα, το μόνο που θελω ειναι να πάω σε ενα διαγνωστικό σημερα το βράδυ να δω οτι δεν επηρεάστηκε το μωράκι μου αυτές τις μέρες και οτι ολα ειναι καλα. Γιατι έχασα 3 κιλά μεσα σε τρεις μέρες και εξαφανίστηκε και η μικρη κοιλιά που είχα. Μακάρι Παναγια μου να ειναι καλα το μωρό μου. 

Κοριτσια μου, να ευχαριστιοματε την καθε μερα. Να απολαμβάνουμε την ηρεμία και τη γαλήνη και να μην στεκόμαστε σε οτι ειναι περαστικό. Αισιοδοξία και ολα θα γίνουν. Αρκεί να εχουμε υπομονή. Ελπιζω να σας πω καλα νέα σημερα και να ειστε και όλες καλα. 

Εννοείται να πας να το δεις να ηρεμήσεις.αλλα πιστεύω ολ α Καλά θα είναι.αφου δεν είδες και αιματακι.ολα Καλά.λογικα από ότι πέρασες δεν ετρωγες σωστα.ελπθζω να είναι κάτι περαστικό και ολ α Καλά πλέον.να μας ενημερώσεις οπωσδήποτε το βράδυ.θα περιμένουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , BettySt είπε:

Λυπάμαι για όσα σου έχουν συμβεί αυτές τις μέρες,  ευχομαι να είναι πια παρελθόν και να ηρεμήσεις! Όλα καλά θα είναι με το μωρακι σού, μην ανησυχείς! 

 

 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Τι κανεις κορίτσι μου έχεις κανα νέο;

πρίν από 26 λεπτά , Nansy29 είπε:

Κοπέλα μου ελπίζω  να ξεπεραστεί το πρόβλημα ο,τι και να είναι..Εσύ να προσέχεις τον εαυτό σου και το μωράκι σου.ολα θα είναι μια χαρά..δύσκολο να μένεις ανεπηρέαστη αν κατι συμβαίνει αλλά μην ξεχνάς το μωρό σου πανω απο όλα!!

Εγώ κορίτσια έχω αφήσει προσωρινά το θέμα μωρό..Σαν να μην έχει συμβεί τίποτα ποτε..μεταφερθήκαμε και σε νέο σπίτι και νιώθω σαν να παντρεύτηκα τωρα..οπότε σαν να κάνουμε μια νέα αρχή ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έρθει και το μωράκι.. 

Τα φιλιά μου σε όλες!!

Γεια σου Νανσουλα ότι καλύτερο εύχομαι! Ειμαι στην ίδια φάση με εσένα έχουμε μπει στο σπίτι μας και γενικά αισθάνομαι πως μπήκαμε σε μια σειρά κάνουμε μια καινούργια αρχή αφήνοντας πίσω τις δυσκολιες ελπίζουμε και προσπαθούμε για το καλύτερο.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Απο τη Δευτέρα το βράδυ η οικογενεια μου μπήκε σε έναν ανήκουστο εφιάλτη που δεν ειχε φανταστεί ποτε. Δοξα τω Θεω τα πράγματα βελτιώθηκαν πολυ απο εχθές και νιώθω σα να ξυπνησα απο τον τρόμο. Δεν υπάρχει καν λόγος να αναλύσω τα παράλογα, το μόνο που θελω ειναι να πάω σε ενα διαγνωστικό σημερα το βράδυ να δω οτι δεν επηρεάστηκε το μωράκι μου αυτές τις μέρες και οτι ολα ειναι καλα. Γιατι έχασα 3 κιλά μεσα σε τρεις μέρες και εξαφανίστηκε και η μικρη κοιλιά που είχα. Μακάρι Παναγια μου να ειναι καλα το μωρό μου. 

Κοριτσια μου, να ευχαριστιοματε την καθε μερα. Να απολαμβάνουμε την ηρεμία και τη γαλήνη και να μην στεκόμαστε σε οτι ειναι περαστικό. Αισιοδοξία και ολα θα γίνουν. Αρκεί να εχουμε υπομονή. Ελπιζω να σας πω καλα νέα σημερα και να ειστε και όλες καλα. 

Κοριτσι μου ελπιζω να ειναι ολα καλα..Κ εγω σημερα δεν ειμαι καθολου καλα..Πεθανε ενας συγγενης μου αγαπημενος και ειμαι ρακος.. Υγεια να εχουμε μονο και ολα γινονται!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσι μου ελπιζω να ειναι ολα καλα..Κ εγω σημερα δεν ειμαι καθολου καλα..Πεθανε ενας συγγενης μου αγαπημενος και ειμαι ρακος.. Υγεια να εχουμε μονο και ολα γινονται!!!!

Συλλυπητήρια Κέλλυ.. Ζωή σε εσας. Ευχομαι γρήγορα να νιώσετε καλυτερα κι ο άνθρωπος αυτος να ειχε μια καλη κι ευτυχισμενη ζωή όσο ζούσε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Τι κανεις κορίτσι μου έχεις κανα νέο;

Γεια σου Νανσουλα ότι καλύτερο εύχομαι! Ειμαι στην ίδια φάση με εσένα έχουμε μπει στο σπίτι μας και γενικά αισθάνομαι πως μπήκαμε σε μια σειρά κάνουμε μια καινούργια αρχή αφήνοντας πίσω τις δυσκολιες ελπίζουμε και προσπαθούμε για το καλύτερο.. 

Καλά είμαι. Ανυπομονώ να έρθει Τρίτη να πάω στο καινούργιο γιατρό. Εσύ όλα καλά;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά είμαι. Ανυπομονώ να έρθει Τρίτη να πάω στο καινούργιο γιατρό. Εσύ όλα καλά;

Αντε μπράβο και να είσαι αισιόδοξη.. Όλα καλα ησυχία κ ζεστη χαχαχα

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσι μου ελπιζω να ειναι ολα καλα..Κ εγω σημερα δεν ειμαι καθολου καλα..Πεθανε ενας συγγενης μου αγαπημενος και ειμαι ρακος.. Υγεια να εχουμε μονο και ολα γινονται!!!!

Κελυ λυπαμαι πολύ.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Κελυ 32 Λυπάμαι πολύ.δυστυχως το έζησα και εγώ πριν λίγο καιρό και σε καταλαβαίνω.να ει σαι δυνατή κορίτσι μου για το σπορακι σου και να σκέφτεσαι τα όμορφα που θα έρθουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Είδαμε το μωρό μας και ειναι καλα. Δοξα τω Θεω! Και κάποιες μέρες πιο μπροστα απο την εβδομαδα του. Αλλα ειναι μαζεμένο λέει λες και πέφτουν βόμβες πάνω στο κεφάλι του (λόγω των τελευταίων ημερών) Γι αυτο και δεν είδαμε φύλο, αλλα δε μας νοιάζει! Τώρα τουλαχιστον θα ηρεμήσω και θα προσπαθησω μονο να χαίρομαι!  

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Είδαμε το μωρό μας και ειναι καλα. Δοξα τω Θεω! Και κάποιες μέρες πιο μπροστα απο την εβδομαδα του. Αλλα ειναι μαζεμένο λέει λες και πέφτουν βόμβες πάνω στο κεφάλι του (λόγω των τελευταίων ημερών) Γι αυτο και δεν είδαμε φύλο, αλλα δε μας νοιάζει! Τώρα τουλαχιστον θα ηρεμήσω και θα προσπαθησω μονο να χαίρομαι!  

Αχ μπραβο!!!! Σημασια εχει που ειναι καλα!!! Να προσεχεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Αχ μπραβο!!!! Σημασια εχει που ειναι καλα!!! Να προσεχεις!

Κι εσυ Κέλλυ μου. Γρήγορα να ξεπεράσετε την απώλεια και μονο χαρές μετα. Για να χαίρεται και το μωρό. Οταν αγχωνόμαστε και στεναχωριόμαστε πολυ ανεβαίνει η αδρεναλίνη και κανει το μωρό να νιώθει τον κίνδυνο και να μαζεύεται ενστικτωδώς. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Είδαμε το μωρό μας και ειναι καλα. Δοξα τω Θεω! Και κάποιες μέρες πιο μπροστα απο την εβδομαδα του. Αλλα ειναι μαζεμένο λέει λες και πέφτουν βόμβες πάνω στο κεφάλι του (λόγω των τελευταίων ημερών) Γι αυτο και δεν είδαμε φύλο, αλλα δε μας νοιάζει! Τώρα τουλαχιστον θα ηρεμήσω και θα προσπαθησω μονο να χαίρομαι!  

Αχ μπραβο ευτυχώς είναι καλά.κοιτα να ηρεμήσεις τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...