Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Πολλή σωστή η απόφαση της φίλης σου, είναι κρίμα να χάσει και άλλο χρόνο με τόσες μικρές πιθανότητες στην ηλικία της. Γενικα στην Ελλάδα ο χρόνος αναμονής στους γιατρούς που ασχολούνται λίγο παραπάνω με τη δωρεά ωαρίων συνηθως δεν είναι πάνω από 6 μήνες, δε βρίσκω λόγο να μπλέξει με Ισπανία.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι η δωρεα είναι μονόδρομος. Αρα πρέπει να βρεθεί κοπέλα και μετά να ξεκινήσει ωοληψιες. Είναι στον Σφ. Της είπε περιπου εννέα μηνες

      . Θα μιλησει αυριο με ιακεντρ. 
      ναι με Ισπανία που μίλησα, δεν πολύ θέλει. και εγω συμφωνώ
      Βασικα δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με την δωρεα και έχει πολύ αγχωθει. Της φαίνονται βουνό. Και λογο ηλικίας δεν έχει πολλα περιθώρια. 

       

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , Luckystars είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Εχω καιρό να μπω....απειχα λίγο.....ήθελα τον χρόνο μου....ξέρετε πως είναι....

Από όσα πρόλαβα να διαβάσω οι εγκυουλες φουσκωνετε και τα κορίτσια που είναι σε προσπάθεια να συνεχίζετε δυναμικά!

Τις καλησπερες και την θετική σκέψη σε όλες!Με το καλό για την καθεμία μας ευχάριστες ειδήσεις,στις εγκυουλες τελειομηνες εγκυμοσύνες,στις μανούλες φιλάκια στα μωρά σας,στα κορίτσια που είναι σε προσπάθεια πεισμωστε και προχωρήστε-τα λέω για να τα ακούω και εγώ! Φιλιά!

Που είσαι βρε λακιιιιι!!! Τυχερό μας αστέρι πολύ χάρηκα που επανηλθες στην παρεούλα.. Καλα εκανες εφόσον το είχες ανάγκη και η αποχή βοηθάει.Οποτε νιώσεις έτοιμη και αν θέλεις πες μας τα νέα σου..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Που είσαι βρε λακιιιιι!!! Τυχερό μας αστέρι πολύ χάρηκα που επανηλθες στην παρεούλα.. Καλα εκανες εφόσον το είχες ανάγκη και η αποχή βοηθάει.Οποτε νιώσεις έτοιμη και αν θέλεις πες μας τα νέα σου..

Μπεμπούλα μου γλυκιά!!!!!Μου λείψατε.....Μόνο όποιος περνάει καταλαβαίνει.....!!!!

Εσύ πως είσαι???τα νέα σου???

Είχα κάποια θέματα υγειας.....με πήρε από κάτω αλλά συνερχομαι.....δόξα το Θεό!!!Αυτό το τρενάκι πάνω-κάτω βέβαια έχει συμβεί αρκετές φορές αλλά συνεχίζουμε!!!!Από νέα...Στο θέμα του παιδιού, προχωράω με φ.κ και κλείνω σιγά-σιγά εκκρεμοτητες με γιατρούς-ενδοκρινολογο κλπ κλπ -για να δούμε πρωτα ο Θεός πως θα συνεχίσουμε....Ουσιαστικά κάνω πράγματα για την ψυχολογία μου και προσπαθώ να νιώθω όσο πιο ήρεμη μπορώ......

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Luckystars είπε:

Μπεμπούλα μου γλυκιά!!!!!Μου λείψατε.....Μόνο όποιος περνάει καταλαβαίνει.....!!!!

Εσύ πως είσαι???τα νέα σου???

Είχα κάποια θέματα υγειας.....με πήρε από κάτω αλλά συνερχομαι.....δόξα το Θεό!!!Αυτό το τρενάκι πάνω-κάτω βέβαια έχει συμβεί αρκετές φορές αλλά συνεχίζουμε!!!!Από νέα...Στο θέμα του παιδιού, προχωράω με φ.κ και κλείνω σιγά-σιγά εκκρεμοτητες με γιατρούς-ενδοκρινολογο κλπ κλπ -για να δούμε πρωτα ο Θεός πως θα συνεχίσουμε....Ουσιαστικά κάνω πράγματα για την ψυχολογία μου και προσπαθώ να νιώθω όσο πιο ήρεμη μπορώ......

Γεια σου κορίτσι μου!!!!!!το καλύτερο να ει σαι εσύ καλά και μετά όλα τα αλλα. Χάρηκα πολύ που έχουμε νέα σου.Η ψυχολογια είναι το παν.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!!!!!!το καλύτερο να ει σαι εσύ καλά και μετά όλα τα αλλα. Χάρηκα πολύ που έχουμε νέα σου.Η ψυχολογια είναι το παν.

Λουλουκα μου γλυκιά!!!!Και εγώ χάρηκα που γύρισα!!!!!Για εμένα η ψυχολογία είναι μέγα κεφάλαιο,και όχι μόνο στο θέμα του παιδιού,γενικότερα.

Βλέπω το τικερακι σου και χαίρομαι τόσο πολύ!!!!!Πως πέρασε ο καιρός!!!!! Τι κάνει το μπεμπάκι σου,έχεις μάθει φύλο??Ποτέ έχεις το επόμενο ραντεβού να το δείτε???

Σορρυ έχω χάσει επεισόδια.....Που θα πάει θα μπω σε ρυθμό!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Λουλουκα μου γλυκιά!!!!Και εγώ χάρηκα που γύρισα!!!!!Για εμένα η ψυχολογία είναι μέγα κεφάλαιο,και όχι μόνο στο θέμα του παιδιού,γενικότερα.

Βλέπω το τικερακι σου και χαίρομαι τόσο πολύ!!!!!Πως πέρασε ο καιρός!!!!! Τι κάνει το μπεμπάκι σου,έχεις μάθει φύλο??Ποτέ έχεις το επόμενο ραντεβού να το δείτε???

Σορρυ έχω χάσει επεισόδια.....Που θα πάει θα μπω σε ρυθμό!!!!!:)

Σε ευχαριστώ!!!!!κάναμε Αυχενική τη Δευτέρα.μαλλον αγόρι ει πε ο γιατρός.τωρα σε 3 βδομάδες ξανα ραντεβού.δοξα το Θεό πάνε όλα καλά.Ακομα βέβαια δεν το  έχω συνηδητοποιησει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα @Luckystars! Τι καλα που ξαναήρθες κι εσυ στην παρεα μας! Ανανεωμένη σε βρίσκω και χαίρομαι γι αυτο :-) Ολο καλα νέα να μας φέρνεις απο εδω και πέρα! Καλη συνέχεια με δύναμη και χαρά! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σε ευχαριστώ!!!!!κάναμε Αυχενική τη Δευτέρα.μαλλον αγόρι ει πε ο γιατρός.τωρα σε 3 βδομάδες ξανα ραντεβού.δοξα το Θεό πάνε όλα καλά.Ακομα βέβαια δεν το  έχω συνηδητοποιησει.

Τι όμορφα!!!!Μπράβο γλυκούλα μου!!!μπεμπουλακος!!!!!!υπέροχο!!!!!γερο παιδάκι πάνω από όλα!!!!!να χαίρεσαι την περίοδο αυτή κοριτσάκι μου!!!!!!με το καλό το επόμενο ραντεβού με τον μπεμπουλη σας!!!!!!

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλησπέρα @Luckystars! Τι καλα που ξαναήρθες κι εσυ στην παρεα μας! Ανανεωμένη σε βρίσκω και χαίρομαι γι αυτο :-)Ολο καλα νέα να μας φέρνεις απο εδω και πέρα! Καλη συνέχεια με δύναμη και χαρά! 

Γλυκό μου κορίτσι!!!!εγκυουλα γλυκιά!!!!!Το δικό μας ζουζουνι κοριτσάκι ή αγοράκι???Είσασταν κοντά με την λουλουκα μας....θα έχετε και κοντινές ΠΗΤ!!!!!!Τι ωραία,ακόμα θυμάμαι τις στιγμές που μας το ανακοινωνατε.....!!!!!είστε δύναμη ,χαρα και ελπίδα για όλα τα κορίτσια που είμαστε σε προσπάθεια!!!!Σας ευχαριστώ για τις θετικές σκέψεις!!!!ανταποδίδω την δικη μου θετική σκέψη και ενέργεια!!!!Και εύχομαι με την επιστροφή μου να γεμίσει ζουζουνελια το τοπικ!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Μπεμπούλα μου γλυκιά!!!!!Μου λείψατε.....Μόνο όποιος περνάει καταλαβαίνει.....!!!!

Εσύ πως είσαι???τα νέα σου???

Είχα κάποια θέματα υγειας.....με πήρε από κάτω αλλά συνερχομαι.....δόξα το Θεό!!!Αυτό το τρενάκι πάνω-κάτω βέβαια έχει συμβεί αρκετές φορές αλλά συνεχίζουμε!!!!Από νέα...Στο θέμα του παιδιού, προχωράω με φ.κ και κλείνω σιγά-σιγά εκκρεμοτητες με γιατρούς-ενδοκρινολογο κλπ κλπ -για να δούμε πρωτα ο Θεός πως θα συνεχίσουμε....Ουσιαστικά κάνω πράγματα για την ψυχολογία μου και προσπαθώ να νιώθω όσο πιο ήρεμη μπορώ......

Μου έλειψε η χαρά η αισιοδοξία και η εμψύχωση που έδινες σε όλες μας.. Χαίρομαι που συνερχεσαι και εύχομαι να είναι περαστικό το θέμα υγείας! Όσο για το πάνω κάτω η αλήθεια είναι πως είναι κατασταλτικό για την ψυχολογία αλλα είμαι σίγουρη πως τα καταφέρνεις και σηκώνεσαι.. Με το καλό να τελειωσεις τις διαδικασίες να ξεκινησεις και να είναι αυτή η τυχερή σας φορά!!!! Και είπαμε μπορεί να είναι δύσκολο το σκαρφάλωμα προς την κορυφή αλλα όταν θα φτάσουμε η θέα θα είναι ανεκτίμητη..!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Μου έλειψε η χαρά η αισιοδοξία και η εμψύχωση που έδινες σε όλες μας.. Χαίρομαι που συνερχεσαι και εύχομαι να είναι περαστικό το θέμα υγείας! Όσο για το πάνω κάτω η αλήθεια είναι πως είναι κατασταλτικό για την ψυχολογία αλλα είμαι σίγουρη πως τα καταφέρνεις και σηκώνεσαι.. Με το καλό να τελειωσεις τις διαδικασίες να ξεκινησεις και να είναι αυτή η τυχερή σας φορά!!!! Και είπαμε μπορεί να είναι δύσκολο το σκαρφάλωμα προς την κορυφή αλλα όταν θα φτάσουμε η θέα θα είναι ανεκτίμητη..!!

Μπεμπουλα μου γλυκιά και εμένα μου λείψατε!!!!!!!Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχουλες σου καρδούλα μου!!!!!Αμήν!!!!!Να είναι η τυχερή φορά για όλες μας Παναγίτσα μου,για όλες μας!!!!!!!

 

Σκέφτηκα πολύ αυτό το διάστημα που έλειψα.....Υπήρχαν μέρες που δακρύζα,άλλες που χαμογελαγα,και σκεφτόμουν πόσες στιγμές έχουν χαθεί και δεν ξαναγυριζουν....Και δεν θέλω να χάσω άλλες στιγμές από την ζωή μας με την αγάπη μου,που στέκεται φύλακας-άγγελος σε κάθε μου δάκρυ και χαμόγελο......Και δεν φοβάται να μου δείχνει πως να ανεβούμε αυτό το θεόρατο βουνό και κρατάει σφιχτά την παλάμη μου σε κάθε μου ξέσπασμα να γυρίσω πίσω,να κατέβω,να κουτρουβαλισω να τσακιστω, να τα παρατήσω.....Και στα δύσκολα ,μου κάνει εικόνα της θεας από την κορυφή.....Και ζω για αυτή την θέα αλλά μόνο αν με κρατάει σφιχτά.....!!!!

 

 

Κορίτσια......εχτές από την συγκίνηση της επιστροφής μου,ξέχασα να σας πω.....κάναμε ωοληψία,πήραμε δύο εμβρυακια,γονιμοποιήθηκαν και τα δυο,και τα βάλαμε κατάψυξη,παρέα με τα αδελφάκια τους!!!!!Όταν μας πήραν οι εμβρυολογοι έκλαιγε σα μικρό παιδί.....Πώς μπορώ να σταματήσω να ανεβαίνω αυτό το βουνό όταν αντικρίζω αυτη την ευαίσθητη ψυχή να συγκινείται σε κάθε μας βήμα?

 

Καλημέρα γλυκούλες μου!!!!!!!κρατάτε δυνατά,μην μασάτε!!!!!Σας φιλώ!!!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Luckystars καλώς ήρθες στην παρέα μας και πάλι! Συγχαρητήρια για τα εμβρυακια, πάντα τέτοια ευχάριστα νέα να έχεις! 

Με συγκίνησες με τα λόγια σου πολύ! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Luckystars καλώς ήρθες στην παρέα μας και πάλι! Συγχαρητήρια για τα εμβρυακια, πάντα τέτοια ευχάριστα νέα να έχεις! 

Με συγκίνησες με τα λόγια σου πολύ! 

Καλημέρα Μπετουλα μου γλυκιά!!!Καλώς σας βρήκα και πάλι!!!!Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το υπέροχο καλωσόρισμα!!!!!!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχουλες σου μαναρακι μου!!!!!!Και σε εσένα τα ομορφότερα!!!!Πώς είσαι εσύ?

Σας έγραψα λίγα απ'αυτά που βίωσα όσο έλειψα από κοντά σας,γιατί θα ήθελα και εμένα κάποιος να μου υπενθυμίσει πως ναι το κεφάλαιο παιδί είναι ιερό,αλλά "οφείλουμε" να φροντίζουμε την σχέση μας σαν παιδί.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα Μπετουλα μου γλυκιά!!!Καλώς σας βρήκα και πάλι!!!!Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το υπέροχο καλωσόρισμα!!!!!!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχουλες σου μαναρακι μου!!!!!!Και σε εσένα τα ομορφότερα!!!!Πώς είσαι εσύ?

Σας έγραψα λίγα απ'αυτά που βίωσα όσο έλειψα από κοντά σας,γιατί θα ήθελα και εμένα κάποιος να μου υπενθυμίσει πως ναι το κεφάλαιο παιδί είναι ιερό,αλλά "οφείλουμε" να φροντίζουμε την σχέση μας σαν παιδί.....

Τα συγχαρητήρια μου! Τι αστέρι είσαι εσύ; Μιλάς πανέμορφα! Τυχερός ο άντρας σου! Εγώ δεν σε ξέρω γιατί μπήκα στην παρέα σας αργότερα (ίσως έλειπες εσύ) αλλά αμέσως σε συμπάθησα! Μακάρι σύντομα να έχετε το μωράκι σας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Τι γλυκιά που εισαι τυχερό αστεράκι! Επέστρεψες και φώτισε το φόρουμ! Τα λόγια σου ειναι σωστά και πολυ πολυ ωραία. Το οτι εχεις αυτόν τον άντρα για σύντροφο σε κανει εξαιρετικά τυχερή! Και χαίρομαι ακομα περισσοτερο που μπορείς και το βλεπεις! 

Για ενημέρωσε μας περισσοτερο λοιπον. Ποσο έμβρυα κατεψυγμένα έχετε; Ποτε θα πατε για τη μεταφορά; Τι πρέπει να περιμένετε; Να μας πεις ποτε θα ειναι για να κανουμε τις προσευχές μας! 

Κι εσυ @palmoira κάπου τώρα δεν εχεις προγραμματισμένη την εμβυομεταφορα; Ενημερώστε μας!

 

Καλημέρα @fairy-mary!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα Μπετουλα μου γλυκιά!!!Καλώς σας βρήκα και πάλι!!!!Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το υπέροχο καλωσόρισμα!!!!!!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχουλες σου μαναρακι μου!!!!!!Και σε εσένα τα ομορφότερα!!!!Πώς είσαι εσύ?

Σας έγραψα λίγα απ'αυτά που βίωσα όσο έλειψα από κοντά σας,γιατί θα ήθελα και εμένα κάποιος να μου υπενθυμίσει πως ναι το κεφάλαιο παιδί είναι ιερό,αλλά "οφείλουμε" να φροντίζουμε την σχέση μας σαν παιδί.....

Καλά είμαι. Στην αναμονή για το επόμενο βήμα. 

Τα λες πολύ ωραία  και  σε ευχαριστούμε που μας υπενθυμιζεις τόσα σημαντικά πράγματα! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...