Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Κορίτσια νυν εγκυμονούσες ή παλιές εγκυμονούσες, εχω τις τελευταίες μέρες 16-17 εβδομάδων ενα κατρακύλισμα όσον αφορά στους εμετούς. Δεν ειναι βέβαια αυτο περισσοτερο που με ανησυχεί γιατι τους συνηθησα. Πιο ενοχλητικό ειναι οτι εχω ξανά την μεταλλική γεύση που είχα στο στόμα στις πρώτες εβδομαδες (και ειχε σχεδον περάσει την 12 εβδομαδα) που μου φέρνει αηδία και αποστροφή προς τα φαγητά, καθως και το κάψιμο στο στομάχι οταν καταφέρω και φάω κατι. Αυτο ειδικά ειναι πολυ ανυπόφορο ώρες ώρες. Εχει συμβεί σε καμία να ξαναξεκινησουν τα συμπτώματα ενώ είχαν περάσει; Αυτο σημαίνει πως θα ειναι ετσι ως το τέλος; Η θα ερχεται και θα φεύγει; Ευτυχώς τουλαχιστον μπορώ και πίνω λιγο νερο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 20 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια νυν εγκυμονούσες ή παλιές εγκυμονούσες, εχω τις τελευταίες μέρες 16-17 εβδομάδων ενα κατρακύλισμα όσον αφορά στους εμετούς. Δεν ειναι βέβαια αυτο περισσοτερο που με ανησυχεί γιατι τους συνηθησα. Πιο ενοχλητικό ειναι οτι εχω ξανά την μεταλλική γεύση που είχα στο στόμα στις πρώτες εβδομαδες (και ειχε σχεδον περάσει την 12 εβδομαδα) που μου φέρνει αηδία και αποστροφή προς τα φαγητά, καθως και το κάψιμο στο στομάχι οταν καταφέρω και φάω κατι. Αυτο ειδικά ειναι πολυ ανυπόφορο ώρες ώρες. Εχει συμβεί σε καμία να ξαναξεκινησουν τα συμπτώματα ενώ είχαν περάσει; Αυτο σημαίνει πως θα ειναι ετσι ως το τέλος; Η θα ερχεται και θα φεύγει; Ευτυχώς τουλαχιστον μπορώ και πίνω λιγο νερο! 

Λογικα θα σ σταματησουν... Ετσι μ χε πει εμενα ο γυναικολογος... Βεβαια εμενα αυτη ειναι η καθημερινοτητα μ ( :p)  αλλα δεν πιστεύω να σε παει μεχρι τελος ετσι... Ισως επειδή αλλαζεις μηνα να εγινς αυτο


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido είπε:

Τα συγχαρητήρια μου! Τι αστέρι είσαι εσύ; Μιλάς πανέμορφα! Τυχερός ο άντρας σου! Εγώ δεν σε ξέρω γιατί μπήκα στην παρέα σας αργότερα (ίσως έλειπες εσύ) αλλά αμέσως σε συμπάθησα! Μακάρι σύντομα να έχετε το μωράκι σας!

Καλημέρα Κιντο μου!Πολυ ομορφο νικ,μου θυμίζει παιδικο παιχνιδι!!!!!!Χάρηκα για την γνωριμια,σε ευχαριστώ για τα υπέροχα λόγια ,τις σκέψεις και τις ευχουλες σου!!!!Και σε εσένα ευχομαι τα ομορφότερα γλυκιά μου!!!!!Μάλλον μπήκες στην παρειτσα οταν έφευγα.....Σημασία έχει πως τώρα είμαστε όλες εδώ!!!!!!!Στα όμορφα και στα λιγότερο όμορφα......

πρίν από 57 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τι γλυκιά που εισαι τυχερό αστεράκι! Επέστρεψες και φώτισε το φόρουμ! Τα λόγια σου ειναι σωστά και πολυ πολυ ωραία. Το οτι εχεις αυτόν τον άντρα για σύντροφο σε κανει εξαιρετικά τυχερή! Και χαίρομαι ακομα περισσοτερο που μπορείς και το βλεπεις! 

Για ενημέρωσε μας περισσοτερο λοιπον. Ποσο έμβρυα κατεψυγμένα έχετε; Ποτε θα πατε για τη μεταφορά; Τι πρέπει να περιμένετε; Να μας πεις ποτε θα ειναι για να κανουμε τις προσευχές μας! 

Κι εσυ @palmoira κάπου τώρα δεν εχεις προγραμματισμένη την εμβυομεταφορα; Ενημερώστε μας!

 

Καλημέρα @fairy-mary!

Π.Λ.Λ μου σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου απο καρδιάς για τα τρυφερά σου λόγια!!!!!!!Ειστε τόσο υπέροχα κορίτσια!!!!!!!Επειδή όλες παίρναμε τις "φάσεις" μας είναι καλό να κάνουμε ένα  restart μέσα μας για να προχωρήσουμε,όπως και να εκτιμάμε τα όμορφα και να μην τα παραμερίζουμε στον βωμό για οτιδήποτε.....σπουδαίο ή λιγότερο σπουδαίο είναι κρίμα να φεύγουν έτσι ουσιαστικές στιγμές από την ζωή μας....άλλωστε πιστεύω Η στιγμή της καθεμιάς μας είναι προκαθορισμένη,εμείς απλά κάνουμε ότι είναι ανθρωπίνως δυνατό.....

Επειδή πρέπει να διακόψω μια αγωγή για να προχωρήσω σε εμβρυομεταφορά πρέπει να περιμένω λίγο ακόμα....Τα όμορφα έχουν κόπο και θέλουν υπομονή,οποτε μένω πιστή σε αυτή την σκέψη και προχωράω......εννοείται και θα σας ενημερώσω την μεγάλη ημέρα!!!!!!Τι ,έτσι θα πάω χωρίς ευχές και προσευχές????

πρίν από 53 λεπτά , BettySt είπε:

Καλά είμαι. Στην αναμονή για το επόμενο βήμα. 

Τα λες πολύ ωραία  και  σε ευχαριστούμε που μας υπενθυμιζεις τόσα σημαντικά πράγματα! 

Ο,τι καλύτερο εύχομαι Μπετουλα!!!!!

Εγώ σας ευχαριστώ ,για όλα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Λογικα θα σ σταματησουν... Ετσι μ χε πει εμενα ο γυναικολογος... Βεβαια εμενα αυτη ειναι η καθημερινοτητα μ ( :p)  αλλα δεν πιστεύω να σε παει μεχρι τελος ετσι... Ισως επειδή αλλαζεις μηνα να εγινς αυτο

Λες να εγινε επειδη αλλάζω μήνα; Μακάρι. Όχι τιποτ´άλλο, έφτιαξα την προηγούμενη εβδομαδα ενα παγωτό.... Όλοι το εκθειάζουν. Μια κουτάλια έφαγα και πήρε φωτιά το στομάχι μου ως το στόμα! Ε όχι! Αυτο ειναι αδικία! :D

@anemoni1989 εχεις κι εσυ κάψιμο στο στομάχι, αποστροφή προς τα φαγητά και μεταλλική γεύση στο στόμα; Η εχεις όρεξη να φας αλλα οταν τρως το βγάζεις; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Μπεμπουλα μου γλυκιά και εμένα μου λείψατε!!!!!!!Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχουλες σου καρδούλα μου!!!!!Αμήν!!!!!Να είναι η τυχερή φορά για όλες μας Παναγίτσα μου,για όλες μας!!!!!!!

 

Σκέφτηκα πολύ αυτό το διάστημα που έλειψα.....Υπήρχαν μέρες που δακρύζα,άλλες που χαμογελαγα,και σκεφτόμουν πόσες στιγμές έχουν χαθεί και δεν ξαναγυριζουν....Και δεν θέλω να χάσω άλλες στιγμές από την ζωή μας με την αγάπη μου,που στέκεται φύλακας-άγγελος σε κάθε μου δάκρυ και χαμόγελο......Και δεν φοβάται να μου δείχνει πως να ανεβούμε αυτό το θεόρατο βουνό και κρατάει σφιχτά την παλάμη μου σε κάθε μου ξέσπασμα να γυρίσω πίσω,να κατέβω,να κουτρουβαλισω να τσακιστω, να τα παρατήσω.....Και στα δύσκολα ,μου κάνει εικόνα της θεας από την κορυφή.....Και ζω για αυτή την θέα αλλά μόνο αν με κρατάει σφιχτά.....!!!!

 

 

Κορίτσια......εχτές από την συγκίνηση της επιστροφής μου,ξέχασα να σας πω.....κάναμε ωοληψία,πήραμε δύο εμβρυακια,γονιμοποιήθηκαν και τα δυο,και τα βάλαμε κατάψυξη,παρέα με τα αδελφάκια τους!!!!!Όταν μας πήραν οι εμβρυολογοι έκλαιγε σα μικρό παιδί.....Πώς μπορώ να σταματήσω να ανεβαίνω αυτό το βουνό όταν αντικρίζω αυτη την ευαίσθητη ψυχή να συγκινείται σε κάθε μας βήμα?

 

Καλημέρα γλυκούλες μου!!!!!!!κρατάτε δυνατά,μην μασάτε!!!!!Σας φιλώ!!!!!

Δεν έχω λογια... Μόνο θα ευχηθώ από εδώ κ πέρα να δακρύσετε μόνο από χαρά και συγκίνηση!! Μπράβο για τα έμβρυα,με το καλό κοριτσάκι μου η μεταφορά και να στεριώσουν στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λες να εγινε επειδη αλλάζω μήνα; Μακάρι. Όχι τιποτ´άλλο, έφτιαξα την προηγούμενη εβδομαδα ενα παγωτό.... Όλοι το εκθειάζουν. Μια κουτάλια έφαγα και πήρε φωτιά το στομάχι μου ως το στόμα! Ε όχι! Αυτο ειναι αδικία! :D

@anemoni1989 εχεις κι εσυ κάψιμο στο στομάχι, αποστροφή προς τα φαγητά και μεταλλική γεύση στο στόμα; Η εχεις όρεξη να φας αλλα οταν τρως το βγάζεις; 

Εχω ολα οσα αναφερεις και αλλα τοσα!! Σκεψου εχω καουρες απο την 10η εβδομαδα, μια μονιμη αηδια και αθλια γευση σαν να εχω μονιμα αμυγδαλιτιδα... Τρωω για λογους επιβιωσης και για να γλιτωσω την εισαγωγή :?

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δεν έχω λογια... Μόνο θα ευχηθώ από εδώ κ πέρα να δακρύσετε μόνο από χαρά και συγκίνηση!! Μπράβο για τα έμβρυα,με το καλό κοριτσάκι μου η μεταφορά και να στεριώσουν στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!

Γλυκιά μου Μπεμπουλα.....Πόσο με συγκινεις ψυχούλα μου!!!!Σε ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου!!!!!

Με το καλό για όλες μας,να ανεβούμε αυτό το βουνό ,να αντικρισουμε απέναντι το ουράνιο τόξο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Γλυκιά μου Μπεμπουλα.....Πόσο με συγκινεις ψυχούλα μου!!!!Σε ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου!!!!!

Με το καλό για όλες μας,να ανεβούμε αυτό το βουνό ,να αντικρισουμε απέναντι το ουράνιο τόξο!!!!!!

Θα δεις καρδούλα μου θα έρθει η ευλογημένη στιγμή για όλες μας..Όπως λέει κ το τραγουδακι “Και αν είναι αργά δεν είναι αργά για θαύματα”..!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γκλούπ... (Ξεροκαταπίνω...) α ρε @anemoni1989 τι περνάς! Ευχομαι τουλαχιστον να σταματήσουν σύντομα και μετα να το ευχαριστηθείς. 

@Luckystars δηλαδη ποσα εμβρυακια έχετε μαζέψει που εχουν αναπτυχθεί σωστά; Τι λέει το πρωτόκολλο σε αυτές τις περιπτώσεις; Θα βάλετε μέχρι δυο οταν θα κάνετε εμβρυομεταφορά; Καλη επιτυχία!!! Αλλα ειπαμε, θα περιμένουμε ενημέρωση!

Εσυ τώρα που μαζεύεις ωάρια με αυτόν τον τροπο δεν παίρνεις φάρμακα ετσι; Ρωτάω για να ενημερωθεί και η @BettySt που δεν ξέρει αν θα ήσουν δικαιολογήσουν τα φάρμακα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Θα δεις καρδούλα μου θα έρθει η ευλογημένη στιγμή για όλες μας..Όπως λέει κ το τραγουδακι “Και αν είναι αργά δεν είναι αργά για θαύματα”..!! 

Έτσι καρδούλα μου,έτσι!!!!!Το πιστεύω για όλες μας,ειλικρινά και από καρδιάς!!!!!

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Γκλούπ... (Ξεροκαταπίνω...) α ρε @anemoni1989 τι περνάς! Ευχομαι τουλαχιστον να σταματήσουν σύντομα και μετα να το ευχαριστηθείς. 

@Luckystars δηλαδη ποσα εμβρυακια έχετε μαζέψει που εχουν αναπτυχθεί σωστά; Τι λέει το πρωτόκολλο σε αυτές τις περιπτώσεις; Θα βάλετε μέχρι δυο οταν θα κάνετε εμβρυομεταφορά; Καλη επιτυχία!!! Αλλα ειπαμε, θα περιμένουμε ενημέρωση!

Εσυ τώρα που μαζεύεις ωάρια με αυτόν τον τροπο δεν παίρνεις φάρμακα ετσι; Ρωτάω για να ενημερωθεί και η @BettySt που δεν ξέρει αν θα ήσουν δικαιολογήσουν τα φάρμακα. 

Εμείς Π.Λ.Λ μου πάμε μόνο σε φ.κ.Δεν παίρνω καθόλου φάρμακα,σωστά.Εξαρτάται κάθε οργανισμό τι πρωτόκολλο του ταιριάζει.Υπάρχουν και οι φυσικοί τροποποιημένοι κύκλοι με λίγα φάρμακα.Και μετά το πρωτόκολλο με ενέσιμα. Αναλόγως πως ανταποκρίνεται κάθε γυναίκα,τις αντοχές της,το ιστορικό της(προηγ.εγκυμοσύνες και τρόπος που επιτεύχθηκαν),ηλικια,ορμονικό προφίλ και άλλες ιατρικές παραμέτρους που ούτε καν γνωρίζω.Εμείς να σου πω την αλήθεια παρότι οι προηγούμενες εγκυμοσύνες μας ήταν με ενέσιμα και "φρέσκα" έμβρυα,τώρα πλέον προχωράμε μόνο φκ.Τι έχει συμβεί με την Μπετουλα και τα φάρμακα?Μπετουλα μουυυυυυυ,τι έχει γίνει?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@P.L.L. μου ταλαιπωρησε κοριτσάκι μου,με αναγουλες ,εμετους και τέτοια?Υπομονή αγάπη......χαλάλι για το σπορακι!!!!!!

Αν θυμαμαι σωστά και η @anemoni1989 είχε τέτοια θεματακια.....Πώς Είσαι κορίτσι μου?

Συγγνώμη θα ξεχνάω πολλά κορίτσια ακόμα,θα μπω σιγά σιγά σε ρυθμο....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Luckystars είπε:

@P.L.L. μου ταλαιπωρησε κοριτσάκι μου,με αναγουλες ,εμετους και τέτοια?Υπομονή αγάπη......χαλάλι για το σπορακι!!!!!!

Αν θυμαμαι σωστά και η @anemoni1989 είχε τέτοια θεματακια.....Πώς Είσαι κορίτσι μου?

Συγγνώμη θα ξεχνάω πολλά κορίτσια ακόμα,θα μπω σιγά σιγά σε ρυθμο....

Αστεράκι μας, μόλις διάβασα τα νεάκια σου!! Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!! Χαίρομαι που σε ακούω τόσο αισιόδοξη και θετική!!! Λατρεύω τους θετικούς ανθρώπους που αποτελούν χαρά της ζωής!!!  Είμαι σίγουρη πως μόλις προχωρήσετε θα έχετε θετικά αποτελέσματα!!! :)

Εγώέχω ακόμα θεματάκια με τους εμετούς... με ταλαιπωρεί πολύ αυτή η μπέμπα, αλλά  τί να την κάνω? Θα της τσιμπήσω τον ποπό και τα μπουτάκια μόλις γεννηθεί!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αστεράκι μας, μόλις διάβασα τα νεάκια σου!! Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!! Χαίρομαι που σε ακούω τόσο αισιόδοξη και θετική!!! Λατρεύω τους θετικούς ανθρώπους που αποτελούν χαρά της ζωής!!!  Είμαι σίγουρη πως μόλις προχωρήσετε θα έχετε θετικά αποτελέσματα!!! :)

Εγώέχω ακόμα θεματάκια με τους εμετούς... με ταλαιπωρεί πολύ αυτή η μπέμπα, αλλά  τί να την κάνω? Θα της τσιμπήσω τον ποπό και τα μπουτάκια μόλις γεννηθεί!!! :P

@anemoni1989 μου γλυκιά!!!!!!με συγκινεις κουκλίτσα μου!!!!!!!Σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!!!!!Αμην για όλα τα κορίτσια που δοκιμάζονται να δικαιωθούν οι αγώνες,οι μάχες,τα άγχη μας!!!!!!και να καρφωθεί ένα μόνιμο χαμόγελο στα χειλακια και να εχουμε ,με το καλό,μόνιμη  ευτυχία στις οικογένειές μας!!!!!μου μεταδίδετε τόσο θετική ενέργεια,εύχομαι και εγώ σε εσάς!!!!

Χαλάλι για τέτοιο μπουμπούκι!!!!!Είμαστε δυνατά κορίτσια,έχουμε περάσει πολλά για αυτά τα μωρά....Δεν πτοουμαστε εμείς!!!!!Πολλά τσιμπηματακια στη μπουμπου ,από όλη την παρέα!!!!!!κυριολεκτικά για φαγωμα!!!!!:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Γκλούπ... (Ξεροκαταπίνω...) α ρε @anemoni1989 τι περνάς! Ευχομαι τουλαχιστον να σταματήσουν σύντομα και μετα να το ευχαριστηθείς. 

@Luckystars δηλαδη ποσα εμβρυακια έχετε μαζέψει που εχουν αναπτυχθεί σωστά; Τι λέει το πρωτόκολλο σε αυτές τις περιπτώσεις; Θα βάλετε μέχρι δυο οταν θα κάνετε εμβρυομεταφορά; Καλη επιτυχία!!! Αλλα ειπαμε, θα περιμένουμε ενημέρωση!

Εσυ τώρα που μαζεύεις ωάρια με αυτόν τον τροπο δεν παίρνεις φάρμακα ετσι; Ρωτάω για να ενημερωθεί και η @BettySt που δεν ξέρει αν θα ήσουν δικαιολογήσουν τα φάρμακα. 

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, εισαι πολυ γλυκιά. Εγω όμως πρέπει να πάρω φάρμακα έτσι και αλλιώς γιατί οι ορμόνες μου είναι τσιμπημενες και για να γίνει δουλειά πρέπει να ρυθμιστούν. 

Η λακισταρς κάνει Φ.Κ. και είναι χρονοβόρο και εγώ δεν έχω χρόνο και άλλη υπομονή. Έχω κουραστεί πολύ τόσο καιρό χωρίς κανένα αποτέλεσμα. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Luckystars είπε:

@anemoni1989 μου γλυκιά!!!!!!με συγκινεις κουκλίτσα μου!!!!!!!Σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!!!!!Αμην για όλα τα κορίτσια που δοκιμάζονται να δικαιωθούν οι αγώνες,οι μάχες,τα άγχη μας!!!!!!και να καρφωθεί ένα μόνιμο χαμόγελο στα χειλακια και να εχουμε ,με το καλό,μόνιμη  ευτυχία στις οικογένειές μας!!!!!μου μεταδίδετε τόσο θετική ενέργεια,εύχομαι και εγώ σε εσάς!!!!

Χαλάλι για τέτοιο μπουμπούκι!!!!!Είμαστε δυνατά κορίτσια,έχουμε περάσει πολλά για αυτά τα μωρά....Δεν πτοουμαστε εμείς!!!!!Πολλά τσιμπηματακια στη μπουμπου ,από όλη την παρέα!!!!!!κυριολεκτικά για φαγωμα!!!!!:)

Κορίτσι μου εγώ σας θαυμάζω όλες εσάς που ταλαιπωρείστε τόσο για κάτι που για κάποιες απο εμάς έρχεται εύκολα..... Και εγώ στεναχωρήθηκα πολύ με την αποβολή μου κλπ, αλλά δε συγκρίνεται νομίζω η δική μου ιστορία και θλίψη με τις δικές σας.... Παρακολουθώ καθημερινά και τα καφέ για την εξωσωματική και κυριολεκτικά κλαίω με όσα τραβάτε και υποφέρετε.... Είναι πολύ άδικο και ειλικρινά μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι να σας απαλύνω τον πόνο... Απλά θα πω να μην το βάλετε κάτω, αλλά μην επιτρέψετε να σας καταστρέψει και τη ζωή...! Όλη μου η θετική σκέψη συνοδεύει εσένα και όλες τις γυναίκες που ταλαιπωρούνται όπως εσύ...

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...