Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 35 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Όχι κοριτσάκι μου μην το λες αυτό ,να δεις που θα έρθει το μωράκι σύντομα!!έχε πίστη κ υπομονή κ θα έρθει!

@*ζουζουνα*!!! δεν ξερω εχω απογοητευτεί πολυ μερικές φορες λεω τι αμαρτίες πληρώνω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τόση αδικία με ξέχασε πραγματικα ρε κορίτσια σας μαυριζω την ψυχή μέρες που ειναι 

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Τι πάθατε καλέ?Σας παρακαλώ δείτε τα θετικά στη ζωή σας.μη πέφτετε έτσι.Γιωτα στο χω ξαναπεί ότι έχεις κάνει μεγάλη πρόοδο ψυχολογικά από Όταν μπήκες στο φόρουμ,  μη κάνεις τώρα πίσω ένα βήμα.προχωραμε δεν γυρνάμε πίσω.τωρα θα μου πεις στο λέω εκ του ασφαλούς.εσυ ξέρεις πόσο πόνεσες και πονάς ακόμα αλλά θα σου φέρει το μωράκι που τόσο επιθυμείτε ο θεούλης.εξάλλου μένεις εύκολα απ'οτι θυμάμαι.

Έλμα κορίτσι μου απόλαυσε τηβθαλασσα το καλοκαιράκι και θα έρθει Όταν το αποφασίσει το σπορακι,  μη πέφτεις κι εσύ.η ψυχολογία είναι το παν.

@*ζουζουνα*!!! περιμένουμε νέα σου.μια σούπερ αύξηση να χεις!!!!!

 @loyloy με πιάνει το παράπονο μωρέ κοριτσάκι μου ουτε λεφτά θέλω ουτε τιποτα ενα μωρο ζητάω και με δοκιμάζει τόσο σκληρά δεν εχω πειράξει ποτε κανεναν δεν εχω κατηγορήσει κακιά και ζήλια δεν εχω τοτε γιατί ειμαι 29 χρόνων αμάν τον αγαπώ τόσο πολυ τον Θεο δεν Βριζώ τι αλλο να κανω δεν μπορω αλλο γκαντεμια αυτό το μωρο το περίμενα πως και πως το φυλαγα σαν τα ματια μου και ετσι απλα του πήρε το νήμα τηε ζωής αλλες τα πετάνε ρε κορίτσια δεν κάνω πίσω απλα με πιάνει το παράπονο 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , giotitsa είπε:

@*ζουζουνα*!!! δεν ξερω εχω απογοητευτεί πολυ μερικές φορες λεω τι αμαρτίες πληρώνω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τόση αδικία με ξέχασε πραγματικα ρε κορίτσια σας μαυριζω την ψυχή μέρες που ειναι 

 @loyloy με πιάνει το παράπονο μωρέ κοριτσάκι μου ουτε λεφτά θέλω ουτε τιποτα ενα μωρο ζητάω και με δοκιμάζει τόσο σκληρά δεν εχω πειράξει ποτε κανεναν δεν εχω κατηγορήσει κακιά και ζήλια δεν εχω τοτε γιατί ειμαι 29 χρόνων αμάν τον αγαπώ τόσο πολυ τον Θεο δεν Βριζώ τι αλλο να κανω δεν μπορω αλλο γκαντεμια αυτό το μωρο το περίμενα πως και πως το φυλαγα σαν τα ματια μου και ετσι απλα του πήρε το νήμα τηε ζωής αλλες τα πετάνε ρε κορίτσια δεν κάνω πίσω απλα με πιάνει το παράπονο 

Σε παρακαλώ μη πέφτεις.δεν κάνεις καλό στον εαυτό σου.δυστυχως σε κάποιους ανθρώπους βάζει από νωρίς ο Θεός δοκιμασίες αλλά θα έχει τους λόγους του.αυτο που σου συνέβη ήταν πολύ άδικο αλλά θα γυρίσει θα δεις και σε 1 χρόνο θα χεις το μπεμπακι σου αγκαλίτσα.μη το βάλεις κάτω.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giotitsa είπε:

@*ζουζουνα*!!! δεν ξερω εχω απογοητευτεί πολυ μερικές φορες λεω τι αμαρτίες πληρώνω δεν μπορω να καταλαβω γιατι τόση αδικία με ξέχασε πραγματικα ρε κορίτσια σας μαυριζω την ψυχή μέρες που ειναι 

 @loyloy με πιάνει το παράπονο μωρέ κοριτσάκι μου ουτε λεφτά θέλω ουτε τιποτα ενα μωρο ζητάω και με δοκιμάζει τόσο σκληρά δεν εχω πειράξει ποτε κανεναν δεν εχω κατηγορήσει κακιά και ζήλια δεν εχω τοτε γιατί ειμαι 29 χρόνων αμάν τον αγαπώ τόσο πολυ τον Θεο δεν Βριζώ τι αλλο να κανω δεν μπορω αλλο γκαντεμια αυτό το μωρο το περίμενα πως και πως το φυλαγα σαν τα ματια μου και ετσι απλα του πήρε το νήμα τηε ζωής αλλες τα πετάνε ρε κορίτσια δεν κάνω πίσω απλα με πιάνει το παράπονο 

Ακριβώς τα ίδια με τη διαφορά ότι είμαι 32,το θέλω από τα 27,και ότι έχω 3 εμβρυομεταφορας χωρίς αποτέλεσμα και καμιά φυσιολογική συλληψη


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Elma86 είπε:

Ακριβώς τα ίδια με τη διαφορά ότι είμαι 32,το θέλω από τα 27,και ότι έχω 3 εμβρυομεταφορας χωρίς αποτέλεσμα και καμιά φυσιολογική συλληψη

Ο γιατρός τι λέει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σε όλες.. Διαβάζω τα νέα σας αλλα θελησα να σταματησω λίγο από μεριάς μου να συζητω το θέμα εγκυμοσυνη. Και ενώ αυτή την στιγμή δεν θέλω να μιλήσω σε κανέναν θα σας πω ότι μόλις πήρα αρνητική χοριακη μετά από δυο θετικά τεστ εχθές το απόγευμα. Ναι καλα διαβάζετε ήμουν ξανά εγκυος με μια επαφή. Και ξανά τελείωσε. Και δεν περιγράφεται με λογια η ψυχολογία μου. Δεν ζητάω λόγο από τον Θεό. Εχθές μιλούσα στην Παναγία κρατωντας τα τεστ κλαιγοντας από συγκίνηση και της ζήτησα να κάνει το καλύτερο οποιο κ αν είναι. Το έκανε τελείωσε αμεσως. Αρχίζω όμως να πιστεύω πως έχει συμβεί κ αλλες φορες μέσα σε αυτους τους μηνες αυτές τις φορες που έκλαιγα από τον πόνο στην περιοδο ενώ κανονικά δεν πονάω καθόλου. Σήμερα περίμενα περιοδο και το πρώτο τεστ το εκανα πριν μερες τα υπόλοιπα δυο τα έκανα εχθες γιατι προχθές είχα ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα λέω έρχονται αλλα δεν ξανά εβγαλα και άρχισε τις τελευταιες μερες να με πονά πολύ το στηθος. Αυτά τα νέα μου. Να περνατε όλες όμορφα οι εγκυουλες με το καλό να γεννησετε και οσες είστε στην προσπάθεια προσπαθείστε να είστε αισιόδοξες. Σας φιλώ πρέπει να γίνω κλόουν γιατί θα φιλοξενήσω την αδερφούλα μου δυο μερες τουλάχιστον θα έχω την αγκαλιά της.

Υγ. @loyloy συγνώμη που το μαθαίνεις από εδώ. 

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

@*ζουζουνα*!!! μου γλυκιά καλό διπλασιασμό!

@giotitsa @Elma86 σας νιώθω....Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες....Είναι μεγάλη η δοκιμασία....Είναι απέραντα ανθρώπινο να λυγίζουμε κάποιες στιγμές....Δεν υπάρχει manual διαχείρισης τέτοιων καταστάσεων.....Είναι επίσης απέραντα υπέροχη η στιγμη των μωρών μας στις αγκαλιές μας!

Όμως.....ταπεινα και με πολύ αγάπη θέλω να μοιραστώ μαζί σας.....Θαύματα συμβαίνουν καθημερινά γύρω μας.....και μηνύματα μας δίνονται.....Σήμερα ήμουν στο σούπερ μάρκετ.....ψωνιζα και μπήκε μια γιαγιά με ένα κουκλάκι στην αγκαλιά της.....Άσπρο δέρμα,ξανθός γαλανοματης,ένας άγγελος!!!έρχονται προς το μέρος μου....Ο μικρός άπλωσε τα χέρια να τον πάρω αγκαλιά και μου χαμογελαγε μέσα από την πιπίλα του...Η γιαγιά του άρχισε να του μιλάει "είδες τι όμορφη κοπέλα;Σαν τη μαμά σου μοιάζει....(((Να σας πω την αλήθεια δεν πολυεδωσα σημασία,ουτε στο μπέμπη,ουτε στην γιαγιά του.....Είναι καιρός που προσπαθώ να αποστασιοποιηθω συναισθηματικά.....Όχι δεν έχω ζηλέψει καμμία μητέρα και μωρό,αλλά ειδικά όταν είχαμε πρωτοχασει το μωρό μας,συγκινιομουν στην θέα κάθε μωρού....συζητώντας με ειδικό,"δούλεψα" το συναίσθημα σε αυτό το κομμάτι,για να μη με πιάνει συνεχώς το παράπονο....)))Προχώρησα ,έκανα τα ψώνια μου.....τους συναντάω στο ταμείο......Εγώ μπροστά τους....εύκολα πάλι διαχειρίσιμο.....Ο μικρός όμως συνέχιζε να απλώνει τα χεράκια του.....πιο επίμονα και με αγκου αγκου μέσα από την πιπίλα....."πάρτε τον αγκαλιά αν θέλετε" ,μου λέει η γιαγιά....είχα να πάρω αγκαλιά μωρό χροοονια....είπα μέσα μου,κάντο....Μην φοβάσαι πια.....Κορίτσια τον πήρα αγκαλια τον άγγελο!Με κοίταζε μέσα στα μάτια, μου χαμογελαγε και μου χάιδευε τα μαλλιά.....θυμήθηκα τον στόχο μας.....Από τον φόβο μου,είχα παρεκκλίνει.....Η γιαγιά μου λέει "ξέρετε πόσο σας παει;;;;" .....Δεν απάντησα,της χαμογέλασα.....Ακόμα εκεί ο άτιμος ο φοβος....Μην πω "Ναι το Θέλω,ναι μου πάει",να το πω και να το ευχαριστηθώ!Και φτάσαμε στην δύσκολη ερώτηση...."έχετε δικά σας παιδάκια;" .....έκλεισα τα μάτια και σε δευτερόλεπτα πέρασαν όλες μας οι απώλειες....."Όχι ακόμα!",βρήκα την δύναμη να της πω......"και όμως μου λέει ,θα έχετε δικά σας παιδάκια και θα είναι τόσο όμορφα όσο ο μπέμπης!!!!" "Σας ευχαριστώ τόσο πολύ" και δακρύζω.....back to reality ,έφτασε η σειρά μου στο ταμείο.....

Συγγνώμη για το σεντόνι.....Ίσως σας φανώ.....χαζή.....Όμως σήμερα βοηθηθηκα,έστω και δειλά,να  αντιμετωπίσω ένα τεράστιο φόβο μου από έναν άγγελο! και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας....

Σας ευχαριστώ❤

 

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλησπερα σε όλες.. Διαβάζω τα νέα σας αλλα θελησα να σταματησω λίγο από μεριάς μου να συζητω το θέμα εγκυμοσυνη. Και ενώ αυτή την στιγμή δεν θέλω να μιλήσω σε κανέναν θα σας πω ότι μόλις πήρα αρνητική χοριακη μετά από δυο θετικά τεστ εχθές το απόγευμα. Ναι καλα διαβάζετε ήμουν ξανά εγκυος με μια επαφή. Και ξανά τελείωσε. Και δεν περιγράφεται με λογια η ψυχολογία μου. Δεν ζητάω λόγο από τον Θεό. Εχθές μιλούσα στην Παναγία κρατωντας τα τεστ κλαιγοντας από συγκίνηση και της ζήτησα να κάνει το καλύτερο οποιο κ αν είναι. Το έκανε τελείωσε αμεσως. Αρχίζω όμως να πιστεύω πως έχει συμβεί κ αλλες φορες μέσα σε αυτους τους μηνες αυτές τις φορες που έκλαιγα από τον πόνο στην περιοδο ενώ κανονικά δεν πονάω καθόλου. Σήμερα περίμενα περιοδο και το πρώτο τεστ το εκανα πριν μερες τα υπόλοιπα δυο τα έκανα εχθες γιατι προχθές είχα ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα λέω έρχονται αλλα δεν ξανά εβγαλα και άρχισε τις τελευταιες μερες να με πονά πολύ το στηθος. Αυτά τα νέα μου. Να περνατε όλες όμορφα οι εγκυουλες με το καλό να γεννησετε και οσες είστε στην προσπάθεια προσπαθείστε να είστε αισιόδοξες. Σας φιλώ πρέπει να γίνω κλόουν γιατί θα φιλοξενήσω την αδερφούλα μου δυο μερες τουλάχιστον θα έχω την αγκαλιά της.

Υγ. @loyloy συγνώμη που το μαθαίνεις από εδώ. 

Μπεμπουλα μου γλυκιά.....Δεν έχω λόγια αγαπούλα μου.....Είμαστε εδώ για εσένα❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου 330.50!!!!!σούπερ είναι 29/8 ο πρώτος υπέρηχος!!!

πρίν από 44 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

@*ζουζουνα*!!! μου γλυκιά καλό διπλασιασμό!

@giotitsa @Elma86 σας νιώθω....Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες....Είναι μεγάλη η δοκιμασία....Είναι απέραντα ανθρώπινο να λυγίζουμε κάποιες στιγμές....Δεν υπάρχει manual διαχείρισης τέτοιων καταστάσεων.....Είναι επίσης απέραντα υπέροχη η στιγμη των μωρών μας στις αγκαλιές μας!

Όμως.....ταπεινα και με πολύ αγάπη θέλω να μοιραστώ μαζί σας.....Θαύματα συμβαίνουν καθημερινά γύρω μας.....και μηνύματα μας δίνονται.....Σήμερα ήμουν στο σούπερ μάρκετ.....ψωνιζα και μπήκε μια γιαγιά με ένα κουκλάκι στην αγκαλιά της.....Άσπρο δέρμα,ξανθός γαλανοματης,ένας άγγελος!!!έρχονται προς το μέρος μου....Ο μικρός άπλωσε τα χέρια να τον πάρω αγκαλιά και μου χαμογελαγε μέσα από την πιπίλα του...Η γιαγιά του άρχισε να του μιλάει "είδες τι όμορφη κοπέλα;Σαν τη μαμά σου όμορφη είναι.....(((Να σας πω την αλήθεια δεν πολυεδωσα σημασία,ουτε στο μπέμπη,ουτε στην γιαγιά του.....Είναι καιρός που προσπαθώ να αποστασιοποιηθω συναισθηματικά.....Όχι δεν έχω ζηλέψει καμμία μητέρα και μωρό,αλλά ειδικά όταν είχαμε πρωτοχασει το μωρό μας,συγκινιομουν στην θέα κάθε μωρού....συζητώντας με ειδικό,"δούλεψα" το συναίσθημα σε αυτό το κομμάτι,για να μη με πιάνει συνεχώς το παράπονο....)))Προχώρησα ,έκανα τα ψώνια μου.....τους συναντάω στο ταμείο......Εγώ μπροστά τους....εύκολα πάλι διαχειρίσιμο.....Ο μικρός όμως συνέχιζε να απλώνει τα χεράκια του.....πιο επίμονα και με αγκου αγκου μέσα από την πιπίλα....."πάρτε τον αγκαλιά αν θέλετε" ,μου λέει η γιαγιά....είχα να πάρω αγκαλιά μωρό χροοονια....είπα μέσα μου,κάντο....Μην φοβάσαι πια.....Κορίτσια τον πήρα αγκαλια τον άγγελο!Με κοίταζε μέσα στα μάτια, μου χαμογελαγε και μου χάιδευε τα μαλλιά.....θυμήθηκα τον στόχο μας.....Από τον φόβο μου,είχα παρεκκλίνει.....Η γιαγιά μου λέει "ξέρετε πόσο σας παει;;;;" .....Δεν απάντησα,της χαμογέλασα.....Ακόμα εκεί ο άτιμος ο φοβος....Μην πω "Ναι το Θέλω,ναι μου πάει",να το πω και να το ευχαριστηθώ!Και φτάσαμε στην δύσκολη ερώτηση...."έχετε δικά σας παιδάκια;" .....έκλεισα τα μάτια και σε δευτερόλεπτα πέρασαν όλες μας οι απώλειες....."Όχι ακόμα!",βρήκα την δύναμη να της πω......"και όμως μου λέει ,θα έχετε δικά σας παιδάκια και θα είναι τόσο όμορφα όσο ο μπέμπης!!!!" "Σας ευχαριστώ τόσο πολύ" και δακρύζω.....back to reality ,έφτασε η σειρά μου στο ταμείο.....

Συγγνώμη για το σεντόνι.....Ίσως σας φανώ χαζή.....Όμως σήμερα βοηθηθηκα,έστω και δειλά,να  αντιμετωπίσω ένα τεράστιο φόβο μου από έναν άγγελο! και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας....

Σας ευχαριστώ❤

 

Μπεμπουλα μου γλυκιά.....Δεν έχω λόγια αγαπούλα μου.....Είμαστε εδώ για εσένα❤

κοριτσάκι μου τι ωραία,όντως κάποια πράγματα είναι ανεξήγητα!!

  • Μου αρέσει 7

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλησπερα σε όλες.. Διαβάζω τα νέα σας αλλα θελησα να σταματησω λίγο από μεριάς μου να συζητω το θέμα εγκυμοσυνη. Και ενώ αυτή την στιγμή δεν θέλω να μιλήσω σε κανέναν θα σας πω ότι μόλις πήρα αρνητική χοριακη μετά από δυο θετικά τεστ εχθές το απόγευμα. Ναι καλα διαβάζετε ήμουν ξανά εγκυος με μια επαφή. Και ξανά τελείωσε. Και δεν περιγράφεται με λογια η ψυχολογία μου. Δεν ζητάω λόγο από τον Θεό. Εχθές μιλούσα στην Παναγία κρατωντας τα τεστ κλαιγοντας από συγκίνηση και της ζήτησα να κάνει το καλύτερο οποιο κ αν είναι. Το έκανε τελείωσε αμεσως. Αρχίζω όμως να πιστεύω πως έχει συμβεί κ αλλες φορες μέσα σε αυτους τους μηνες αυτές τις φορες που έκλαιγα από τον πόνο στην περιοδο ενώ κανονικά δεν πονάω καθόλου. Σήμερα περίμενα περιοδο και το πρώτο τεστ το εκανα πριν μερες τα υπόλοιπα δυο τα έκανα εχθες γιατι προχθές είχα ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα λέω έρχονται αλλα δεν ξανά εβγαλα και άρχισε τις τελευταιες μερες να με πονά πολύ το στηθος. Αυτά τα νέα μου. Να περνατε όλες όμορφα οι εγκυουλες με το καλό να γεννησετε και οσες είστε στην προσπάθεια προσπαθείστε να είστε αισιόδοξες. Σας φιλώ πρέπει να γίνω κλόουν γιατί θα φιλοξενήσω την αδερφούλα μου δυο μερες τουλάχιστον θα έχω την αγκαλιά της.

Υγ. @loyloy συγνώμη που το μαθαίνεις από εδώ. 

Στενοχωρηθηκα παρα πολυ!!! Ομως θα στο ξαναπω...Δεν πρεπει να σε ριξει!! Μενεις εγκυος!!!! Στη συνεχεια κατι γινεται...Θα πρεπει να το συζητησεις με τον γιατρο σου και ισως να ψαχτεις και με αλλον γιατρο ωστε να δειτε τι φταιει...Ξερω οτι εχεις κουραστει! Ομως σιγουρα θα υπαρχει καποια λυση που με ψυχραιμια και σωστη ιατρικη παρακολουθηση θα βρεθει...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια μου 330.50!!!!!σούπερ είναι 29/8 ο πρώτος υπέρηχος!!!

κοριτσάκι μου τι ωραία,όντως κάποια πράγματα είναι ανεξήγητα!!

Συγχαρητήρια ζουζουνα μου!Με το καλό ο υπέρηχος!

Έτσι είναι.....τα όμορφα δεν έχουν εξήγηση.....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλησπερα σε όλες.. Διαβάζω τα νέα σας αλλα θελησα να σταματησω λίγο από μεριάς μου να συζητω το θέμα εγκυμοσυνη. Και ενώ αυτή την στιγμή δεν θέλω να μιλήσω σε κανέναν θα σας πω ότι μόλις πήρα αρνητική χοριακη μετά από δυο θετικά τεστ εχθές το απόγευμα. Ναι καλα διαβάζετε ήμουν ξανά εγκυος με μια επαφή. Και ξανά τελείωσε. Και δεν περιγράφεται με λογια η ψυχολογία μου. Δεν ζητάω λόγο από τον Θεό. Εχθές μιλούσα στην Παναγία κρατωντας τα τεστ κλαιγοντας από συγκίνηση και της ζήτησα να κάνει το καλύτερο οποιο κ αν είναι. Το έκανε τελείωσε αμεσως. Αρχίζω όμως να πιστεύω πως έχει συμβεί κ αλλες φορες μέσα σε αυτους τους μηνες αυτές τις φορες που έκλαιγα από τον πόνο στην περιοδο ενώ κανονικά δεν πονάω καθόλου. Σήμερα περίμενα περιοδο και το πρώτο τεστ το εκανα πριν μερες τα υπόλοιπα δυο τα έκανα εχθες γιατι προχθές είχα ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα λέω έρχονται αλλα δεν ξανά εβγαλα και άρχισε τις τελευταιες μερες να με πονά πολύ το στηθος. Αυτά τα νέα μου. Να περνατε όλες όμορφα οι εγκυουλες με το καλό να γεννησετε και οσες είστε στην προσπάθεια προσπαθείστε να είστε αισιόδοξες. Σας φιλώ πρέπει να γίνω κλόουν γιατί θα φιλοξενήσω την αδερφούλα μου δυο μερες τουλάχιστον θα έχω την αγκαλιά της.

Υγ. @loyloy συγνώμη που το μαθαίνεις από εδώ. 

τι λες κοριτσάκι μου?γιατί????το έχεις ψάξει με τις ειδικές εξετάσεις?τύπου θρομβοφιλια,Δεν μπορεί κάτι γίνεται..ξέρω εγώ..ψάξε το σε παρακαλώ..προγεστερόνη είναι οκ?

παρολαυτα όμως δεν θέλω να σε παίρνει από κάτω..το μόνο που μπορώ να σ πω ότι πιανεις ομως κ αυτό είναι θετικό!σε Θέλω να είσαι αισιόδοξη,κ ειλικρινά χωρίς άγχος,μόνο τότε θα έρθει ,να χαρείς τον άντρα σου Κ θα έρθει να είσαι σίγουρη!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλησπερα σε όλες.. Διαβάζω τα νέα σας αλλα θελησα να σταματησω λίγο από μεριάς μου να συζητω το θέμα εγκυμοσυνη. Και ενώ αυτή την στιγμή δεν θέλω να μιλήσω σε κανέναν θα σας πω ότι μόλις πήρα αρνητική χοριακη μετά από δυο θετικά τεστ εχθές το απόγευμα. Ναι καλα διαβάζετε ήμουν ξανά εγκυος με μια επαφή. Και ξανά τελείωσε. Και δεν περιγράφεται με λογια η ψυχολογία μου. Δεν ζητάω λόγο από τον Θεό. Εχθές μιλούσα στην Παναγία κρατωντας τα τεστ κλαιγοντας από συγκίνηση και της ζήτησα να κάνει το καλύτερο οποιο κ αν είναι. Το έκανε τελείωσε αμεσως. Αρχίζω όμως να πιστεύω πως έχει συμβεί κ αλλες φορες μέσα σε αυτους τους μηνες αυτές τις φορες που έκλαιγα από τον πόνο στην περιοδο ενώ κανονικά δεν πονάω καθόλου. Σήμερα περίμενα περιοδο και το πρώτο τεστ το εκανα πριν μερες τα υπόλοιπα δυο τα έκανα εχθες γιατι προχθές είχα ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα λέω έρχονται αλλα δεν ξανά εβγαλα και άρχισε τις τελευταιες μερες να με πονά πολύ το στηθος. Αυτά τα νέα μου. Να περνατε όλες όμορφα οι εγκυουλες με το καλό να γεννησετε και οσες είστε στην προσπάθεια προσπαθείστε να είστε αισιόδοξες. Σας φιλώ πρέπει να γίνω κλόουν γιατί θα φιλοξενήσω την αδερφούλα μου δυο μερες τουλάχιστον θα έχω την αγκαλιά της.

Υγ. @loyloy συγνώμη που το μαθαίνεις από εδώ. 

Λυπαμαι πολύ! Νομίζω ότι πρέπει λίγο να το ψάξεις το θέμα. Βρες έναν γιατρό να σε καθοδηγήσει στο τι εξετάσεις πρέπει να κάνεις και ίσως και μια υστεροσκοπηση για να δουν το εσωτερικό της μήτρας. Το ότι μένεις παντως εγκυος είναι παρα πολύ καλό. Καταλαβαινω ότι αυτή τη στιγμή σε εσένα η σκέψη είναι μόνο ότι μένεις και τα χάνεις όμως πίστεψε με το ότι μπορείς και μένεις εγκυος είναι πολύ σημαντικό. Βρες τι φταίει και φτιάξτο για να προχωρήσεις. Κλάψε,θύμωσε όλα μέσα στο προγραμμα είναι και πρέπει να ξεσπάσει γιατί αλλιώς θα μείνει μέσα σου και θα σε τρώει. Εύχομαι από καρδιάς να είναι αυτά τα τελευταία δυσάρεστα νέα που μοιράζεσαι μαζί μας. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Λυπαμαι πολύ! Νομίζω ότι πρέπει λίγο να το ψάξεις το θέμα. Βρες έναν γιατρό να σε καθοδηγήσει στο τι εξετάσεις πρέπει να κάνεις και ίσως και μια υστεροσκοπηση για να δουν το εσωτερικό της μήτρας. Το ότι μένεις παντως εγκυος είναι παρα πολύ καλό. Καταλαβαινω ότι αυτή τη στιγμή σε εσένα η σκέψη είναι μόνο ότι μένεις και τα χάνεις όμως πίστεψε με το ότι μπορείς και μένεις εγκυος είναι πολύ σημαντικό. Βρες τι φταίει και φτιάξτο για να προχωρήσεις. Κλάψε,θύμωσε όλα μέσα στο προγραμμα είναι και πρέπει να ξεσπάσει γιατί αλλιώς θα μείνει μέσα σου και θα σε τρώει. Εύχομαι από καρδιάς να είναι αυτά τα τελευταία δυσάρεστα νέα που μοιράζεσαι μαζί μας. 

Αυτή την φορά έχω θολώσει βασικά. Μόνο να κάνουμε εξετασεις σκέφτομαι τίποτα άλλο. Πέρυσι τον Σεπτέμβρη έμεινα εγκυος και το ρίξαμε εμείς στον τρίτο λόγω υγείας που όλοι λένε έτυχε δεν έχει να κάνει με τα dna μας. Και τώρα πέφτουν μόνα τους τι συμβαίνει δεν ξέρω τι να πω. Και δεν θα το καταλάβαινα γιατί έκανα και άλλο τεστ πριν μερες κ ήταν αρνητικό. Ο γιατρος είπε αν υπάρχει θέμα προχωράμε με προεμφυτευτική. Αρχικα θα γίνει ο καρυοτυπος ζεύγους και προχωράμε ανάλογα. Σε ευχαριστώ πολύ..

1 hour ago, *ζουζουνα*!!! είπε:

τι λες κοριτσάκι μου?γιατί????το έχεις ψάξει με τις ειδικές εξετάσεις?τύπου θρομβοφιλια,Δεν μπορεί κάτι γίνεται..ξέρω εγώ..ψάξε το σε παρακαλώ..προγεστερόνη είναι οκ?

παρολαυτα όμως δεν θέλω να σε παίρνει από κάτω..το μόνο που μπορώ να σ πω ότι πιανεις ομως κ αυτό είναι θετικό!σε Θέλω να είσαι αισιόδοξη,κ ειλικρινά χωρίς άγχος,μόνο τότε θα έρθει ,να χαρείς τον άντρα σου Κ θα έρθει να είσαι σίγουρη!!

Κάτι συμβαίνει σίγουρα. Δεν ξέρω απλά σταματώ την προσπάθεια. Προς το παρόν δεν θέλω τίποτα μόνο να ηρεμήσω 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Στενοχωρηθηκα παρα πολυ!!! Ομως θα στο ξαναπω...Δεν πρεπει να σε ριξει!! Μενεις εγκυος!!!! Στη συνεχεια κατι γινεται...Θα πρεπει να το συζητησεις με τον γιατρο σου και ισως να ψαχτεις και με αλλον γιατρο ωστε να δειτε τι φταιει...Ξερω οτι εχεις κουραστει! Ομως σιγουρα θα υπαρχει καποια λυση που με ψυχραιμια και σωστη ιατρικη παρακολουθηση θα βρεθει...

Ναι Κελλιτσα μου θα βρούμε την αιτία.Στον καινούριο γιατρό θα μείνω τα συζητήσαμε όλα τα πιθανά ενδεχόμενα. Σε ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια μου 330.50!!!!!σούπερ είναι 29/8 ο πρώτος υπέρηχος!!!

κοριτσάκι μου τι ωραία,όντως κάποια πράγματα είναι ανεξήγητα!!

Τώρα είδα τα ευχάριστα συγχαρητήρια κούκλα μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ο γιατρός τι λέει?

Είχα κάποια ανοσολογικα την πρώτη φορά που είχα βιοχημική, τα διορθωσα αλλά δεν έγινε κάτι τις δύο επόμενες φορές. Τέλος πάντων θα ξανά κάνω τον Οκτώβρη θα δούμε τότε. Πάντως και εγώ από τις αρχές του μήνα που εξομολογηθηκα ένιωθα πολύ πολύ καλά. Έβλεπα παιδάκια και δεν σταναχωριωμουν αλλά τα χαιρόμουν και έλεγα τι ωραία θα έχω και γω κάποια στιγμή. Σήμερα λιγο μου κακοφάνηκε και είδα τι έγραψε η αγαπητή @giotitsa και ταυτίστηκα. @Luckystars είμαι σίγουρη ότι θα σου έρθει σύντομα το μωράκι σου! Ελπίζω και το δικό μου! @Beboula25τα λόγια είναι περιττά. Αλλά θα βρεις τι γίνεται και θα πάνε όλα καλά στο τελος

  • Ευχαριστώ 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...