Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες! Σημερα ειναι μια καινουρια ημέρα. Και καθως εγω έγραφα μονο σε αυτο το θέμα δεν είχα καταλάβει οτι εχουμε ευχάριστες εξελίξεις με τη @fairy-mary και τη @BettySt. Χάρη στη @Flo flo τον πηρα είδηση. Εσείς τα ξέρατε;;; Συγχαρητήρια κορίτσια! Όμορφες τέλειο μήνες εγκυμοσύνες να έχετε!!!! 

@Flo flo μου καλα ειμαι εγω. Μπανιαρομαι. Καλα ήταν στα κυθηρα; Κρίμα που δεν σε ειδα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Καλημέρα κορίτσια. 23η βδομάδα πλέον.εχω αγχωθεί όμως αρκετά.τον μπέμπη κανονικά τον νιώθω συνέχεια να με κλωτσαει ειδικά το βράδυ όταν πέφτω για ύπνο γίνεται χαμος. Όμως Έχω να τον νιώσω από χτες το απόγευμα στη παραλία.ολο το βράδυ τπτ και τώρα ακόμα τπτ.οι εγκυμονούσες της παρέας το χουν πάθει να χουν τέτοια μεγάλη παύση? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 23η βδομάδα πλέον.εχω αγχωθεί όμως αρκετά.τον μπέμπη κανονικά τον νιώθω συνέχεια να με κλωτσαει ειδικά το βράδυ όταν πέφτω για ύπνο γίνεται χαμος. Όμως Έχω να τον νιώσω από χτες το απόγευμα στη παραλία.ολο το βράδυ τπτ και τώρα ακόμα τπτ.οι εγκυμονούσες της παρέας το χουν πάθει να χουν τέτοια μεγάλη παύση? 

Ναι κοριτσι μου το εχω παθει κ εγω ολη μερα απο το πρωι να μην την νιωσω και να κλωτσησει το βραδυ π θα παω να ξαπλωσω... μην ανχωνεσαι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 23η βδομάδα πλέον.εχω αγχωθεί όμως αρκετά.τον μπέμπη κανονικά τον νιώθω συνέχεια να με κλωτσαει ειδικά το βράδυ όταν πέφτω για ύπνο γίνεται χαμος. Όμως Έχω να τον νιώσω από χτες το απόγευμα στη παραλία.ολο το βράδυ τπτ και τώρα ακόμα τπτ.οι εγκυμονούσες της παρέας το χουν πάθει να χουν τέτοια μεγάλη παύση? 

Λουλου μου εγω αυτο που παρατήρησα ήταν οτι οταν πήγαινα για μπάνιο το μωρο ήταν πολυ πιο ήσυχο για τις επόμενες μέρες. Κλωτσούσε αμυδρά και κουνιόταν. Σαν φτερουγίσματα δηλαδη. Ενώ κανονικά γίνεται χαμός εκει μεσα. Φάε λιγο γλυκο και κάθισε στο κρεβάτι ξαπλωμένη να μας πεις πως θα παει. 

 

Α!  @fairy-mary, επισης ήθελα να σου πω πως πιστευω πως εχεις αγόρι!

Link to comment
Share on other sites

Αντε για να δούμε.θα φάω τπτ γλυκό αργότερα και θα σας πω.κατι μου φάνηκε μες στη νύχτα ότι ένιωσα αλλά δεν είμαι σίγουρη,  ήταν πολύ ελαφρύ. 

@ΒαλεντιναΧρηστος εσένα σκεφτόμουν.λεω να η Βαλεντίνα έχει το μηχάνημα.τελικα χρειάζεται.

@fairy-mary Είσαι εγκυουλα?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Αντε για να δούμε.θα φάω τπτ γλυκό αργότερα και θα σας πω.κατι μου φάνηκε μες στη νύχτα ότι ένιωσα αλλά δεν είμαι σίγουρη,  ήταν πολύ ελαφρύ. 

@ΒαλεντιναΧρηστος εσένα σκεφτόμουν.λεω να η Βαλεντίνα έχει το μηχάνημα.τελικα χρειάζεται.

Χαχααχαχ οντωςςς!!!:wub:

Να ευχηθω και εγω στις νεες εγκυουλες με το καλο τελειομηνες εγκυμοσυνες ευχομαιι!!;)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοο!!!!!!!!!! Πολυ μεγάλη Χοριακη! Ή εχεις διδυμα ή έπιασες αρκετά νωρις στον κύκλο. Γι αυτο λεω πως εχεις αγόρι. Για να δουμε αν θα βγω αληθινή! Πάντως όπως και να εχει να πανε ολα τελεια και να ειναι πολυ καλα το παιδάκι σου! Είδες που ήρθε και για εσενα η ωρα; Πως αισθάνεσαι; Κατάλαβα καλα οτι και η  @BettySt ειναι έγκυος;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβοοοοο!!!!!!!!!! Πολυ μεγάλη Χοριακη! Ή εχεις διδυμα ή έπιασες αρκετά νωρις στον κύκλο. Γι αυτο λεω πως εχεις αγόρι. Για να δουμε αν θα βγω αληθινή! Πάντως όπως και να εχει να πανε ολα τελεια και να ειναι πολυ καλα το παιδάκι σου! Είδες που ήρθε και για εσενα η ωρα; Πως αισθάνεσαι; Κατάλαβα καλα οτι και η  @BettySt ειναι έγκυος;

Μάλλον αργά μέσα στον κύκλο έκανα ωορρηξια, μέχρι 17η που χρησιμοποιούσα τεστ δεν είχα δει θετικο...

Μετά απλά συνέχισα επαφές μέχρι 21η.

Ίσως επειδή είχα 4 μέρες καθυστέρηση όταν έκανα χοριακη γι αυτό βγήκε μεγάλη!

Όπως και να έχει ας είναι ένα υγιές μωρό, μόνο αυτό με απασχολεί!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , fairy-mary είπε:

@P.L.L. @loyloy

Ναι είμαι!!!

Προχθές η χοριακη μου βγήκε 2070!

Αχ κορίτσια μακάρι όλα να πάνε Καλά!

 

Μπράβο με το Καλό!!!!!!!Εδώ οι παλιές πλέον ότι θες να μας ρωτας. Θυμάσαι που είχες απογοητευτεί? Να ήρθε τελικά.αντε όπου να ναι να πας και γιατρό.θα φαίνεται ο σάκος τώρα.

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Μάλλον αργά μέσα στον κύκλο έκανα ωορρηξια, μέχρι 17η που χρησιμοποιούσα τεστ δεν είχα δει θετικο...

Μετά απλά συνέχισα επαφές μέχρι 21η.

Ίσως επειδή είχα 4 μέρες καθυστέρηση όταν έκανα χοριακη γι αυτό βγήκε μεγάλη!

Όπως και να έχει ας είναι ένα υγιές μωρό, μόνο αυτό με απασχολεί!

Α Εγώ κάνω αργά ωορρηξία γι αυτό είχα απόκλιση με την τελευταία περίοδο.αν στο βγάλει πιο μικρό μην αγχωθεις. Εμένα μου το βγάζε μια βδομάδα μικρότερο.με την Αυχενική θα σου βγάλει ακριβή ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Μάλλον αργά μέσα στον κύκλο έκανα ωορρηξια, μέχρι 17η που χρησιμοποιούσα τεστ δεν είχα δει θετικο...

Μετά απλά συνέχισα επαφές μέχρι 21η.

Ίσως επειδή είχα 4 μέρες καθυστέρηση όταν έκανα χοριακη γι αυτό βγήκε μεγάλη!

Όπως και να έχει ας είναι ένα υγιές μωρό, μόνο αυτό με απασχολεί!

Καλα, κοιτα να κανεις κανενα αγόρι γιατι εχουμε πήξει στο ροζ! Όλες πανω στο παιδι της λουλούς θα πέσουμε!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλα, κοιτα να κανεις κανενα αγόρι γιατι εχουμε πήξει στο ροζ! Όλες πανω στο παιδι της λουλούς θα πέσουμε!

Χαχα, να μπει κ λίγο μπλε. Εγώ πιστεύω σε 9 μέρες που χω ραντεβού θα μάθουμε το φύλο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. ωραία τα Κύθηρα αλλά πολύ χωματόδρομο ρε φίλε κ πολύ Πέτρα στις παραλιες .

Προσπάθησα να περάσω όσο καλύτερα μπορούσα με όλα αυτά που έγιναν. ΕΓΩ σήμερα μόλις τελείωσα τον κύκλο με τα cyclacur κ μάλλον τώρα δεν είναι που πρέπει να αδιαθετησω ? Σε καμία 3 μέρες.Μετα έχουμε άλλες διαδικασίες σπερματοδιαγτμμα κτλ .θα πάω να με δει μόλις τελειώσει η περίοδος μ ο γιατρός. Να δούμε εάν έφυγαν οι 4 Κύστες. 

@ΒαλεντιναΧρηστος Αγάπη πολλά φιλιά κ σε σένα. 

@loyloy δεν ξέρω να σ πω μιας κ δεν ήμουν πότε έγκυος. Αλλά το έχω ξανακούσει...θα σου πουν τα κορίτσια 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Flo flo είπε:

@P.L.L. ωραία τα Κύθηρα αλλά πολύ χωματόδρομο ρε φίλε κ πολύ Πέτρα στις παραλιες .

Προσπάθησα να περάσω όσο καλύτερα μπορούσα με όλα αυτά που έγιναν. ΕΓΩ σήμερα μόλις τελείωσα τον κύκλο με τα cyclacur κ μάλλον τώρα δεν είναι που πρέπει να αδιαθετησω ? Σε καμία 3 μέρες.Μετα έχουμε άλλες διαδικασίες σπερματοδιαγτμμα κτλ .θα πάω να με δει κ μόλις τελειώσει η περίοδος μ ο γιατρός. Να δούμε εάν έφυγαν οι 4 Κύστες. 

@ΒαλεντιναΧρηστος Αγάπη πολλά φιλιά κ σε σένα. 

@loyloy δεν ξέρω να σ πω μιας κ δεν ήμουν πότε έγκυος. Αλλά το έχω ξανακούσει...θα σου πουν τα κορίτσια 

Καλα εισαι κοπελα μου ευχομαι να περασατε πανεμορφα στις διακοπες σας να εκανες και κανενα μπανακι και για εμας!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Flo flo τα φάρμακα αυτα τι ακριβώς ειναι; Σε εμποδίζει επο το να μείνεις έγκυος αυτόν τον μήνα; Η μήπως βοηθάει στην ωορρηξία; Μακάρι να έφυγαν οι κύστες και να εισαι καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...