Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

@BettySt χάρηκα παρα πολυ!!!! Σου κρατάω παράπονα τωρα γιατι δεν μπήκες να μας το πεις!!!! Με το καλο ευχομαι κορίτσι μου! Να ερθει ο θησαυρός σου σε 8 μήνες απο τωρα!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα καλά και ήθελα να το σιγουρέψω για αυτό δεν είπα κάτι εδώ. 

@Beboula25 Μπεμπούλα μου γλυκιά, πώς είσαι; Ελπίζω σύντομα να βρεθεί λύση στο θέμα σας και να χαμογελασεις επιτέλους! Φιλιά 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , BettySt είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα καλά και ήθελα να το σιγουρέψω για αυτό δεν είπα κάτι εδώ. 

@Beboula25 Μπεμπούλα μου γλυκιά, πώς είσαι; Ελπίζω σύντομα να βρεθεί λύση στο θέμα σας και να χαμογελασεις επιτέλους! Φιλιά 

Ας μιλάμε για τα ευχάριστα δεν ξέρεις ποσο έχω συγκινηθεί με το καλό η επανάληψη της χοριακης! Επίσης λέω μήπως έχεις τσακώσει το double;!:x  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ας μιλάμε για τα ευχάριστα δεν ξέρεις ποσο έχω συγκινηθεί με το καλό η επανάληψη της χοριακης! Επίσης λέω μήπως έχεις τσακώσει το double;!:x  

Αχ ρε κορίτσι μου τι καλή που είσαι! Δεν έχω ιδέα, ο άντρας μου πάντως θέλει πολύ να είναι δύο,  εγώ το μόνο που θελω ειναι να πάνε όλα καλά και ας είναι και ένα και δύο! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Αχ ρε κορίτσι μου τι καλή που είσαι! Δεν έχω ιδέα, ο άντρας μου πάντως θέλει πολύ να είναι δύο,  εγώ το μόνο που θελω ειναι να πάνε όλα καλά και ας είναι και ένα και δύο! 

Εννοείται ας είναι ένα δυο το σημαντικό είναι πως νικήσατε! Θα γίνεις μια υπέροχη μανούλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Δευτέρα πάω στο γιατρό!

Άντε να δούμε βρε κορίτσια!!!

Το μόνο που με προβληματίζει όπως έγραψα και αλλού είναι ότι τα ούρα μου είναι κάπως σκούρα.

Επίσης έχω ήδη πρόβλημα με την τουαλέτα...

Να πίνεις αρκετά νερα και ακτινίδια για τη τουαλέτα.φυσιολογικα είναι όλα.μην ανησυχείς.μια χαρά η χοριακη σου.ολα.καλα θα πάνε τη Δευτέρα.εμενα να ξέρεις η 2η χοριακη έδειξε 2873 και πήγα μετα απο μια βδομάδα για να ακούσουμε και καρδούλα Αλλά ήταν αδύναμη και την είδαμε απλά να πάλλεται.εσυ λογικά θα δεις σάκο και όλα θα Ναι καλά.απο 1500 φαίνεται ο σάκος. Στάνταρ θα πάρετε μια καλή εικόνα τη Δευτέρα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Να πίνεις αρκετά νερα και ακτινίδια για τη τουαλέτα.φυσιολογικα είναι όλα.μην ανησυχείς.μια χαρά η χοριακη σου.ολα.καλα θα πάνε τη Δευτέρα.εμενα να ξέρεις η 2η χοριακη έδειξε 2873 και πήγα μετα απο μια βδομάδα για να ακούσουμε και καρδούλα Αλλά ήταν αδύναμη και την είδαμε απλά να πάλλεται.εσυ λογικά θα δεις σάκο και όλα θα Ναι καλά.απο 1500 φαίνεται ο σάκος. Στάνταρ θα πάρετε μια καλή εικόνα τη Δευτέρα. 

Εμένα δε μου είπε να κάνω άλλη χοριακη τουλάχιστον μέχρι τη Δευτέρα φαντάζομαι για το λόγο που λες, ότι θα υπάρχει ήδη μια καλή εικόνα.

Εσύ Ποια μέρα περίπου της καθυστέρησης εκανες τη δεύτερη χοριακη;

Εγώ ήμουν στην τέταρτη μέρα περιπου, λέω περίπου γιατί δε ξέρω πως ακριβώς θα πήγαινε αυτός ο κύκλος.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , fairy-mary είπε:

Εμένα δε μου είπε να κάνω άλλη χοριακη τουλάχιστον μέχρι τη Δευτέρα φαντάζομαι για το λόγο που λες, ότι θα υπάρχει ήδη μια καλή εικόνα.

Εσύ Ποια μέρα περίπου της καθυστέρησης εκανες τη δεύτερη χοριακη;

Εγώ ήμουν στην τέταρτη μέρα περιπου, λέω περίπου γιατί δε ξέρω πως ακριβώς θα πήγαινε αυτός ο κύκλος.

Τη 10η μέρα.5η μερα ειχα 250 και μετά από 5 ξανα 2873.μπορεο να κάνες και νωρίτερα ωορρηξία.ναι δεν Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις γτ έχει υπερυχογραφικη εικόνα. Θα περιμένουμε νέα σου τη Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@Flo flo τα φάρμακα αυτα τι ακριβώς ειναι; Σε εμποδίζει επο το να μείνεις έγκυος αυτόν τον μήνα; Η μήπως βοηθάει στην ωορρηξία; Μακάρι να έφυγαν οι κύστες και να εισαι καλα!

Είναι για να μου φύγουν οι Κύστες. Πραγματικά αυτό το καλοκαίρι μου βγήκε πολύ χάλια. Από τότε που έπαθα αυτό με το τρέξιμο ο πόνος δεν έχει φύγει. Έχω έναν βουβό πόνο στο εν τερο είναι στην μήτρα δεν ξέρω. Μόλις αδιαθετησω θα με δει ο γιατρός. Αλλά υποψιάζομαι η ενδομητρίωση ή καμία σπαστική κολίτιδα που μ έχει πάει γ@μι...

Όλες Οι διακοπές κ χωρίς επαφές κ με πόνο .


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κρίμα @Flo flo. Ομως ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρό και να ειναι γρήγορα περαστικό. Ποτε περιμενεις να ασιαθετησεις;

Ούτε ξέρω..ότι να ναι το στήθος μ ξεπρηστηξε άρα μάλλον μεθαύριο υπολογίζω. Με τα χάπια που έπαιρνα δεν ξέρω μάλλον θ αλλάξει ο κύκλος μ.


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Βγήκα μια βόλτα για περπάτημα και μόλις γύρισα πάλι είχα αυτά τα περίεργα υγρα,είδα λίγα στο εσωρουχο.δεν είναι καφε ακριβως, είναι κάπως μπεζ κίτρινα σκουρα, πάντως πήγα τουαλέτα άλλα δεν έβγαλα κατι.

Πφφφ ανησυχώ.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Βγήκα μια βόλτα για περπάτημα και μόλις γύρισα πάλι είχα αυτά τα περίεργα υγρα,είδα λίγα στο εσωρουχο.δεν είναι καφε ακριβως, είναι κάπως μπεζ κίτρινα σκουρα, πάντως πήγα τουαλέτα άλλα δεν έβγαλα κατι.

Πφφφ ανησυχώ.

Όχι μην ανησυχείς.ολα Καλά είναι.τωρα αν νιώθεις ποιο ήρεμα μη κουράζεσαι πολύ.εγω τις αρχές μέχρι να βεβαιωθώ ότι προχωράει ούτε περπάτημα πολύ ούτε τπτ.καθαρα λόγου άγχους. Ξεκουράσου πάντως τώρα.α και όχι μπάνιο με πολύ ζεστο νερό.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Όχι μην ανησυχείς.ολα Καλά είναι.τωρα αν νιώθεις ποιο ήρεμα μη κουράζεσαι πολύ.εγω τις αρχές μέχρι να βεβαιωθώ ότι προχωράει ούτε περπάτημα πολύ ούτε τπτ.καθαρα λόγου άγχους. Ξεκουράσου πάντως τώρα.α και όχι μπάνιο με πολύ ζεστο νερό.

Γενικά δε κάνω τίποτα...σχεδόν όλη μέρα στο κρεβάτι είμαι, απλά σήμερα είπα να βγω λιγάκι.

Άντε να έρθει η Δευτέρα Μήπως ηρεμησω λίγο.. 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...