Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Bela είπε:

@Beboula25 καλησπέρα καλά όλα!!!!εσύ;; Εγώ πήρα και τις ορμονολογικες μου και είναι πολύ καλές όλα καλά ευτυχώς μου έφυγε ένα βάρος..

Καλημέρα μπράβο το κορίτσι χαίρομαι!Ευχομαι να φύγει οποιοδήποτε βάρος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

4 ώρες πρίν, Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Εγω τα ιδια... καθε μερα αιμα και πονάκια... ζω με το αγχος...

σημέρα θα κανω την πρωτη μου επισκεψη στον γιατρο να δουμε αν ολα ειναι καλα! Εχω να κανω χοριακη απο τη Παρασκευη και νιωθω φοβερή ανασφάλεια γιατι χθες ειχα κοκκινο αιμα... τι να πω ευχομαι να πανε ολα καλα και θα συζητήσω με τον γιατρο μου το ενδεχόμενο να κατσω καποιες μερες απτην δουλειά γιατι τα ΣΚ που καθομαι βλεπω βελτιωση... 

Αχχχ Αντε γατούλα την ευχή μας θα είναι όλα καλααα!!! Ναι συζήτησε μαζί του για όλα να ηρεμήσεις 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Cat! είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Εγω τα ιδια... καθε μερα αιμα και πονάκια... ζω με το αγχος...

σημέρα θα κανω την πρωτη μου επισκεψη στον γιατρο να δουμε αν ολα ειναι καλα! Εχω να κανω χοριακη απο τη Παρασκευη και νιωθω φοβερή ανασφάλεια γιατι χθες ειχα κοκκινο αιμα... τι να πω ευχομαι να πανε ολα καλα και θα συζητήσω με τον γιατρο μου το ενδεχόμενο να κατσω καποιες μερες απτην δουλειά γιατι τα ΣΚ που καθομαι βλεπω βελτιωση... 

Καλημέρα γλυκειά μου.αντε επιτέλους Σήμερα θα χεις μια εικονα.Μια αναρρωτική ναι Καλό θα ήταν να πάρεις.αν σε στείλει σε γιατρό νοσοκομείου θα παρεις και 15 μερες.εχεις μετά τη διαδικασία Επιτροπής αλλά κάποια ήταν να κάτσεις μερουλες.Οτι καλύτερο κορίτσι μου σου εύχομαι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Είσαστε όλες καλά;

Σήμερα έκανα τις ορμονολογικές...

Αύριο απόγευμα θα έχω αποτελέσματα!

Αντε να δούμε  τι θα δείξουν!

 

Καλημέρα! Με το καλό τα αποτελέσματα! Να σε ρωτήσω αν κάτι δεν είναι όπως πρέπει ρυθμίζεται έτσι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσι μου! Χαθηκα γτ ειμαι χαλια λογω συμπτωματων και δε θελω να κλαιγομαι και να με πειτε αχαριστη :P (αν και γενικά δεν κλειγομαι!!) 

Εκανε τις χοριακες μου,  25500 η μια, 42000 η επόμενη οποτε καλα! Ραντεβού την αλλη Τρίτη που υπερηχογραφικα θα ειμαι 8 εβδομάδων! Α! Και προφανως ριχα καθυστερημενη συλληψη αφου συνελλαβα με επαφή την 20η ημέρα και συμφωνεί και ο γιατρός 

  • Μου αρέσει 4

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Χαθηκα γτ ειμαι χαλια λογω συμπτωματων και δε θελω να κλαιγομαι και να με πειτε αχαριστη :P (αν και γενικά δεν κλειγομαι!!) 

Εκανε τις χοριακες μου,  25500 η μια, 42000 η επόμενη οποτε καλα! Ραντεβού την αλλη Τρίτη που υπερηχογραφικα θα ειμαι 8 εβδομάδων! Α! Και προφανως ριχα καθυστερημενη συλληψη αφου συνελλαβα με επαφή την 20η ημέρα και συμφωνεί και ο γιατρός 

Κοριτσακιιι μπράβο όλα καλα με το καλό να δεις το μπεμπακι!! Από συμπτώματα αχχ υπομονή καλή μου ναυτίες και τέτοια εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κοριτσακιιι μπράβο όλα καλα με το καλό να δεις το μπεμπακι!! Από συμπτώματα αχχ υπομονή καλή μου ναυτίες και τέτοια εννοείς;

Πρησμενο στηθος που τσουζει και ποναει ειδικα σ υπνο και ναυτιες φουλ και εμετους φουλ... Εχω χασει 5 κιλα απο την ασιτια... Αλλα δεν παραπονιεμαι... Ας ειναι ολα καλα την Τρίτη και αντεχω αλλες 4 βδομαδες 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Είσαστε όλες καλά;

Σήμερα έκανα τις ορμονολογικές...

Αύριο απόγευμα θα έχω αποτελέσματα!

Αντε να δούμε  τι θα δείξουν!

 

Καλημέρα και σε σένα! Καλά αποτελέσματα να έχεις και περιμένουμε νέα. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Με το καλό τα αποτελέσματα! Να σε ρωτήσω αν κάτι δεν είναι όπως πρέπει ρυθμίζεται έτσι; 

Σε ευχαριστώ @Beboula25!

Φαντάζομαι πως κάποιες από τις ορμόνες ρυθμίζονται εφόσον δε λειτουργούν σωστά, επειδή όμως είναι πρώτη φορά που μπαίνω σε διαδικασία εξετάσεων θα σε ενημερώσω όταν έχω αποτελέσματα και τη γνώμη του γιατρού.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας θαυμάζω!! 

Πόσο δυνατές μπορούμε να γίνουμε τελικά;;

Εύχομαι σε όλες που αντιμετωπίζουν προβληματάκια να είναι περαστικά και με το καλό τα μπεμπάκια σας.

Εγώ, είμαι νέα στο φόρουμ σας και πραγματικά καταλαβαίνω ότι όταν με το καλό κι εγώ θα είμαι σε παρόμοια περίπτωση θα μου κρατάτε συντροφιά.

Εμείς είμαστε σε πολύ πολύ αρχικό στάδιο ακόμη. Τις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου έχω κάνει και σήμερα ή την Πέμπτη θα παω στο γιατρό για να τις δει.

  • Μου αρέσει 1

V2Nop3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Χαθηκα γτ ειμαι χαλια λογω συμπτωματων και δε θελω να κλαιγομαι και να με πειτε αχαριστη :P (αν και γενικά δεν κλειγομαι!!) 

Εκανε τις χοριακες μου,  25500 η μια, 42000 η επόμενη οποτε καλα! Ραντεβού την αλλη Τρίτη που υπερηχογραφικα θα ειμαι 8 εβδομάδων! Α! Και προφανως ριχα καθυστερημενη συλληψη αφου συνελλαβα με επαφή την 20η ημέρα και συμφωνεί και ο γιατρός 

Αχ άντε μπράβο!!!!!!!!!βρε δεν θα σε πει κανείς αχάριστη.ισα ίσα που δύναμη θα πάρουμε από σένα ότι τίποτα δεν τελειώνει σε μια ατυχια.πολυ καλές οι εξετάσεις.Μπραβο μπράβο. :-D

πρίν από 7 λεπτά , Nackt είπε:

Κορίτσια μου σας θαυμάζω!! 

Πόσο δυνατές μπορούμε να γίνουμε τελικά;;

Εύχομαι σε όλες που αντιμετωπίζουν προβληματάκια να είναι περαστικά και με το καλό τα μπεμπάκια σας.

Εγώ, είμαι νέα στο φόρουμ σας και πραγματικά καταλαβαίνω ότι όταν με το καλό κι εγώ θα είμαι σε παρόμοια περίπτωση θα μου κρατάτε συντροφιά.

Εμείς είμαστε σε πολύ πολύ αρχικό στάδιο ακόμη. Τις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου έχω κάνει και σήμερα ή την Πέμπτη θα παω στο γιατρό για να τις δει.

Με το καλό να πάνε όλα υπέροχα και καλ ως μας ήρθες λοιπόν !!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@fairy-mary καλες απαντησεις να εχεις!!! 

Μπραβο @Bela! Να φεύγουν απο το κεφαλι σου ενα ενα τη φορα! 

@anemoni1989 εκτος απο πολλα συγχαρητήρια δεν ξερω τι αλλο να σου πω! Ταλαιπωρεισαι αλλα αξιζει και μαλιστα διπλο το καλο! & μωρο και αδυνάτισμα! ;) απο ποτε ξεκίνησαν τα συμπτώματα αυτα; Εγω εχω αγχωθει πολυ γιατι δεν νιωθω τιποτα... ειναι και οι αιμορραγιες... 

@loyloy δύσκολα θα μου γραψει αναρρωτική η θα με παραπέμψει για αναρρωτική. Γενικα ειναι λιγο «σκληρός» σαν ανθρωπος και δεν ειναι του χαϊδέματος και εχω την εντυπωση πως νομίζει πως γκρινιάζω και υπερβάλλω οποτε σημερα θα του μιλησω ξεκαθαρα για να μπορουμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας σωστα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cat! είπε:

@fairy-mary καλες απαντησεις να εχεις!!! 

Μπραβο @Bela! Να φεύγουν απο το κεφαλι σου ενα ενα τη φορα! 

@anemoni1989 εκτος απο πολλα συγχαρητήρια δεν ξερω τι αλλο να σου πω! Ταλαιπωρεισαι αλλα αξιζει και μαλιστα διπλο το καλο! & μωρο και αδυνάτισμα! ;) απο ποτε ξεκίνησαν τα συμπτώματα αυτα; Εγω εχω αγχωθει πολυ γιατι δεν νιωθω τιποτα... ειναι και οι αιμορραγιες... 

@loyloy δύσκολα θα μου γραψει αναρρωτική η θα με παραπέμψει για αναρρωτική. Γενικα ειναι λιγο «σκληρός» σαν ανθρωπος και δεν ειναι του χαϊδέματος και εχω την εντυπωση πως νομίζει πως γκρινιάζω και υπερβάλλω οποτε σημερα θα του μιλησω ξεκαθαρα για να μπορουμε να συνεχίσουμε τη συνεργασία μας σωστα...

Καλά θα κάνεις.και αν δεις ότι δεν σε καλύπτει σαν γιατρός πήγαινε αλλού.Το θεμα είναι να μη ρισκάρει την εγκυμοσύνη σου γτ είναι αυτός σκληρός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...