Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια! Ναι, θα προσέχω τη διατροφή μου. Έχετε δίκιο. Περισσοτερο με απασχολεί μην σημαίνει κατι κακό μήπως θα επρεπε να το πω στον γιατρο;

Στο γιατρό σου σίγουρα να το πεις. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες!

Οι εγκυμονούσες να μου πουν.. Εχει καποια απο εσας θέμα με τα πόδια που πρήζονται; 

@P.L.L. κοριτσι πρεπει οποσδηποτε να τσεκαρεις μην εχεις λευκωμα....


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, giotitsa είπε:

@loyloy και ενεσεις και salospir

Το θέμα είναι ότι ξέρεις ότι υπαρχει θέμα και όταν μείνεις έγκυος στα μωρά σου θα ξέρεις αμέσως τι αγωγή θα ακολουθήσεις και θα πάνε ολα Καλά.αυτο να σκέφτεσαι.καλυτερα Έτσι παρά να συνέβαινε πάλι κάτι άλλο.ρωτησες το γιατρό από τη στιγμή που εχει ς θρομβοφιλια πως η προηγούμενη κύηση προχώρησε τόσο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , giotitsa είπε:

κοριτσια βρεθηκα με επικτητη θρομβοφιλια

Γιωτα μου μην στενοχωριεσαι γι αυτο.θα το αντιμετωπισεις.τωρα πλεον ξερεις οτι κατι συμβαινει.ολα θα πανε καλα.ενταξει; :-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Το θέμα είναι ότι ξέρεις ότι υπαρχει θέμα και όταν μείνεις έγκυος στα μωρά σου θα ξέρεις αμέσως τι αγωγή θα ακολουθήσεις και θα πάνε ολα Καλά.αυτο να σκέφτεσαι.καλυτερα Έτσι παρά να συνέβαινε πάλι κάτι άλλο.ρωτησες το γιατρό από τη στιγμή που εχει ς θρομβοφιλια πως η προηγούμενη κύηση προχώρησε τόσο?

@loyloy οχι γλυκια μου δεν τον ρωτησα αλλα πιθανον προχωρησε και σταματησε διοτι δεν θα ειχε καλη αιματωση ο πλακουντας αν και ειμαι πεπεισμενη πλεον οτι δεν φταιει αυτο αλλα η αμνιο που εκανα αλλα και να ρωτησω πλεον γλυκια μου το παιδι δεν γυρναει πισω παει εμενα με ενδιαφερει να μην ξανασυμβει αυτο με καταλαβαινεις ;;

πρίν από 1 λεπτό , vikaki82 είπε:

Γιωτα μου μην στενοχωριεσαι γι αυτο.θα το αντιμετωπισεις.τωρα πλεον ξερεις οτι κατι συμβαινει.ολα θα πανε καλα.ενταξει; :-)

@vikaki82 ναι οχι ειμαι αισιοδοξη κοριτσια μου πλεον ξερω οτι παταω σε σιγουρα σχοινια

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vikaki82 είπε:

Γιωτα μου μην στενοχωριεσαι γι αυτο.θα το αντιμετωπισεις.τωρα πλεον ξερεις οτι κατι συμβαινει.ολα θα πανε καλα.ενταξει; :-)

Να μαι και εγω σημερα ..σαε διαβαζω αλλα δεν εχω τπτ νεα να σας πω..χαιρομαι που βλεπω οτι υπαρχει ενα κλιμα αισιοδοξιας σε ολα τα κοριτσια.. @giotitsa ολα καλα θα πανε απο δω καθ περα θα δεις κ σου ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα...οσο για τα δικα μου περιμενω να αδιαθετησω το σκ αλλα δεν νομιζω οτι πετυχα παλο τπτ...κανενα συμπτωμα ουτε καν το στηθος δεν πρηστηκε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@loyloy οχι γλυκια μου δεν τον ρωτησα αλλα πιθανον προχωρησε και σταματησε διοτι δεν θα ειχε καλη αιματωση ο πλακουντας αν και ειμαι πεπεισμενη πλεον οτι δεν φταιει αυτο αλλα η αμνιο που εκανα αλλα και να ρωτησω πλεον γλυκια μου το παιδι δεν γυρναει πισω παει εμενα με ενδιαφερει να μην ξανασυμβει αυτο με καταλαβαινεις ;;

@vikaki82 ναι οχι ειμαι αισιοδοξη κοριτσια μου πλεον ξερω οτι παταω σε σιγουρα σχοινια

Καταλαβαίνω απόλυτα.θα δεις σε λίγο καιρό θα μας πεις για την εγκυμοσύνη σου.τον επόμενο μήνα δεν ξεκινάτε?Και του χρόνου το καλοκαίρι θα χεις τα μωράκια αγκαλίτσα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Καταλαβαίνω απόλυτα.θα δεις σε λίγο καιρό θα μας πεις για την εγκυμοσύνη σου.τον επόμενο μήνα δεν ξεκινάτε?Και του χρόνου το καλοκαίρι θα χεις τα μωράκια αγκαλίτσα!!!!!!!!!

@loyloy ναι τον επομενο μηνα γλυκια μου αντε για να δουμε τι θα δουμε μακαρι γλυκια μου μακαρι αληθεια @Dimitr@17 μην απογοητευεσαι θα δεις θα ερθει καποια στιγμη που θα παει

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Να μαι και εγω σημερα ..σαε διαβαζω αλλα δεν εχω τπτ νεα να σας πω..χαιρομαι που βλεπω οτι υπαρχει ενα κλιμα αισιοδοξιας σε ολα τα κοριτσια.. @giotitsa ολα καλα θα πανε απο δω καθ περα θα δεις κ σου ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχαριστα...οσο για τα δικα μου περιμενω να αδιαθετησω το σκ αλλα δεν νομιζω οτι πετυχα παλο τπτ...κανενα συμπτωμα ουτε καν το στηθος δεν πρηστηκε

Κάτσε να ρθει το σουκου ,μη προδικάζεις τπτ.

πρίν από 4 λεπτά , giotitsa είπε:

@loyloy ναι τον επομενο μηνα γλυκια μου αντε για να δουμε τι θα δουμε μακαρι γλυκια μου μακαρι αληθεια @Dimitr@17 μην απογοητευεσαι θα δεις θα ερθει καποια στιγμη που θα παει

Θα ρθει κορίτσι μου και θα ρθει γρήγορα θα το δεις.κρατσ την αισιοδοξία που έχεις το τελευταίο καιρό και τσουπ θα σκάσουν τα μωρά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...