Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , fairy-mary είπε:

Το ξέρω ότι μπορείς να το πάρεις μαζεμένο...κάπου εκεί 2-2,5 μήνες πρέπει να βγαίνει, αλλά αυτό θα πρέπει να το διαπραγματευτώ..εάν και δεν ελπίζω σε πολλά πράγματα..άντε να μου δώσουν ένα μέρος μαζεμένο..

Γενικά δεν υπάρχει και φοβερή ελαστικότητα και ακόμα και αν δεχτούν να σου κάνουν μια "χάρη" μετά θα σου βγάλουν το λάδι είναι δεδομένο, εδώ με την κανονική μου άδεια κάθε φορά έχω θέμα,δε τολμάω να ζητήσω μέσα στη χρονιά 2 μέρες βρε αδερφέ...μόνο αύγουστο..

Δυστυχώς δεν δουλεύουμε από χόμπι...υπομονή! Δες τι είναι καλύτερο και όσο μπορείς διαπραγματεύσου το. Θα βρεις τη λύση και μια χαρά θα μεγαλώσεις το παιδάκι σου. Τουλάχιστον θα μπορείς να δουλεύεις κάπως πιο χαλαρά το τελευταίο διάστημα πριν φύγεις? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Αρχικα σκεφτομαι να παω στον γιατρο μου και να ξεκινησουμε το ψαξιμο..και βλεπουμε

Ξεκίνησε δεν χάνεις τπτ.βεβαια το άγχος είναι αρνητικός παράγοντας.σου εύχομαι όλα να είναι καλά και απλά να είναι στρες και τπτ αλλο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Δυστυχώς δεν δουλεύουμε από χόμπι...υπομονή! Δες τι είναι καλύτερο και όσο μπορείς διαπραγματεύσου το. Θα βρεις τη λύση και μια χαρά θα μεγαλώσεις το παιδάκι σου. Τουλάχιστον θα μπορείς να δουλεύεις κάπως πιο χαλαρά το τελευταίο διάστημα πριν φύγεις? 

το ελπίζω, τουλάχιστον να μη με στέλνουν μακριά και εκτός Αθηνών,  γενικά εμείς μετακινούμαστε κάθε μέρα οπότε με την κοιλιά στο στόμα δε ξέρω πόσο εύκολη θα είναι η οδήγηση και η μετακίνηση...

άσε που η φουλ δουλειά ξεκινάει από Γενάρη ...

θα δείξει ..

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 απλα κοριτσι μου μπες σε διαδικασια να ψαξεις συγκεκριμενα πραγματα μην κανεις εξετασεις που δεν χρειαζονται ειναι ασκοπο ακουσε με αν εχεις καποια υποψια και λες μηπως κανε ναι αλλα οχι χωρις λογο θα σε αγχωσει 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Diavolitsa γτ αγχώνεσαι καλέ που θα πας στο γιατρό?Όλα καλά τωρα μας κλωτσάνε και όλα καλά.με τη δουλειά υπομονή.δυστυχως είναι δύσκολοι οι καιροί.εγω που παραιτήθηκα μη νομίζεις ότι είναι άνετη η κατάσταση αλλά μεναμε 40χλμ απόσταση με το φιλο μου και Αφού αποφασίσαμε για οικογένεια η λύση ήταν να παραιτηθώ Αφού έχει δική του δουλειά και δεν μπορούσε να μείνει τόσο μακριά.

@fairy-mary ψάξε Καλά τι δικαιούσαι και παρτο. Μανούλα θα γίνεις. Δεν είναι γ ονεις τα αφεντικά σου?Δεν καταλαβαινουν?βέβαια Όχι ότι είχα κατανόηση Όταν δούλευα.πηρα αναρρωτική στηβ παλλινδρομη και Όταν επέστρεψα μου έβγαλαν το λάδι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , fairy-mary είπε:

το ελπίζω, τουλάχιστον να μη με στέλνουν μακριά και εκτός Αθηνών,  γενικά εμείς μετακινούμαστε κάθε μέρα οπότε με την κοιλιά στο στόμα δε ξέρω πόσο εύκολη θα είναι η οδήγηση και η μετακίνηση...

άσε που η φουλ δουλειά ξεκινάει από Γενάρη ...

θα δείξει ..

 

Σε καταλαβαινω και εγώ εξω δουλεύω όλη μέρα στο δρόμο,περπάτημα και ταξίδια. Προτεραιότητα έχει το να είσαι και να νιώθεις καλά. Εσυ ξέρεις καλύτερα από όλους πως θα το χειριστείς! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

@Diavolitsa γτ αγχώνεσαι καλέ που θα πας στο γιατρό?Όλα καλά τωρα μας κλωτσάνε και όλα καλά.με τη δουλειά υπομονή.δυστυχως είναι δύσκολοι οι καιροί.εγω που παραιτήθηκα μη νομίζεις ότι είναι άνετη η κατάσταση αλλά μεναμε 40χλμ απόσταση με το φιλο μου και Αφού αποφασίσαμε για οικογένεια η λύση ήταν να παραιτηθώ Αφού έχει δική του δουλειά και δεν μπορούσε να μείνει τόσο μακριά.

@fairy-mary ψάξε Καλά τι δικαιούσαι και παρτο. Μανούλα θα γίνεις. Δεν είναι γ ονεις τα αφεντικά σου?Δεν καταλαβαινουν?βέβαια Όχι ότι είχα κατανόηση Όταν δούλευα.πηρα αναρρωτική στηβ παλλινδρομη και Όταν επέστρεψα μου έβγαλαν το λάδι.

Γιατι σημερα εκτος απο την καθιερομενη επισκεψη θα κανουμε και κολποσκοπιση και θα αφαιρεσει και το σπυρακι που εβγαλα! Δε ξερω δεν ειμαι καθολου καλα ψυχολογικα σημερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Γιατι σημερα εκτος απο την καθιερομενη επισκεψη θα κανουμε και κολποσκοπιση και θα αφαιρεσει και το σπυρακι που εβγαλα! Δε ξερω δεν ειμαι καθολου καλα ψυχολογικα σημερα!

Είχα κάνει Κολποσκόπηση πριν μείνω έγκυος.μη σε αγχώνει.απλα αν έχει οθόνη να βλέπεις κι εσύ μη δεις.εμενα μου λέει κοιτά και έπαθα σοκ βλέποντάς τον εσωτερικό μου κόσμο. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! @giotitsa η θρομβοφιλια ειναι συχνό φαινόμενο. Δεν ειναι να σε τρομάζει αφου υπάρχει εύκολη λύση με την αγωγούλα που θα σου δώσουν.

Βασιλικη θα σου ελεγα να μην αγχώνεσαι αλλα κι εγω καθε φορα που εχω ραντεβού σκέφτομαι τα χειρότερα. Προσπάθησε μονο να εισαι αισιόδοξη! Όσο για τη δουλειά.. Κουράγιο, υπομονή και διπλωματία για να πάρεις ολα όσα δικαιούσαι. Όπως κι εσυ @fairy-mary. Αλήθεια, εσυ @palmoira τωρα δουλεύεις παλι ή εχεις άδεια λόγω της αποκόλλησης; 

@rafaelatarzan πως πανε οι ενέσεις;;; 

@Dimitr@17 μακάρι να μας εχεις ευχάριστα νέα! 

Οι υπόλοιπες καλα ειστε;; 

Εμενα τα πόδια μου ειναι πολυ καλυτερα. Μαλλον πρήστηκα πολυ εχθές λόγω του πολυωρου ταξιδιού στο αυτοκινητο και της χαζης διατροφής στον δρόμο. 

 

6 ώρες πρίν, loyloy είπε:

@P.L.L. ένα ελαφρύ πρήξιμο Έχω προς το παρών.παντως κάθε φορά μου τα τσεκάρει ο γιατρός τα πόδια για πρήξιμο.πες το οπωσδήποτε.

Εμενα δε μου τα εχει τσεκάρει ποτε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! @giotitsa η θρομβοφιλια ειναι συχνό φαινόμενο. Δεν ειναι να σε τρομάζει αφου υπάρχει εύκολη λύση με την αγωγούλα που θα σου δώσουν.

Βασιλικη θα σου ελεγα να μην αγχώνεσαι αλλα κι εγω καθε φορα που εχω ραντεβού σκέφτομαι τα χειρότερα. Προσπάθησε μονο να εισαι αισιόδοξη! Όσο για τη δουλειά.. Κουράγιο, υπομονή και διπλωματία για να πάρεις ολα όσα δικαιούσαι. Όπως κι εσυ @fairy-mary. Αλήθεια, εσυ @palmoira τωρα δουλεύεις παλι ή εχεις άδεια λόγω της αποκόλλησης; 

@rafaelatarzan πως πανε οι ενέσεις;;; 

@Dimitr@17 μακάρι να μας εχεις ευχάριστα νέα! 

Οι υπόλοιπες καλα ειστε;; 

Εμενα τα πόδια μου ειναι πολυ καλυτερα. Μαλλον πρήστηκα πολυ εχθές λόγω του πολυωρου ταξιδιού στο αυτοκινητο και της χαζης διατροφής στον δρόμο. 

 

Εμενα δε μου τα εχει τσεκάρει ποτε...

@P.L.L. ναι γλυκια μου δεν ανυσηχω ολα καλα ευτυχως βρεθηκε εσυ ειδες τι σου εγραψα ελεγχε το λευκωμα σου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! @giotitsa η θρομβοφιλια ειναι συχνό φαινόμενο. Δεν ειναι να σε τρομάζει αφου υπάρχει εύκολη λύση με την αγωγούλα που θα σου δώσουν.

Βασιλικη θα σου ελεγα να μην αγχώνεσαι αλλα κι εγω καθε φορα που εχω ραντεβού σκέφτομαι τα χειρότερα. Προσπάθησε μονο να εισαι αισιόδοξη! Όσο για τη δουλειά.. Κουράγιο, υπομονή και διπλωματία για να πάρεις ολα όσα δικαιούσαι. Όπως κι εσυ @fairy-mary. Αλήθεια, εσυ @palmoira τωρα δουλεύεις παλι ή εχεις άδεια λόγω της αποκόλλησης; 

@rafaelatarzan πως πανε οι ενέσεις;;; 

@Dimitr@17 μακάρι να μας εχεις ευχάριστα νέα! 

Οι υπόλοιπες καλα ειστε;; 

Εμενα τα πόδια μου ειναι πολυ καλυτερα. Μαλλον πρήστηκα πολυ εχθές λόγω του πολυωρου ταξιδιού στο αυτοκινητο και της χαζης διατροφής στον δρόμο. 

 

Εμενα δε μου τα εχει τσεκάρει ποτε...

Να του πεις οπωσδήποτε για το πρήξιμο.δεν τον έχω ρωτήσει να σου πω την αλήθεια αλλά Μου χει πει αν δω κανα περίεργο πρήξιμο στα πόδια χαμηλά να τον ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , loyloy είπε:

Ξεκίνησε δεν χάνεις τπτ.βεβαια το άγχος είναι αρνητικός παράγοντας.σου εύχομαι όλα να είναι καλά και απλά να είναι στρες και τπτ αλλο.

Μπα δν εχω αγχος..απλα λεω τι γινεται αφου εχουμε τόσες επαφες  σε καθε κυκλο γτ δεν μας καθεται?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Μπα δν εχω αγχος..απλα λεω τι γινεται αφου εχουμε τόσες επαφες  σε καθε κυκλο γτ δεν μας καθεται?

Μπορεί να έτυχε.ξερω ζευγάρι που προσπαθούσε για χρόνια και Και τελικά έκαναν εξωσωματική.οι γιατροί δεν έβρισκαν τπτ ολ α Καλά.και μετά Αφού είχαν το παιδάκι τους ήρθε και το επόμενο από μόνο του.ηρεμησαν και όλα καλά.

Πάντως Αφού θέλετε ψάξτε το .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! @giotitsa η θρομβοφιλια ειναι συχνό φαινόμενο. Δεν ειναι να σε τρομάζει αφου υπάρχει εύκολη λύση με την αγωγούλα που θα σου δώσουν.

Βασιλικη θα σου ελεγα να μην αγχώνεσαι αλλα κι εγω καθε φορα που εχω ραντεβού σκέφτομαι τα χειρότερα. Προσπάθησε μονο να εισαι αισιόδοξη! Όσο για τη δουλειά.. Κουράγιο, υπομονή και διπλωματία για να πάρεις ολα όσα δικαιούσαι. Όπως κι εσυ @fairy-mary. Αλήθεια, εσυ @palmoira τωρα δουλεύεις παλι ή εχεις άδεια λόγω της αποκόλλησης; 

@rafaelatarzan πως πανε οι ενέσεις;;; 

@Dimitr@17 μακάρι να μας εχεις ευχάριστα νέα! 

Οι υπόλοιπες καλα ειστε;; 

Εμενα τα πόδια μου ειναι πολυ καλυτερα. Μαλλον πρήστηκα πολυ εχθές λόγω του πολυωρου ταξιδιού στο αυτοκινητο και της χαζης διατροφής στον δρόμο. 

 

Εμενα δε μου τα εχει τσεκάρει ποτε...

Καλησπερα κοριτσι μου! Εγω εχω πρηξιμο απο τον 3ο μηνα και στα ποδια κ στα χερια. Συνηθως επιδεινωνεται οσο περναει η μερα, αμα κατσω ορθια η πολλη ωρα σε καρεκλα. Το πρηξιμο σε συνδυασμο με ανεβασμενη πιεση μπορει να ειναι ενδειξη για προεκλαμψια. Αν η πιεση σου ομως ειναι οκ τοτε δεν εχεις θεμα, αρκει να την τσεκαρετε καθε φορα που πας στο γιατρο.

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Diavolitsa είπε:

Γιατι σημερα εκτος απο την καθιερομενη επισκεψη θα κανουμε και κολποσκοπιση και θα αφαιρεσει και το σπυρακι που εβγαλα! Δε ξερω δεν ειμαι καθολου καλα ψυχολογικα σημερα!

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε!μην αγχώνεσαι.βεβαια καταλάβαινω όλα μαζί σου έπεσαν.δεν είναι κι εύκολο.σκεψου το μωράκι σου!

Διατροφη ξεκινησες για τον διαβητη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...