Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 ώρα πρίν, Nansy29 είπε:

@smaro30  συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!να έχεις μια τελειομηνη υπέροχη εγκυμοσυνη!προσπάθησε να μην σκέφτεσαι αρνητικά!Δεν έχει νόημα..

 

@Nansy29 κι εσενα αυτές τις μέρες δεν περιμένουμε ε;;;;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Λοιπον αυριο ειναι σημαντική η μερα. Η @loyloy παει Ενδοκρινολογο, η @Beboula25 για τον πρώτο υπέρηχο (να δουμε πόσα ειναι τα μωρά!!) κι εγω με την @Κελυ 32 για το πρώτο Doppler! Ειναι καποια άλλη; Όλη μερα θα λαμβάνουμε νέα κι εκπιζω να ειναι ολα καλα! 

@smaro30 μαλλον έκανες αργα ωορρηξία γι αυτο βγαίνει αχνό, αν και εδω που τα λέμε δεν το λες και πολυ αχνό. Μια χαρά φαίνεται! Πήρες τον γιατρο σου; Τι σου ειπε;;

@giotitsa εδω ειμαι καλε! Δεν πάω πουθενά! Τρώω σα να μην υπάρχει αυριο, ειδικά γλυκα. Εχω παρει τόσα κιλά που θα με βρίσει ο γιατρος.. Οτι γλυκο δεν έφαγα τους μήνες που εκανα εμετό το εχω φάει τις τελευταίες τρεις εβδομαδες! 

Ποια περιμένουμε αυτη τη βδομάδα;;

Φιλια σε όλες! 

Καλησπερα! Με το καλό @P.L.L. και @Κελυ 32 αύριο να είναι όλα καλα έρχονται τα μωράκια σας!!! Αύριο θα δω το ξεκίνημα της ζωούλας μου!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

@Nansy29 κι εσενα αυτές τις μέρες δεν περιμένουμε ε;;;;

Κορίτσι μου εγώ πήγα σημερα και έκανα χοριακη 3 μερες πριν την περιοδο αλλα αρνητικη..έγραψα στο άλλο θέμα του 19.

Εσυ με το καλό αύριο το doppler!θα περιμένουμε νεα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Καλησπερα! Με το καλό @P.L.L. και @Κελυ 32 αύριο να είναι όλα καλα έρχονται τα μωράκια σας!!! Αύριο θα δω το ξεκίνημα της ζωούλας μου!!!

Αχ μπεμπουλιτα αυριο και εσυ να παρεις μεγαλη χαρα και να μας πεις τα ομορφα νεα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L.αχ κοριτσακι μ ποτε δεν με ξεχνας ...σε εθχατιστω πολυ.γονοιμοποιηθηκαν τα 4  κ προχωρησαν τα 3 αγαπη μ.οσα θα βαλω κιολας...δεν εχω για αποθηκευση αλλα δεν με πειραζει...θα τα πιασω ολα τωρα μια κ καλη....ααχχαχαχα χαμος θα γινει....φαε εσυ παιδι κ μην σε νοιαζει  τιποτα...απολαυσε τα παντα ρο δικαιουσε αγαπη μ....με το καλο ολα κ για σενα ...αντε λιγο σ μεινε.

@smaro30 Αισιοδοξια αγαπη μ .ολα καλα θα πανε μην σκεφτεσαι ασχημα...εχεις μπιζελακι λεμε....γιουπιιιιιι.....

κοριτσια μ εσεις εισται καλα ολες οι αλλες???? να προσεχεται .ο θεος ειναι μεγαλος για ολες μας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Δεν πειράζει @Nansy29, τον επόμενο μήνα να ειναι το τυχερό σου! Γιατι έκανες τοσο νωρις Χοριακη;

Να σαι καλά! Πιο πολύ έκανα λόγω του κακου ιστορικού σε περίπτωση που ήμουν να το παρακολουθουσαμε εγκαιρως.και από το άγχος μου φυσικα!χαχα!

Τον αλλο μηνα έχουμε γιατρούς εξετάσεις κλπ οπότε θα είναι σίγουρα καλυτερα πιο προγραμματισμένο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!! 

@rafaelatarzan γενικα καμία δεν ξεχνάω αλλα επειδη δεν τα πάω καλα με τα ονόματα και τις ημερομηνίες τα θαλασσωνω. Μπραβο για τα τρίδυμα! Ετοιμάζονται!!!! Και διδυμα να ειναι ομως μην απογοητευτείς. Χαχα Καλυτερα κιόλας γιατι αλλιώς θα ειναι πολυ δύσκολη η εγκυμοσυνη. Αν και εσυ εισαι τρελή οποτε μπορει να ειναι και όσο πιο πολλα τοσο πιο καλα! 

@Nansy29 καταλαβαίνω. Κι εγω το ίδιο θα εκανα στη θέση σου. Άντε, τον άλλο μήνα να μπείτε σε έναν καλο δρόμο!!!

@Κελυ 32 και @loyloy πρωι έχετε ραντεβού αν θυμάμαι καλα. Περιμένουμε νέα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Nansy29 σε καταλαβαίνω απόλυτα, νομίζω ότι οι περισότερες το κάναμε αυτό!!

οι υπόλοιπες που περιμένουμε εξετάσεις να έχουμε καλά νέα σήμερα!!!

Μίλησα με τον γιατρό μου και ξεκίνησα το φυλλικό. Μου είπε να κανονίσω επίσκεψη την επόμενη Τετάρτη όταν θα έχω κλείσει 13 ημέρες καθυστέρηση και αν κρίνει απαραίτητο τότε θα κάνω την χοριακή. Μου είπε για τώρα να ξεκουράζομαι και ότι λογικά την επόμενη Τετάρτη θα πρέπει να δούμε τον σάκο... Οπότε κορίτσια στην αναμονή. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην αδιαθετήσω μέχρι τότε, αν και έχω κάτι πονάκια περιόδου. Θετική σκέψη, θετική σκέψη!!! 

Να ρωτήσω κάτι μου είπε να μην σηκώνω βάρη. Την κόρη μου που την σηκώνω π.χ. από την κούνια για να της δώσω γάλα ή να την αλλάξω και είναι 11 κιλά. Δεν την κρατάω ώρα αγκαλιά ενώ είμαι όρθια αλλά το να την σηκώνω έστω και λίγο δεν μπορώ να το αποφύγω γιατι δεν είναι κανένας αλλός στο σπίτι να με βοηθήσει. Πιστεύετε ότι δημιουργεί πρόβλημα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! 

@rafaelatarzan γενικα καμία δεν ξεχνάω αλλα επειδη δεν τα πάω καλα με τα ονόματα και τις ημερομηνίες τα θαλασσωνω. Μπραβο για τα τρίδυμα! Ετοιμάζονται!!!! Και διδυμα να ειναι ομως μην απογοητευτείς. Χαχα Καλυτερα κιόλας γιατι αλλιώς θα ειναι πολυ δύσκολη η εγκυμοσυνη. Αν και εσυ εισαι τρελή οποτε μπορει να ειναι και όσο πιο πολλα τοσο πιο καλα! 

@Nansy29 καταλαβαίνω. Κι εγω το ίδιο θα εκανα στη θέση σου. Άντε, τον άλλο μήνα να μπείτε σε έναν καλο δρόμο!!!

@Κελυ 32 και @loyloy πρωι έχετε ραντεβού αν θυμάμαι καλα. Περιμένουμε νέα!

Εδώ περιμένω.θα στείλω μετά να σας πω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, smaro30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Nansy29 σε καταλαβαίνω απόλυτα, νομίζω ότι οι περισότερες το κάναμε αυτό!!

οι υπόλοιπες που περιμένουμε εξετάσεις να έχουμε καλά νέα σήμερα!!!

Μίλησα με τον γιατρό μου και ξεκίνησα το φυλλικό. Μου είπε να κανονίσω επίσκεψη την επόμενη Τετάρτη όταν θα έχω κλείσει 13 ημέρες καθυστέρηση και αν κρίνει απαραίτητο τότε θα κάνω την χοριακή. Μου είπε για τώρα να ξεκουράζομαι και ότι λογικά την επόμενη Τετάρτη θα πρέπει να δούμε τον σάκο... Οπότε κορίτσια στην αναμονή. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην αδιαθετήσω μέχρι τότε, αν και έχω κάτι πονάκια περιόδου. Θετική σκέψη, θετική σκέψη!!! 

Να ρωτήσω κάτι μου είπε να μην σηκώνω βάρη. Την κόρη μου που την σηκώνω π.χ. από την κούνια για να της δώσω γάλα ή να την αλλάξω και είναι 11 κιλά. Δεν την κρατάω ώρα αγκαλιά ενώ είμαι όρθια αλλά το να την σηκώνω έστω και λίγο δεν μπορώ να το αποφύγω γιατι δεν είναι κανένας αλλός στο σπίτι να με βοηθήσει. Πιστεύετε ότι δημιουργεί πρόβλημα;

@smaro30 δεν ξερω αν αληθεύει οτι μου το ειχε πει ο γιατρος η το ειχε πει για να μην στεναχωριέμαι οταν είχα την αποβολή και τον είχα ρωτήσει αν έφταιγε που σήκωνα βάρος. Μου ειχε λοιπον απαντήσει πως αν ήταν τοσο εύκολο με το βάρος να χάσεις το παιδι τους όλες οι γυναίκες θα έκαναν μονο ενα γιατι στο δεύτερο παντα εχουν να σηκώνουν το πρώτο. Αν θέλει λέει ενα παιδι να μείνει θα μείνει. Ωστόσο εσυ όσο μπορείς να προσεχεις! 

Κοριτσια περιμένουμε τα νέα σας! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , P.L.L. είπε:

@smaro30 δεν ξερω αν αληθεύει οτι μου το ειχε πει ο γιατρος η το ειχε πει για να μην στεναχωριέμαι οταν είχα την αποβολή και τον είχα ρωτήσει αν έφταιγε που σήκωνα βάρος. Μου ειχε λοιπον απαντήσει πως αν ήταν τοσο εύκολο με το βάρος να χάσεις το παιδι τους όλες οι γυναίκες θα έκαναν μονο ενα γιατι στο δεύτερο παντα εχουν να σηκώνουν το πρώτο. Αν θέλει λέει ενα παιδι να μείνει θα μείνει. Ωστόσο εσυ όσο μπορείς να προσεχεις! 

Κοριτσια περιμένουμε τα νέα σας! 

Σωστος ο γιατρός!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! 

@rafaelatarzan γενικα καμία δεν ξεχνάω αλλα επειδη δεν τα πάω καλα με τα ονόματα και τις ημερομηνίες τα θαλασσωνω. Μπραβο για τα τρίδυμα! Ετοιμάζονται!!!! Και διδυμα να ειναι ομως μην απογοητευτείς. Χαχα Καλυτερα κιόλας γιατι αλλιώς θα ειναι πολυ δύσκολη η εγκυμοσυνη. Αν και εσυ εισαι τρελή οποτε μπορει να ειναι και όσο πιο πολλα τοσο πιο καλα! 

@Nansy29 καταλαβαίνω. Κι εγω το ίδιο θα εκανα στη θέση σου. Άντε, τον άλλο μήνα να μπείτε σε έναν καλο δρόμο!!!

@Κελυ 32 και @loyloy πρωι έχετε ραντεβού αν θυμάμαι καλα. Περιμένουμε νέα!

Κοριτσιαααα τελειωσα απο ντοπλερ!!! Ολα καλα τα βρηκε ο γιατρος!!! Απλα ειναι αδυνατουλα λιγο ..αλλα κατα τα αλλα μια χαρα! Μεχρι 3 κιλα θα γεννηθει!!! Ουυφφφ ηρεμησα!!!! 

@P.L.L. εκανες εσυ το ντοπλερ???

@loyloy εσυ πηγες γιατρο??

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...