Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Και μενα ξανα ηρθαν οι καουρες! Και το κακο ειναι οτι δε μπορω ουτε γαλα να πιω ουτε malox να παρω γιατι και τα δυο μου ανεβαζουν το ζαχαρο! Με περιε τη βγαζω αλλα δε κανει και τπτ! Τωρα πηγα στη λαικη και πηρα ακομα ενα νυχτικο για το μαευτηριο και να σας πω την αληθεια ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα που πηρα απο τα μαγαζια και τα χρυσοπληρωσα! Στις 3.30 εχω το πρωτο μαθημα θηλασμου με τη μαια μου! Αυτα :)

Άντε προετοιμασίες ωραίες.α είναι ωραία τα νυχτικακια?ότι έχω δει σε μαγαζιά ακριβά και γιαγιαδιστικα τελείως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

ειπα να γραψω και εδω μην νομιζετε οτι σας εχω ξεχασει οχι που θα γλιτωνατε @anemoni1989 ποπο ρε κοριτσι ακομα εδω εισαι εσυ επρεπε να ησουν πανω σε ενα κρεβατι και να γεννας αχ η μπεμπα σε ταλαιπωρει μωλε ζωηρη θα σου βγει αχαχχχαχαχα @P.L.L. εσυ αγαπουλα τι κανεις ;;;; @loyloy βγαζει μαλλια και αλλα το μωρο αχαχχαχαχαχα @palmoira παμε σε σενα αγαπημενη μου πως εισαι καλη μου τι κανει η αδυναμια μου η μπεμπουλιτσα μου το μικρο μου το παιδακι μωρε να σκασω εγω να μην ερθω εκει και του δινω συνεχεια φιλακιαααααα πειτε μου και αλλες κοπελες τα νεα σας ελατε ελατε

Καλημέρα Γιωτιτσα! Είμαστε μια χαρά και τα δυο τα κοριτσια! Η Μπέμπα μου έχει βγει λίγο ζόρικη αλλά τι να κάνω....όλο κουνιέται! Εσυ κοριτσάκι μου γλυκό συνεχίζεις να ξεζουμίζεις το αντρουλη σου? Πότε αναμένουμε αποτελέσματα? Μη μας ξεχάσεις να μας ενημερώσεις για το θετικό τεστ!

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημερα @giotitsa

Εγω καλα ειμαι.  Ψωνίζω λιγα λιγα καθε μερα για να το ευχαριστιεμαι καιννα εχω χρονονγια πλυσιματα, σιδερωματα κτλ. Κατα τ αλλα εδω, περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με την @anemoni1989 και κοντευουμε να ξεγεννησουμε κι εμεις!  

Εσυ πως εισαι; Ποτε περιμενουμε να δουμε αν οι προσπάθειες σας αυτον τον μηνα μας εφεραν τα διδυμα;;;

Εσείς οι επόμενες @Diavolitsa @P.L.L. @loyloy που ακολουθείτε με γεννητούρια μη μας κάνετε τέτοια...έγκυες είμαστε και εμεις θα μας πεθάνετε στην αγωνία!!χαχαχαχα

πρίν από 58 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Και μενα ξανα ηρθαν οι καουρες! Και το κακο ειναι οτι δε μπορω ουτε γαλα να πιω ουτε malox να παρω γιατι και τα δυο μου ανεβαζουν το ζαχαρο! Με περιε τη βγαζω αλλα δε κανει και τπτ! Τωρα πηγα στη λαικη και πηρα ακομα ενα νυχτικο για το μαευτηριο και να σας πω την αληθεια ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα που πηρα απο τα μαγαζια και τα χρυσοπληρωσα! Στις 3.30 εχω το πρωτο μαθημα θηλασμου με τη μαια μου! Αυτα :)

Βασιλικούλα έχεις δίκιο! Μου έδειξε η μητέρα μου ένα νυχτικό που πήρε από τη λαϊκή και έπαθα πλάκα...βαμβακερό, ωραιότατο με κουμπάκια και πολύ οικονομικό! 

  • Χαχα 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα Γιωτιτσα! Είμαστε μια χαρά και τα δυο τα κοριτσια! Η Μπέμπα μου έχει βγει λίγο ζόρικη αλλά τι να κάνω....όλο κουνιέται! Εσυ κοριτσάκι μου γλυκό συνεχίζεις να ξεζουμίζεις το αντρουλη σου? Πότε αναμένουμε αποτελέσματα? Μη μας ξεχάσεις να μας ενημερώσεις για το θετικό τεστ!

Εσείς οι επόμενες @Diavolitsa @P.L.L. @loyloy που ακολουθείτε με γεννητούρια μη μας κάνετε τέτοια...έγκυες είμαστε και εμεις θα μας πεθάνετε στην αγωνία!!χαχαχαχα

Μπα εμένα θα βγει και νωρίτερα με τα λεγόμενα του γιατρού.μικρυνε ο τράχηλος Και έτσι ξάπλα παραπάνω μαγνησιο προγεστερόνη και προσπαθούμε για 36η εβδομάδα.μη προλάβω και τη πλλ στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κάνω διατροφή .κρυφό ζάχαρο γι αυτό είχα θέμα με το αμνιακό υγρό που ήταν παραπάνω.ελαφρια κουζίνα και διαίτης.και μικρά γευματακια.

μπραβο κοριτσακι μου συνεχισε ετσι !!!

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , loyloy είπε:

Μπα εμένα θα βγει και νωρίτερα με τα λεγόμενα του γιατρού.μικρυνε ο τράχηλος Και έτσι ξάπλα παραπάνω μαγνησιο προγεστερόνη και προσπαθούμε για 36η εβδομάδα.μη προλάβω και τη πλλ στο τέλος.

Α μη μου κανεις τετοια.... Περπαταω σαν τρελη καθε μερα και θα ερθεις να μου παρεις τη σειρά;;; Αρνουμαι! Αστειεύομαι φυσικά. Με το καλο να βγει ο γαμπρος αν ειναι βιαστικος αλλα καλα ειναι να πατε μετα τις 36 εβδομάδες αν μπορεις. Οποτε ξαπλα κι οτι πει ο γιατρος! 

Βασιλικη και @palmoiraμολις γυρισα απο τα ψωνια και πηρα κι εγω νυχτικιες κτλ. Εν τω μεταξυ μονο για το μαιευτηριο τις θέλω γιατί δεν τις συμπαθω και στο σπιτι θα φοραω πυτζαμες. Οποτε δεν ηθελα να δωσω λεφτα καικαι ηταν τόσο ακριβες! Βρηκα ομως κάτι μαγαζια στο κεντρο του Πειραιά και με 10€ πηρα 100% βαμβακερες και πολυ χαριτωμενες! 

@giotitsaσε μια εβδομαδα ακριβως εχω ραντεβου με τη μικρη. Εχει ηρεμησει πολυ η καημενη. Κουνιεται αλλα δεν κλωτσαει. Πρεπει να στενευεται πολυ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, palmoira είπε:

Καλημέρα Γιωτιτσα! Είμαστε μια χαρά και τα δυο τα κοριτσια! Η Μπέμπα μου έχει βγει λίγο ζόρικη αλλά τι να κάνω....όλο κουνιέται! Εσυ κοριτσάκι μου γλυκό συνεχίζεις να ξεζουμίζεις το αντρουλη σου? Πότε αναμένουμε αποτελέσματα? Μη μας ξεχάσεις να μας ενημερώσεις για το θετικό τεστ!

Εσείς οι επόμενες @Diavolitsa @P.L.L. @loyloy που ακολουθείτε με γεννητούρια μη μας κάνετε τέτοια...έγκυες είμαστε και εμεις θα μας πεθάνετε στην αγωνία!!χαχαχαχα

Βασιλικούλα έχεις δίκιο! Μου έδειξε η μητέρα μου ένα νυχτικό που πήρε από τη λαϊκή και έπαθα πλάκα...βαμβακερό, ωραιότατο με κουμπάκια και πολύ οικονομικό! 

κοριτσακι μου μακαρι να εχω ευχαριστα αληθεια στις 8 Νοεμβριου περιμενω την σκατιαρα να μην δω μπροστα μου χμμμμ τι θα της κανω ξυλο θα φαει χαχααχχαχαχαχα

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Α μη μου κανεις τετοια.... Περπαταω σαν τρελη καθε μερα και θα ερθεις να μου παρεις τη σειρά;;; Αρνουμαι! Αστειεύομαι φυσικά. Με το καλο να βγει ο γαμπρος αν ειναι βιαστικος αλλα καλα ειναι να πατε μετα τις 36 εβδομάδες αν μπορεις. Οποτε ξαπλα κι οτι πει ο γιατρος! 

Βασιλικη και @palmoiraμολις γυρισα απο τα ψωνια και πηρα κι εγω νυχτικιες κτλ. Εν τω μεταξυ μονο για το μαιευτηριο τις θέλω γιατί δεν τις συμπαθω και στο σπιτι θα φοραω πυτζαμες. Οποτε δεν ηθελα να δωσω λεφτα καικαι ηταν τόσο ακριβες! Βρηκα ομως κάτι μαγαζια στο κεντρο του Πειραιά και με 10€ πηρα 100% βαμβακερες και πολυ χαριτωμενες! 

@giotitsaσε μια εβδομαδα ακριβως εχω ραντεβου με τη μικρη. Εχει ηρεμησει πολυ η καημενη. Κουνιεται αλλα δεν κλωτσαει. Πρεπει να στενευεται πολυ. 

ε ναι γλυκια μου λογικο ειναι αφου κοντευεις να γεννησεις που να παει και αυτη μπορει λιγο να σε ενοχλει και στο πουλακι σου ετσι χαχαχαχαχααχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Α μη μου κανεις τετοια.... Περπαταω σαν τρελη καθε μερα και θα ερθεις να μου παρεις τη σειρά;;; Αρνουμαι! Αστειεύομαι φυσικά. Με το καλο να βγει ο γαμπρος αν ειναι βιαστικος αλλα καλα ειναι να πατε μετα τις 36 εβδομάδες αν μπορεις. Οποτε ξαπλα κι οτι πει ο γιατρος! 

Βασιλικη και @palmoiraμολις γυρισα απο τα ψωνια και πηρα κι εγω νυχτικιες κτλ. Εν τω μεταξυ μονο για το μαιευτηριο τις θέλω γιατί δεν τις συμπαθω και στο σπιτι θα φοραω πυτζαμες. Οποτε δεν ηθελα να δωσω λεφτα καικαι ηταν τόσο ακριβες! Βρηκα ομως κάτι μαγαζια στο κεντρο του Πειραιά και με 10€ πηρα 100% βαμβακερες και πολυ χαριτωμενες! 

@giotitsaσε μια εβδομαδα ακριβως εχω ραντεβου με τη μικρη. Εχει ηρεμησει πολυ η καημενη. Κουνιεται αλλα δεν κλωτσαει. Πρεπει να στενευεται πολυ. 

Όχι όχι δεν θελω να σου πάρω τη σειρά.ο γιατρός μου λέει 36 και του λέω τι 36 Καλέ?θα φτάσουμε τις 40 και βάλε.θα κάτσω στο κρεβάτι μου και δεν θα κουνηθω.θα με ξαναμετρησει σε 2 βδομάδες και αν έχει μείνει σταθερός ο τράχηλος καλώς. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

κοριτσακι μου μακαρι να εχω ευχαριστα αληθεια στις 8 Νοεμβριου περιμενω την σκατιαρα να μην δω μπροστα μου χμμμμ τι θα της κανω ξυλο θα φαει χαχααχχαχαχαχα

ε ναι γλυκια μου λογικο ειναι αφου κοντευεις να γεννησεις που να παει και αυτη μπορει λιγο να σε ενοχλει και στο πουλακι σου ετσι χαχαχαχαχααχαχαχα

Μπα, εκει δε με ενοχλει, αν εξαιρεσεις οτι συνεχεια κατουριεμαι πανω μου. Λιγο να γελασω, να βηξω, να φτερνιστω μου φευγουν!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Μπα, εκει δε με ενοχλει, αν εξαιρεσεις οτι συνεχεια κατουριεμαι πανω μου. Λιγο να γελασω, να βηξω, να φτερνιστω μου φευγουν!

χαχααχχααχαχχα αχχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαα κατουρλου μου εσυ αχ να σαι καλα με εκανες και γελασα χαχαχααχ σοβρακακι ακρατειας αχαχχαχαχχαχχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Όχι όχι δεν θελω να σου πάρω τη σειρά.ο γιατρός μου λέει 36 και του λέω τι 36 Καλέ?θα φτάσουμε τις 40 και βάλε.θα κάτσω στο κρεβάτι μου και δεν θα κουνηθω.θα με ξαναμετρησει σε 2 βδομάδες και αν έχει μείνει σταθερός ο τράχηλος καλώς. 

Εμενα στο ντοπλερ ειχε δει τον τραχηλο και ειχε πει οτι εεεεχω κσιρο μπροστα μου. Αλλα νομιζω πως αν γεννησω στις 38 ή στις 39 θα ειμαι πολυ ικανοποιημενη.  Αφου το παιδιθα ειναι ετοιμο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Μπα, εκει δε με ενοχλει, αν εξαιρεσεις οτι συνεχεια κατουριεμαι πανω μου. Λιγο να γελασω, να βηξω, να φτερνιστω μου φευγουν!

Θα κατουριομαστε κιόλας?αχ αυτά τα σκατουλάκια.εμενα είναι με το κεφάλι έτοιμος για τη μεγάλη έξοδο και όλο νιώθω εκεί χαμηλά διαφορά.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, giotitsa είπε:

χαχααχχααχαχχα αχχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαα κατουρλου μου εσυ αχ να σαι καλα με εκανες και γελασα χαχαχααχ σοβρακακι ακρατειας αχαχχαχαχχαχχα

Μη γελας! Σε λιγο καιρο θα δεις που θα τρεχεις κι εσυ!

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Θα κατουριομαστε κιόλας?αχ αυτά τα σκατουλάκια.εμενα είναι με το κεφάλι έτοιμος για τη μεγάλη έξοδο και όλο νιώθω εκεί χαμηλά διαφορά.

Μη μου πειτε οτι ειμαι η μονη που κατουριεμαι... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Μη γελας! Σε λιγο καιρο θα δεις που θα τρεχεις κι εσυ!

αχ δεν με νοιαζει καθολου να κατουριεμαι να εχω καουρες να εχω εμετους να εχω τα παντα το μωρακι μου να ειναι καλα και εγω δεν εχω αναγκη αντεχω τα παντα αρκει να εχω το μωρακι μου το μικρο αχ πεθαινω και μονο στην ιδεα μου τρεχουν δακρυα μακαρι να με λυπηθει ο Θεος συγνωμη αν καμια φορα μιλαω σαν καμια γρια ααααα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , giotitsa είπε:

αχ δεν με νοιαζει καθολου να κατουριεμαι να εχω καουρες να εχω εμετους να εχω τα παντα το μωρακι μου να ειναι καλα και εγω δεν εχω αναγκη αντεχω τα παντα αρκει να εχω το μωρακι μου το μικρο αχ πεθαινω και μονο στην ιδεα μου τρεχουν δακρυα μακαρι να με λυπηθει ο Θεος συγνωμη αν καμια φορα μιλαω σαν καμια γρια ααααα

Γλυκουλα :) Καθολου δε μιλας σαν γρια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μη γελας! Σε λιγο καιρο θα δεις που θα τρεχεις κι εσυ!

Μη μου πειτε οτι ειμαι η μονη που κατουριεμαι... :oops:

Εδω εγωωω!!! Μου κλωτσα την ουροδοχο!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...