Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Luckystars είπε:

Βασιλικουλα μου ,βρες μια σατέν κορδελιτσα στα χρώματα που πήρες και μια χαρά θα ταιριάζει!Καλές ετοιμασίες και σε εσένα και σε όλα τα εγκυουλικα κοριτσακια!

Αμα σου πω αυτο σκεφτηκα! Μη γελασετε αλλα εχω ακομα κορδελες απο το γαμο μου που ηταν σ'αυτα τα χρωματα και σκεφτηκα να πω τη μαμα μου να μου γαζωσει μια στις ακρες για να μη ξεφτιζει και να την κανω ζωνακι :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Βασιλικη μονο πες μου οτι δεν εχασες τη ζωνη απο τη νυχτικια με τα 30€! Χαχα Την λυση στην εδωσε η @Luckystars παντως. Εξυπνο αστερακι! 

@palmoira, @loyloy και σε όλες, εγω ειμαι απεραντα ευγνώμων για το τοπικ κι ολες εσας που δεν θα σταματησω να το λεω ποτε!

@bella32 τι καλα που μπορεις να βγεις βολτες! Δωσ του να καταλαβει!!!! Οσο το επιτρεπει ο γιατρος παντα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αμα σου πω αυτο σκεφτηκα! Μη γελασετε αλλα εχω ακομα κορδελες απο το γαμο μου που ηταν σ'αυτα τα χρωματα και σκεφτηκα να πω τη μαμα μου να μου γαζωσει μια στις ακρες για να μη ξεφτιζει και να την κανω ζωνακι :)

Ε ναι Βασιλικουλα μου,σιγά μην κάτσεις να σκάσεις για μια ζώνη:tongue:

Να σου φτιάξω σετακια στο πι και φι!Έχω τρέλα με αυτά ,ταιριαζω άσχετα κομμάτια λες και είναι βιτρίνας:mrgreen:

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Βασιλικη μονο πες μου οτι δεν εχασες τη ζωνη απο τη νυχτικια με τα 30€! Χαχα Την λυση στην εδωσε η @Luckystars παντως. Εξυπνο αστερακι! 

@palmoira, @loyloy και σε όλες, εγω ειμαι απεραντα ευγνώμων για το τοπικ κι ολες εσας που δεν θα σταματησω να το λεω ποτε!

@bella32 τι καλα που μπορεις να βγεις βολτες! Δωσ του να καταλαβει!!!! Οσο το επιτρεπει ο γιατρος παντα!

Γλυκούλα μου εσυ❤:x

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αμα σου πω αυτο σκεφτηκα! Μη γελασετε αλλα εχω ακομα κορδελες απο το γαμο μου που ηταν σ'αυτα τα χρωματα και σκεφτηκα να πω τη μαμα μου να μου γαζωσει μια στις ακρες για να μη ξεφτιζει και να την κανω ζωνακι :)

Εγω παλι επαθα κατι χειροτερο...Μου αγορασε η πεθερα μου μια υπεροχη ασπρη ρομπα για το μαιευτηριο...την οποια εβαλα στο πλυντηριο (κατα λαθος) με κατι μπλε.....Ε και η ρομπα εγινε οινοπνευματι!!!! Πφφφφ!!! Ευτυχως την επανεφερε καπως η μαμα μου αλλα και παλι δεν εγινε οπως πριν...Γουρι..δεν πειραζει!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , bella32 είπε:

καλησπέρα εγκυουλες μου! διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που προχωράνε ολαα καλά και έτσι να συνεχίσουν!

εγώ γύρισα από γιατρο πριν λίγο! είμαστε 3200 και μου κόβει όλα τα χάπια!!! μου έδωσε άδεια να σηκωθώ από το κρεβάτι και μου ήρθε να βάλω τα κλάματα! μετά από 3μιση μήνες κλινιρης θα πάω αύριο για καφέ! σαν ψέμα μου φαίνεται!!!

για νυχτικακια εγώ πήρα 2 , ολίγον τσιμπημενα,αλλά τα φορούσα ήδη τόσους μήνες..μιας και ήμουν όλη μέρα με πυτζάμες, πήγα και αγόρασα  τουλάχιστον να μ φτιάχνει η διάθεση με τα δαντελακια και τα σατέν!!

Μπράβο κορίτσι μου,τέλεια τα κιλακια σας και το στοπ κρεβάτι,επιτέλους!

Αυτός ο καφές μετά απο τόσο κρεβάτι,αποοοοολαυση!Καλή βολτίτσα!Να το καταευχαριστηθεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Εγω παλι επαθα κατι χειροτερο...Μου αγορασε η πεθερα μου μια υπεροχη ασπρη ρομπα για το μαιευτηριο...την οποια εβαλα στο πλυντηριο (κατα λαθος) με κατι μπλε.....Ε και η ρομπα εγινε οινοπνευματι!!!! Πφφφφ!!! Ευτυχως την επανεφερε καπως η μαμα μου αλλα και παλι δεν εγινε οπως πριν...Γουρι..δεν πειραζει!

Χαχαχα! Να δω τι θα πεις τωρα στην πεθερα! 

@P.L.L. και ομως απο την ακριβη νυχτικια πηγα και εχασα!

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Εγω παλι επαθα κατι χειροτερο...Μου αγορασε η πεθερα μου μια υπεροχη ασπρη ρομπα για το μαιευτηριο...την οποια εβαλα στο πλυντηριο (κατα λαθος) με κατι μπλε.....Ε και η ρομπα εγινε οινοπνευματι!!!! Πφφφφ!!! Ευτυχως την επανεφερε καπως η μαμα μου αλλα και παλι δεν εγινε οπως πριν...Γουρι..δεν πειραζει!

Άμα την βάλεις όλο το βράδυ σε μια λεκάνη με γάλα το πρωί θα έχει ξεβαψει. Δοκιμασμένο σε φόρμα ροζ που είχε γίνει μπλε

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Εγω παλι επαθα κατι χειροτερο...Μου αγορασε η πεθερα μου μια υπεροχη ασπρη ρομπα για το μαιευτηριο...την οποια εβαλα στο πλυντηριο (κατα λαθος) με κατι μπλε.....Ε και η ρομπα εγινε οινοπνευματι!!!! Πφφφφ!!! Ευτυχως την επανεφερε καπως η μαμα μου αλλα και παλι δεν εγινε οπως πριν...Γουρι..δεν πειραζει!

Το θέμα είναι όταν την δει η πεθερά!χαχαχαχαχα!πες της το σεταρισες με τα μωρά!χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Άμα την βάλεις όλο το βράδυ σε μια λεκάνη με γάλα το πρωί θα έχει ξεβαψει. Δοκιμασμένο σε φόρμα ροζ που είχε γίνει μπλε

Α ευχαριστω πολυ!!! Θα το δοκιμασω λοιπον!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Luckystars είπε:

Μπράβο κορίτσι μου,τέλεια τα κιλακια σας και το στοπ κρεβάτι,επιτέλους!

Αυτός ο καφές μετά απο τόσο κρεβάτι,αποοοοολαυση!Καλή βολτίτσα!Να το καταευχαριστηθεις!

έτσι πιστεύω κγω! ότι θα είναι απόλαυση!!! Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Το θέμα είναι όταν την δει η πεθερά!χαχαχαχαχα!πες της το σεταρισες με τα μωρά!χαχαχαχα!

Την ειδε χθες που ειχε ερθει σπιτι...Η δεν εβλεπε καλα η δεν θυμαται οτι ηταν ασπρη...Παντως μου επεσημανε ποσο ωραια ειναι για αλλη μια φορα! Χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Luckystars είπε:

Μπράβο κορίτσι μου,τέλεια τα κιλακια σας και το στοπ κρεβάτι,επιτέλους!

Αυτός ο καφές μετά απο τόσο κρεβάτι,αποοοοολαυση!Καλή βολτίτσα!Να το καταευχαριστηθεις!

Εμενα μου συνεβη υο ιδιο με μια πλυντηριά μωρουδιακα :shock:. Γινανε ολα σομον σκατουλι απο λευκα και ροζ. Οχι τιποτ σλλο, ειναι και δανεικα! Λες να δοκιμασω το κολπο που λες @Alex. ArapArap; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Την ειδε χθες που ειχε ερθει σπιτι...Η δεν εβλεπε καλα η δεν θυμαται οτι ηταν ασπρη...Παντως μου επεσημανε ποσο ωραια ειναι για αλλη μια φορα! Χαχα

Ένα είναι σίγουρο έχεις καλή πεθερά αγάπη!χαχαχαχα!

Tip: Οι πεθερές βλέπουν και θυμούνται τα πάντα !!!!!!!!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστώ ολες!!! Συγχωρεστε με αλλα δεν έχω μυαλό να απαντήσω σε καθε μια ξεχωριστά!!! Με το καλο τα μωρακια ολονων μας :)

Αυτο ελειπε να μιλουσες σε εμας αυτες τις στιγμες! Απλως ζηστε το!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...