Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Lousia είπε:

Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλες τις κυρίες που θέλουν να γίνουν μανούλες. Είμαι 44 χρονών κι έχω μια ιστορία πίσω μου όπως οι περισσότερες κοπέλες που σχολιάζουν στην σελίδα. Στα 19 παντεύτηκα με σκοπό την οικογένεια. Μετά από δυο - τρία χρόνια προσπάθειας φυσιολογικά αποφάσισα να πάω στον γυναικολόγο. Κάνοντας τις εξετάσεις ορμονικά ήμουν σε καλά επίπεδα ώσπου κάνω σαλπιγγογραφία και ο γιατρός με απέλπισε εντελώς. Μετά από πολλές επισκέψεις σε διάφορους γιατρούς κατέληξα σε εξωσωματική. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να κάνω πολλές, στην δεύτερη έμεινα έγκυος σε δίδυμα. Κάποια στιγμή χώρισα και είχα μείνει στο ότι έχω κλειστές σάλπιγγες. Έδω και 5 1/2 χρόνια είμαι με άλλον σύντροφο, αποφασίσαμε να είμαστε μαζί και θέλαμε να αποκτήσουμε παιδάκι. Εγω ξέροντας από παλιά την κατάσταση κι έχοντας ενημερώσει και τον σύντροφό μου αρχίσαμε το ψάξιμο. Πάλι εξετάσεις, ορμονικά τέλεια. Πρίν ξανακάνω σαλπιγγογραφία ο σύντροφός μου ρώτησε τον γιατρό αν υπάρχουν κάποιες βιταμίνες που να βοηθούν ( δεν ήθελε να πιστέψει μάλλον πως θα έπρεπε να μπει σε διαδικασία εξωσωματικής). Ο γιατρός μας σύστησε να πάρουμε profertil. Αφού όμως έκανα ξανά σαλπιγγογραφία οι σάλπιγγες κλειστές. Έτσι καταφύγαμε στη γνωστή μέθοδο, αρχικά πήγαμε σε ιδιωτικό κέντρο αλλά λόγο οικονομικών αναζητήσαμε σε δημόσιο νοσοκομείο. Πήγαμε στο Αττικόν εκεί οι επισκέψεις ήταν με το βιβλιάριο δεν πλήρωσα τίποτε άλλο, προς τιμήν του καθηγητή που είναι επικεφαλής στη μονάδα του νοσοκομείου. Έκανα την δεύτερη προσπάθεια εκεί και έμειναν και δυο έμβρυα στην κατάψυξη για το μόνο που πλήρωσα στο νοσοκομείο. Δυστυχώς ήταν ανεπιτυχής η προσπάθεια. Μετά κι από αυτό ο σύντροφός μου θέλησε να πάρουμε τις βιταμίνες, ετσι και κάναμε. Αφού πήρα για δυο μήνες αποφάσισα να μην ξαναπάρω γιατί σκεφτόμουν πως άδικα τις παίρνω λόγο κλειστών σαλπίγγων και σταμάτησα παρότι ο συντροφός μου ήθελε να συνεχίσω. Περιμένω κι εγώ να αδιαθετήσω, περνάνε πέντε μέρες καθυστέρησης λεω δεν θα παω να πληρώσω τεστ για να μου έρθει περίοδος γιατί συνήθως αυτό γινόταν. Περνάνε άλλες πέντε μέρες τα ίδια. Σκέφτομαι θα περιμένω άλλες πέντε μέρες και θα δούμε. Έτσι κι έγινε στις δεκαπέντε μέρες καθυστέρησης έκανα τεστ και ήταν θετικό. Μετά απο τρείς μέρες έκανα και β` χωριακή για να είμαι σίγουρη ( δεν πίστευα στα μάτια μου). Πλέον κοντεύω στην 8η εβδομάδα και ακόμα δεν το εχω πιστέψει. Εύχομαι από την ιστορία μου μα πάρουν δύναμη όσες κοπέλες προσπαθούν καιρό, να έχουν πίστη, ελπίδα και να μην τα παρατάνε. Είναι ότι καλύτερο μπορεί να ζήσει μια γυναίκα.   Καλή επιτυχία σε όλες..!!!

Σου ευχομαι λοιπον να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! 

@anemoni1989 αντε περιμενουμε να μαθουμε ευχαριστα! Ηρθε επιτελους αυτη η  πεισματαρα μπεμπα? :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 8 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Σου ευχομαι λοιπον να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! 

@anemoni1989 αντε περιμενουμε να μαθουμε ευχαριστα! Ηρθε επιτελους αυτη η  πεισματαρα μπεμπα? :)

@anemoni1989τι έγινε η μπεμπούλα μας κρατάει σε αγωνία!! το βλέπω θα βγει και αυτή τσαουσα!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Lousia είπε:

Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλες τις κυρίες που θέλουν να γίνουν μανούλες. Είμαι 44 χρονών κι έχω μια ιστορία πίσω μου όπως οι περισσότερες κοπέλες που σχολιάζουν στην σελίδα. Στα 19 παντεύτηκα με σκοπό την οικογένεια. Μετά από δυο - τρία χρόνια προσπάθειας φυσιολογικά αποφάσισα να πάω στον γυναικολόγο. Κάνοντας τις εξετάσεις ορμονικά ήμουν σε καλά επίπεδα ώσπου κάνω σαλπιγγογραφία και ο γιατρός με απέλπισε εντελώς. Μετά από πολλές επισκέψεις σε διάφορους γιατρούς κατέληξα σε εξωσωματική. Ευτυχώς δεν χρειάστηκε να κάνω πολλές, στην δεύτερη έμεινα έγκυος σε δίδυμα. Κάποια στιγμή χώρισα και είχα μείνει στο ότι έχω κλειστές σάλπιγγες. Έδω και 5 1/2 χρόνια είμαι με άλλον σύντροφο, αποφασίσαμε να είμαστε μαζί και θέλαμε να αποκτήσουμε παιδάκι. Εγω ξέροντας από παλιά την κατάσταση κι έχοντας ενημερώσει και τον σύντροφό μου αρχίσαμε το ψάξιμο. Πάλι εξετάσεις, ορμονικά τέλεια. Πρίν ξανακάνω σαλπιγγογραφία ο σύντροφός μου ρώτησε τον γιατρό αν υπάρχουν κάποιες βιταμίνες που να βοηθούν ( δεν ήθελε να πιστέψει μάλλον πως θα έπρεπε να μπει σε διαδικασία εξωσωματικής). Ο γιατρός μας σύστησε να πάρουμε profertil. Αφού όμως έκανα ξανά σαλπιγγογραφία οι σάλπιγγες κλειστές. Έτσι καταφύγαμε στη γνωστή μέθοδο, αρχικά πήγαμε σε ιδιωτικό κέντρο αλλά λόγο οικονομικών αναζητήσαμε σε δημόσιο νοσοκομείο. Πήγαμε στο Αττικόν εκεί οι επισκέψεις ήταν με το βιβλιάριο δεν πλήρωσα τίποτε άλλο, προς τιμήν του καθηγητή που είναι επικεφαλής στη μονάδα του νοσοκομείου. Έκανα την δεύτερη προσπάθεια εκεί και έμειναν και δυο έμβρυα στην κατάψυξη για το μόνο που πλήρωσα στο νοσοκομείο. Δυστυχώς ήταν ανεπιτυχής η προσπάθεια. Μετά κι από αυτό ο σύντροφός μου θέλησε να πάρουμε τις βιταμίνες, ετσι και κάναμε. Αφού πήρα για δυο μήνες αποφάσισα να μην ξαναπάρω γιατί σκεφτόμουν πως άδικα τις παίρνω λόγο κλειστών σαλπίγγων και σταμάτησα παρότι ο συντροφός μου ήθελε να συνεχίσω. Περιμένω κι εγώ να αδιαθετήσω, περνάνε πέντε μέρες καθυστέρησης λεω δεν θα παω να πληρώσω τεστ για να μου έρθει περίοδος γιατί συνήθως αυτό γινόταν. Περνάνε άλλες πέντε μέρες τα ίδια. Σκέφτομαι θα περιμένω άλλες πέντε μέρες και θα δούμε. Έτσι κι έγινε στις δεκαπέντε μέρες καθυστέρησης έκανα τεστ και ήταν θετικό. Μετά απο τρείς μέρες έκανα και β` χωριακή για να είμαι σίγουρη ( δεν πίστευα στα μάτια μου). Πλέον κοντεύω στην 8η εβδομάδα και ακόμα δεν το εχω πιστέψει. Εύχομαι από την ιστορία μου μα πάρουν δύναμη όσες κοπέλες προσπαθούν καιρό, να έχουν πίστη, ελπίδα και να μην τα παρατάνε. Είναι ότι καλύτερο μπορεί να ζήσει μια γυναίκα.   Καλή επιτυχία σε όλες..!!!

Καλησπέρα. 

Καλοηρθες στην παρέα μας .Να σε ρωτήσω δλδ σε βοήθησαν οι βιταμίνες?Και έμεινες έγκυος  Παρόλο που είχες κλειστές σάλπιγγες?

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και όλα να σου πάνε κατ' ευχήν...


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Καλησπέρα. 

Καλοηρθες στην παρέα μας .Να σε ρωτήσω δλδ σε βοήθησαν οι βιταμίνες?Και έμεινες έγκυος  Παρόλο που είχες κλειστές σάλπιγγες?

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και όλα να σου πάνε κατ' ευχήν...

Καλημέρα και σ` ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Λένε πως τα φάρμακα της εξωσωματικής αργεί να τα αποβάλει ο οργανισμός. Εγώ μετά την εξωσωματική τον επόμενο μήνα αποφάσισα να πάρω τις βιταμίνες με προτροπή του συντρόφου μου. Όπως είπα τις πήρα για δυο μήνες κι είπα να τις σταματήσω γιατί δεν πίστευα πως θα γίνει κάτι λόγο του προβλήματός μου. Δεν ξέρω αν κατά την διάρκεια της ωοληψίας έγινε κάποια διάνοιξη στις σάλπιγγες περνόντας τα σωλινάκια ( ίσως αυτό να είναι μια χαζή μου σκέψη), αλλά πιστεύω πως ναι βοήθησαν οι βιταμινες στην σύλληψη, κι αυτό το λέω γιατί πρίν πάω στον γιατρό είχαμε ελεύθερες επαφές για τουλάχιστον δυόμιση χρόνια και τίποτα. Βέβαια δεν έχασα και την πίστη μου. Δεν είμαι θεούσα.

10 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Σου ευχομαι λοιπον να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! 

@anemoni1989 αντε περιμενουμε να μαθουμε ευχαριστα! Ηρθε επιτελους αυτη η  πεισματαρα μπεμπα? :)

Σ` ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά κι ότι επιθυμείς να το έχεις στη ζωή σου..!!!

11 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Σ ευχαριστουμε παρα πολυ @Lousia γι αυτη την ιστορια και καλωσηλθες! Ειναι παρα πολυ αισιοδοξα αυτα που λες! Να σου πανε ολα παρα πολυ καλα! Τα διδυμα τωρα θα ειναι κοντα 20 χρονων; Αγορια κοριτσια; Θα βοηθανε; 

Καλημέρα σ` ευχαριστώ για τις ευχές σου. Ναι είναι 20 τώρα και είναι αγόρι - κορίτσι. Όσο μπορούν βοηθούν γιατί κάνουν τις πρακτικές τους απ τις σχολές και τις περισσότερες ώρες δεν είναι σπίτι όπως κι εγώ βέβαια λόγο δουλειάς. Αυτό που με νοιάζει, να είναι καλά και υγιή και να βρουν την ευτυχία στη ζωή τους. Αυτό άλλωστε θέλει η κάθε μάνα για τα παιδιά της και για τα παιδιά όλου του κόσμου. Να είσαι υγιής κι ευτυχισμένη στη ζωή σου..!!!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολες! Ειμαστε εν αναμονη για τα νεα της @anemoni1989

Σημερα που ειχα παει στα μαθηματα μπανιου του μωρού η μαία μας ειπε πως πρεπει να σιδερωνουμε τα μωρουδιακα απο την αναποδη μερια. Εχω φτιαξει τη βαλιτσα της μικρής και τα έχω σιδερωσει απο την κανονικη. Με πολυυυυ ατμο ομως. Πιστεύετε πως θα έπρεπε να τα σιδερωσω ολα ξανα απο την ανάποδη; Μη με πειτε κακη μανα αλλα θα πολυ βαριέμαι να τα κανω ολα απο την αρχή...!

Επισης @Alex. ArapArap εβαλα ενα απο τα μπλουζακια στο γαλα πριν λιγο και θα σου πω αυριο τα κατορθωματα μου! 

@Flo flo τι σου ειπε ο γιατρος για τις κυστες;  Συγνωμη, ξεχασα να σε ρωτησω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα σε ολες! Ειμαστε εν αναμονη για τα νεα της @anemoni1989

Σημερα που ειχα παει στα μαθηματα μπανιου του μωρού η μαία μας ειπε πως πρεπει να σιδερωνουμε τα μωρουδιακα απο την αναποδη μερια. Εχω φτιαξει τη βαλιτσα της μικρής και τα έχω σιδερωσει απο την κανονικη. Με πολυυυυ ατμο ομως. Πιστεύετε πως θα έπρεπε να τα σιδερωσω ολα ξανα απο την ανάποδη; Μη με πειτε κακη μανα αλλα θα πολυ βαριέμαι να τα κανω ολα απο την αρχή...!

από την ανάποδη;; κγω όπως εσυ..κανονικά και με πολυ ατμό..και σίγουρα δεν έχω αντοχές να τα σιδερωσω ξανά από την ανάποδη...

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπέρα σε ολες! Ειμαστε εν αναμονη για τα νεα της @anemoni1989

Σημερα που ειχα παει στα μαθηματα μπανιου του μωρού η μαία μας ειπε πως πρεπει να σιδερωνουμε τα μωρουδιακα απο την αναποδη μερια. Εχω φτιαξει τη βαλιτσα της μικρής και τα έχω σιδερωσει απο την κανονικη. Με πολυυυυ ατμο ομως. Πιστεύετε πως θα έπρεπε να τα σιδερωσω ολα ξανα απο την ανάποδη; Μη με πειτε κακη μανα αλλα θα πολυ βαριέμαι να τα κανω ολα απο την αρχή...!

Επισης @Alex. ArapArap εβαλα ενα απο τα μπλουζακια στο γαλα πριν λιγο και θα σου πω αυριο τα κατορθωματα μου! 

@Flo flo τι σου ειπε ο γιατρος για τις κυστες;  Συγνωμη, ξεχασα να σε ρωτησω!

Καλησπέρα! Περιμένουμε νέα  από την@anemoni1989. Και εμένα έτσι μου είχαν πει από την ανάποδη πρώτα και μετά από τι καλή και μου  γίνει συνήθεια και κάνω και τα δικά μας ετσι. Άμα είναι σιδερωσε μόνο αυτά που θα πάρεις μαζί σου και τα άλλα άστα και πετσέτες σεντόνια όλα καλή ανάποδη. Αντε να δούμε τι θα γίνει θα φτιάξει το χρώμα!


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , bella32 είπε:

από την ανάποδη;; κγω όπως εσυ..κανονικά και με πολυ ατμό..και σίγουρα δεν έχω αντοχές να τα σιδερωσω ξανά από την ανάποδη...

Ευτυχως που δεν ειμαι η μονη! 

 

πρίν από 16 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλησπέρα! Περιμένουμε νέα  από την@anemoni1989. Και εμένα έτσι μου είχαν πει από την ανάποδη πρώτα και μετά από τι καλή και μου  γίνει συνήθεια και κάνω και τα δικά μας ετσι. Άμα είναι σιδερωσε μόνο αυτά που θα πάρεις μαζί σου και τα άλλα άστα και πετσέτες σεντόνια όλα καλή ανάποδη. Αντε να δούμε τι θα γίνει θα φτιάξει το χρώμα!

Θα ρωτησω και τον γιατρο κι αν μου πει θα τα ξαναπατησω, τι να κανω! Εσύ πρεπει να εισαι πολυ νοικοκυρά παντως, εγω δεν φημιζομαι γι αυτό το στοιχειο μου. Θελω τα πάντα καθαρα και τακτοποιημενα οπωσδηποτε, αλλά βάζω μια γυναικα να τα κανει στη θεση μου.  Ειδικα το σιδερωμα το σιχαίνομαι.  Ηθελα ομως τα μωρουδιακα να τα εχουν πιασει μονο τα δικα μου χερια.. και τωρα την πάτησα. 

 

πρίν από 9 λεπτά , Flo flo είπε:

@P.L.L. κορίτσι όμορφο όλα καλά φεύγουν σιγά σιγά μικραίνουν. 

Έχω άλλο ένα κύκλο δλδ άλλον έναν μήνα κ μετά μάλλον τα κόβω κ αρχίζω τις προσπάθειες. 

Ωραία!! Μπραβοοο! Αρα απο τον αλλο μηνα ξεκιναμε δυναμικα. Παιρνε κι εσυ βιταμίνες στο μεταξυ. Κι εγω κι ο άντρας μου παιρναμε ενα τρίμηνο τουλάχιστον πριν γινει αυτη η αναπαντεχη σύλληψη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Ευτυχως που δεν ειμαι η μονη! 

 

Θα ρωτησω και τον γιατρο κι αν μου πει θα τα ξαναπατησω, τι να κανω! Εσύ πρεπει να εισαι πολυ νοικοκυρά παντως, εγω δεν φημιζομαι γι αυτό το στοιχειο μου. Θελω τα πάντα καθαρα και τακτοποιημενα οπωσδηποτε, αλλά βάζω μια γυναικα να τα κανει στη θεση μου.  Ειδικα το σιδερωμα το σιχαίνομαι.  Ηθελα ομως τα μωρουδιακα να τα εχουν πιασει μονο τα δικα μου χερια.. και τωρα την πάτησα. 

 

Ωραία!! Μπραβοοο! Αρα απο τον αλλο μηνα ξεκιναμε δυναμικα. Παιρνε κι εσυ βιταμίνες στο μεταξυ. Κι εγω κι ο άντρας μου παιρναμε ενα τρίμηνο τουλάχιστον πριν γινει αυτη η αναπαντεχη σύλληψη.

Με κατάλαβες είμαι λίγο σπαστηκια με της δουλειές. φαντασου μια μέρα πριν γεννήσω έκανα γενικό κουρτίνες φωτιστικα τα πάντα όλο το σπίτι. Σκαλισα και λίγο το κήπο. Το σίδερο δεν μ αρέσει με το ζόρι τα σιδερωνω τι να τα κάνω. Μια χαρά τι καλύτερη δουλειά κάνεις !εγώ δεν μπορώ θα την ξεμαλιασω τι γυναίκα.ρωτατον αλλά νομίζω μπορεί να σου πει δεν χρειάζεται να τα ξανά περάσεις. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλησπέρα σε ολες! Ειμαστε εν αναμονη για τα νεα της @anemoni1989

Σημερα που ειχα παει στα μαθηματα μπανιου του μωρού η μαία μας ειπε πως πρεπει να σιδερωνουμε τα μωρουδιακα απο την αναποδη μερια. Εχω φτιαξει τη βαλιτσα της μικρής και τα έχω σιδερωσει απο την κανονικη. Με πολυυυυ ατμο ομως. Πιστεύετε πως θα έπρεπε να τα σιδερωσω ολα ξανα απο την ανάποδη; Μη με πειτε κακη μανα αλλα θα πολυ βαριέμαι να τα κανω ολα απο την αρχή...!

Επισης @Alex. ArapArap εβαλα ενα απο τα μπλουζακια στο γαλα πριν λιγο και θα σου πω αυριο τα κατορθωματα μου! 

@Flo flo τι σου ειπε ο γιατρος για τις κυστες;  Συγνωμη, ξεχασα να σε ρωτησω!

Ανυπομονω να μαθω για @anemoni1989....

Καλε μην αγχωνεσαι για τα ρουχα...Αφου τα σιδερωσες με ατμο ειναι μια χαρα! Μην ακους τις υπερβολες!!! Μα ποτε εχεις ΠΗΤ θυμησε μου...Αχ εγω ακομα δεν εχω τελειωσει με το σιδερο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι @Alex. Arap να ημουν κι εγω ετσι με τις δουλειες αλλα μονο το μαγείρεμακαι η ζαχαροπλσστικη μου αρεσει :rolleyes:

@Κελυ 32 εχω πητ 24/11. Εσυ; Νομιζω πρεπει να εχουμε πολυ λιγες μερες διαφορα. Την ιδια μερα που ειχες μαθει για την εγκυμοσύνη σου εκανα κι εγω τεστ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μακαρι @Alex. Arap να ημουν κι εγω ετσι με τις δουλειες αλλα μονο το μαγείρεμακαι η ζαχαροπλσστικη μου αρεσει :rolleyes:

@Κελυ 32 εχω πητ 24/11. Εσυ; Νομιζω πρεπει να εχουμε πολυ λιγες μερες διαφορα. Την ιδια μερα που ειχες μαθει για την εγκυμοσύνη σου εκανα κι εγω τεστ.

Καλε 17/11 μπαίνω στο μήνα μου και κα που εκεί γύρω θα σας προλάβω.δυσκολο να φτάσουμε 15/12  .κοίτα να δεις που θα γεννησουμε μαζί. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μακαρι @Alex. Arap να ημουν κι εγω ετσι με τις δουλειες αλλα μονο το μαγείρεμακαι η ζαχαροπλσστικη μου αρεσει :rolleyes:

@Κελυ 32 εχω πητ 24/11. Εσυ; Νομιζω πρεπει να εχουμε πολυ λιγες μερες διαφορα. Την ιδια μερα που ειχες μαθει για την εγκυμοσύνη σου εκανα κι εγω τεστ.

Κ εγω 27.11 εχω ΠΗΤ!!! Ειμαστε λοιπον.μαζι!!! Εχεις ετοιμασει βαλιτσα? Εγω ακομα...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Ευτυχως που δεν ειμαι η μονη! 

 

Θα ρωτησω και τον γιατρο κι αν μου πει θα τα ξαναπατησω, τι να κανω! Εσύ πρεπει να εισαι πολυ νοικοκυρά παντως, εγω δεν φημιζομαι γι αυτό το στοιχειο μου. Θελω τα πάντα καθαρα και τακτοποιημενα οπωσδηποτε, αλλά βάζω μια γυναικα να τα κανει στη θεση μου.  Ειδικα το σιδερωμα το σιχαίνομαι.  Ηθελα ομως τα μωρουδιακα να τα εχουν πιασει μονο τα δικα μου χερια.. και τωρα την πάτησα. 

 

Ωραία!! Μπραβοοο! Αρα απο τον αλλο μηνα ξεκιναμε δυναμικα. Παιρνε κι εσυ βιταμίνες στο μεταξυ. Κι εγω κι ο άντρας μου παιρναμε ενα τρίμηνο τουλάχιστον πριν γινει αυτη η αναπαντεχη σύλληψη.

Εγώ παίρνω βιταμίνη D φιλικό οξύ ωμέγα 6.Και θέλω να βάλω κ μαγνήσιο 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...