Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, giotitsa είπε:

Καλημερααα κοριτσια μου @anemoni1989 εχεις γεννησει γλυκια μου μαλλον @palmoira μην με ξεχνας @P.L.L. 17 μερα κυκλου δινω πονο που παει σε αλλο τοπο κοριτσια μιλαμε για σεξ δεν πολυμπαινω φορουμ αλλα ενα καλημερα θα σας το λεω @loyloy ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου @nanoula90 εισαι το ουρανιο τοξο μου οταν πεφτω εσενα σκεφτομαι και εγω ειμαι καλα κοριτσια μου προσπαθω για το πολυποθητο δεν αργει θα δειτε αλλα εχω πει και να αργησει δεν με νοιαζει το θεμα ειναι οτι σημερα εχω ξυπνησει με εντονους πονους στην πλατη μου γενικα τους εχω οταν περιμενω να αδιαθετησω αλλα ποτε τοσο νωρις εχω και πολυ μεγαλο στηθος για τα κιλα μου που με ταλαιπωρει ευχομαι να μην την δω και να αξιζουν ολα οσα εχω αυτη την στιγμη προσευχομαι στον προστατη μου ο οποιος γιορταζει της 8 Νοεμβριου ευχομαι σε οσες κοντευουν να παρουν τα νινακια τους αγκαλια να ειναι τοσο ευτυχισμενες οσο δεν παει και οσες εχουν λιγο ακομα καιρο να τους πανε ολα καλαααα σας αγαπω ολες δεν ξεχνω ποτε πως μου εχετε σταθει ευχαριστωωω ολεςς με καταλαβατε και εισασταν το στηριγμα μου και στα καλα και στα κακα αλλα και στις χαζαμαρες ειστε οι φιλες που ποτε δεν θα αποκτησω γιατι ειστε ανθρωποι που εχουνε περασει δυσκολα και αυτοι ειναι ανεκτιμητοι σας αγαπω πολυ κοριτσια ολη μου η σκεψη θα ειναι μαζι σας

❤ καλημεραααα!! Θα ερθει κοριτσι μου το πολυποθητο. Δεν αργει. Ασε λιγο τη σκεψη σου ελευθερη και μην αγχωνεσαι για το θεμα αυτο, οσο βεβαια ειναι εφικτο, και δεν αργει. Εδω θα ειμαστε να γιορτασουμε ολες μαζι τα ευχαριστα! Πολλα φιλακια ❤❤


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Κορίτσια καλημερα!!!!διαβάζω αρκετό καιρό και με έχει βοηθήσει πολύ.....να σας πω και εγώ λίγα λόγια για εμένα....είμαι 31 και ναι έγινα μανούλα το 18 και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό....ταλαιπωρήθηκα όμως και γω και όπως μου δίνατε δύναμη εσείς θα σας δώσω και.  Έχω βιώσει 2 παλινδρομεί το 14 και το 16... Το πρώτο τυχαίο γεγονός μου είπανε δεν το έψαξα γιατί δεν ήμουν καθόλου καλά ...στο δεύτερο άκουσα καρδούλα και πάω για αυχενική και μου κόπηκαν τα πόδια...είχε σταματήσει η καρδούλα του....αλλά εκεί πεισμωσα τόσο Πολύ που είπα εγώ το 18 θα είμαι μαμα....πήγα στο τμήμα αποβολών του Έλενα έκανα όλες τις εξετάσεις οι οποίες βγήκαν καλές.....άλλαξα γυναικολόγο σε έναν εξαίρετο άνθρωπο που θεώρησε ότι έχω θρομβοφιλια και ας λέγαν οι εξετάσεις ότι ήταν καλές....  Σε όλη την εγκυμοσύνη έπαιρνα σαλοσπιρ και έκανα αντιπηκτικες και τώρα έχω στην αγκαλιά μου τη μπέμπα μου!!!εύχομαι κορίτσια ολοψυχαααα να αποκτήσετε και σεις μωράκι και μην τα παρατάτε.....ο Θεός είναι μεγάλος....

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Αθηνά 31 είπε:

Κορίτσια καλημερα!!!!διαβάζω αρκετό καιρό και με έχει βοηθήσει πολύ.....να σας πω και εγώ λίγα λόγια για εμένα....είμαι 31 και ναι έγινα μανούλα το 18 και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό....ταλαιπωρήθηκα όμως και γω και όπως μου δίνατε δύναμη εσείς θα σας δώσω και.  Έχω βιώσει 2 παλινδρομεί το 14 και το 16... Το πρώτο τυχαίο γεγονός μου είπανε δεν το έψαξα γιατί δεν ήμουν καθόλου καλά ...στο δεύτερο άκουσα καρδούλα και πάω για αυχενική και μου κόπηκαν τα πόδια...είχε σταματήσει η καρδούλα του....αλλά εκεί πεισμωσα τόσο Πολύ που είπα εγώ το 18 θα είμαι μαμα....πήγα στο τμήμα αποβολών του Έλενα έκανα όλες τις εξετάσεις οι οποίες βγήκαν καλές.....άλλαξα γυναικολόγο σε έναν εξαίρετο άνθρωπο που θεώρησε ότι έχω θρομβοφιλια και ας λέγαν οι εξετάσεις ότι ήταν καλές....  Σε όλη την εγκυμοσύνη έπαιρνα σαλοσπιρ και έκανα αντιπηκτικες και τώρα έχω στην αγκαλιά μου τη μπέμπα μου!!!εύχομαι κορίτσια ολοψυχαααα να αποκτήσετε και σεις μωράκι και μην τα παρατάτε.....ο Θεός είναι μεγάλος....

Να χαίρεσαι το μωράκι σου κορίτσι μου!!!!!!!!!!σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες την ιστορία σου μαζί μας!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αθηνά 31 είπε:

Κορίτσια καλημερα!!!!διαβάζω αρκετό καιρό και με έχει βοηθήσει πολύ.....να σας πω και εγώ λίγα λόγια για εμένα....είμαι 31 και ναι έγινα μανούλα το 18 και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό....ταλαιπωρήθηκα όμως και γω και όπως μου δίνατε δύναμη εσείς θα σας δώσω και.  Έχω βιώσει 2 παλινδρομεί το 14 και το 16... Το πρώτο τυχαίο γεγονός μου είπανε δεν το έψαξα γιατί δεν ήμουν καθόλου καλά ...στο δεύτερο άκουσα καρδούλα και πάω για αυχενική και μου κόπηκαν τα πόδια...είχε σταματήσει η καρδούλα του....αλλά εκεί πεισμωσα τόσο Πολύ που είπα εγώ το 18 θα είμαι μαμα....πήγα στο τμήμα αποβολών του Έλενα έκανα όλες τις εξετάσεις οι οποίες βγήκαν καλές.....άλλαξα γυναικολόγο σε έναν εξαίρετο άνθρωπο που θεώρησε ότι έχω θρομβοφιλια και ας λέγαν οι εξετάσεις ότι ήταν καλές....  Σε όλη την εγκυμοσύνη έπαιρνα σαλοσπιρ και έκανα αντιπηκτικες και τώρα έχω στην αγκαλιά μου τη μπέμπα μου!!!εύχομαι κορίτσια ολοψυχαααα να αποκτήσετε και σεις μωράκι και μην τα παρατάτε.....ο Θεός είναι μεγάλος....

Να χαίρεσαι το πλασματακι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Να χαίρεσαι το μωράκι σου κορίτσι μου!!!!!!!!!!σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες την ιστορία σου μαζί μας!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!

πρίν από 43 λεπτά , Smile89 είπε:

Να χαίρεσαι το πλασματακι σου!!! 

Σε ευχαριστώωωω 

 

1 ώρα πρίν, Αθηνά 31 είπε:

Κορίτσια καλημερα!!!!διαβάζω αρκετό καιρό και με έχει βοηθήσει πολύ.....να σας πω και εγώ λίγα λόγια για εμένα....είμαι 31 και ναι έγινα μανούλα το 18 και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό....ταλαιπωρήθηκα όμως και γω και όπως μου δίνατε δύναμη εσείς θα σας δώσω και.  Έχω βιώσει 2 παλινδρομεί το 14 και το 16... Το πρώτο τυχαίο γεγονός μου είπανε δεν το έψαξα γιατί δεν ήμουν καθόλου καλά ...στο δεύτερο άκουσα καρδούλα και πάω για αυχενική και μου κόπηκαν τα πόδια...είχε σταματήσει η καρδούλα του....αλλά εκεί πεισμωσα τόσο Πολύ που είπα εγώ το 18 θα είμαι μαμα....πήγα στο τμήμα αποβολών του Έλενα έκανα όλες τις εξετάσεις οι οποίες βγήκαν καλές.....άλλαξα γυναικολόγο σε έναν εξαίρετο άνθρωπο που θεώρησε ότι έχω θρομβοφιλια και ας λέγαν οι εξετάσεις ότι ήταν καλές....  Σε όλη την εγκυμοσύνη έπαιρνα σαλοσπιρ και έκανα αντιπηκτικες και τώρα έχω στην αγκαλιά μου τη μπέμπα μου!!!εύχομαι κορίτσια ολοψυχαααα να αποκτήσετε και σεις μωράκι και μην τα παρατάτε.....ο Θεός είναι μεγάλος....

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Αθηνά 31 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!

Σε ευχαριστώωωω 

 

 

Μπράβο κορίτσι μου για το πείσμα σου! Μου αρέσουν οι ιστορίες με αίσιο τέλος! Να σου ζήσει! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε @Αθηνά 31! Δεν φανταζεσαι ποσο μπορει να βοηθησει η ιστορια σου κοπέλες που ειχαν αποβολες και ακομα δεν εχουν γινει μαμαδες. Εμενα τετοιες ιστορίες  με ειχαν βοηθήσει παααααρα πολυ!!! Καλυτερα απο φαρμακα, γιατρους, θεραπείες κα. Να σου ζησει το νέο μωρο σου και να ριστε παντα καλα! Ποτε γεννησες; Εχεις πάρει το κολάι;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Μπραβο βρε @Αθηνά 31! Δεν φανταζεσαι ποσο μπορει να βοηθησει η ιστορια σου κοπέλες που ειχαν αποβολες και ακομα δεν εχουν γινει μαμαδες. Εμενα τετοιες ιστορίες  με ειχαν βοηθήσει παααααρα πολυ!!! Καλυτερα απο φαρμακα, γιατρους, θεραπείες κα. Να σου ζησει το νέο μωρο σου και να ριστε παντα καλα! Ποτε γεννησες; Εχεις πάρει το κολάι;

Ναι κορίτσι μου!γέννησα τον Απρίλιο μεγάλη Παρασκευή σημαδιακή μέρα!!!εντάξει έχουν αλλάξει τα πάντα και είναι υπέροχα.....σαν να μην υπήρχε πριν.....δεν λέω ότι δεν ζοριστηκα κιόλας αλλά τον βρήκα τον Ρυθμό μου!εσύ έχεις παιδάκι;και μένα με βοηθούσε τρομερά το σάιτ εδώ και έπαιρνα δύναμη και σήμερα γράφτηκα και ήθελα και γω να δώσω δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Αθηνά 31 είπε:

Ναι κορίτσι μου!γέννησα τον Απρίλιο μεγάλη Παρασκευή σημαδιακή μέρα!!!εντάξει έχουν αλλάξει τα πάντα και είναι υπέροχα.....σαν να μην υπήρχε πριν.....δεν λέω ότι δεν ζοριστηκα κιόλας αλλά τον βρήκα τον Ρυθμό μου!εσύ έχεις παιδάκι;και μένα με βοηθούσε τρομερά το σάιτ εδώ και έπαιρνα δύναμη και σήμερα γράφτηκα και ήθελα και γω να δώσω δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν!

Καλησπερα! Να σου ζησει το παιδακι σου! Πολυ χαιρομαι που σου εχει αλλάξει τόσο πολυ τη ζωη προς το καλύτερο.  Εγω το θελω παρα πολυ αλλα το "καινούριο " που ερχεται με τρομαζει! Δεν εχω ακομα παιδακι, ειμαι 35 εβδομαδων και μια μερα, σε λιγες εβδομαδες περιμενω να την παρω στην αγκαλια μου κι ελπιζω να πάνε ολα καλα! Αν χρειαστώ τιποτα για τον πρώτο καιρο θα απευθυνθώ σε εσενα! 

Φιλια σε ολες! Πως ειστε;  @giotitsaπως παει; σε λίγες μέρες περιμενουμε τα νέα σου με ανυπομονησία κι ενθουσιασμο, οποιο και να ειναι το αποτελεσμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπερα! Να σου ζησει το παιδακι σου! Πολυ χαιρομαι που σου εχει αλλάξει τόσο πολυ τη ζωη προς το καλύτερο.  Εγω το θελω παρα πολυ αλλα το "καινούριο " που ερχεται με τρομαζει! Δεν εχω ακομα παιδακι, ειμαι 35 εβδομαδων και μια μερα, σε λιγες εβδομαδες περιμενω να την παρω στην αγκαλια μου κι ελπιζω να πάνε ολα καλα! Αν χρειαστώ τιποτα για τον πρώτο καιρο θα απευθυνθώ σε εσενα! 

Φιλια σε ολες! Πως ειστε;  @giotitsaπως παει; σε λίγες μέρες περιμενουμε τα νέα σου με ανυπομονησία κι ενθουσιασμο, οποιο και να ειναι το αποτελεσμα!

Γεια σου γλυκουλα μου ναι κοριτσάκι μου οποια και να είναι τα αποτελεσματα εγώ θα σας τα οω δίνω πόνο πάντως κοριτσια κανω σεξ για ολες σας αληθεια 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 56 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπερα! Να σου ζησει το παιδακι σου! Πολυ χαιρομαι που σου εχει αλλάξει τόσο πολυ τη ζωη προς το καλύτερο.  Εγω το θελω παρα πολυ αλλα το "καινούριο " που ερχεται με τρομαζει! Δεν εχω ακομα παιδακι, ειμαι 35 εβδομαδων και μια μερα, σε λιγες εβδομαδες περιμενω να την παρω στην αγκαλια μου κι ελπιζω να πάνε ολα καλα! Αν χρειαστώ τιποτα για τον πρώτο καιρο θα απευθυνθώ σε εσενα! 

Φιλια σε ολες! Πως ειστε;  @giotitsaπως παει; σε λίγες μέρες περιμενουμε τα νέα σου με ανυπομονησία κι ενθουσιασμο, οποιο και να ειναι το αποτελεσμα!

Εννοείται ότι θες εδώ είμαι ..και γω κοριτσάκι έχω....στις 36 εβδομάδες γέννησα....με το καλό και μην σε ανησυχεί τίποτα.....θα τα απολαύσεις όλα....τον βρίσκεις το Ρυθμό....βοήθεια έχεις μαμα πεθερά;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Αθηνά 31 είπε:

 

Εννοείται ότι θες εδώ είμαι ..και γω κοριτσάκι έχω....στις 36 εβδομάδες γέννησα....με το καλό και μην σε ανησυχεί τίποτα.....θα τα απολαύσεις όλα....τον βρίσκεις το Ρυθμό....βοήθεια έχεις μαμα πεθερά;

Να σου πω για βοηθεια ακομα δεν ξερω ποιον θα εχω. Λιγο τη μαμα στην αρχη, μετα έχει δυο εβδομάδες άδεια ο αντρας μου. Η πεθερά εχασε τον πεθερο μου πριν απο δυο τρεις εβδομαδες οποτε δεν ξερω σε τι κστασταση θα ειναι. Παντως και των δυο μας οι γονεις μενουν 5 ωρες μακριά οποτε δεν θα έρθουν για πολυ. 

Στις 36 εβδομαδες γιατί; Στα ξαφνικα ή ηταν κάτι που το περιμενατε; 

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Στα ξαφνικά δεν το περιμέναμε και έπαιρνα και πολλά χάπια ...μια χαρά βγήκε στα κιλά της όποτε κανένα πρόβλημα!τη βοήθεια στην αρχή θα τη χρειαστείς αμά έχεις ακόμα καλύτερα....εγώ τώρα δεν έχω γιατί δουλεύει και η μάνα μου και η πεθερά μου αλλά στην Άρχη ήταν απαραίτητη γέννησα και με καισαρική όποτε ένα παραπάνω....και με την αϋπνία είχα ένα θέμα αλλά όλα συνήθεια είναι ....ήμουν υπναρου πριν....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Αθηνά 31 είπε:

Στα ξαφνικά δεν το περιμέναμε και έπαιρνα και πολλά χάπια ...μια χαρά βγήκε στα κιλά της όποτε κανένα πρόβλημα!τη βοήθεια στην αρχή θα τη χρειαστείς αμά έχεις ακόμα καλύτερα....εγώ τώρα δεν έχω γιατί δουλεύει και η μάνα μου και η πεθερά μου αλλά στην Άρχη ήταν απαραίτητη γέννησα και με καισαρική όποτε ένα παραπάνω....και με την αϋπνία είχα ένα θέμα αλλά όλα συνήθεια είναι ....ήμουν υπναρου πριν....

Δεν φανταζεσαι ποσο υπναρου ειμαι! Βλεποντας και κανοντας λοιπον. Ελπιζω να εχω αρκετη βοηθεια και να μην εχω προβλημα. 

@giotitsaκανε εσυ οτι μπορεις γιατι εμεις υο εχουμε ξεχασει το αθλημα. Ο δικος μου δεν θελει με τιποτα. Αφου εχω αρχισει να στεναχωριεμαι οτι δεν με θελει πια :sad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...