Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??? 

Δεν προλαβαίνω να διαβασω τιποτα!! Μπηκα απλα να σας πω πως η μπεμπουλα μου ειναι ερωτας!!! Ανεβασαμε λίγο ικτερο αλλα με πολυ προσπάθεια, αυπνια και υπομονή τα παμε καλα! Θηλαζουμε, αλλά δίνω και συμπληρωμα, δικο μου (με θηλαστρο και ξενο), ευελπιστωντας σύντομα να επανέλθουμε σε αποκλειστικο μητρικό θηλασμο.. 

Εύχομαι να το ζησετε ολες κορίτσια μου μεσα απο την καρδιά μου!! Οποτε μπορω θα μπαινω!!! Σας φιλω γλυκα! :x

Τι ωραία νέα Ανεμονη! Συγχαρητήρια,  κορίτσι μου, να την χαίρεστε! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Amelie2108 είπε:

Μόλις διάβαζα για τα τεστ ωορηξιας και όντως μπορούν να ανιχνεύσουν την χοριακη!! Δεν κανεις ενα τεστ εγκυμοσύνης για σιγουριά;; Καλή επιτυχία εύχομαι!! Να ακούσουμε τα ευχάριστα!!! 

πωπω φαντάζεσαι να είμαι κορίτσι μου? Φοβάμαι μην απογοητευτώ γιατί αν όντως είμαι μιλάμε για καθυστερημένη σύλληψη και ίσως αργήσει να φανεί.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Katerina 88 είπε:

πωπω φαντάζεσαι να είμαι κορίτσι μου? Φοβάμαι μην απογοητευτώ γιατί αν όντως είμαι μιλάμε για καθυστερημένη σύλληψη και ίσως αργήσει να φανεί.

Ας εισαι και ας αργήσει λιγο να φανεί!! Νιωθω την αγωνία σου!! Δεν χανεις τιποτα κανε ενα τεστ παρε το διπλό!!! Γιατι έκανες τεστ ωορηξιας ενω περιμένεις περιοδο;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Amelie2108 είπε:

Ας εισαι και ας αργήσει λιγο να φανεί!! Νιωθω την αγωνία σου!! Δεν χανεις τιποτα κανε ενα τεστ παρε το διπλό!!! Γιατι έκανες τεστ ωορηξιας ενω περιμένεις περιοδο;

Από περιέργεια!Δεν τα είχα χρησιμοποιήσει ποτέ και λέω τι θα γίνει αν το κάνω! :P  Και να τα αποτελέσματα!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Από περιέργεια!Δεν τα είχα χρησιμοποιήσει ποτέ και λέω τι θα γίνει αν το κάνω! :P

Χαχαχαχα!! Καλα έκανες!! Πάντως διάβασα οτι ανιχνεύει χοριακη!! Αν όντως ισχύει θα δείξει και το τεστ φαντάζομαι!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Amelie2108 είπε:

Χαχαχαχα!! Καλα έκανες!! Πάντως διάβασα οτι ανιχνεύει χοριακη!! Αν όντως ισχύει θα δείξει και το τεστ φαντάζομαι!! 

Κάνω υπομονή γιατί κανονικά αύριο περιμένω περίοδο!Είχα τις προηγούμενες ήμερες πόνους στη μέση κ ελαφριούς πόνους περιόδου αλλά τώρα τίποτα, μόνο πονάω στο στήθος ( που η αλήθεια είναι μετά την καισαρική και το τραγικό γεγονός μου, δεν είχα ξαναπονέσει) και  έχω ένα φούσκωμα στη κοιλιά λες και πάχυνα. Μπορεί να με λυπήθηκε ο Θεός τι να πω!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κάνω υπομονή γιατί κανονικά αύριο περιμένω περίοδο!Είχα τις προηγούμενες ήμερες πόνους στη μέση κ ελαφριούς πόνους περιόδου αλλά τώρα τίποτα, μόνο πονάω στο στήθος ( που η αλήθεια είναι μετά την καισαρική και το τραγικό γεγονός μου, δεν είχα ξαναπονέσει) και  έχω ένα φούσκωμα στη κοιλιά λες και πάχυνα. Μπορεί να με λυπήθηκε ο Θεός τι να πω!

Μακαρι!! Πως περνάνε οι μερες, αυτο ειναι το πρόβλημα!! Αχ αυτη η αγωνία!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Να ρωτήσω κάτι αν το γνωρίζετε!Αληθεύει ότι αν κάνεις τεστ ωορηξίας κοντά στις ημέρες που περιμένεις περίοδο και δείξει θετικό, ενδεχομένως να σημαίνει εγκυμοσύνη? Αύριο περιμένω περίοδο και έκανα ένα τεστ ωορηξίας χθες και δεν έδειξε τίποτα και έκανα μόλις τώρα άλλο ένα και έδειξε αχνή θετική γραμμή..

Ναι αληθεύει.Καλυτερα κάνε αύριο αν θες ένα κανονικό. Σου εύχομαι να είσαι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Να ρωτήσω κάτι αν το γνωρίζετε!Αληθεύει ότι αν κάνεις τεστ ωορηξίας κοντά στις ημέρες που περιμένεις περίοδο και δείξει θετικό, ενδεχομένως να σημαίνει εγκυμοσύνη? Αύριο περιμένω περίοδο και έκανα ένα τεστ ωορηξίας χθες και δεν έδειξε τίποτα και έκανα μόλις τώρα άλλο ένα και έδειξε αχνή θετική γραμμή..

Κατερινακιιιιιιι μου!!!!!fingers crossed;):)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Amelie2108 είπε:

Μακαρι!! Πως περνάνε οι μερες, αυτο ειναι το πρόβλημα!! Αχ αυτη η αγωνία!!! 

Ότι και να είναι θα μπω να το γράψω γιατί χάρη στα κορίτσια ξεπέρασα τη θλίψη μου για το μωρό!!Ελπίζω να είμαι έγκυος και να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Ναι αληθεύει.Καλυτερα κάνε αύριο αν θες ένα κανονικό. Σου εύχομαι να είσαι! 

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!Μακάρι!!!

Just now, Luckystars είπε:

Κατερινακιιιιιιι μου!!!!!fingers crossed;):)

Φίλη μου!!!Λες να έγινε το θαύμα??


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??? 

Δεν προλαβαίνω να διαβασω τιποτα!! Μπηκα απλα να σας πω πως η μπεμπουλα μου ειναι ερωτας!!! Ανεβασαμε λίγο ικτερο αλλα με πολυ προσπάθεια, αυπνια και υπομονή τα παμε καλα! Θηλαζουμε, αλλά δίνω και συμπληρωμα, δικο μου (με θηλαστρο και ξενο), ευελπιστωντας σύντομα να επανέλθουμε σε αποκλειστικο μητρικό θηλασμο.. 

Εύχομαι να το ζησετε ολες κορίτσια μου μεσα απο την καρδιά μου!! Οποτε μπορω θα μπαινω!!! Σας φιλω γλυκα! :x

Να σας ζήσει η κοπελαρα σας κοριτσάκι μου!Καλοτυχο μωράκι να είναι και να σας γεμίζει χαρές!Καλά αναθρεματα,φιλάκια και στις δύο σας❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Ότι και να είναι θα μπω να το γράψω γιατί χάρη στα κορίτσια ξεπέρασα τη θλίψη μου για το μωρό!!Ελπίζω να είμαι έγκυος και να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!Μακάρι!!!

Ναι κοριτσι μου σου το εύχομαι απο την καρδια μου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Ότι και να είναι θα μπω να το γράψω γιατί χάρη στα κορίτσια ξεπέρασα τη θλίψη μου για το μωρό!!Ελπίζω να είμαι έγκυος και να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!Μακάρι!!!

Φίλη μου!!!Λες να έγινε το θαύμα??

Λεεεεεεω αγαπημένη!!!!Ξέρεις πως έχεις κοντά σου τις ευχές και την αγάπη μου❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??? 

Δεν προλαβαίνω να διαβασω τιποτα!! Μπηκα απλα να σας πω πως η μπεμπουλα μου ειναι ερωτας!!! Ανεβασαμε λίγο ικτερο αλλα με πολυ προσπάθεια, αυπνια και υπομονή τα παμε καλα! Θηλαζουμε, αλλά δίνω και συμπληρωμα, δικο μου (με θηλαστρο και ξενο), ευελπιστωντας σύντομα να επανέλθουμε σε αποκλειστικο μητρικό θηλασμο.. 

Εύχομαι να το ζησετε ολες κορίτσια μου μεσα απο την καρδιά μου!! Οποτε μπορω θα μπαινω!!! Σας φιλω γλυκα! :x

Κουκλιτσα μου να σας ζήσει!!! Να είναι γερή και καλοτυχη να την καμαρώνετε!!!! Σίγουρα είναι ερωτας απόλαυσε αυτές τις στιγμές αγαπη μου δεν ανταλλάσσονται με τίποτα! :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...