Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

 Η επόμενη είμαι εγώ κορίτσια μου ολες μαζί στοιχηθειτε στρατιωτισες μου δυνατές

Μακάρι να είμαστε μαζί κοριτσάκι μου!!!!Και η @Luckystars μαζί μας!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??? 

Δεν προλαβαίνω να διαβασω τιποτα!! Μπηκα απλα να σας πω πως η μπεμπουλα μου ειναι ερωτας!!! Ανεβασαμε λίγο ικτερο αλλα με πολυ προσπάθεια, αυπνια και υπομονή τα παμε καλα! Θηλαζουμε, αλλά δίνω και συμπληρωμα, δικο μου (με θηλαστρο και ξενο), ευελπιστωντας σύντομα να επανέλθουμε σε αποκλειστικο μητρικό θηλασμο.. 

Εύχομαι να το ζησετε ολες κορίτσια μου μεσα απο την καρδιά μου!! Οποτε μπορω θα μπαινω!!! Σας φιλω γλυκα! :x

Να σας ζήσει! Καλή υπομονή μανούλα! Δώσε ένα φιλάκι στη μπουμπου σου από εμένα! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Katerina 88 είπε:

πωπω φαντάζεσαι να είμαι κορίτσι μου? Φοβάμαι μην απογοητευτώ γιατί αν όντως είμαι μιλάμε για καθυστερημένη σύλληψη και ίσως αργήσει να φανεί.

Νομίζω η @P.L.L. είχα κάνει ωορρηξίας και τελικά ήταν έγκυος.βρε για πες μας θυμάμαι Καλά?

@anemoni1989 Nα σου ζήσει η μπέμπα!!!!!!γερή καιντυχερη στη ζωή της!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Θυμάμαι που κάποια κοπέλα το Κάνε έτσι και τελικά ήταν έγκυος.η πλλ νομίζω.αντε να μπει να δει το Μνμ να μας πει

Που είσαι PLL να μας πεις!!χαχα


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Που είσαι PLL να μας πεις!!χαχα

Κορίτσια μου ναι εγω ήμουν αυτη που το έκανε και ηταν θετικο. Ευχομαι πραγματικα @Katerina 88μου να εισαι αλλα θα πρεπει να σου πω οτι η αχνη γραμμη δυστυχως δεν ειναι θετικο αποτελεσμα για τα τεστ ωορρηξιας. Καθ όλη τη διαρκεια του μηνα θα εμφανιζεται ή τιποτα ή μια γραμμή, καμια φορά τόσο έντονη που θα νομιζεις οτι ειναι θετικο, αλλα αν δεν ειναι το ιδιο εντονη με την κοντρολ λάιν δε θα ειναι... Στην δικη σου περιπτωση τωρα θα πρεπει να κανεις ξανα σε δυο τρεις μερες να δεις αν γινει τελικα θετικο. Πραγμα το οποιο σου εύχομαι απο την ψυχη μου! Μην κανεις ομως τεστ εγκυμοσύνης γιατι και να εισαι θα ειναι πολύ νωρις ακομα και δεν θα δειξει! Να μας ενημερωσεις οταν ξανακανεις κι ευχομαι ο Θεος να ειναι μαζι σου!!!

@anemoni1989να σου ζησει η μικρη σου!!! Να το ευχαριστηθεις!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου ναι εγω ήμουν αυτη που το έκανε και ηταν θετικο. Ευχομαι πραγματικα @Katerina 88μου να εισαι αλλα θα πρεπει να σου πω οτι η αχνη γραμμη δυστυχως δεν ειναι θετικο αποτελεσμα για τα τεστ ωορρηξιας. Καθ όλη τη διαρκεια του μηνα θα εμφανιζεται ή τιποτα ή μια γραμμή, καμια φορά τόσο έντονη που θα νομιζεις οτι ειναι θετικο, αλλα αν δεν ειναι το ιδιο εντονη με την κοντρολ λάιν δε θα ειναι... Στην δικη σου περιπτωση τωρα θα πρεπει να κανεις ξανα σε δυο τρεις μερες να δεις αν γινει τελικα θετικο. Πραγμα το οποιο σου εύχομαι απο την ψυχη μου! Μην κανεις ομως τεστ εγκυμοσύνης γιατι και να εισαι θα ειναι πολύ νωρις ακομα και δεν θα δειξει! Να μας ενημερωσεις οταν ξανακανεις κι ευχομαι ο Θεος να ειναι μαζι σου!!!

@anemoni1989να σου ζησει η μικρη σου!!! Να το ευχαριστηθεις!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!Δεν έχω ξανακάνει και γι'αυτό δεν το γνωρίζω!!!Θα δείξει τις επόμενες ημέρες!!!Αν δεν είναι αυτόν τον μήνα πάμε για τον επόμενο!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!Δεν έχω ξανακάνει και γι'αυτό δεν το γνωρίζω!!!Θα δείξει τις επόμενες ημέρες!!!Αν δεν είναι αυτόν τον μήνα πάμε για τον επόμενο!!!

Ακριβως Κατερίνα μου! Θα ερθει οπως και να εχει! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου ναι εγω ήμουν αυτη που το έκανε και ηταν θετικο. Ευχομαι πραγματικα @Katerina 88μου να εισαι αλλα θα πρεπει να σου πω οτι η αχνη γραμμη δυστυχως δεν ειναι θετικο αποτελεσμα για τα τεστ ωορρηξιας. Καθ όλη τη διαρκεια του μηνα θα εμφανιζεται ή τιποτα ή μια γραμμή, καμια φορά τόσο έντονη που θα νομιζεις οτι ειναι θετικο, αλλα αν δεν ειναι το ιδιο εντονη με την κοντρολ λάιν δε θα ειναι... Στην δικη σου περιπτωση τωρα θα πρεπει να κανεις ξανα σε δυο τρεις μερες να δεις αν γινει τελικα θετικο. Πραγμα το οποιο σου εύχομαι απο την ψυχη μου! Μην κανεις ομως τεστ εγκυμοσύνης γιατι και να εισαι θα ειναι πολύ νωρις ακομα και δεν θα δειξει! Να μας ενημερωσεις οταν ξανακανεις κι ευχομαι ο Θεος να ειναι μαζι σου!!!

@anemoni1989να σου ζησει η μικρη σου!!! Να το ευχαριστηθεις!!!

Είδες θυμόμαστε κάθε λεπτομέρεια.τελικα Έχουμε δεθεί πολύ όλες μεταξύ μας!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...