Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , P.L.L. είπε:

Περαστικουλια. Ειπες εσύ θα κάνεις το εμβολιο της γριπης; Δεν ξερω γιατι το φοβαμαι τοσο πολυ.. 

@Beboula25πότε ηρθε ο καιρος για την αυχενικη!; Θα την κανεις όταν εγω θα ειμαι στις πιο πιθανες ημερες για τοκετο! Αλλα θα προσπαθησω να μπω για να δω τα αποτελέσματα σου. Σιγα μην τα χασω! Καλη τυχη καρδια μου! Αυτό το παιδί ηρθε για να μεινει!!!  Κι εγω σας νιωθω πολυ κοντα! 

Α ρε @giotitsaκαι με ηλιο και με βροχη εσυ εκει! Πάντως  κι εγω ειχα πολλες καουρες οταν ήμουν εγκυος κι ακομα δεν το ήξερα. Μακαρι να ειναι καλο σημαδι!

@Luckystarsκι εσυ Βρουτε είσαι μαζι του..! Ανυπομονω να γεννησω για να μην ειμαι μονη στο σπίτι! Ξεχασα και τους φοβους αν θα τα καταφερνω κι αν θα γινω καλη μανα κι ολα!! Θελω τη μικρη μου εδω! 

@Katerina 88οσο δεν εχεις περιοδο ειναι καλο σημαδι. Μπορει να εκανες ωορρηξια αργα. 

@palmoiraεσεις πως ειστε; Κλωτσαμε; Θα ξαναεπιστρεψεις στη δουλειά; φιλια!

Αχ αγάπη έτσι ήμουν ακριβως στην προηγούμενή εγκυμοσύνη απο εκεί το είχα καταλάβει απλα προστατεύω τομ ευατο μου απο την ήττα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλησπερα σε ολες! 

Πως εισαι σημερα; @loyloyεσυ;. Τι ωραια μερα! Θα ηθελα να παω εκδρομη!!!

Περιμενω τον αντρα μου να γυρισει απο επαγγελματικο ταξίδι.. στη Νάξο. Τι δεν του ταξα για να με παρει μαζι αλλα τζιφος. Φοβαται μη γεννησω στο καραβι. (Σημερα εκλεισα 36 εβδομαδες!) Για να περασει η ώρα μου φτιαχνω ένα παζλ 1000 κομματια. 

@Katerina 88πως εισαι; Ελπιζω να μην ηρθε η αναθεματισμενη. Εκανες αλλο τεστ σήμερα;; @giotitsaεσύ πως πας; Σε μια εβδομάδα θα ξερουμε; Καμια αλλη που περιμενει; @rafaelatarzanποτε παμε να δουμε ενδομητριο; @Beboula25 Σε εχουμε χασει! Ποτε παμε για αυχενικη; Ολα να πανε τέλεια! 

Φιλια σε ολες!!!

 

 

αγαπη μ ..ολα καλα εγω ....πήγε 9 χιλιοστα ειμαι ετοιμη για εμβρυομεταφορα σε 15 μερες.εσυ πως εισαι.φιλακια σρην κοιλιτσα σ κ σε σενα @P.L.L.

Link to comment
Share on other sites

@Κελυ 32 ποσο σε καταλαβαινω. Εγω περπαταω με το σκυλι καθε μερα πανω απο ωρα. Ευτυχως που το επιτρεπει ο καιρος.

 @rafaelatarzanτελεια τα νρα σου! Εγω καλα. Πρίν κανα μηνα ημουν τα χαλια μου ψυχολογικα. Τωρα με εχει πιασει μια αισιοδοξία και μια ψυχραιμια απιστευτη. Με ρωτάει ο αντρας μου αν φοβάμαι τωρα που θα λειπει για ταξιδι και λεω οχι. Τι να φοβηθω; λεω. Αν μου σπάσουν τα νερα παιρνω τηλ τον γιατρο και τη μαια, κανω τα ντουζ μου να ειμαι ομορφη και καθαρή, παιρνω τις βαλιτσες μου κι ενα ταξι και παω στο μαιευτηριο. Το μονο που με αγχωνει ειναι να μη μεινει μονο το σκυλι. Κοκκαλο εμεινε. Δεν το περιμενε. Πριν λιγο καιρο μυξοκλαιγομουν.. Ελπιζω να μου μεινει μόνιμη αυτη η ψυχραιμια και αφου θα εχω γεννήσει. 

πρίν από 23 λεπτά , giotitsa είπε:

Αχ αγάπη έτσι ήμουν ακριβως στην προηγούμενή εγκυμοσύνη απο εκεί το είχα καταλάβει απλα προστατεύω τομ ευατο μου απο την ήττα

Καλο αυτο @giotitsaμου. Ποιες ηττες και βλακειες. Αφου ειπαμε, αν δεν θελει αυτον τον μηνα τοτε τον επόμενο. Αρκει να ερθει για να μεινει! 

@loyloyθα περιμενω να δω τι θα πει κι ο δικός σου ο γιατρος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

@Κελυ 32 ποσο σε καταλαβαινω. Εγω περπαταω με το σκυλι καθε μερα πανω απο ωρα. Ευτυχως που το επιτρεπει ο καιρος.

 @rafaelatarzanΠρίν κανα μηνα ημουν τα χαλια μου ψυχολογικα. Τωρα με εχει πιασει μια αισιοδοξία και μια ψυχραιμια απιστευτη. Με ρωτάει ο αντρας μου αν φοβάμαι τωρα που θα λειπει για ταξιδι και λεω οχι. Τι να φοβηθω; λεω. Αν μου σπάσουν τα νερα παιρνω τηλ τον γιατρο και τη μαια, κανω τα ντουζ μου να ειμαι ομορφη και καθαρή, παιρνω τις βαλιτσες μου κι ενα ταξι και παω στο μαιευτηριο. Το μονο που με αγχωνει ειναι να μη μεινει μονο το σκυλι. Κοκκαλο εμεινε. Δεν το περιμενε. Πριν λιγο καιρο μυξοκλαιγομουν.. Ελπιζω να μου μεινει μόνιμη αυτη η ψυχραιμια και αφου θα εχω γεννήσει. 

Καλο αυτο @giotitsaμου. Ποιες ηττες και βλακειες. Αφου ειπαμε, αν δεν θελει αυτον τον μηνα τοτε τον επόμενο. Αρκει να ερθει για να μεινει! 

ναι ναι ακριβως συμφωνω απλα δεν το σκεφτομαι αυτο λεω αγαπη οτι γινει ο Θεος ξερει η @bella32 σημερα δεν γενναει ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, loyloy είπε:

Τη Πέμπτη Έχω ραντεβού με το γιατρό θα το συζητήσω μαζί του.κι εγώ φοβάμαι να το κάνω να σου πω την αλήθεια.οι δικοί μου έκαναν πάντως.

Χαίρομαι που νιώθεις καλυτερ α!! !!!!περαστικά μας!!!!!

Γιατί το φοβάστε κοριτσια Απαπα μην το σκέφτεστε κάντε το είναι προστασία. Μακάρι να πάω καλα και θα το κάνω και εγω μετά. Πες μας τι θα σου πει. Εγω που ρώτησα την μαία μου είπε απλώς από ποτε μπορώ άρα το κάνουν αβέρτα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Γιατί το φοβάστε κοριτσια Απαπα μην το σκέφτεστε κάντε το είναι προστασία. Μακάρι να πάω καλα και θα το κάνω και εγω μετά. Πες μας τι θα σου πει. Εγω που ρώτησα την μαία μου είπε απλώς από ποτε μπορώ άρα το κάνουν αβέρτα. 

Πέμπτη βράδυ θα ενημερώσω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Περαστικουλια. Ειπες εσύ θα κάνεις το εμβολιο της γριπης; Δεν ξερω γιατι το φοβαμαι τοσο πολυ.. 

@Beboula25πότε ηρθε ο καιρος για την αυχενικη!; Θα την κανεις όταν εγω θα ειμαι στις πιο πιθανες ημερες για τοκετο! Αλλα θα προσπαθησω να μπω για να δω τα αποτελέσματα σου. Σιγα μην τα χασω! Καλη τυχη καρδια μου! Αυτό το παιδί ηρθε για να μεινει!!!  Κι εγω σας νιωθω πολυ κοντα! 

Α ρε @giotitsaκαι με ηλιο και με βροχη εσυ εκει! Πάντως  κι εγω ειχα πολλες καουρες οταν ήμουν εγκυος κι ακομα δεν το ήξερα. Μακαρι να ειναι καλο σημαδι!

@Luckystarsκι εσυ Βρουτε είσαι μαζι του..! Ανυπομονω να γεννησω για να μην ειμαι μονη στο σπίτι! Ξεχασα και τους φοβους αν θα τα καταφερνω κι αν θα γινω καλη μανα κι ολα!! Θελω τη μικρη μου εδω! 

@Katerina 88οσο δεν εχεις περιοδο ειναι καλο σημαδι. Μπορει να εκανες ωορρηξια αργα. 

@palmoiraεσεις πως ειστε; Κλωτσαμε; Θα ξαναεπιστρεψεις στη δουλειά; φιλια!

Αχ τι ωραία!! Σε ευχαριστώ μακάρι! Ε βέβαια θα μπεις γιατί θα θελουμε να μας τα πεις και επίσημα ως μανούλα τα ευχάριστα και για το πως ενιωσες που θα έχεις δει το προσωπάκι της μικρούλας σου!!

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

Πέμπτη βράδυ θα ενημερώσω!!!!!!

Καλα είμαι σίγουρη άλλωστε Χαχαχ! Λοβ γιου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχ τι ωραία!! Σε ευχαριστώ μακάρι! Ε βέβαια θα μπεις γιατί θα θελουμε να μας τα πεις και επίσημα ως μανούλα τα ευχάριστα και για το πως ενιωσες που θα έχεις δει το προσωπάκι της μικρούλας σου!!

Καλα είμαι σίγουρη άλλωστε Χαχαχ! Λοβ γιου 

Λατρεια μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Περαστικουλια. Ειπες εσύ θα κάνεις το εμβολιο της γριπης; Δεν ξερω γιατι το φοβαμαι τοσο πολυ.. 

@Beboula25πότε ηρθε ο καιρος για την αυχενικη!; Θα την κανεις όταν εγω θα ειμαι στις πιο πιθανες ημερες για τοκετο! Αλλα θα προσπαθησω να μπω για να δω τα αποτελέσματα σου. Σιγα μην τα χασω! Καλη τυχη καρδια μου! Αυτό το παιδί ηρθε για να μεινει!!!  Κι εγω σας νιωθω πολυ κοντα! 

Α ρε @giotitsaκαι με ηλιο και με βροχη εσυ εκει! Πάντως  κι εγω ειχα πολλες καουρες οταν ήμουν εγκυος κι ακομα δεν το ήξερα. Μακαρι να ειναι καλο σημαδι!

@Luckystarsκι εσυ Βρουτε είσαι μαζι του..! Ανυπομονω να γεννησω για να μην ειμαι μονη στο σπίτι! Ξεχασα και τους φοβους αν θα τα καταφερνω κι αν θα γινω καλη μανα κι ολα!! Θελω τη μικρη μου εδω! 

@Katerina 88οσο δεν εχεις περιοδο ειναι καλο σημαδι. Μπορει να εκανες ωορρηξια αργα. 

@palmoiraεσεις πως ειστε; Κλωτσαμε; Θα ξαναεπιστρεψεις στη δουλειά; φιλια!

Καλησπέρα! Τώρα στη δουλειά δεν πρόκειται να επιστρέψω...το έχω πάρει απόφαση! Κλωτσάμε αρκετά αλλά είναι και ανάλογα με τα κέφια της! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2018 at 7:25 ΜΜ, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε??? 

Δεν προλαβαίνω να διαβασω τιποτα!! Μπηκα απλα να σας πω πως η μπεμπουλα μου ειναι ερωτας!!! Ανεβασαμε λίγο ικτερο αλλα με πολυ προσπάθεια, αυπνια και υπομονή τα παμε καλα! Θηλαζουμε, αλλά δίνω και συμπληρωμα, δικο μου (με θηλαστρο και ξενο), ευελπιστωντας σύντομα να επανέλθουμε σε αποκλειστικο μητρικό θηλασμο.. 

Εύχομαι να το ζησετε ολες κορίτσια μου μεσα απο την καρδιά μου!! Οποτε μπορω θα μπαινω!!! Σας φιλω γλυκα! :x

Να σου ζήσει anemoni μου!! Ότι καλύτερο να είναι γερη και τυχερή στη ζωή της!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...