Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, giotitsa είπε:

Ακόμα δεν εισαι καλά αγαπουλα ;; πες μου τώρα τι έχεις ;

Καλύτερα σήμερα ευτυχώς.πονόλαιμος πέρασε ευ τυχως απλά ξεροβηχας με λι γα φλεματακια αλλά αυτή η μύτη δεν παλεύεται.ολη την ώρα κανω ορο όπως τα παιδάκια για να μη κανω με σπρέι. Κάπως καλυτερ α αναπνέω αλλά είναι σπαστικο.εχει ερεθιστει και η μύτη από το φύσα συνέχεια.και πυρετό δεν ανέβασα άρα δε νομίζω να ανεβάσω .Στην ουσία το περνάω ξωφαλτσα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Καλύτερα σήμερα ευτυχώς.πονόλαιμος πέρασε ευ τυχως απλά ξεροβηχας με λι γα φλεματακια αλλά αυτή η μύτη δεν παλεύεται.ολη την ώρα κανω ορο όπως τα παιδάκια για να μη κανω με σπρέι. Κάπως καλυτερ α αναπνέω αλλά είναι σπαστικο.εχει ερεθιστει και η μύτη από το φύσα συνέχεια.και πυρετό δεν ανέβασα άρα δε νομίζω να ανεβάσω .Στην ουσία το περνάω ξωφαλτσα.

Ευτυχως αγάπη δεν λες αφού δεν εχεις πυρετο πες και ευχαριστώ ο όρος είναι οτι καλυτερο να ξέρεις ετσι θα νιωσεις καλυτερα τώρα για το ερεθισμα εξω απο την μύτη βάλε λίγη κρέμα μωρού να μαλακώσει και μέσα χμμ υπομονή κορίτσι μου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

Ευτυχως αγάπη δεν λες αφού δεν εχεις πυρετο πες και ευχαριστώ ο όρος είναι οτι καλυτερο να ξέρεις ετσι θα νιωσεις καλυτερα τώρα για το ερεθισμα εξω απο την μύτη βάλε λίγη κρέμα μωρού να μαλακώσει και μέσα χμμ υπομονή κορίτσι μου

Α ναι ρε έχω πάρει ήδη.λες να την εγκαινιασω σε μενα τη κρεμουλα?κάτι για παϊδάκια είδα στην άλλη ομάδα.τυραννε!!!!!!!!!!!!!!!Είμαι φαγανο πλάσμα αλλά με τη διατροφή τώρα ολ α κομμένα  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Α ναι ρε έχω πάρει ήδη.λες να την εγκαινιασω σε μενα τη κρεμουλα?κάτι για παϊδάκια είδα στην άλλη ομάδα.τυραννε!!!!!!!!!!!!!!!Είμαι φαγανο πλάσμα αλλά με τη διατροφή τώρα ολ α κομμένα  

Χαχχαχαχχαα ναι ναι έχουμε παϊδακια βάλε ναι κρεμουλα είναι καλη να μαλακώσει γιατί τσουζει

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Καλύτερα σήμερα ευτυχώς.πονόλαιμος πέρασε ευ τυχως απλά ξεροβηχας με λι γα φλεματακια αλλά αυτή η μύτη δεν παλεύεται.ολη την ώρα κανω ορο όπως τα παιδάκια για να μη κανω με σπρέι. Κάπως καλυτερ α αναπνέω αλλά είναι σπαστικο.εχει ερεθιστει και η μύτη από το φύσα συνέχεια.και πυρετό δεν ανέβασα άρα δε νομίζω να ανεβάσω .Στην ουσία το περνάω ξωφαλτσα.

Μπράβο Λουλουκα μου,κάθε ημέρα και καλύτερα!

3 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

Χαχχαχαχχαα ναι ναι έχουμε παϊδακια βάλε ναι κρεμουλα είναι καλη να μαλακώσει γιατί τσουζει

Άτιμοοοοο κορίτσι!!!!Όχι άλλο κάρβουνο:P:D

Τι μου κάνεις τώρα,θα ψήσω τον σύζυγο να πάμε Βλαχικα!!!!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Luckystars είπε:

Μπράβο Λουλουκα μου,κάθε ημέρα και καλύτερα!

Άτιμοοοοο κορίτσι!!!!Όχι άλλο κάρβουνο:P:D

Τι μου κάνεις τώρα,θα ψήσω τον σύζυγο να πάμε Βλαχικα!!!!!:mrgreen:

Σταματήστε.υπαρχει κόσμος που σε κάνει να φάει και ζηλεύει ........

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Σταματήστε.υπαρχει κόσμος που σε κάνει να φάει και ζηλεύει ........

Εγώ πάντως δεν θα φάω παϊδάκια Λουλουκα μου....άσε και αρπαχτηκαμε με τον σύζυγο....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Luckystars είπε:

Εγώ πάντως δεν θα φάω παϊδάκια Λουλουκα μου....άσε και αρπαχτηκαμε με τον σύζυγο....

Γιατί ρε συ?πω σας ματιασαμε για την έκπληξη τις προάλλες.αντε Βρείτε τα.μη μαλώνετε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Πως ειστε @Luckystarsμου; Ελπιζω να τα βρηκατε με τον σύζυγο!

@Luckystarsαχχαχαχαχαχαχαχα ρε δεν ξαναμιλαω για φαγητο μα μαλωσατε για τα παϊδακια οχι οχι δεν ξαναμιλαω χαχαχαχαχαχαχα @P.L.L. κοριτσι που εισαι

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giotitsa είπε:

@Luckystarsαχχαχαχαχαχαχαχα ρε δεν ξαναμιλαω για φαγητο μα μαλωσατε για τα παϊδακια οχι οχι δεν ξαναμιλαω χαχαχαχαχαχαχα @P.L.L. κοριτσι που εισαι

Κουκλα μου καλα ειμαι! Περπατω μπας κι εμπεδωθει το παιδι! Εσύ πως εισαι; Τα εφαγες τα παϊδακια σου; Εγω λεω να το ριξω στη σαλατα. Βαζω ψητο κοτοπουλο και φτιαχνω στο σπιτι κατι σίζαρς εξαιρετικες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κουκλα μου καλα ειμαι! Περπατω μπας κι εμπεδωθει το παιδι! Εσύ πως εισαι; Τα εφαγες τα παϊδακια σου; Εγω λεω να το ριξω στη σαλατα. Βαζω ψητο κοτοπουλο και φτιαχνω στο σπιτι κατι σίζαρς εξαιρετικες. 

ποπο σιζαρς εεεε σταματα να ειχαμε μια τωρα εγω αγαπη συνεχιζω με τις καουρες μου αλλα εχουν ελαττωθει τωρα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...