Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , P.L.L. είπε:

Που ειστε βρε κοριτσια! Καλησπερα σε ολες! 

Εμεις ακουσαμε τη μικρη σημερα στο Αλεξάνδρα.  Δεν την ειδαμε ομως. Μας ψαχουλεψε ο γιατρος, μας βρηκε καλα και ειπε να παμε ξανα σε καμια εβδομαδα. Αυριο κλεινω τις 37 εβδομάδες και ξαφνικα μου φανηκε οτι ο χρονος περασε γρηγορα! 

@Katerina 88και @giotitsaπως παει; Καμια ένδειξη για περίοδο; Ελπιζω πως όχι! 

@*ζουζουνα*!!! ποτε θα μαθουμε το φυλο του παιδιου; 

@Flo floπηγες στον γιατρό; @rafaelatarzanετοιμαζεσαι για την εμβρυομεταφορα; 

Οι υπολοιπες; @Luckystars @palmoira @Beboula25 @BettyStκαι ολες οσες εχετε χαθει πως ειστε;;

Πλησιάζουν οι μέρες να πάρεις αγκαλιά το μωρακι σού. Τι ωραια! 

Εγώ καλά είμαι, μια από τα ίδια. Περνάνε πολύ αργά οι μέρες για εμένα, γιατί δεν μπορώ να κάνω και πολλά,  πιο πολύ σπίτι είμαι και έχω βαρεθεί λιγάκι. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 24 λεπτά , giotitsa είπε:

καμια αγαπη στηθος τουμπανο σε παρακαλω πες μου κατι εχω θεμα με μια εγκυο κοπελα εδω μεσα και μαλλον σοβαρο ποσα ντεπον επιτρεπονται την ημερα σε εγκυμοσυνη;;

Χαιρομαι για εσενα! Ποτε θα κενεις τεστ;; Για τα ντεπον δεν εχω ιδεα. Δεν χρειάστηκε να ρωτησω ποτέ τον γιατρο. 

 

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Μέχρι 3 την ημέρα Αλλά καλό είναι να μιλήσει με το γιατρό της.

Άντε φτάνει ο καιρός. Τι είπε ονγιατρος?Για πότε θα μας σκάσει μύτη?

Με βλεπω να με προλαβαινεις λουλου μου! Δε μου ειπε κατι αλλα μενουμε στην ιδια ιδεα πως μάλλον κοντα στην πητ θα γεννησω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Χαιρομαι για εσενα! Ποτε θα κενεις τεστ;; Για τα ντεπον δεν εχω ιδεα. Δεν χρειάστηκε να ρωτησω ποτέ τον γιατρο. 

 

Με βλεπω να με προλαβαινεις λουλου μου! Δε μου ειπε κατι αλλα μενουμε στην ιδια ιδεα πως μάλλον κοντα στην πητ θα γεννησω. 

εγω αγαπη ειμαι καλα εχουν σταματησει οι πονοι περιοδου ασε με το τεστ γιατι το εκανα προχθες και εκανα βλακεια εδειξε αρνητικο αφου βιαζομουν να το κανω αχχααχχαχχαχα δεν εχω υπομονη ρε παιδι μου ποποπο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Πλησιάζουν οι μέρες να πάρεις αγκαλιά το μωρακι σού. Τι ωραια! 

Εγώ καλά είμαι, μια από τα ίδια. Περνάνε πολύ αργά οι μέρες για εμένα, γιατί δεν μπορώ να κάνω και πολλά,  πιο πολύ σπίτι είμαι και έχω βαρεθεί λιγάκι. 

Αχ σε καταλαβαινω. Υποσχομαι οτι ο καιρός θα περναει πιο γρηγορα αργοτερα. Φυλο σου ειπαν, Εχεις σταματησει επ αοριστο κι εσυ τη δουλειά  ε; σαν τη @palmoira

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

εγω αγαπη ειμαι καλα εχουν σταματησει οι πονοι περιοδου ασε με το τεστ γιατι το εκανα προχθες και εκανα βλακεια εδειξε αρνητικο αφου βιαζομουν να το κανω αχχααχχαχχαχα δεν εχω υπομονη ρε παιδι μου ποποπο

Τσ τσ τσ στις ποσες μερες πριν δηλαδη το έκανες; Και τι τεστ ηταν; Αν ηταν απο τα στικακια τα φτηνά χρειαζονται λιγο παραπάνω από τα γνωστα του φαρμακειου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αχ σε καταλαβαινω. Υποσχομαι οτι ο καιρός θα περναει πιο γρηγορα αργοτερα. Φυλο σου ειπαν, Εχεις σταματησει επ αοριστο κι εσυ τη δουλειά  ε; σαν τη @palmoira

Τσ τσ τσ στις ποσες μερες πριν δηλαδη το έκανες; Και τι τεστ ηταν; Αν ηταν απο τα στικακια τα φτηνά χρειαζονται λιγο παραπάνω από τα γνωστα του φαρμακειου

το εκανα στις 6 μερες για να αδιαθετησω πηρα το predictor που διχνει 6 μερες νωριτερα λεει ξερω εγω απο φαρμακειο το πηρα 8,50 ευρω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , P.L.L. είπε:

Χαιρομαι για εσενα! Ποτε θα κενεις τεστ;; Για τα ντεπον δεν εχω ιδεα. Δεν χρειάστηκε να ρωτησω ποτέ τον γιατρο. 

 

Με βλεπω να με προλαβαινεις λουλου μου! Δε μου ειπε κατι αλλα μενουμε στην ιδια ιδεα πως μάλλον κοντα στην πητ θα γεννησω. 

17 Νοέμβρη μπαίνω στο μήνα.τελος.με Αρχές του μήνα μάλλον θα σκάσει μύτη ο μικρός!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αχ σε καταλαβαινω. Υποσχομαι οτι ο καιρός θα περναει πιο γρηγορα αργοτερα. Φυλο σου ειπαν, Εχεις σταματησει επ αοριστο κι εσυ τη δουλειά  ε; σαν τη @palmoira

Τσ τσ τσ στις ποσες μερες πριν δηλαδη το έκανες; Και τι τεστ ηταν; Αν ηταν απο τα στικακια τα φτηνά χρειαζονται λιγο παραπάνω από τα γνωστα του φαρμακειου

Ναι έχω σταματήσει. Τώρα είμαι καλά, Δευτέρα που πηγα στον γυναικολογο μου είπε ότι έχει φύγει σχεδόν η αποκόλληση, σταμάτησαν και τα καφέ. Με τον άντρα μου φοβήθηκαμε πολύ και αποφασίσαμε ότι δεν θα ξαναπάω στη δουλειά και ας χάνω τη άδεια εγκυμοσυνης. 

Μάλλον είναι κορίτσι. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Που ειστε βρε κοριτσια! Καλησπερα σε ολες! 

Εμεις ακουσαμε τη μικρη σημερα στο Αλεξάνδρα.  Δεν την ειδαμε ομως. Μας ψαχουλεψε ο γιατρος, μας βρηκε καλα και ειπε να παμε ξανα σε καμια εβδομαδα. Αυριο κλεινω τις 37 εβδομάδες και ξαφνικα μου φανηκε οτι ο χρονος περασε γρηγορα! 

@Katerina 88και @giotitsaπως παει; Καμια ένδειξη για περίοδο; Ελπιζω πως όχι! 

@*ζουζουνα*!!! ποτε θα μαθουμε το φυλο του παιδιου; 

@Flo floπηγες στον γιατρό; @rafaelatarzanετοιμαζεσαι για την εμβρυομεταφορα; 

Οι υπολοιπες; @Luckystars @palmoira @Beboula25 @BettyStκαι ολες οσες εχετε χαθει πως ειστε;;

Αγάπη όμορφη πως τα πας εσύ?????

Εγώ έχω ραντεβού την Τρίτη να δούμε επιτέλους τις Κύστες. Ελπίζω να εξαφανίστηκαν τελείως. Η έστω να μικρυναν γτ αλλα αντισσυλιπτικα δεν παίρνω τα κόβω. Πάντως εμένα την προηγούμενη φορά ο γιατρός φάνηκε θετικός ότι μάλλον θα ξεκινήσω πάλι τις προσπάθειες μου ....Για να δούμε..:roll:


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ρε @giotitsaδεν κρατιεσαι! Περιμενε λιγο ακομα. Επισης αν ειναι να ξεπουληθεις στα τεστ παρε τα one step ή τα home test που είναι παμφθηνα.

@BettyStκι αλλο κοριτσάκι στην παρεα! Με το καλο! Καλα κάνεις και δεν δουλευεις. Προηγούνται αλλα τωρα! 

 @loyloy βλεπω να γενναμε την ιδια μερα!

Ολα καλα απο εδω @Flo floμου! Περιμενω να δω ποτε θα κανει κινηση η μικρη για εξοδο! Πολυ χαιρομαι που επιτελους φτανεις στο τελος αυτης της περιπέτειας! Με το καλο την τριτη να μας πεις οτι ξεκινατε προσπαθειες!!!

@Alex. Arapπως εισαι εσυ;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Α ρε @giotitsaδεν κρατιεσαι! Περιμενε λιγο ακομα. Επισης αν ειναι να ξεπουληθεις στα τεστ παρε τα one step ή τα home test που είναι παμφθηνα.

@BettyStκι αλλο κοριτσάκι στην παρεα! Με το καλο! Καλα κάνεις και δεν δουλευεις. Προηγούνται αλλα τωρα! 

 @loyloy βλεπω να γενναμε την ιδια μερα!

Ολα καλα απο εδω @Flo floμου! Περιμενω να δω ποτε θα κανει κινηση η μικρη για εξοδο! Πολυ χαιρομαι που επιτελους φτανεις στο τελος αυτης της περιπέτειας! Με το καλο την τριτη να μας πεις οτι ξεκινατε προσπαθειες!!!

@Alex. Arapπως εισαι εσυ;

χαχαχαχαχαχαχα αγαπη μια και καλη χοριακη τωρα νομιζεις οτι ητανε σωστο θελω αληθεια ;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Α ρε @giotitsaδεν κρατιεσαι! Περιμενε λιγο ακομα. Επισης αν ειναι να ξεπουληθεις στα τεστ παρε τα one step ή τα home test που είναι παμφθηνα.

@BettyStκι αλλο κοριτσάκι στην παρεα! Με το καλο! Καλα κάνεις και δεν δουλευεις. Προηγούνται αλλα τωρα! 

 @loyloy βλεπω να γενναμε την ιδια μερα!

Ολα καλα απο εδω @Flo floμου! Περιμενω να δω ποτε θα κανει κινηση η μικρη για εξοδο! Πολυ χαιρομαι που επιτελους φτανεις στο τελος αυτης της περιπέτειας! Με το καλο την τριτη να μας πεις οτι ξεκινατε προσπαθειες!!!

@Alex. Arapπως εισαι εσυ;

Καλά εδώ με την μπεμπούλα σπίτι γκρινιάζει λιγακι!! αλλά δεν πειράζει κάνουμε δουλειές μαζί με το κορίτσι δεν θέλει να φεύγω δευτερόλεπτο άμα δεν με βλέπει κλαίει. Ξεκινήσαμε και φρουτοκρεμες και της αρέσουν πάρα πολύ! Εσυ πως είσαι τώρα που φτάνεις στο τέλος για να δεις το μωράκι σου; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Που ειστε βρε κοριτσια! Καλησπερα σε ολες! 

Εμεις ακουσαμε τη μικρη σημερα στο Αλεξάνδρα.  Δεν την ειδαμε ομως. Μας ψαχουλεψε ο γιατρος, μας βρηκε καλα και ειπε να παμε ξανα σε καμια εβδομαδα. Αυριο κλεινω τις 37 εβδομάδες και ξαφνικα μου φανηκε οτι ο χρονος περασε γρηγορα! 

@Katerina 88και @giotitsaπως παει; Καμια ένδειξη για περίοδο; Ελπιζω πως όχι! 

@*ζουζουνα*!!! ποτε θα μαθουμε το φυλο του παιδιου; 

@Flo floπηγες στον γιατρό; @rafaelatarzanετοιμαζεσαι για την εμβρυομεταφορα; 

Οι υπολοιπες; @Luckystars @palmoira @Beboula25 @BettyStκαι ολες οσες εχετε χαθει πως ειστε;;

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!Εγώ είχα καθυστέρηση 3 ημέρες και πήγα και έκανα χοριακή και βγήκε αρνητική και 5 ώρες μετά αδιαθέτισα.Οπότε προφανώς είχα στρεσαριστεί, οποτε  το έχω ρίξει στο χαλαρό τώρα γιατί με άγχος δεν θα μείνω έγκυος! Πήγες 37 εβδομάδων??Πωπω πως πέρασε έτσι ο καιρός!!!Η μικρή σου όλο σας κρύβεται!!!χαχαχαχα


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλά εδώ με την μπεμπούλα σπίτι γκρινιάζει λιγακι!! αλλά δεν πειράζει κάνουμε δουλειές μαζί με το κορίτσι δεν θέλει να φεύγω δευτερόλεπτο άμα δεν με βλέπει κλαίει. Ξεκινήσαμε και φρουτοκρεμες και της αρέσουν πάρα πολύ! Εσυ πως είσαι τώρα που φτάνεις στο τέλος για να δεις το μωράκι σου; 

Τετοια ακουω και λιωνω...! Να σου ζησει αγαπη. Εγω καλα ειμαι. Πολλη ξεκουραση και πολυς ύπνος. Οσο προλαβαινω!

Βασιλικη λες;; Με το καλο οπως και να εχει!  Γιατι ομως; Θυμισε μου. Ετσι νιωθεις εσυ ή ο γιατρος σου λεει να το παρετε νωριτερα; 

@giotitsaμου καλη εγω γενικα δεν ειμαι υπερ στο να κανεις χοριακες πριν την αναμενομενη. Εγω ειχα παρει τα φτηνα τεστ και εκανα εκει κοντα στην περιοδο. Μονο οταν βγηκε καποιο θετικο πηγα για αιματολογικες. Δεν θεωρω οτι πρεπει να δινουμε τοσα λεφτα για το τίποτα. Κρατα τα για το/ τα μωρα σου. Το ξερω οτι ειχες μεινει εγκυος πανευκολα τις αλλες φορές αλλα εχε στο νου σου οτι αυτο δεν ειναι συνηθισμένο. Αν δεν εχεις μεινει αυτον τον μηνα μην απογοητευτεις καθολου. Θα εισαι απλως φυσιολογική!!! Καλυτερα περιμενε καθυστερηση για να κανεις αλλο τεστ. 

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!Εγώ είχα καθυστέρηση 3 ημέρες και πήγα και έκανα χοριακή και βγήκε αρνητική και 5 ώρες μετά αδιαθέτισα.Οπότε προφανώς είχα στρεσαριστεί, οποτε  το έχω ρίξει στο χαλαρό τώρα γιατί με άγχος δεν θα μείνω έγκυος! Πήγες 37 εβδομάδων??Πωπω πως πέρασε έτσι ο καιρός!!!Η μικρή σου όλο σας κρύβεται!!!χαχαχαχα

Δεν πειραζει Κατερίνα μου! Το σημαντικό είναι που το αποφασισες και εισαι ετοιμη! Θα ερθει οπου να ναι και θα ειναι ολα τελεια! 

Ναι πηγα 37 εβδομαδων! Μακαρι να δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα και να δουμε τη φατσουλα της κορης μας προσωπο με προσωπο, αφου δεν της αρέσουν οι φωτογραφιες!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τετοια ακουω και λιωνω...! Να σου ζησει αγαπη. Εγω καλα ειμαι. Πολλη ξεκουραση και πολυς ύπνος. Οσο προλαβαινω!

Βασιλικη λες;; Με το καλο οπως και να εχει!  Γιατι ομως; Θυμισε μου. Ετσι νιωθεις εσυ ή ο γιατρος σου λεει να το παρετε νωριτερα; 

@giotitsaμου καλη εγω γενικα δεν ειμαι υπερ στο να κανεις χοριακες πριν την αναμενομενη. Εγω ειχα παρει τα φτηνα τεστ και εκανα εκει κοντα στην περιοδο. Μονο οταν βγηκε καποιο θετικο πηγα για αιματολογικες. Δεν θεωρω οτι πρεπει να δινουμε τοσα λεφτα για το τίποτα. Κρατα τα για το/ τα μωρα σου. Το ξερω οτι ειχες μεινει εγκυος πανευκολα τις αλλες φορές αλλα εχε στο νου σου οτι αυτο δεν ειναι συνηθισμένο. Αν δεν εχεις μεινει αυτον τον μηνα μην απογοητευτεις καθολου. Θα εισαι απλως φυσιολογική!!! Καλυτερα περιμενε καθυστερηση για να κανεις αλλο τεστ. 

Δεν πειραζει Κατερίνα μου! Το σημαντικό είναι που το αποφασισες και εισαι ετοιμη! Θα ερθει οπου να ναι και θα ειναι ολα τελεια! 

Ναι πηγα 37 εβδομαδων! Μακαρι να δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα και να δουμε τη φατσουλα της κορης μας προσωπο με προσωπο, αφου δεν της αρέσουν οι φωτογραφιες!

 

Ολα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!!Άντε λίγο έμεινε και θα την απολαύσετε από κοντά την μπεμπούλα!!!Προς το παρόν για να ξεχνιέμαι κάνω shopping!!!Έχει 50% το Attica  κορίτσια!!!χαχαχαχα


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...