Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τι λες ρε αγαπη μου πωπω Παναγία μου πάλι καλα που είστε εντάξει κορίτσι μου τρελάθηκα τώρα. Κάτσε εκεί να σε έχουν από κοντά δεν πειράζει Αχ τι έκανε αυτός δεν προσεχε τίποτα έχει ξεφύγει ο κόσμος από τα προβλήματα τι να πω. Δόξα τω Θεό που είστε καλα με το καλό αύριο να πάτε σπιτάκι σας και ποτε ξανά κάτι τέτοιο.

Σε ευχαριστώ καρδιά μου. Το πρόβλημα το προκάλεσε κάποιος που πετάχτηκε με το αυτοκίνητο μπροστά μας κι εμείς φρεναραμε όποτε ο πίσω ψιλοχαζευε κι έπεσε πάνω μας. Ο πρώτος λάκισε κι έφυγε ο κερατάς. Ο άλλος στεναχωρήθηκε και μου φερνε νερά ο καημένος. Ευτυχώς δεν πάθαμε τίποτα στην τελική. Μόνο η τρομάρα. 

Εσυ δε μου είπες πως είσαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Δεν το πιστευω αυτο που διαβασα!!! Σας τρακαραν??? Αχ δοξα το θεο που δεν χτυπησες!!! Καλυτερα να κατσεις μεσα προληπτικα ομως!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Σε ευχαριστώ καρδιά μου. Το πρόβλημα το προκάλεσε κάποιος που πετάχτηκε με το αυτοκίνητο μπροστά μας κι εμείς φρεναραμε όποτε ο πίσω ψιλοχαζευε κι έπεσε πάνω μας. Ο πρώτος λάκισε κι έφυγε ο κερατάς. Ο άλλος στεναχωρήθηκε και μου φερνε νερά ο καημένος. Ευτυχώς δεν πάθαμε τίποτα στην τελική. Μόνο η τρομάρα. 

Εσυ δε μου είπες πως είσαι!

Αντε με τον αλήτη δεν σταμάτησε. Τέλος καλό όλα καλα ευτυχώς κ σίγουρα η τρομάρα μόνο κ το τράνταγμα σε τάραξε για αυτό τώρα φάε κανα γλυκάκι αν επιτρεπεται να σε ηρεμήσει Χαχα.. 

Καλα είμαι πέρασαν τα πολλά και περιμένω να το δω σε λιγες μερες. Είπαμε εσυ μπορεί να γεννάς τότε! 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω σημερα ειχα γιατρο!!! Ειδαμε την μπεμπα η οποια ειναι πολυυ ψηλα ακομα...Εχει παρει βαρος κ ειναι καλα...ομως το καημενο εχει λωροδεθει οποτε πλεον προγραμματισαμε καισαρικη για 15 Νοεμβρη!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Αχ τι λες βρε κορίτσι μου;;δεν το πιστεύω.πω πω ποσό θα τρομάξες..ευτυχώς όλα καλά.καλα κάνουν και σε κρατάνε μέσα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Ευτυχως όλα καλά κορίτσι μου! Πω πω τι τρομάρα θα πέρασες! Να κάτσεις εκεί και να κάνεις ότι σου πει ο γιατρός σου

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Ωχ τι λες τώρα δεν πειράζει κάτσε σήμερα και φεύγεις αύριο  Το μωράκι εντάξει ευτυχώς.τι μου θύμησες τώρα όταν πήγα στο αλεξάνδρας! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Τώρα το είδα.καλυτερα κάτσε απόψε Σήμερα προληπτικά.ευτθχως δεν πάθατε τπτ. 

@Κελυ 32 Σε μια βδομαδουλα θα είσαι μανούλα!!!!!!!!!!!!!!Όλα καλά να πάνε για το μπεμπακι!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Τώρα το είδα.καλυτερα κάτσε απόψε Σήμερα προληπτικά.ευτθχως δεν πάθατε τπτ. 

@Κελυ 32 Σε μια βδομαδουλα θα είσαι μανούλα!!!!!!!!!!!!!!Όλα καλά να πάνε για το μπεμπακι!!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ!!! Αχ ακομα δεν το πιστευω!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!! Αχ ακομα δεν το πιστευω!!!! 

Με το καλο κελυ μου!!!!Πότε μας το ανακοινωσες και να που Τώρα θα πάρεις αγκαλίτσα το μωρό σου.Γερο να είναι!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Πωπω κορίτσι μου τι τρομάρα θα πέρασες!Ευτυχώς εισαι εσύ και μωρό καλα!Να μεινεις μεσα να ξεκουραστεις!

5 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια εγω σημερα ειχα γιατρο!!! Ειδαμε την μπεμπα η οποια ειναι πολυυ ψηλα ακομα...Εχει παρει βαρος κ ειναι καλα...ομως το καημενο εχει λωροδεθει οποτε πλεον προγραμματισαμε καισαρικη για 15 Νοεμβρη!!!! 

Έφτασε ο καιρός κοριτσάκι μου!!!Με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Με το καλο κελυ μου!!!!Πότε μας το ανακοινωσες και να που Τώρα θα πάρεις αγκαλίτσα το μωρό σου.Γερο να είναι!!!!!!

Ειδες ποσο γρηγορα περασε ο καιρος?? Κ εσυ οπου να ναι θα εχεις τον μπεμπη σου!! Σας ευχαριστω ολες που με ακουγατε ολο αυτο το διαστημα και με καταλαβαινατε πιο πολυ και απο φιλες μου! Ησασταν η παρεα μου!!!!

Με το καλο σε ολες μας!!!

2 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Πωπω κορίτσι μου τι τρομάρα θα πέρασες!Ευτυχώς εισαι εσύ και μωρό καλα!Να μεινεις μεσα να ξεκουραστεις!

Έφτασε ο καιρός κοριτσάκι μου!!!Με το καλό!!!

Κατερινακι ευχαριστωωω!!! Περιμενουμε τα δικα σου τωρα!!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Μετά από ένα εφιαλτικό βράδυ με φοβερό πονοκέφαλο όπου δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου σήμερα ελπίζω πως ο γιατρός θα με αφήσει να βγω!

@Κελυ 32 μου με το καλοοο!!! Μια εβδομάδα και μετά Μαμα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μετά από ένα εφιαλτικό βράδυ με φοβερό πονοκέφαλο όπου δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου σήμερα ελπίζω πως ο γιατρός θα με αφήσει να βγω!

@Κελυ 32 μου με το καλοοο!!! Μια εβδομάδα και μετά Μαμα!!!

Ευχαριστω πολυ!!!! Αντε να βγεις κ εσυ σημερα να πας σπιτακι να ηρεμησεις!!

Κ εγω παντως χθες βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου καλα...Και μαλιστα ειμαι αυπνη απο τις 5!!!! Πφφφφ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...