Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

Με το καλο!!! Περιμένουμε νεα σου!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 hour ago, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

Πω ρε συ συγκινήθηκα.Με το καλό κοριτσάρα μου.Να πάνε όλα καλά και να πάρεις το μπεμπακι σου αγκαλιά.οτι καλύτερο σου εύχομαι για αύριο.πολλα φιλιά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Με το καλό κοπέλα μου όλα θα πάνε καλά. θα έχεις αύριο το μωράκι σου αγκαλίτσα!!! 

Ευχαριστω παρα πολυ! Απιστευτο μου φαινεται!

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Έφτασε η ώρα, ε; Με έναν πόνο κορίτσι μου. Θα περιμένουμε νέα σου! 

Σε ευχαριστω πολυ! Εφτασε η ωρα ναι! Ακομα δεν το εχω πιστεψει! Νομιζω οτι απλα θα παω για εναν ακομα υπερηχο!!! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Πω ρε συ συγκινήθηκα.Με το καλό κοριτσάρα μου.Να πάνε όλα καλά και να πάρεις το μπεμπακι σου αγκαλιά.οτι καλύτερο σου εύχομαι για αύριο.πολλα φιλιά!!!!!!!!

Σε ευχαριστω γλυκια μας λουλου!!!!! Με το καλο και σε εσενα! Κοριτσια και εμενα με συγκινειτε ολες!!!! 

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Με το καλο!!! Περιμένουμε νεα σου!! 

Ευχαριστω πολυ! Θα σας ενημερωσω!!!!

2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Με το καλό Κέλυ! Αύριο θα έχεις αγκαλιά το μπεμπακι σου! 

Ευχαριστω πολυ Παλμοιρα μου! Με το καλο και σε εσενα!!!!!

2 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!Με έναν πόνο!!!Σε λίγες ώρες θα έχεις αγκαλιά το θαυματάκι σου!!!

Κατερινακι ευχαριστω πολυ! Εγω ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σε του χρονου την ιδια μερα να αγκαλιαζεις το δικο σου μπεμπακι!!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια μου αυριο μπαινω στις 7 στην κλινικη για να συναντησω το θαυματακι μου! Θελω να σας ευχαριστησω για την παρεα και το ποσο με στηριξατε ολο αυτο το διαστημα και να ευχηθω η ωρα η καλη στην καθε μια ξεχωριστα! Θα σας ενημερωσω μολις συνελθω!!!! 

Πολλα φιλια σε ολες!!!! 

Με το καλο!!!

Περιμενουμε νεα σου!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Τι κάνετε; @Κελυ 32 μου εγώ στα είπα και άλλου αλλά στα λέω κι εδώ αφού εδώ ξεκινήσαμε. Σαν εχθές μου φαίνεται η μέρα που έκανες το τεστ και μετά από λίγο έκανα κι εγώ. Έπειτα οι χοριακες, τα κλάματα σου στους υπερήχους η αυχενική κτλ. Τώρα θα μπαίνω και θα περιμένω να γράψεις πως κλαις από χαρά αγκαλιά με την κόρη σου!!! Σε φιλώ καλή μου! Ο Θεός μαζί σου! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα! Τι κάνετε; @Κελυ 32 μου εγώ στα είπα και άλλου αλλά στα λέω κι εδώ αφού εδώ ξεκινήσαμε. Σαν εχθές μου φαίνεται η μέρα που έκανες το τεστ και μετά από λίγο έκανα κι εγώ. Έπειτα οι χοριακες, τα κλάματα σου στους υπερήχους η αυχενική κτλ. Τώρα θα μπαίνω και θα περιμένω να γράψεις πως κλαις από χαρά αγκαλιά με την κόρη σου!!! Σε φιλώ καλή μου! Ο Θεός μαζί σου! 

Είσαι η επόμενη PLL μου.αντε πες στη μπεμπα σιγά σιγά να σκάσει μύτη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Είσαι η επόμενη PLL μου.αντε πες στη μπεμπα σιγά σιγά να σκάσει μύτη.

Μπα, επόμενη πρέπει να είναι η Βασιλική και μετά θα κονταροχτυπηθουμε εμείς οι δυο! Χαχαχα Αύριο πάω στον γιατρό. Λες να γίνει κανένα θαύμα και να μου πει γεννάς; Δεν το νομίζω.. 

Με παίρνουν τηλ οοολοι οι συγγενεις και με ρωτάνε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ «πως είσαι σήμερα; Όοοολα καλαααα; Κανένα νέο;» Έχουν σπάσει τα νεύρα μου γιατί με αγχώνουν. Αν γεννήσω στις 42 εβδομαδες θα με παίρνουν για τρεις εβδομαδες ακόμα κάθε μέρα;;; Με ρωτάνε επισης αν έχει κατέβει η κοιλιά μου και δεν είμαι σίγουρη. Στην περίπτωση που έχει κατέβει άντε να είναι λιιιγο πιο κάτω. Δεν τα πολυκαταλαβαινω αυτά τα πράγματα γιατί είμαι τόσο φουσκωμένη πια που νιώθω την κοιλιά παντού! 

Επισης γονείς και πεθερά με αγχώνουν από τώρα μην τυχόν και γεννήσω μετά την πητ και πάρει το παιδί μέρες κι απαριθμούν μετά το τι μπορεί να συμβεί και ποσο επικίνδυνο είναι. Αχ έπρεπε να τους έχω πει ότι έχω πητ μέσα Δεκεμβρίου να τελειώνουμε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπα, επόμενη πρέπει να είναι η Βασιλική και μετά θα κονταροχτυπηθουμε εμείς οι δυο! Χαχαχα Αύριο πάω στον γιατρό. Λες να γίνει κανένα θαύμα και να μου πει γεννάς; Δεν το νομίζω.. 

Με παίρνουν τηλ οοολοι οι συγγενεις και με ρωτάνε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ «πως είσαι σήμερα; Όοοολα καλαααα; Κανένα νέο;» Έχουν σπάσει τα νεύρα μου γιατί με αγχώνουν. Αν γεννήσω στις 42 εβδομαδες θα με παίρνουν για τρεις εβδομαδες ακόμα κάθε μέρα;;; Με ρωτάνε επισης αν έχει κατέβει η κοιλιά μου και δεν είμαι σίγουρη. Στην περίπτωση που έχει κατέβει άντε να είναι λιιιγο πιο κάτω. Δεν τα πολυκαταλαβαινω αυτά τα πράγματα γιατί είμαι τόσο φουσκωμένη πια που νιώθω την κοιλιά παντού! 

Επισης γονείς και πεθερά με αγχώνουν από τώρα μην τυχόν και γεννήσω μετά την πητ και πάρει το παιδί μέρες κι απαριθμούν μετά το τι μπορεί να συμβεί και ποσο επικίνδυνο είναι. Αχ έπρεπε να τους έχω πει ότι έχω πητ μέσα Δεκεμβρίου να τελειώνουμε! 

Αχ μιλάς σοβαρά?μη σηκώνεις τηλέφωνα.Θα σε τρελάνουν.καλα στους γονείς και στη πεθερά μη δίνεις σημασία.ξερει ο γιατρός τι κάνει.αν είναι επικίνδυνο δεν θα σε αφήσει στις 42.αντε σε αγχωνουν χωρίς λόγο.Η βασιλικουλα την άλλη βδομάδα γενναει!!!!!Εγώ τη Δευτέρα πάω γιατρό.περιμενω να δω τι θα μου πει.καλα Εγώ αυτά για τη κοιλιά δεν ξέρω αλλά αν είμαι  έξω όλοι μου λένε ότι  τι καλο παοδι που έχω γτ Έχει κατέβει η κοιλιά και έχει πάρει θέση ο μικρός.εγω δεν καταλαβαίνω κάτι να σου πω την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν καταλαβαίνεις κι εσυ λουλου μου τότε πάλι καλά, δεν είμαι η μόνη! 

Εγω γενικά είμαι πολύ ήρεμη και ψύχραιμη αλλά όταν με ρωτάνε συνέχεια εκνευρίζομαι. Αν ήμουν ήδη 40 εβδομάδων θα το έβρισκα φυσιολογικό, αλλά από τις 38 εβδομαδες κάθε μέρα έχει αρχίσει να με τσιτωνει. Εννοείται ότι έχω εμπιστοσύνη στον γιατρό. Δεν θέλω να πάω πάνω από τις 40 εβδομαδες αλλά αν μου πει ότι πρέπει και το παιδί είναι καλά, θα το κάνω! 

Με το καλό τη Δευτέρα να δεις τον μπέμπη σου! Λες να γίνεις η ανατροπή της τελευταίας στιγμής;;; Θα περιμένουμε με αγωνία! Όπως και τη Βασιλική! Γενικά είναι μεγάλη η επόμενη εβδομάδα γιατί πάει και η @Beboula25 για αυχενική!!!

Οι άλλες τι κάνετε; @fairy-mary @BettySt @palmoira @floflo @Luckystars @Katerina 88 @Nansy29 @nadiaki165 @Smile89 Και γενικά όλα τα κορίτσια πως είστε; 

@maramaroulita καλωσήρθες στην παρέα μας. Είναι γουρλίδικο το θέμα. Εύχομαι σύντομα με ένα θαύμα στην κοιλιά σου! Διάβασα το θέμα σου και σε καταλαβαίνω. Να θυμάσαι όμως πως θα την βρείτε τη λύση με τον άντρα σου! Βιταμίνες παίρνετε; Εμάς μας βοήθησαν πολύ, γιατί κι εμενα είχε θέμα με την κινητικότητα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσια! Εμεις χθες είχαμε γιατρό. Ευτυχως όλα εξελίσσονται φυσιολογικά, η Μπέμπα παίρνει βάρος και ψηλώνει. Ο τράχηλος μου κρατιέται ακόμη σταθερός και γενικά η εγκυμοσυνη προχωράει κανονικά. Ακόμη πρέπει να προσέχω αλλά δεν έχουμε κάποιο συγκεκριμένο λόγο ανησυχίας. Θα κάνουμε εμβόλιο γρίπης και γενικά μου είπε να προσέχω μην κολλήσω τίποτε με τόσες ιώσεις που κυκλοφορούν. Εχτές έκανα όνειρα για τη Μπέμπα μου, που θα πηγαίνουμε, πώληση θα τη ντύνω! Χαζά αλλά από τη χαρά μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ! 

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αφού δεν καταλαβαίνεις κι εσυ λουλου μου τότε πάλι καλά, δεν είμαι η μόνη! 

Εγω γενικά είμαι πολύ ήρεμη και ψύχραιμη αλλά όταν με ρωτάνε συνέχεια εκνευρίζομαι. Αν ήμουν ήδη 40 εβδομάδων θα το έβρισκα φυσιολογικό, αλλά από τις 38 εβδομαδες κάθε μέρα έχει αρχίσει να με τσιτωνει. Εννοείται ότι έχω εμπιστοσύνη στον γιατρό. Δεν θέλω να πάω πάνω από τις 40 εβδομαδες αλλά αν μου πει ότι πρέπει και το παιδί είναι καλά, θα το κάνω! 

Με το καλό τη Δευτέρα να δεις τον μπέμπη σου! Λες να γίνεις η ανατροπή της τελευταίας στιγμής;;; Θα περιμένουμε με αγωνία! Όπως και τη Βασιλική! Γενικά είναι μεγάλη η επόμενη εβδομάδα γιατί πάει και η @Beboula25 για αυχενική!!!

Οι άλλες τι κάνετε; @fairy-mary @BettySt @palmoira @floflo @Luckystars @Katerina 88 @Nansy29 @nadiaki165  Και γενικά όλα τα κορίτσια πως είστε; 

Καλημέρα!!!Έρχεται και η σειρά σου κορίτσι μου!!!Αναμένουμε νέα και από Κέλλυ!!!Έγω καλά είμαι!Προσπάθησα να εντοπίσω την ωορηξία με τα τεστάκια αλλά όλο αχνά έβγαιναν και βαρέθηκα, οπότε απλά συνεχίζω επαφές μέρα παρα μέρα και ότι γίνει! Εσύ ετοιμάζεσαι ψυχολογικά σιγά σιγά;

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Εμεις χθες είχαμε γιατρό. Ευτυχως όλα εξελίσσονται φυσιολογικά, η Μπέμπα παίρνει βάρος και ψηλώνει. Ο τράχηλος μου κρατιέται ακόμη σταθερός και γενικά η εγκυμοσυνη προχωράει κανονικά. Ακόμη πρέπει να προσέχω αλλά δεν έχουμε κάποιο συγκεκριμένο λόγο ανησυχίας. Θα κάνουμε εμβόλιο γρίπης και γενικά μου είπε να προσέχω μην κολλήσω τίποτε με τόσες ιώσεις που κυκλοφορούν. Εχτές έκανα όνειρα για τη Μπέμπα μου, που θα πηγαίνουμε, πώληση θα τη ντύνω! Χαζά αλλά από τη χαρά μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ! 

Μπράβο κορίτσι μου!!!Έτσι να σκέφτεσαι και ναι πρέπει να αρχίσεις να κάνεις όνειρα για την μπεμπούλα γιατί σε λίγο καιρό θα την έχεις αγκαλιά!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αφού δεν καταλαβαίνεις κι εσυ λουλου μου τότε πάλι καλά, δεν είμαι η μόνη! 

Εγω γενικά είμαι πολύ ήρεμη και ψύχραιμη αλλά όταν με ρωτάνε συνέχεια εκνευρίζομαι. Αν ήμουν ήδη 40 εβδομάδων θα το έβρισκα φυσιολογικό, αλλά από τις 38 εβδομαδες κάθε μέρα έχει αρχίσει να με τσιτωνει. Εννοείται ότι έχω εμπιστοσύνη στον γιατρό. Δεν θέλω να πάω πάνω από τις 40 εβδομαδες αλλά αν μου πει ότι πρέπει και το παιδί είναι καλά, θα το κάνω! 

Με το καλό τη Δευτέρα να δεις τον μπέμπη σου! Λες να γίνεις η ανατροπή της τελευταίας στιγμής;;; Θα περιμένουμε με αγωνία! Όπως και τη Βασιλική! Γενικά είναι μεγάλη η επόμενη εβδομάδα γιατί πάει και η @Beboula25 για αυχενική!!!

Οι άλλες τι κάνετε; @fairy-mary @BettySt @palmoira @floflo @Luckystars @Katerina 88 @Nansy29 @nadiaki165 @Smile89 Και γενικά όλα τα κορίτσια πως είστε; 

@maramaroulita καλωσήρθες στην παρέα μας. Είναι γουρλίδικο το θέμα. Εύχομαι σύντομα με ένα θαύμα στην κοιλιά σου! Διάβασα το θέμα σου και σε καταλαβαίνω. Να θυμάσαι όμως πως θα την βρείτε τη λύση με τον άντρα σου! Βιταμίνες παίρνετε; Εμάς μας βοήθησαν πολύ, γιατί κι εμενα είχε θέμα με την κινητικότητα. 

Ωωω ναι λοιπόν φτάνει η στιγμή!! Ότι καλύτερο για όλες μας κοριτσια! Με το καλό να κρατήσετε αγκαλίτσα τα μωρα σας!!! Σήμερα η @Κελυ 32 μας θα έμπαινε για πρόκληση θυμαμαι καλα;; Κελλιτσα μου με το καλό να έρθει η κορούλα σου καλή λευτεριά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Εμεις χθες είχαμε γιατρό. Ευτυχως όλα εξελίσσονται φυσιολογικά, η Μπέμπα παίρνει βάρος και ψηλώνει. Ο τράχηλος μου κρατιέται ακόμη σταθερός και γενικά η εγκυμοσυνη προχωράει κανονικά. Ακόμη πρέπει να προσέχω αλλά δεν έχουμε κάποιο συγκεκριμένο λόγο ανησυχίας. Θα κάνουμε εμβόλιο γρίπης και γενικά μου είπε να προσέχω μην κολλήσω τίποτε με τόσες ιώσεις που κυκλοφορούν. Εχτές έκανα όνειρα για τη Μπέμπα μου, που θα πηγαίνουμε, πώληση θα τη ντύνω! Χαζά αλλά από τη χαρά μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ! 

Τι καλά!!! Ακόμα 4 μήνες και μετά δεν θα τη χορταίνεις! Φαντάσου τότε αϋπνίες από τη χαρά σου!!! Με το καλό κορίτσι μου να έρθει ο καιρός να μας τα λες να χαιρόμαστε μαζί σου! 

@Katerina 88 κι εμενα κάπως έτσι έβγαινε, συνέχεια αχνό. Αυτό δεν σημαίνει πως δεν κάνουμε ωορρηξία, μπορεί απλώς να κάνει το «πικ» για λίγες ωρες και να μην προλαβαίνεις να το δεις. Εγώ αυτό που είχα κάνει ήταν να πάρω τα φτηνά μεν τεστακια αλλά ειχα πάρει και τα clearblue που δείχνουν τις 4 πιο γόνιμες μέρες (βασικά τα είχα βρει κι αυτά φτηνά μέσω Σκρουτζ) κι όταν έβλεπα να γίνεται πιο έντονη η γραμμή το επιβεβαίωνα με ένα ακριβό. Πρακτικά μόνο έναν μήνα έγινε αυτό (μετα έμεινα έγκυος χωρίς τεστ). Ποτε περιμένουμε να δούμε αν είχαμε χαρμόσυνα νέα; Σε φιλώ! 

@Beboula25 μου έχεις φουσκώσει καθόλου; Πως πάει η κοιλιτσα; Θυμάμαι που έλεγες ότι θα έβαζες κρέμα από την αρχή γιατί κανεις ραγάδες. Είναι στο δέρμα τελικά. Εγώ όλο το αμελούσα να βάλω κρέμα και τελικά δεν έχω κάνει καμία ραγαδα! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Αφού δεν καταλαβαίνεις κι εσυ λουλου μου τότε πάλι καλά, δεν είμαι η μόνη! 

Εγω γενικά είμαι πολύ ήρεμη και ψύχραιμη αλλά όταν με ρωτάνε συνέχεια εκνευρίζομαι. Αν ήμουν ήδη 40 εβδομάδων θα το έβρισκα φυσιολογικό, αλλά από τις 38 εβδομαδες κάθε μέρα έχει αρχίσει να με τσιτωνει. Εννοείται ότι έχω εμπιστοσύνη στον γιατρό. Δεν θέλω να πάω πάνω από τις 40 εβδομαδες αλλά αν μου πει ότι πρέπει και το παιδί είναι καλά, θα το κάνω! 

Με το καλό τη Δευτέρα να δεις τον μπέμπη σου! Λες να γίνεις η ανατροπή της τελευταίας στιγμής;;; Θα περιμένουμε με αγωνία! Όπως και τη Βασιλική! Γενικά είναι μεγάλη η επόμενη εβδομάδα γιατί πάει και η @Beboula25 για αυχενική!!!

Οι άλλες τι κάνετε; @fairy-mary @BettySt @palmoira @floflo @Luckystars @Katerina 88 @Nansy29 @nadiaki165 @Smile89 Και γενικά όλα τα κορίτσια πως είστε; 

@maramaroulita καλωσήρθες στην παρέα μας. Είναι γουρλίδικο το θέμα. Εύχομαι σύντομα με ένα θαύμα στην κοιλιά σου! Διάβασα το θέμα σου και σε καταλαβαίνω. Να θυμάσαι όμως πως θα την βρείτε τη λύση με τον άντρα σου! Βιταμίνες παίρνετε; Εμάς μας βοήθησαν πολύ, γιατί κι εμενα είχε θέμα με την κινητικότητα. 

Γεια σου κορίτσι μου!!με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!τι όμορφα! 

Καταλαβαίνω ότι σε ενοχλεί που σε ρώτανε μην απαντάς..απλά φαντάζομαι ότι οι περισσότεροι το κάνουν από ενδιαφερον.

Εγώ είμαι καλά προετοιμάζομαι για την εξωσωματική σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...