Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

@P.L.L. @loyloy @Diavolitsa Τι κάνουν τα κοριτσια μας? 

Καλησπέρα!!!!!!!εδώ συσπασουλες και Έχει κρύο έξω αλλιώς θα πήγαινα για περπάτημα που είπε ο γιατρός και περιμένω να δω ποτε ο μπέμπης θα αποφασίσει να βγει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , palmoira είπε:

@P.L.L. @loyloy @Diavolitsa Τι κάνουν τα κοριτσια μας? 

Εγω εχω γιατρο το απογευμα να με δει μια τελευταια φορα και να πουμεβτις λεπτομεριες για την Κυριακη που θα μπω με προκληση! Κατα τα αλλα καλα αλλα το αγχος στο φουλ!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εγω εχω γιατρο το απογευμα να με δει μια τελευταια φορα και να πουμεβτις λεπτομεριες για την Κυριακη που θα μπω με προκληση! Κατα τα αλλα καλα αλλα το αγχος στο φουλ!

Μην αγχώνεσαι κορίτσι όλα καλά θα πάνε!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εγω εχω γιατρο το απογευμα να με δει μια τελευταια φορα και να πουμεβτις λεπτομεριες για την Κυριακη που θα μπω με προκληση! Κατα τα αλλα καλα αλλα το αγχος στο φουλ!

Κοριτσάκια  @P.L.L., @loyloy, @Diavolitsa  με το καλό!!!!!Με έναν πόνο!!!! Περιμένουμε νέα σας!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

@P.L.L. @loyloy @Diavolitsa Τι κάνουν τα κοριτσια μας? 

 

πρίν από 32 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκια  @P.L.L., @loyloy, @Diavolitsa  με το καλό!!!!!Με έναν πόνο!!!! Περιμένουμε νέα σας!!!!

Καλησπέρα!!! Εγώ καλά είμαι. Ακόμα ψύχραιμη. Σε καμία ώρα θα φύγω από το σπίτι για το μαιευτήριο. Η μικρή ακόμα βρίσκεται ψηλά παρόλο που έχω ρίξει ΤΟ περπάτημα! Ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά και αύριο θα την έχω στην αγκαλιά μου, θα την χαζεύω και θα κλαίω από χαρά..! Μακάρι Παναγία μου! Εσείς πως είστε;;; @Katerina 88 περιμέναμε να κανεις τεστ αυτές τις μέρες;; 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

 

Καλησπέρα!!! Εγώ καλά είμαι. Ακόμα ψύχραιμη. Σε καμία ώρα θα φύγω από το σπίτι για το μαιευτήριο. Η μικρή ακόμα βρίσκεται ψηλά παρόλο που έχω ρίξει ΤΟ περπάτημα! Ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά και αύριο θα την έχω στην αγκαλιά μου, θα την χαζεύω και θα κλαίω από χαρά..! Μακάρι Παναγία μου! Εσείς πως είστε;;; @Katerina 88 περιμέναμε να κανεις τεστ αυτές τις μέρες;; 

Αχ με το καλό κοριτσάκι μου!!!!Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα!!!την Τετάρτη 28/11 περιμένω κοριτσάκι μου αλλά δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα και δεδομένου ότι δεν μπόρεσα να εντωπίσω την ωορρηξία θεωρώ πως δεν έχω ελπίδες! Δεν πειράζει πάμε τον επόμενο μήνα!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , P.L.L. είπε:

 

Καλησπέρα!!! Εγώ καλά είμαι. Ακόμα ψύχραιμη. Σε καμία ώρα θα φύγω από το σπίτι για το μαιευτήριο. Η μικρή ακόμα βρίσκεται ψηλά παρόλο που έχω ρίξει ΤΟ περπάτημα! Ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά και αύριο θα την έχω στην αγκαλιά μου, θα την χαζεύω και θα κλαίω από χαρά..! Μακάρι Παναγία μου! Εσείς πως είστε;;; @Katerina 88 περιμέναμε να κανεις τεστ αυτές τις μέρες;; 

Μπράβο κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε και θα έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα μόνο να μην ανχωνεσε. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Αχ με το καλό κοριτσάκι μου!!!!Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα!!!την Τετάρτη 28/11 περιμένω κοριτσάκι μου αλλά δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα και δεδομένου ότι δεν μπόρεσα να εντωπίσω την ωορρηξία θεωρώ πως δεν έχω ελπίδες! Δεν πειράζει πάμε τον επόμενο μήνα!

Έτσι έμεινα κι εγώ. Δεν είχα ιδέα ποτε είχα κάνει ωορρηξία, δεν είχαμε προσπαθήσει και επιπλέον δεν είχα κανένα σύμπτωμα. Γι αυτο ποτε μη λες ποτε!! Να εύχεσαι μόνο ότι είναι να είναι για καλό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

 

Καλησπέρα!!! Εγώ καλά είμαι. Ακόμα ψύχραιμη. Σε καμία ώρα θα φύγω από το σπίτι για το μαιευτήριο. Η μικρή ακόμα βρίσκεται ψηλά παρόλο που έχω ρίξει ΤΟ περπάτημα! Ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά και αύριο θα την έχω στην αγκαλιά μου, θα την χαζεύω και θα κλαίω από χαρά..! Μακάρι Παναγία μου! Εσείς πως είστε;;; @Katerina 88 περιμέναμε να κανεις τεστ αυτές τις μέρες;; 

Έφτασε η ώρα??? Να σου ευχηθώ κι εγώ με έναν πόνο να έρθει στην αγκαλιά σου η κόρη σας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

 

Καλησπέρα!!! Εγώ καλά είμαι. Ακόμα ψύχραιμη. Σε καμία ώρα θα φύγω από το σπίτι για το μαιευτήριο. Η μικρή ακόμα βρίσκεται ψηλά παρόλο που έχω ρίξει ΤΟ περπάτημα! Ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά και αύριο θα την έχω στην αγκαλιά μου, θα την χαζεύω και θα κλαίω από χαρά..! Μακάρι Παναγία μου! Εσείς πως είστε;;; @Katerina 88 περιμέναμε να κανεις τεστ αυτές τις μέρες;; 

Αχ εφτασε η ωρα?? Με το καλο κοριτσι μου! Με εναν πονο! Ολα θα πανε καλα και θα εχεις αγκαλια το κοριτσακι σου! Σε περιμενουν μεγαλες στιγμες!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κική και Κέλλυ!!! Βέβαια αύριο είναι η ώρα. Ούτε στο μαιευτήριο δεν έχω πάει ακόμα. Ανυπομονώ όμως!!!

Αχ τι ωραία!!! Ήρθε η ωρα ν γνωρίσεις το παιδακι σου απο κοντα!!! Ετοιμάσου για μιναδικες στιγμές κοπελα μου!!! Με το καλο εύχομαι!!!! Και οσο πιο γρήγορα και ανωδυνα γίνεται! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κική και Κέλλυ!!! Βέβαια αύριο είναι η ώρα. Ούτε στο μαιευτήριο δεν έχω πάει ακόμα. Ανυπομονώ όμως!!!

Με το καλο κοριτσι μου!!!

Να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ @anemoni1989 και @fairy-mary! Από το στόμα σας και στου Θεού το αυτί! Έφτασα στο Αλεξάνδρα και περιμένω να με βάλουν σε δωμάτιο. Σήμερα θα μου βάλουν υπόθετο. Ελπίζω να αρκέσει αυτό και να γεννήσω φυσικά αύριο χωρίς όρο. Παίζει άραγε κάτι τέτοιο; Μακάρι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...