Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 50 λεπτά , loyloy είπε:

Ο μπαμπάς εδώ Είναι!!!!!!!!Μόλις μίλησα με το γιατρό.τεταρτη πρωί πάμε με πρόκληση.θα μπω στις 6 το πρωί!!!!!!Είναι του Αγίου Σπυρίδωνα που είναι ο πολιούχος μας στη Κέρκυρα.Μεγαλη γιορτή για μας και πόσο μάλλον να έρθει και ο μπέμπης στο κόσμο εκείνη τη μέρα!!!!!

Αναλόγως τη σχέση που έχεις με τη κουνιαδα σου.αν είναι παράξενη και βγάζει ξυνιλες.αλλα σημασία είναι να είναι γερά τα μπεμπακια.και εγώ θα κάτσω στη μαμά μου μέχρι να 40ισω και μετά Κέρκυρα μόνη.βοηθεια τπτ.η μαμά του άντρα μου δεν ζει. Άρα μόνη.

Τελεια! Μη φοβασαι τπτ! Ευχομαι να εχεις ενα τοκετο σαν τον δικο μου! Ευκολο κ γρηγορο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 52 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλα ως προς το θεμα της παρεας με τα μικρα δε το συζητω!

Απλα μου αποκλειουν το ενδεχομενο να με βοηθησει η πεθερα μου στο ελαχιστο...

Σχετικα κοντα ειμαστε.. 

Ενα τεταρτο με το αμαξι περιπου...για Αθηνα κοντα δηλαδη.

Ειναι απαιτητικη και γενικα θελει ολοι να τρεχουν απο πισω της...

Σκεψου για το μικρο που εχουν τωρα δεν εχει μαγειρεψει ουτε μια μερα ...το κανουν η η μητερα της η η πεθερα μου.

Ελπιζω να τα καταφερουμε λουλου μου!!!

Καλο θα ηταν να εχουμε τις μανουλες μας κοντα αλλα θα το παλεψουμε!

Θα τα καταφέρουμε βρε.και η αδερφή μου μια χαρά τα κατάφερε.

πρίν από 27 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Τελεια! Μη φοβασαι τπτ! Ευχομαι να εχεις ενα τοκετο σαν τον δικο μου! Ευκολο κ γρηγορο!

Μακάρι.σε πόση ώρα από την εισαγωγή γεννησες?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Ο μπαμπάς εδώ Είναι!!!!!!!!Μόλις μίλησα με το γιατρό.τεταρτη πρωί πάμε με πρόκληση.θα μπω στις 6 το πρωί!!!!!!Είναι του Αγίου Σπυρίδωνα που είναι ο πολιούχος μας στη Κέρκυρα.Μεγαλη γιορτή για μας και πόσο μάλλον να έρθει και ο μπέμπης στο κόσμο εκείνη τη μέρα!!!!!

Αναλόγως τη σχέση που έχεις με τη κουνιαδα σου.αν είναι παράξενη και βγάζει ξυνιλες.αλλα σημασία είναι να είναι γερά τα μπεμπακια.και εγώ θα κάτσω στη μαμά μου μέχρι να 40ισω και μετά Κέρκυρα μόνη.βοηθεια τπτ.η μαμά του άντρα μου δεν ζει. Άρα μόνη.

Μπράβο λουλουυυ!!! Με το καλό μεθαύριο να έχεις τον μπέμπη σου αγκαλιά βρε! Πω πω θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Ο μπαμπάς εδώ Είναι!!!!!!!!Μόλις μίλησα με το γιατρό.τεταρτη πρωί πάμε με πρόκληση.θα μπω στις 6 το πρωί!!!!!!Είναι του Αγίου Σπυρίδωνα που είναι ο πολιούχος μας στη Κέρκυρα.Μεγαλη γιορτή για μας και πόσο μάλλον να έρθει και ο μπέμπης στο κόσμο εκείνη τη μέρα!!!!!

Αναλόγως τη σχέση που έχεις με τη κουνιαδα σου.αν είναι παράξενη και βγάζει ξυνιλες.αλλα σημασία είναι να είναι γερά τα μπεμπακια.και εγώ θα κάτσω στη μαμά μου μέχρι να 40ισω και μετά Κέρκυρα μόνη.βοηθεια τπτ.η μαμά του άντρα μου δεν ζει. Άρα μόνη.

Τετάρτη θα έχεις αγκαλιά το μωράκι σου. Να το χαρείς κι όλα να σου πάνε κατ'ευχήν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Θα τα καταφέρουμε βρε.και η αδερφή μου μια χαρά τα κατάφερε.

Μακάρι.σε πόση ώρα από την εισαγωγή γεννησες?

Εκανα εισαγωγη στις 7 το πρωι...στις 9:30 ηρθε ο γιατρος και μου εσπασε τα νερα και μεσα σε 4 ωρες ειχα κανει 10 διαστολη και ειχα γεννησει! Για πρωτο παιδι ειναι χρονος ρεκορ! Και βγηκε και πολυ ευκολα! Στο 6 εκανα και επισκληριδιο και πηγαν ολα σουπερ! Τπτ δεν καταλαβα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εκανα εισαγωγη στις 7 το πρωι...στις 9:30 ηρθε ο γιατρος και μου εσπασε τα νερα και μεσα σε 4 ωρες ειχα κανει 10 διαστολη και ειχα γεννησει! Για πρωτο παιδι ειναι χρονος ρεκορ! Και βγηκε και πολυ ευκολα! Στο 6 εκανα και επισκληριδιο και πηγαν ολα σουπερ! Τπτ δεν καταλαβα!

Α ωραία.μια χαρά.μακαρι να μου είναι και Και μένα έτσι ευκολα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Α ωραία.μια χαρά.μακαρι να μου είναι και Και μένα έτσι ευκολα

Α....επισης αφου θα σου σπασουν εκει τα νερα να παρεις οποσδηποτε μαζι σου πλαστικες καλοκαιρινες σαγιοναρες! Εμενα δε το ελεγε στη λιστα και ευτυχως μου εκοψε κ ειχα μαζι μου αλλιως θα ειχα θεμα!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Α....επισης αφου θα σου σπασουν εκει τα νερα να παρεις οποσδηποτε μαζι σου πλαστικες καλοκαιρινες σαγιοναρες! Εμενα δε το ελεγε στη λιστα και ευτυχως μου εκοψε κ ειχα μαζι μου αλλιως θα ειχα θεμα!

Α ωραια σε ευχσριστω.δεν ειχα βαλει στο σακο μου!!!!!!και τις εχω κερκυρα.κατσε θα δω αν εχει η μανα μου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , loyloy είπε:

Α ωραια σε ευχσριστω.δεν ειχα βαλει στο σακο μου!!!!!!και τις εχω κερκυρα.κατσε θα δω αν εχει η μανα μου. 

Καλημερα. Να παρεις οπωσδηποτε πλαστικες παντοφλες για να κανεις με αυτες ντους .Θα πλενεσαι αρκετες φορες τη μερα.Καθε φορα που πας τουαλετα.Εγω ειχα και αποστειρωμενες γαζες και οταν κατουρουσα σκουπιζομουν με αυτες.Ειναι πιο μαλακες και καθαρες απο το χαρτι.Αν μπορεις παρε ενα πακετο.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα. Να παρεις οπωσδηποτε πλαστικες παντοφλες για να κανεις με αυτες ντους .Θα πλενεσαι αρκετες φορες τη μερα.Καθε φορα που πας τουαλετα.Εγω ειχα και αποστειρωμενες γαζες και οταν κατουρουσα σκουπιζομουν με αυτες.Ειναι πιο μαλακες και καθαρες απο το χαρτι.Αν μπορεις παρε ενα πακετο.

Εχω αγορασει 6 πακετα να χω για το μπεμπη.θα παρω αν ειναι απο αυτες μαζι.ευχαρισρω πολυ για τις συμβουλές!!!!!!!!!!

Καλα ακομα δεν το χω συνηδητοποιησει οτι αυριο θα χω το μπεμπη .

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , loyloy είπε:

Εχω αγορασει 6 πακετα να χω για το μπεμπη.θα παρω αν ειναι απο αυτες μαζι.ευχαρισρω πολυ για τις συμβουλές!!!!!!!!!!

Καλα ακομα δεν το χω συνηδητοποιησει οτι αυριο θα χω το μπεμπη .

Καλημέρα κορίτσι αντε τελειώνεις και εσύ θα εχεις το μπεμπακι σου αγκαλιά αύριο. Θα είναι τόσο ωραία με το μωράκι σου θα θες να το φας. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Εχω αγορασει 6 πακετα να χω για το μπεμπη.θα παρω αν ειναι απο αυτες μαζι.ευχαρισρω πολυ για τις συμβουλές!!!!!!!!!!

Καλα ακομα δεν το χω συνηδητοποιησει οτι αυριο θα χω το μπεμπη .

Πωπω εφτασε η ωρα.Αντε κοριτσακι μου ολα καλα και ανωδυνα και μετα αγκαλιτσες και φιλακια κι ενα μικρο ζουνουνακι ολοδικο σου.Δεν υπαρχει πιο τελειο συναισθημα μανουλα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Α ωραια σε ευχσριστω.δεν ειχα βαλει στο σακο μου!!!!!!και τις εχω κερκυρα.κατσε θα δω αν εχει η μανα μου. 

Παρε οτι να ναι γιατι εμενα μου σπασαν τα νερα και μετα με σηκωναν να περπαταω και περπατουσα και τρεχαν τα νερα! Οποτε αν ειχα μονο τις κανονικες τις χειμωνιατικες θα ειχα θεμα! Με τις σαγιοναρες ημουν μεχρι να γεννησω! Και μετα την πρωτη μερα οποτε πηγενα να σηκωθω τρεχαν τα αιματα οποτε παλι σαγιοναρες φορουσα! Και εννοειται και στο ντουζ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Παρε οτι να ναι γιατι εμενα μου σπασαν τα νερα και μετα με σηκωναν να περπαταω και περπατουσα και τρεχαν τα νερα! Οποτε αν ειχα μονο τις κανονικες τις χειμωνιατικες θα ειχα θεμα! Με τις σαγιοναρες ημουν μεχρι να γεννησω! Και μετα την πρωτη μερα οποτε πηγενα να σηκωθω τρεχαν τα αιματα οποτε παλι σαγιοναρες φορουσα! Και εννοειται και στο ντουζ!

Βρηκα εντάξει .τοσο πολύ αιμορραγία? Να είμαι προετοιμασμένη κινεγω τοτε.μη σοκαριστω.

Σας ευχσροστω ολες για τις ευχες σας!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...