Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Πολύ χαίρομαι που είστε καλά μάνα και κόρη.  Εγώ αύριο θα κάνω καμπύλη ζαχαρου και Πέμπτη έχω τη Β επιπέδου. Σε 10 μερες μπενω στο 6ο. 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;

Πω πω πως περνάει ο καιρός όταν δεν είσαι έγκυος! Χαχαχα Καλά αποτελέσματα να έχεις! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Γειά σου @P.L.L. μου! Όλα καλά, εγώ αδιαθέτησα αλλά δεν ανησυχώ προς το παρόν, είναι τόσο νωρίς!

Βολτάρατε με το μπεμπάκι; Τί όμορφα! Πόσο ωραία!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Annie4 είπε:

Γειά σου @P.L.L. μου! Όλα καλά, εγώ αδιαθέτησα αλλά δεν ανησυχώ προς το παρόν, είναι τόσο νωρίς!

Βολτάρατε με το μπεμπάκι; Τί όμορφα! Πόσο ωραία!!!

Ναι, μη φανταστείς όμως, στο αυτοκίνητο μείναμε αλλά μου άρεσε πολύ που βγήκα έξω από το σπίτι!

Τον αλλο μήνα με το καλό! Ότι είναι το τυχερό του!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάωη, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Γεια σου κοριτσι μου!!! Μπραβο που βρισκετε ρυθμους!! Αχ εγω ειμαι μια ετσι μια αλλιως! Μια νομιζω οτι βρηκαμε.ρυθμους και την αλλη το χανουμε παλι!! Σημερα για παραδειγμα εχει ολη μερα γκρινια και δεν κοιμαται καθολου! Που θα παει ομως θα το βρουμε! 

Κ εμεις αυριο θα παμε παιδιατρο οποτε χαιρομαι που θα βγουμε!!! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Αγάπη τι κάνεις? Ελπίζω να απολαμβάνεις την μπουμπού σου ...

Εγώ δεν πολυμπαινω τώρα περιμένουμε τα αποτελέσματα από το σπερματοδιαγτμμα για το μικρόβιο που ψάχναμε κ κάναμε κ όλο το πακέτο να δούμε(κινητικότητα κτλ)

Επίσης έκανα ορμονικές εξετάσεις Κ βγήκαν ότι η lh κάνει υπερδιέγερση στις ωοθηκες κάτι σαν πολυκιστικου τυπου κ μου έδωσε ο γιατρός τα inofert.

Αυτά.......


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια μου!!!!!!!με εχει ξεζουμισει ο ατιμος.χτες περασα κι εγω τη φαση με το κλαμα.Δεν του αρκει το γαλα μου και ετσι του βαλα και συμπληρωμα .στεναχωρια εγω γτ δεν μπορω να του δωσω οσο χρειάζεται αλλα σημερα λεω το παιδακι μου να ναι καλα και ας παιρνει και ξενο.τωρα ηρεμησα ευτυχώς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. η πρώτη σας βόλτα! Τι όμορφα! Πολύ χαιρομαι που μπαίνετε σιγά σιγά σε ρυθμό με τη μπουμπου σας! Αντε τώρα η σειρά σου να χαλαρώσεις λιγάκι για να κοιμάσαι και λίγο περισσότερο! Εμεις προχωράμε αργά και σταθερά. Ευτυχως όλα εξελίσσονται καλά για τη μικρή και ελπίζω να καταφέρουμε να κρατηθούμε όσο γίνεται περισσότερο! Τι θα ζητήσεις από τον Αη Βασίλη να σου φέρει τώρα που ήδη έχεις πάρει το καλύτερο δωρο?:grin:


preg.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

 @anemiΠως είστε βρε κορίτσια; Εμείς εδώ καλά. Βγήκαμε βολτα σήμερα  και μας είδε ο ήλιος! Και είμαστε πολύ χαρούμενες γι αυτό! 

Η μικρή μου είναι πολύ καλή και σιγά σιγά συνηθίσουμε τη νέα μας ζωή και τα ωράρια τα νυχτερινά. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω αϋπνίες και δεν κλείνουν τα δικά μου τα μάτια ακόμα κι όταν αυτή κοιμάται. Αλλά που θα πάει.. θα περάσει κι αυτό!

@Rafaelatarzan αγάπη τελικά τι έκανες;; Όλα καλά ελπίζω! @Katerina 88, @Nansy29, @nadiaki165, @Beboula25 @Flo flo @palmoira @Κελυ 32 @loyloy @Alex. Arap @Annie4 @ΦαιηΚατς @Luckystars @fairy-mary @anemoni1989 @BettySt @Comet Και οποία άλλη ξεχνάω, τι μου κάνετε;;; Έχετε νεότερα; Σας φιλω! 

Μπράβο τα κοριτσάκια τι ωραία χαίρομαι πολύ που είναι όλα καλα!! Έτσι σιγά σιγά θα βρεις τους ρυθμούς σου θα ηρεμήσει ο οργανισμός σου θέλει κ αυτός λιγάκι χρόνο. Φιλάκια πολλά και στις δυο, τι όμορφα Χριστούγεννα τα φετινά!! 

Καλα είμαι σε ευχαριστώ! Την Πέμπτη θα δω τον ερωτα! Μακάρι να ειναι όλα καλα! 

Φιλια σε όλες! 

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. γειά σου!!!

καλά είμαι και εγώ, εδώ φουσκώνω.

Αύριο έχω  τη β επιπέδου και έχω λίγο άγχος , ελπίζω να πάνε όλα καλά.

επίσης λίγο ζορίζομαι με τις αντιπηκτικές ενέσεις που κάνω αλλά κατα τα άλλα καλά.

εσύ πως τα πάς με το μικρό ζουζούνι;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!!! Μπραβο που βρισκετε ρυθμους!! Αχ εγω ειμαι μια ετσι μια αλλιως! Μια νομιζω οτι βρηκαμε.ρυθμους και την αλλη το χανουμε παλι!! Σημερα για παραδειγμα εχει ολη μερα γκρινια και δεν κοιμαται καθολου! Που θα παει ομως θα το βρουμε! 

Κ εμεις αυριο θα παμε παιδιατρο οποτε χαιρομαι που θα βγουμε!!! 

Καλή επιτυχία στον παιδίατρο! Κι εμάς έχει γκρίνιες αλλά νομίζω πως έχει καταλάβει τη διαφορα μέρα νύχτα γιατί τις νύχτες κοιμάται πιο ήρεμα και την ημέρα το μάτι μένει ανοιχτό πολλές ώρες. Αλλά αν έχω κοιμηθεί δε με νοιάζει! 

 

16 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Αγάπη τι κάνεις? Ελπίζω να απολαμβάνεις την μπουμπού σου ...

Εγώ δεν πολυμπαινω τώρα περιμένουμε τα αποτελέσματα από το σπερματοδιαγτμμα για το μικρόβιο που ψάχναμε κ κάναμε κ όλο το πακέτο να δούμε(κινητικότητα κτλ)

Επίσης έκανα ορμονικές εξετάσεις Κ βγήκαν ότι η lh κάνει υπερδιέγερση στις ωοθηκες κάτι σαν πολυκιστικου τυπου κ μου έδωσε ο γιατρός τα inofert.

Αυτά.......

Ωχ αυτές οι εξετάσεις... πολύ αγχος και καμία φορά χειρότερα τα κάνουν τα πράγματα. Αφού δεν προσπαθείτε καιρό γιατί δεν χαλαρώνετε και είμαι σίγουρη ότι τώρα που δεν έχεις τις κύστες θα μείνεις πολύ γρήγορα. Παντως και 6-7 μήνες ή και έναν χρόνο είναι απόλυτα φυσιολογικό να πάρει για να μείνει μια γυναίκα έγκυος. Μόνο να είσαι ευτυχισμένη κι όλα θα γίνουν! Όσο για τις τύπου πολυκυστικες να θυμάσαι ότι με την υπερδιέγερση της lh βλέπω σύντομα να μας ανακοινώνεις δίδυμα! 

 

15 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!!!!!με εχει ξεζουμισει ο ατιμος.χτες περασα κι εγω τη φαση με το κλαμα.Δεν του αρκει το γαλα μου και ετσι του βαλα και συμπληρωμα .στεναχωρια εγω γτ δεν μπορω να του δωσω οσο χρειάζεται αλλα σημερα λεω το παιδακι μου να ναι καλα και ας παιρνει και ξενο.τωρα ηρεμησα ευτυχώς 

 Κι εσυ στο κλαμπ!!! Όλες τα ίδια είμαστε τελικά. Δε λέμε να μάθουνε από του άλλου τα παθήματα!! Καλά να είναι το παιδάκι σου και μια χαρά θα πίνει και το δικό σου γαλα κι αν χρειάζεται και το ξένο. Να μας προσεχεις τον γαμπρό!

 

5 ώρες πρίν, palmoira είπε:

@P.L.L. η πρώτη σας βόλτα! Τι όμορφα! Πολύ χαιρομαι που μπαίνετε σιγά σιγά σε ρυθμό με τη μπουμπου σας! Αντε τώρα η σειρά σου να χαλαρώσεις λιγάκι για να κοιμάσαι και λίγο περισσότερο! Εμεις προχωράμε αργά και σταθερά. Ευτυχως όλα εξελίσσονται καλά για τη μικρή και ελπίζω να καταφέρουμε να κρατηθούμε όσο γίνεται περισσότερο! Τι θα ζητήσεις από τον Αη Βασίλη να σου φέρει τώρα που ήδη έχεις πάρει το καλύτερο δωρο?:grin:

Ω τι καλά που πλησιάζει ο καιρός και για εσάς! Εγώ όντως χαλαρώνω περισσότερο κάθε μέρα. Κοιμήθηκα και καλυτερα και έφτιαξε η ψυχολογία μου! 

Ωραια ερώτηση.. όντως δεν έχω να ζητήσω τίποτα! Μόνο να είμαστε καλά οικογενειακώς!!! 

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Μπράβο τα κοριτσάκια τι ωραία χαίρομαι πολύ που είναι όλα καλα!! Έτσι σιγά σιγά θα βρεις τους ρυθμούς σου θα ηρεμήσει ο οργανισμός σου θέλει κ αυτός λιγάκι χρόνο. Φιλάκια πολλά και στις δυο, τι όμορφα Χριστούγεννα τα φετινά!! 

Καλα είμαι σε ευχαριστώ! Την Πέμπτη θα δω τον ερωτα! Μακάρι να ειναι όλα καλα! 

Φιλια σε όλες! 

Ω θα δεις τον έρωτα! Θα μάθουμε σίγουρα και φύλο; Να είναι καλά εύχομαι!! Να μας πεις τα νέα σας! 

 

πρίν από 23 λεπτά , fairy-mary είπε:

@P.L.L. γειά σου!!!

καλά είμαι και εγώ, εδώ φουσκώνω.

Αύριο έχω  τη β επιπέδου και έχω λίγο άγχος , ελπίζω να πάνε όλα καλά.

επίσης λίγο ζορίζομαι με τις αντιπηκτικές ενέσεις που κάνω αλλά κατα τα άλλα καλά.

εσύ πως τα πάς με το μικρό ζουζούνι;

Καλά τα πάμε εμείς! Μπαίνουμε σε προγραμμα κι ερωτευόμαστε κάθε μέρα και περισσότερο! Καλή επιτυχία στην β επιπέδου!! Και υπομονή με τις αντιπηκτικες. Όταν γεννήσεις δεν θα θυμάσαι ότι τις έκανες! Εγώ προσπαθώ να θυμηθώ πως ήταν που δεν μπορούσα να φάω μέχρι τον έκτο μήνα και δε μπορώ! Διεγράφησαν τα δύσκολα! 

Να ανακοινώσω και κάτι ευχάριστο. Μια φίλη που προσπαθούσε αρκετά χρόνια για παιδί κι είχαν κανει διαφορα προς αυτή την κατεύθυνση χωρίς επιτυχία έκλεισε με την παρέα μας (χωρίς εμάς φυσικά) διακοπές στο εξωτερικό, τα πλήρωσαν όλα και περίμεναν πως και πως για να πάνε και τελικά έμεινε έγκυος!!! Τώρα είναι σχεδόν τριών μηνών κι ελπίζω όλα να πάνε καλά! Παρα πολύ το χάρηκα! Τώρα ήθελε να έρθει το παιδί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλή επιτυχία στον παιδίατρο! Κι εμάς έχει γκρίνιες αλλά νομίζω πως έχει καταλάβει τη διαφορα μέρα νύχτα γιατί τις νύχτες κοιμάται πιο ήρεμα και την ημέρα το μάτι μένει ανοιχτό πολλές ώρες. Αλλά αν έχω κοιμηθεί δε με νοιάζει! 

 

Ωχ αυτές οι εξετάσεις... πολύ αγχος και καμία φορά χειρότερα τα κάνουν τα πράγματα. Αφού δεν προσπαθείτε καιρό γιατί δεν χαλαρώνετε και είμαι σίγουρη ότι τώρα που δεν έχεις τις κύστες θα μείνεις πολύ γρήγορα. Παντως και 6-7 μήνες ή και έναν χρόνο είναι απόλυτα φυσιολογικό να πάρει για να μείνει μια γυναίκα έγκυος. Μόνο να είσαι ευτυχισμένη κι όλα θα γίνουν! Όσο για τις τύπου πολυκυστικες να θυμάσαι ότι με την υπερδιέγερση της lh βλέπω σύντομα να μας ανακοινώνεις δίδυμα! 

 

 Κι εσυ στο κλαμπ!!! Όλες τα ίδια είμαστε τελικά. Δε λέμε να μάθουνε από του άλλου τα παθήματα!! Καλά να είναι το παιδάκι σου και μια χαρά θα πίνει και το δικό σου γαλα κι αν χρειάζεται και το ξένο. Να μας προσεχεις τον γαμπρό!

 

Ω τι καλά που πλησιάζει ο καιρός και για εσάς! Εγώ όντως χαλαρώνω περισσότερο κάθε μέρα. Κοιμήθηκα και καλυτερα και έφτιαξε η ψυχολογία μου! 

Ωραια ερώτηση.. όντως δεν έχω να ζητήσω τίποτα! Μόνο να είμαστε καλά οικογενειακώς!!! 

Ω θα δεις τον έρωτα! Θα μάθουμε σίγουρα και φύλο; Να είναι καλά εύχομαι!! Να μας πεις τα νέα σας! 

 

Καλά τα πάμε εμείς! Μπαίνουμε σε προγραμμα κι ερωτευόμαστε κάθε μέρα και περισσότερο! Καλή επιτυχία στην β επιπέδου!! Και υπομονή με τις αντιπηκτικες. Όταν γεννήσεις δεν θα θυμάσαι ότι τις έκανες! Εγώ προσπαθώ να θυμηθώ πως ήταν που δεν μπορούσα να φάω μέχρι τον έκτο μήνα και δε μπορώ! Διεγράφησαν τα δύσκολα! 

Να ανακοινώσω και κάτι ευχάριστο. Μια φίλη που προσπαθούσε αρκετά χρόνια για παιδί κι είχαν κανει διαφορα προς αυτή την κατεύθυνση χωρίς επιτυχία έκλεισε με την παρέα μας (χωρίς εμάς φυσικά) διακοπές στο εξωτερικό, τα πλήρωσαν όλα και περίμεναν πως και πως για να πάνε και τελικά έμεινε έγκυος!!! Τώρα είναι σχεδόν τριών μηνών κι ελπίζω όλα να πάνε καλά! Παρα πολύ το χάρηκα! Τώρα ήθελε να έρθει το παιδί!!!

Το ξέρουμε από την αυχενική με σιγουριά γιο έχω!!:wub: Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Beboula25 είπε:

Το ξέρουμε από την αυχενική με σιγουριά γιο έχω!!:wub: Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Α οκ! Το λέω γιατί κι εμενα γιο μου λέγανε στην αυχενική κατά 80% αλλά τελικά ήρθε η τσουπρα!  Αλλά νομίζω ότι ο γιατρος μου ήταν άσχετος σε αυτό το κομμάτι γιατί προφανως δεν είχε δει τσουτσου! Φιλάκια πολλά μπεμπουλα μου!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Το ξέρουμε από την αυχενική με σιγουριά γιο έχω!!:wub: Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Ααα γιο??? Τι ωραια!! Μαθατε και φυλο!!! Πως περασε ο καιρος!

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλή επιτυχία στον παιδίατρο! Κι εμάς έχει γκρίνιες αλλά νομίζω πως έχει καταλάβει τη διαφορα μέρα νύχτα γιατί τις νύχτες κοιμάται πιο ήρεμα και την ημέρα το μάτι μένει ανοιχτό πολλές ώρες. Αλλά αν έχω κοιμηθεί δε με νοιάζει! 

 

Ωχ αυτές οι εξετάσεις... πολύ αγχος και καμία φορά χειρότερα τα κάνουν τα πράγματα. Αφού δεν προσπαθείτε καιρό γιατί δεν χαλαρώνετε και είμαι σίγουρη ότι τώρα που δεν έχεις τις κύστες θα μείνεις πολύ γρήγορα. Παντως και 6-7 μήνες ή και έναν χρόνο είναι απόλυτα φυσιολογικό να πάρει για να μείνει μια γυναίκα έγκυος. Μόνο να είσαι ευτυχισμένη κι όλα θα γίνουν! Όσο για τις τύπου πολυκυστικες να θυμάσαι ότι με την υπερδιέγερση της lh βλέπω σύντομα να μας ανακοινώνεις δίδυμα! 

 

 Κι εσυ στο κλαμπ!!! Όλες τα ίδια είμαστε τελικά. Δε λέμε να μάθουνε από του άλλου τα παθήματα!! Καλά να είναι το παιδάκι σου και μια χαρά θα πίνει και το δικό σου γαλα κι αν χρειάζεται και το ξένο. Να μας προσεχεις τον γαμπρό!

 

Ω τι καλά που πλησιάζει ο καιρός και για εσάς! Εγώ όντως χαλαρώνω περισσότερο κάθε μέρα. Κοιμήθηκα και καλυτερα και έφτιαξε η ψυχολογία μου! 

Ωραια ερώτηση.. όντως δεν έχω να ζητήσω τίποτα! Μόνο να είμαστε καλά οικογενειακώς!!! 

Ω θα δεις τον έρωτα! Θα μάθουμε σίγουρα και φύλο; Να είναι καλά εύχομαι!! Να μας πεις τα νέα σας! 

 

Καλά τα πάμε εμείς! Μπαίνουμε σε προγραμμα κι ερωτευόμαστε κάθε μέρα και περισσότερο! Καλή επιτυχία στην β επιπέδου!! Και υπομονή με τις αντιπηκτικες. Όταν γεννήσεις δεν θα θυμάσαι ότι τις έκανες! Εγώ προσπαθώ να θυμηθώ πως ήταν που δεν μπορούσα να φάω μέχρι τον έκτο μήνα και δε μπορώ! Διεγράφησαν τα δύσκολα! 

Να ανακοινώσω και κάτι ευχάριστο. Μια φίλη που προσπαθούσε αρκετά χρόνια για παιδί κι είχαν κανει διαφορα προς αυτή την κατεύθυνση χωρίς επιτυχία έκλεισε με την παρέα μας (χωρίς εμάς φυσικά) διακοπές στο εξωτερικό, τα πλήρωσαν όλα και περίμεναν πως και πως για να πάνε και τελικά έμεινε έγκυος!!! Τώρα είναι σχεδόν τριών μηνών κι ελπίζω όλα να πάνε καλά! Παρα πολύ το χάρηκα! Τώρα ήθελε να έρθει το παιδί!!!

Α κ εμας το βραδυ κοιμαται πιο καλα!! Ολα καλα με την παιδιατρο!! Εχει παρει βαρος..πηγε 3.400 και επισης αλλαξαμε και γαλα μπας και ηρεμισει απο τα πονακια που εχει!!! Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ααα γιο??? Τι ωραια!! Μαθατε και φυλο!!! Πως περασε ο καιρος!

Α κ εμας το βραδυ κοιμαται πιο καλα!! Ολα καλα με την παιδιατρο!! Εχει παρει βαρος..πηγε 3.400 και επισης αλλαξαμε και γαλα μπας και ηρεμισει απο τα πονακια που εχει!!! Για να δουμε...

Μπράβο σας!! Ποιο γαλα σας έδωσε; Εμείς πίνουμε το rontamil 1. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλή επιτυχία στον παιδίατρο! Κι εμάς έχει γκρίνιες αλλά νομίζω πως έχει καταλάβει τη διαφορα μέρα νύχτα γιατί τις νύχτες κοιμάται πιο ήρεμα και την ημέρα το μάτι μένει ανοιχτό πολλές ώρες. Αλλά αν έχω κοιμηθεί δε με νοιάζει! 

 

Ωχ αυτές οι εξετάσεις... πολύ αγχος και καμία φορά χειρότερα τα κάνουν τα πράγματα. Αφού δεν προσπαθείτε καιρό γιατί δεν χαλαρώνετε και είμαι σίγουρη ότι τώρα που δεν έχεις τις κύστες θα μείνεις πολύ γρήγορα. Παντως και 6-7 μήνες ή και έναν χρόνο είναι απόλυτα φυσιολογικό να πάρει για να μείνει μια γυναίκα έγκυος. Μόνο να είσαι ευτυχισμένη κι όλα θα γίνουν! Όσο για τις τύπου πολυκυστικες να θυμάσαι ότι με την υπερδιέγερση της lh βλέπω σύντομα να μας ανακοινώνεις δίδυμα! 

 

 Κι εσυ στο κλαμπ!!! Όλες τα ίδια είμαστε τελικά. Δε λέμε να μάθουνε από του άλλου τα παθήματα!! Καλά να είναι το παιδάκι σου και μια χαρά θα πίνει και το δικό σου γαλα κι αν χρειάζεται και το ξένο. Να μας προσεχεις τον γαμπρό!

 

Ω τι καλά που πλησιάζει ο καιρός και για εσάς! Εγώ όντως χαλαρώνω περισσότερο κάθε μέρα. Κοιμήθηκα και καλυτερα και έφτιαξε η ψυχολογία μου! 

Ωραια ερώτηση.. όντως δεν έχω να ζητήσω τίποτα! Μόνο να είμαστε καλά οικογενειακώς!!! 

Ω θα δεις τον έρωτα! Θα μάθουμε σίγουρα και φύλο; Να είναι καλά εύχομαι!! Να μας πεις τα νέα σας! 

 

Καλά τα πάμε εμείς! Μπαίνουμε σε προγραμμα κι ερωτευόμαστε κάθε μέρα και περισσότερο! Καλή επιτυχία στην β επιπέδου!! Και υπομονή με τις αντιπηκτικες. Όταν γεννήσεις δεν θα θυμάσαι ότι τις έκανες! Εγώ προσπαθώ να θυμηθώ πως ήταν που δεν μπορούσα να φάω μέχρι τον έκτο μήνα και δε μπορώ! Διεγράφησαν τα δύσκολα! 

Να ανακοινώσω και κάτι ευχάριστο. Μια φίλη που προσπαθούσε αρκετά χρόνια για παιδί κι είχαν κανει διαφορα προς αυτή την κατεύθυνση χωρίς επιτυχία έκλεισε με την παρέα μας (χωρίς εμάς φυσικά) διακοπές στο εξωτερικό, τα πλήρωσαν όλα και περίμεναν πως και πως για να πάνε και τελικά έμεινε έγκυος!!! Τώρα είναι σχεδόν τριών μηνών κι ελπίζω όλα να πάνε καλά! Παρα πολύ το χάρηκα! Τώρα ήθελε να έρθει το παιδί!!!

Όχι βρε κάναμε το σπερματοδιαγτμμα για το μικρόβιο που έχω εδώ κ 2 χρόνια κ δεν φεύγει μήπως το χει κ ο σύζυγός να δούμε. Και αφού κάναμε που το κάναμε, κάναμε οοοοολοοο το πακέτο να δούμε κ σε το φάση είναι το σπερμα ...Δεν το κάναμε επειδή δεν μένω...


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...