Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

On 17/1/2019 at 9:35 ΜΜ, loyloy είπε:

Καλησπερα!!!!Εδω νυστα πολύ αλλα χαλαλι του μπομπιρα!!!!!εσεις πως τα πάτε? 

Χαχαχαχ!! Κ εδω να δεις νυστα...λες και μολις νυχτωνει το καταλαβαινει κ δεν θελει να κοιμηθει!!! Τι ειναι αυτο ρε παιδια!!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Χαχαχαχ!! Κ εδω να δεις νυστα...λες και μολις νυχτωνει το καταλαβαινει κ δεν θελει να κοιμηθει!!! Τι ειναι αυτο ρε παιδια!!!

Ελς μου ντε.και εγω την ιδια απορία εχω.

Link to comment
Share on other sites

On 19/1/2019 at 4:27 ΠΜ, Μαράκι μαρακι είπε:

Τι πατουσιτσα είναι αυτη;;;;;δλδ να τρελαθώ.εγω την έχω ακόμη στην κοιλίτσα μου.

Με το καλό κοπέλα μου! Είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη; 

@Κελυ 32 μου κουράγιο! Εγώ βέβαια είμαι από τις τυχερές γιατί η κόρη μου έχει τύχει νύχτα να ρίξει και 8ωρο ύπνο! Την ημέρα όμως το πολύ κανα μισάωρο με μια ώρα κοιμάται. Κατά τα αλλά είσαι καλά;; Εγώ χαζεύω αυτές που είναι σε φάση που περιμένουν να γεννήσουν και αυτές που περιμένουν να μην αδιαθετησουν και χαιρομαι μαζί τους! Τόσο που έχω αρχίσει να σκέφτομαι από τώρα το επόμενο!!! 

Οι υπόλοιπες τι κανετε; @palmoira κοντεύεις;;;!@Katerina 88 Μεθαύριο πας στον γιατρό για καρδούλα;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , P.L.L. είπε:

Με το καλό κοπέλα μου! Είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη; 

@Κελυ 32 μου κουράγιο! Εγώ βέβαια είμαι από τις τυχερές γιατί η κόρη μου έχει τύχει νύχτα να ρίξει και 8ωρο ύπνο! Την ημέρα όμως το πολύ κανα μισάωρο με μια ώρα κοιμάται. Κατά τα αλλά είσαι καλά;; Εγώ χαζεύω αυτές που είναι σε φάση που περιμένουν να γεννήσουν και αυτές που περιμένουν να μην αδιαθετησουν και χαιρομαι μαζί τους! Τόσο που έχω αρχίσει να σκέφτομαι από τώρα το επόμενο!!! 

Οι υπόλοιπες τι κανετε; @palmoira κοντεύεις;;;!@Katerina 88 Μεθαύριο πας στον γιατρό για καρδούλα;;; 

Τι καλό μωράκι...τυχερουλα είσαι! Εγώ μπαίνω στην τελική ευθεία πλέον. Με είχε προγραμματίσει για καισαρικη 38η εβδομάδα 21/2 αλλά μπορεί να πάμε και νωρίτερα. Από ετοιμασίες είναι όλα νομίζω έτοιμα. Γενικά συνεχιζω ξάπλα και ξεκούραση και ελπίζω να καταφέρουμε να γεννήσουμε όσο γίνεται πιο αργά. Την άλλη Τρίτη που πάμε γιατρό θα έχουμε πιστεύω μια πιο σαφή εικόνα. Αυτή τη βδομάδα θέλω να περάσουμε ήρεμα και να τελειωσει χωρίς απρόοπτα γιατί θα λείπει το ΣΚ ο γιατρός μου. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , P.L.L. είπε:

Με το καλό κοπέλα μου! Είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη; 

@Κελυ 32 μου κουράγιο! Εγώ βέβαια είμαι από τις τυχερές γιατί η κόρη μου έχει τύχει νύχτα να ρίξει και 8ωρο ύπνο! Την ημέρα όμως το πολύ κανα μισάωρο με μια ώρα κοιμάται. Κατά τα αλλά είσαι καλά;; Εγώ χαζεύω αυτές που είναι σε φάση που περιμένουν να γεννήσουν και αυτές που περιμένουν να μην αδιαθετησουν και χαιρομαι μαζί τους! Τόσο που έχω αρχίσει να σκέφτομαι από τώρα το επόμενο!!! 

Οι υπόλοιπες τι κανετε; @palmoira κοντεύεις;;;!@Katerina 88 Μεθαύριο πας στον γιατρό για καρδούλα;;; 

Αύριο το απόγευμα κοριτσάκι μου!!! Ελπίζω να είναι όλα καλά!!! Πάντως όσο περνάνε οι μέρες αυξάνονται τα συμπτώματα.Εσυ πως είσαι??Η μπεμπουλα???


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , palmoira είπε:

Τι καλό μωράκι...τυχερουλα είσαι! Εγώ μπαίνω στην τελική ευθεία πλέον. Με είχε προγραμματίσει για καισαρικη 38η εβδομάδα 21/2 αλλά μπορεί να πάμε και νωρίτερα. Από ετοιμασίες είναι όλα νομίζω έτοιμα. Γενικά συνεχιζω ξάπλα και ξεκούραση και ελπίζω να καταφέρουμε να γεννήσουμε όσο γίνεται πιο αργά. Την άλλη Τρίτη που πάμε γιατρό θα έχουμε πιστεύω μια πιο σαφή εικόνα. Αυτή τη βδομάδα θέλω να περάσουμε ήρεμα και να τελειωσει χωρίς απρόοπτα γιατί θα λείπει το ΣΚ ο γιατρός μου. 

Τι συγκίνηση!!! Με το καλό το ραντεβού στα τυφλά! Μην αγχώνεσαι βρε! Τόσες εβδομαδες το ΣΚ που θα λείπει ο γιατρος σου λες να σου κανει εμφάνιση η κόρη σου; Όλα να σου πάνε τέλεια! Θα παρακολουθώ τις εξελίξεις καρέ καρέ!! Χαχαχα 

 

πρίν από 26 λεπτά , Μαράκι μαρακι είπε:

Κοντεύω να κλείσω κ τον 7μηνα.P.L.L.ευχαριστωωωωω.

Μπράβο και σ εσένα! Με το καλό το μωράκι σου! Έτοιμη να γνωρίσεις τον μεγάλο έρωτα της ζωής σου!!! 

 

πρίν από 6 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Αύριο το απόγευμα κοριτσάκι μου!!! Ελπίζω να είναι όλα καλά!!! Πάντως όσο περνάνε οι μέρες αυξάνονται τα συμπτώματα.Εσυ πως είσαι??Η μπεμπουλα???

Εμείς μια χαρά! Έχω πολύ καλό μωράκι! Την αγαπώ τόσο πολύ!!! Θέλω να της κάνω αλλά δυο για να έχει να παίζει! Χαχαχα Αύριο θα περιμένω να δω νέα σου! Να ακούσετε την καρδιά να χτυπά δυνατά και αποφασιστικά!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , palmoira είπε:

Τι καλό μωράκι...τυχερουλα είσαι! Εγώ μπαίνω στην τελική ευθεία πλέον. Με είχε προγραμματίσει για καισαρικη 38η εβδομάδα 21/2 αλλά μπορεί να πάμε και νωρίτερα. Από ετοιμασίες είναι όλα νομίζω έτοιμα. Γενικά συνεχιζω ξάπλα και ξεκούραση και ελπίζω να καταφέρουμε να γεννήσουμε όσο γίνεται πιο αργά. Την άλλη Τρίτη που πάμε γιατρό θα έχουμε πιστεύω μια πιο σαφή εικόνα. Αυτή τη βδομάδα θέλω να περάσουμε ήρεμα και να τελειωσει χωρίς απρόοπτα γιατί θα λείπει το ΣΚ ο γιατρός μου. 

Κοριτσάκι μου με το καλό!!!!Όλα καλά θα πάνε!!!!Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!!!

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τι συγκίνηση!!! Με το καλό το ραντεβού στα τυφλά! Μην αγχώνεσαι βρε! Τόσες εβδομαδες το ΣΚ που θα λείπει ο γιατρος σου λες να σου κανει εμφάνιση η κόρη σου; Όλα να σου πάνε τέλεια! Θα παρακολουθώ τις εξελίξεις καρέ καρέ!! Χαχαχα 

 

Μπράβο και σ εσένα! Με το καλό το μωράκι σου! Έτοιμη να γνωρίσεις τον μεγάλο έρωτα της ζωής σου!!! 

 

Εμείς μια χαρά! Έχω πολύ καλό μωράκι! Την αγαπώ τόσο πολύ!!! Θέλω να της κάνω αλλά δυο για να έχει να παίζει! Χαχαχα Αύριο θα περιμένω να δω νέα σου! Να ακούσετε την καρδιά να χτυπά δυνατά και αποφασιστικά!!! 

Τέλεια!!!!Ναι να κάνεις πολλά μωράκια!!!!Άντε να δούμε κι εγώ αύριο!!!!Αύριο μπαίνω στην 8 εβδομάδα!

πρίν από 43 λεπτά , Μαράκι μαρακι είπε:

Κοντεύω να κλείσω κ τον 7μηνα.P.L.L.ευχαριστωωωωω.

Με το καλό κορίτσι μου!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 21/1/2019 at 4:49 ΜΜ, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου με το καλό!!!!Όλα καλά θα πάνε!!!!Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!!!

Τέλεια!!!!Ναι να κάνεις πολλά μωράκια!!!!Άντε να δούμε κι εγώ αύριο!!!!Αύριο μπαίνω στην 8 εβδομάδα!

Με το καλό κορίτσι μου!!!

Πηγες στον γιατρό Κατερίνα μου; Ελπίζω όλα καλά! Ενημέρωσε μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πηγες στον γιατρό Κατερίνα μου; Ελπίζω όλα καλά! Ενημέρωσε μας!

Μόλις μπήκα στο σπίτι κορίτσια!!!!Όλα καλά ευτυχώς Παναγία μου!!!!

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μόλις μπήκα στο σπίτι κορίτσια!!!!Όλα καλά ευτυχώς Παναγία μου!!!!

Μπραβο κοριτσι μου,πολυ χαρηκα.Ολα καλα και για το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Comet είπε:

Μπραβο κοριτσι μου,πολυ χαρηκα.Ολα καλα και για το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Σύντομα εύχομαι και σε εσένα!!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μόλις μπήκα στο σπίτι κορίτσια!!!!Όλα καλά ευτυχώς Παναγία μου!!!!

Μπραβοοοο!!! Τι καλά! Είδατε το σποράκι σας μέσα στη μπουρμπουληθρα του!!! Όλα να σας πάνε καλά και σε 8 μήνες να έχεις το παιδάκι αγκαλιά και να κλαις από ευτυχία!!  

Πολύ ωραία έκλεισε το θέμα με τις εγκυμοσυνες του 2018!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...