Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@palmoira φιλη μου αγαπημενη σήμερα είναι η μέρα που θα πάρεις αγκαλιά την μπουμπουκιτσα σου και θα είσαι τόσο ευτυχισμένη είμαι τόσο συγκινημένη που επιτέλους ήρθε η μέρα ετσι θα είναι και η δική μου Νέτα απο καιρό μετα απο όλα αυτά που ήτανε ενα απλα κακό όνειρο έρχεται το ουράνιο τόξο σου κοπελα μου και το αξιζεις με ενα πόνο αγάπη να το πάρεις με υγεία και ευτυχία πανταααα σε αγαπάω πολύ φιλακιαα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@palmoira μου συγχαρητήρια για τη μικρή σου! Να σου ζήσει! Είδα ότι όλα πήγαν καλά με τη γεννα και πως τώρα έχετε ένα μικρό πρόβλημα με την αναπνοή. Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά και να την έχεις ξανά στην αγκαλιά σου άμεσα!

Αν την τριτη μέρα μετά τη γεννα σε πάρουν οι συγκινήσεις και τα κλάματα να ξέρεις είναι φυσιολογικό! Είναι τότε που οι ορμόνες φτάνουν στο πικ του μάλλον! Δεν εξηγείται αλλιώς! Οι περισσότερες γνωστές μου μαζί κι εγώ κλαίγαμε και μόνο που μας κοιτούσαν εκείνη την ημέρα! 

Link to comment
Share on other sites

@palmoira να σας ζήσει η κουκλα σας!!! Γερη και δυνατη να είναι και πάντα να την καμαρωνετε!!!! Και εσυ σιδερενια κοπέλα μου!! 

Διαβασα για την περιπετειουλα σας.... Ολα καλα θα πανε!!! Πολλα μωρακια παρουσιαζουν θεματακι με το αναπνευστικο μετα τη γεννα και πολλές φορές οι γιατροί ειναι υπερβολικοι με τα νεογέννητα για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο!!! Θα δεις, σύντομα θα πάτε οι 3 σας σπίτι σας και θα ειστε τρισευτυχισμενοι!!!!! 

Ανυπομονώ να μαθω τα νεα απο την καινούρια σας ζωη!!!! :x


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@palmoira μου τώρα έμαθα ότι γέννησες!!!!Σε είχα την έννοια από την Τρίτη!!!!Να χαίρεσαι την μπεμπουλα σου και να είναι γερή και τυχερή!!!!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε κορίτσια μου???


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Katerina 88 @Giotitsa Και @Rafaelatarzan κάνατε κάποιον υπέρηχο να δείτε τα φασολάκια σας;;;

@P.L.L. γλυκουλα εγώ είδα το φασολάκι μου ναι την Δεύτερα πρωτα ο Θεός θα ακούσω και την καρδουλα γιουπιιιιι λεμεεεε 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

@P.L.L. γλυκουλα εγώ είδα το φασολάκι μου ναι την Δεύτερα πρωτα ο Θεός θα ακούσω και την καρδουλα γιουπιιιιι λεμεεεε 

Μπραβο!! Την Δευτέρα θελουμε οπωσδήποτε τα νέα σου!!! Με το καλό κοπέλα μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Katerina 88 @Giotitsa Και @Rafaelatarzan κάνατε κάποιον υπέρηχο να δείτε τα φασολάκια σας;;;

Εγώ κοριτσάκι μου έκανα την προηγούμενη Τρίτη έναν έκτακτο υπέρηχο και ήταν μια χαρά το μικρό μου!!!Την Παρασκευή έχω και την αυχενική και έχω αγωνία!!! Εσύ πως είσαι???Η μπεμπουλα μεγαλώνει???Σίγουρα περνάς πολύ όμορφες στιγμές!!!:x

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Μπραβο!! Την Δευτέρα θελουμε οπωσδήποτε τα νέα σου!!! Με το καλό κοπέλα μου!

αγαπη σιγουρα θα σου πω δεν υπαρχει περιπτωση ευχαριστωωω για το ενδιαφερον και την αγαπη σου δωσε φιλια στην μπεμπα σου

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Εγώ κοριτσάκι μου έκανα την προηγούμενη Τρίτη έναν έκτακτο υπέρηχο και ήταν μια χαρά το μικρό μου!!!Την Παρασκευή έχω και την αυχενική και έχω αγωνία!!! Εσύ πως είσαι???Η μπεμπουλα μεγαλώνει???Σίγουρα περνάς πολύ όμορφες στιγμές!!!:x

Ω καλή επιτυχία στην αυχενική!!! Πω πω πως πέρασε ο καιρός! Να μας ενημερώσεις! 

Εμείς είμαστε μια χαρά! Η μικρή μου είναι πολύ καλό κορίτσι, τρώει και μεγαλώνει και μας αφήνει και να κοιμόμαστε! Την βγάζω βόλτες με το καρότσι και το ευχαριστιέμαι!!!

πρίν από 11 λεπτά , Giotitsa είπε:

αγαπη σιγουρα θα σου πω δεν υπαρχει περιπτωση ευχαριστωωω για το ενδιαφερον και την αγαπη σου δωσε φιλια στην μπεμπα σου

Τα πήρε ήδη τα φιλιά!!! Εννοείται ενδιαφερόμαστε κορίτσι! Τι μας πέρασες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...