Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Καλως σας βρηκα κοριτσακιαα. Και σ'ευχαριστω πολυ για τα τα καλα σου λογια κοπελα μου.και σενα σου ευχομαι τα καλυτερα.Λοιπον πηγαμε στον ουρολογο για να δουμε τι φταιει και εβαλε τον αντρα μου να κανει καποιες εξετασεις για μικροβια γτ ειπε οτι φταινε τα πυοσφαιρια που εγιναν χειροτερα.οι εξετασεις για τα μικροβια βγηκανε καθαρες.τωρα για ποιο λογο εκανε τοσα πολλα πυοσφαιρια ενω πριν το χειρουργειο δεν ειχε δεν ξερω.μετα ξεκινησαμε ομοιοπαθητικη και η ομοιοπαθητικος που ειναι πολυ καλη μας ειπε να μην κανουμε τιποτα αλλο με τον ουρολογο και εδωσε αυτη θεραπεια.2 μηνες θα κανουμε αυτην και θα δουμε.αυτη μας είπε οτι θα φυγουν τα πυοσφαιρια.αντε να δουμε.εγω παντως πιστευω οτι κατι εγινε στο χειρουργειο ισως καμια φλεγμονη.παρ ολο που ο γιατρος επιμενει οτι δεν εχει σχεση το χειρουργειο.ε πως??αφου πριν δεν ειχε πυοσφαιρια.πφφφφ θα δειξει κοριτσια.

Γεια σου Δημητρουλα και σε σενααα.αχ μακαρι κοριτσι μου να γινει καλυτερο και ας περασει παραπανω απο 6μηνο.δεν πειραζει,αρκει να γινει!απλως μια  ηττα την εφαγα,γιατι δεν περιμενα να ειναι πιο χαλια μετα το χειρουργειο.αντε ελεγα δε θα ανεβουνε και πολυ ακομη αρχη ειναι.αλλα και να γινουν ετσι δε το περιμενα.θα δουμε ομως στην πορεια,δεν προουμαστε κοριτσιααα!να σαι καλα κοπελα μου.και σε σενα να ερθουνε οπως τα ποθεις.

Όλα καλά θα πάνε, αν δεις αποτελέσματα από την ομοιοπαθητική θέλω να μου πεις κ εμένα λεπτομέρειες!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 10 λεπτά , Dimitroulaa είπε:

Όλα καλά θα πάνε, αν δεις αποτελέσματα από την ομοιοπαθητική θέλω να μου πεις κ εμένα λεπτομέρειες!!! 

Ναι εννοειται θα σου πω.παντως αυτη η ομοιοπαθητικος μου ειπανε ειναι παρα πολυ καλη και εχει βοηθησει πολλα ζευγαρια με υπογονιμοτητα.θα δειξει σε 2 μηνες.εχω διαβασει την ιστορια σου κοπελα μου και σε θεωρω ηρωα!θα πετυχεις αυτη τη φορα κοριτσακι μου.να εχεις αισιοδοξια.αξιζουμε και μεις το καλο αυτο και ας αργησει να ερθει.

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Ναι εννοειται θα σου πω.παντως αυτη η ομοιοπαθητικος μου ειπανε ειναι παρα πολυ καλη και εχει βοηθησει πολλα ζευγαρια με υπογονιμοτητα.θα δειξει σε 2 μηνες.εχω διαβασει την ιστορια σου κοπελα μου και σε θεωρω ηρωα!θα πετυχεις αυτη τη φορα κοριτσακι μου.να εχεις αισιοδοξια.αξιζουμε και μεις το καλο αυτο και ας αργησει να ερθει.

Και εμεις καναμε ομοιοπαθητική και απο εκει που ειχαμε 2-3 φορες τον χρονο μικρόβια επιτελους εξαφανίστηκαν. Δυστυχως παιδι δεν καναμε και, χωρις να ειμαι απολύτως σιγουρη, ο αιματοκρίτης μου επεσε στο 34. Μολις σταμάτησα μετα απο 6 μήνες πηγε στο 40,5. Τωρα δεν ξερω.. αλλα στα μικρόβια βοήθησε 


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Elma86 είπε:

Και εμεις καναμε ομοιοπαθητική και απο εκει που ειχαμε 2-3 φορες τον χρονο μικρόβια επιτελους εξαφανίστηκαν. Δυστυχως παιδι δεν καναμε και, χωρις να ειμαι απολύτως σιγουρη, ο αιματοκρίτης μου επεσε στο 34. Μολις σταμάτησα μετα απο 6 μήνες πηγε στο 40,5. Τωρα δεν ξερω.. αλλα στα μικρόβια βοήθησε 

Το θεμα ειναι οτι εμεις δεν εχουμε ουτε μικροβια.τουλαχιστον αυτα που μας εγραψε και καναμε.θα δουμε Ελμακι.μακαρι να μας βοηθησει η ομοιοπαθητικη εστω και λιγο.δε ζηταω πολλα απλως ζηταω να γινουνε εστω και λιγο καλυτερα τα πραγματα.


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Το θεμα ειναι οτι εμεις δεν εχουμε ουτε μικροβια.τουλαχιστον αυτα που μας εγραψε και καναμε.θα δουμε Ελμακι.μακαρι να μας βοηθησει η ομοιοπαθητικη εστω και λιγο.δε ζηταω πολλα απλως ζηταω να γινουνε εστω και λιγο καλυτερα τα πραγματα.

Θα γίνουν μη στεναχωριεσαι καθολου!!

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε? Θέλω να γίνω και εγώ μαμά του 2018. Με τις περισσότερες κοπέλες εδώ γνωριζόμαστε για τις άλλες να πω με λίγα λόγια την ιστορία μου : εμεις εχουμε θεμα στην κινητικότητα, προσπαθούμε 2 χρόνια και 2 μήνες και έχουμε κάνει 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις, τον αλλο μηνα θα κάνουμε μάλλον την 3ή μας προσπάθεια. Έπινε και ο άντρας μου ομοιοπαθητικα μαζί με L karnitini και είχε μία καλή βελτίωση. Αυτά! 

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε? Θέλω να γίνω και εγώ μαμά του 2018. Με τις περισσότερες κοπέλες εδώ γνωριζόμαστε για τις άλλες να πω με λίγα λόγια την ιστορία μου : εμεις εχουμε θεμα στην κινητικότητα, προσπαθούμε 2 χρόνια και 2 μήνες και έχουμε κάνει 2 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις, τον αλλο μηνα θα κάνουμε μάλλον την 3ή μας προσπάθεια. Έπινε και ο άντρας μου ομοιοπαθητικα μαζί με L karnitini και είχε μία καλή βελτίωση. Αυτά! 

Καλημέρα Bettyst καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας!!!!!! Η καρνιτινη έχω ακούσει ότι βοηθάει πολύ απλά αποτελέσματα εχει Αφού τα πιει ένα τρίμηνο για παράδειγμα. Άρα Αφού έχετε βελτίωση μια χαρά όλα θα γίνει το θαύμα ♡♡♡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ πίνω τον καφέ της παρηγοριάς χαχαχα... Μόλις μου ήρθαν και είχα ελπίδες!!!! Τελοσπαντων τουλάχιστον δεν μπήκα σε διαδικασία τεστ κτλ. Εσάς τα νέα σας;;

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Bela είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ πίνω τον καφέ της παρηγοριάς χαχαχα... Μόλις μου ήρθαν και είχα ελπίδες!!!! Τελοσπαντων τουλάχιστον δεν μπήκα σε διαδικασία τεστ κτλ. Εσάς τα νέα σας;;

Καλημέρα! Δεν πειράζει κοριτσι, τον άλλο μήνα θα γίνει το θαύμα. Έχεις άλλο παιδάκι, πόσο καιρό προσπαθείτε? 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , BettySt είπε:

Καλημέρα! Δεν πειράζει κοριτσι, τον άλλο μήνα θα γίνει το θαύμα. Έχεις άλλο παιδάκι, πόσο καιρό προσπαθείτε? 

Καλημέρα BettySt προσπαθούμε αρκετό καιρό 4 χρόνια.. Αυτό το μήνα ήλπιζα όμως τι να πεις... Αίμα κόκκινο δεν έχω ακόμα μόνο καφέ το πρωί που ξύπνησα και όποτε πάω τουαλέτα τίποτα :confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Bela είπε:

Καλημέρα BettySt προσπαθούμε αρκετό καιρό 4 χρόνια.. Αυτό το μήνα ήλπιζα όμως τι να πεις... Αίμα κόκκινο δεν έχω ακόμα μόνο καφέ το πρωί που ξύπνησα και όποτε πάω τουαλέτα τίποτα :confused::confused:

Μήπως είναι εμφιτευση; Αύριο δεν περιμένεις; Κάτσε να δούμε. 

Ε αν δεν είμαι αδιακριτη έχετε κάποιο θέμα. Πόσο χρονών είστε 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Bela είπε:

Καλημέρα BettySt προσπαθούμε αρκετό καιρό 4 χρόνια.. Αυτό το μήνα ήλπιζα όμως τι να πεις... Αίμα κόκκινο δεν έχω ακόμα μόνο καφέ το πρωί που ξύπνησα και όποτε πάω τουαλέτα τίποτα :confused::confused:

Καλησπερα κοριτσια!! Μπελα,  ειναι συνηθισμένο αυτο για την περιοδο σου??? Αν οχι,  χωρίς να θελω να σ δωσω ελπιδες ψευτικες,  μηπως οντως κατι παιζει?? Δες πως θα παει και αν δεν ερθει κανε ενα τεστακι ή μια χοριακη τη Δευτέρα μην τυχον και χρειάζεται προγεστερονη!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Bela είπε:

Καλημέρα BettySt προσπαθούμε αρκετό καιρό 4 χρόνια.. Αυτό το μήνα ήλπιζα όμως τι να πεις... Αίμα κόκκινο δεν έχω ακόμα μόνο καφέ το πρωί που ξύπνησα και όποτε πάω τουαλέτα τίποτα :confused::confused:

Καλησπέρα! Χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπίδες σε όλες τις εγκυμοσύνες είχα λίγο καφέ λιγες μέρες πριν την αναμενομενη περιοδο..βέβαια μπορεί να ειναι και απλά η περιοδος που έρχεται..Όλα είναι πιθανά πάντως αν δεν δεις την κανονικη σου περίοδο!!λίγη υπομονή να δεις τι θα γίνει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...