Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Lucky stars! Πως εισαι σημερα; Ολα καλα; Τελικα δε μας είπες ποτε τι ακριβώς ειχες εχθές. 

Δεν ειναι καθολου κακό να πέφτεις αν το χρειάζεσαι. Κακό ειναι να μην αποδέχεσαι τον εαυτό σου ακομα κι οταν πέφτει. Πρέπει να σε αγαπάς ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αλίμονο beboula μου!!!

Έχουμε πάρει τόση χαρά και ελπίδα από τα χαρμόσυνα νέα εδώ που μόνο όμορφες σκεψεις μου έρχονται στο μυαλό..

πρίν από 15 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Δεν σας προλαβαίνω να κάνω παράθεση μια προς μια.

Διαβάζω ευχάριστα νέα από όλες και χαίρομαι πολύ!

 

Γεια σου κοπελίτσα μου!! Πως είσαι σήμερα;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , P.L.L. είπε:

Lucky stars! Πως εισαι σημερα; Ολα καλα; Τελικα δε μας είπες ποτε τι ακριβώς ειχες εχθές. 

Δεν ειναι καθολου κακό να πέφτεις αν το χρειάζεσαι. Κακό ειναι να μην αποδέχεσαι τον εαυτό σου ακομα κι οταν πέφτει. Πρέπει να σε αγαπάς ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Σας έγραψα απλά συνεπεσαι με την στιγμή του τηλεφωνηματος που είχες από τον γυναικολόγο ,και για εμένα είχε προτεραιότητα το δικό σου θέμα.

Συμφωνώ απόλυτα στο σκεπτικό σου!

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έχουμε πάρει τόση χαρά και ελπίδα από τα χαρμόσυνα νέα εδώ που μόνο όμορφες σκεψεις μου έρχονται στο μυαλό..

Γεια σου κοπελίτσα μου!! Πως είσαι σήμερα;;

Μπεμπουλα μου καλύτερα,ευχαριστώ!

 

Τι καλό φτιάξατε σήμερα?

Εμείς ρεβυθακια!μιαμ μίαμ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Σας έγραψα απλά συνεπεσαι με την στιγμή του τηλεφωνηματος που είχες από τον γυναικολόγο ,και για εμένα είχε προτεραιότητα το δικό σου θέμα.

Συμφωνώ απόλυτα στο σκεπτικό σου!

Μπεμπουλα μου καλύτερα,ευχαριστώ!

 

Τι καλό φτιάξατε σήμερα?

Εμείς ρεβυθακια!μιαμ μίαμ!

Ααα μου αρέσουν πολύ τα ρεβύθια! Εμείς μπιφτεκακια με πατατούλες..

Χαιρομαι που είσαι καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ααα μου αρέσουν πολύ τα ρεβύθια! Εμείς μπιφτεκακια με πατατούλες..

Χαιρομαι που είσαι καλύτερα!

Μιαμ μιαμ τελεια τα μπιφτεκακια με πατατουλες.Έχουμε καιρό να φτιάξουμε.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,να είσαι καλά!

πρίν από 26 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πω πω.. Lucky stars λυπάμαι που δεν ξαλάφρωσες εχθές εξαιτίας μου. Αλλα άλλη φορα να τα λες! Δεν προηγείται καμία!!! Πες τα μας σημερα κι άσε τα ρεβύθια! 

 

Αλλοίμονο κορίτσι μου,είχα την αγωνία σου όταν μας είπες τι συνέβει,μπήκε σε δεύτερη θέση τα δικά μου!Χάρηκα πολύ σήμερα με τα νέα σου,όλα καλά!

Μας λείπει το μωρό μας...αυτό.Ξέρω προχωράμε,ξέρω ξέρω απλά είναι κάποιες στιγμές λιγότερο εύκολες.

Σας το είπα και Ξαλάφρωσα λιγάκι....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μιλήσαμε.περιληπτηκα έπεσε πολύ κλάμα.ημασταν και έξω.ρεζιλι γίναμε.μου είπε να χαλαρώσω και θα έρθει.

Από ότι καταλαβαίνετε Σήμερα δεν έχει μαγείρεμα.θα φάμε εξω.πρεπει να με χαλαρώσει για να με κάνει μανούλα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

ολα καλά θα πάνε κοπέλα μου! μην ανησυχείς..απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!δηλαδη πας στο νοσοκομείο και σε βλέπει δωρεάν ο γενετιστής;πώς είναι το όνομα του; κάποια στιγμη θέλω να πάρουμε και δευτερη γνώμη απο γενετιστή.ιδιωτικά παίρνουν 100- 150 ευρω

εγω κοριτσια μολις γυρισα απο ιασω εκανα ενα σωρο εξετάσεις, καμπυλη ζαχαρου και ινσουλινης, θρομβοφιλίας οσες δεν ειχα κάνει, νκ κυτταρα και αλλα..για να δουμε τι θα βρεθει

Γεια σου Νανσυ μου!!! Ενημερωσε μας οταν βγουν τα αποτελεσματα!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Κορίτσια μιλήσαμε.περιληπτηκα έπεσε πολύ κλάμα.ημασταν και έξω.ρεζιλι γίναμε.μου είπε να χαλαρώσω και θα έρθει.

Από ότι καταλαβαίνετε Σήμερα δεν έχει μαγείρεμα.θα φάμε εξω.πρεπει να με χαλαρώσει για να με κάνει μανούλα.

Μικρή μου λουλου ετσι μπράβο με πολύ αγαπη και χωρις κανενα αγχος! πολύ σύντομα θα γινεις μανούλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Γεια σου Νανσυ μου!!! Ενημερωσε μας οταν βγουν τα αποτελεσματα!!! Ευχομαι ολα να πανε καλα!!! 

Ναι εννοείται θα σας πω!σε 15 μερες θα βγουν ολα..δεν ξερω τι να ευχηθω;να βρεθει κατι η οχι;;θα δουμε..Εσύ πως είσαι κορίτσι μου;

Link to comment
Share on other sites

Lucky star μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Θρήνησε το όσο χρειάζεσαι για να μπορέσεις μετα να πας μπροστα. Εδω ειμαστε εμείς να σε ακούμε οποτε θες! 

Μικρη Λουλου, αυτο ολο ειναι μια ευκαιρία να σας ενώσει πιο πολυ σαν ζευγάρι. Και να μπείτε παλι στη διαδικασία, με χαρά. Η αλήθεια ειναι πως για εμενα δεν έγιναν πιο "άχαρες" οι συνευρέσεις άπαξ κι αποφασίσαμε να κανουμε παιδι. Ισα ισα, έβλεπα πιο ωραία την όλη διαδικασία! Είχε αποκτήσει άλλο ενδιαφέρον! 

Κέλυ είπες κάπου τα αποτελεσματα της χοριακης και δεν τα είδα;;; Πως πήγε λοιπον! Ειμαι σίγουρη ολα καλα! 

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Κορίτσια μιλήσαμε.περιληπτηκα έπεσε πολύ κλάμα.ημασταν και έξω.ρεζιλι γίναμε.μου είπε να χαλαρώσω και θα έρθει.

Από ότι καταλαβαίνετε Σήμερα δεν έχει μαγείρεμα.θα φάμε εξω.πρεπει να με χαλαρώσει για να με κάνει μανούλα.

Α! Ξεχασα να σου πω πως αυτο το πρέπει να φύγει το άγχος για να μείνουμε έγκυες δε νομιζω να πολυ ισχύει. Εγω μαλλον έπιασα το παιδι κάνοντας διάρροιες κι εμετούς απο κρίσεις άγχους και με ανυπόφορες αϋπνίες, παίρνοντας μάλιστα lexotanil.  Άρα, μη βάζεις στο κεφάλι σου το "αν ειμαι αγχωμένη δεν θα ερθει ποτε". Να σκεφτεσαι και να προσεύχεσαι πως θα ερθει οταν πρέπει να ερθει και οταν θα ειναι αποφασισμένο να μείνει!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Lucky star μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Θρήνησε το όσο χρειάζεσαι για να μπορέσεις μετα να πας μπροστα. Εδω ειμαστε εμείς να σε ακούμε οποτε θες! 

Μικρη Λουλου, αυτο ολο ειναι μια ευκαιρία να σας ενώσει πιο πολυ σαν ζευγάρι. Και να μπείτε παλι στη διαδικασία, με χαρά. Η αλήθεια ειναι πως για εμενα δεν έγιναν πιο "άχαρες" οι συνευρέσεις άπαξ κι αποφασίσαμε να κανουμε παιδι. Ισα ισα, έβλεπα πιο ωραία την όλη διαδικασία! Είχε αποκτήσει άλλο ενδιαφέρον! 

Κέλυ είπες κάπου τα αποτελεσματα της χοριακης και δεν τα είδα;;; Πως πήγε λοιπον! Ειμαι σίγουρη ολα καλα! 

Α! Ξεχασα να σου πω πως αυτο το πρέπει να φύγει το άγχος για να μείνουμε έγκυες δε νομιζω να πολυ ισχύει. Εγω μαλλον έπιασα το παιδι κάνοντας διάρροιες κι εμετούς απο κρίσεις άγχους και με ανυπόφορες αϋπνίες, παίρνοντας μάλιστα lexotanil.  Άρα, μη βάζεις στο κεφάλι σου το "αν ειμαι αγχωμένη δεν θα ερθει ποτε". Να σκεφτεσαι και να προσεύχεσαι πως θα ερθει οταν πρέπει να ερθει και οταν θα ειναι αποφασισμένο να μείνει!! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!

 

Συμφωνώ απόλυτα στην τοποθέτηση για το θέμα "άγχος".Ιδανικές συνθήκες δεν υπάρχουν.Έρχεται την "κατάλληλη" στιγμή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...