Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Πως ειστε; 

Beboula περιμένω νέα σου! 

Κελυ μπράβο για τη Χοριακη σου!

Μικρη Λουλού ελπιζω να τα "είπατε" εχθές με τον άντρα σου και να εχει πολυ καλο αποτελεσμα! Να τα πειτε και σημερα και τις επόμενες μέρες ομως. Για να τα πειτε καλυτερα.. :-)

Εγω κορίτσια εχθές το βράδυ και σημερα το πρωι εχω καφε αίμα στο εσώρουχο και στο σκούπισμα. Ειναι λιγο και διάφανο και θελω να το εκλάβω ως φυσιολογικό και να μην αγχώνομαι. Εχει συμβεί σε πολλές κι ολα πήγαν καλα. Αρκεί να μη γίνει κόκκινο. Θα δείξουν οι επόμενες ώρες. 

Παρε τον γυναικολογο σου! Και εγω ειχα καφε και παιρνω ουτροτζεσταν! Μην ανησυχεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Λίτσα μου πολυ γέλασα με το μήνυμα σου!

Τον πήρα τελικα. Ήταν στο τρέξιμο. Μου ειπε να πάρω ουτροτζεσταν τρία την ημέρα. Πήγα στη γνωστή μου φαρμακοποιό να τα αγοράσω και αφού ήξερε πως είχα αποβάλει της εκανε εντύπωση που ζητούσα αυτα τα φάρμακα και της ειπα την ιστορία. Ήταν πλήρως απογοητευτική!! του στυλ "με τις αντιβιωσεις που έπαιρνες δεν τα βλέπω καλα τα πράγματα... Αφου σου ειπε ο γενετιστής οτι αν εχει επηρεαστεί το έμβρυο θα αποβληθεί απο μονο του, γι αυτο τώρα μπορει να εχεις αίμα"  Ηταν της άποψης καλυτερα να αποβάλλεις τώρα παρα αργότερα σε καμία τρίτου επιπέδου να δεις οτι εχει προβλήματα. 

Εγω πάντως νιώθω αισιόδοξη. Πήγα κι άναψα κι ενα κεράκι παλι. Ξεκίνησα και την αγωγή. Αν και η προγεστερονη μου ήταν ψηλή ετσι κι αλλιώς. Αλλα αν ειναι να βοηθήσουν γιατι όχι!

Κελυ μου καφε υγρά είχες αυτές τις μέρες; Εγω είχα στην προηγούμενη εγκυμοσυνη αλλα σε πολυ αρχικό στάδιο, πριν καν αρχίσει να ανεβαίνει η Χοριακη. Ήταν αίμα εμφύτευσης. Μήπως ειναι και τα δικά σου αίμα εμφύτευσης; Τώρα πάντως τα δικά μου αποκλείεται να ειναι κατι τέτοιο γιατι ειμαι αρκετές μέρες μετα την εμφύτευση, με τέτοια Χοριακη. 

Beboula μου, ειναι σίγουρα κανονική περίοδος δηλαδη; Δεν πειράζει, τον άλλο μήνα που θα ειναι κι ο άντρας σου "αμπατάριστος" και θα μπορείτε να τα λέτε με την άνεση σας! :-) Ημερολογιακά θα ειστε μαζι με τη μικρη Λουλού :-) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λίτσα μου πολυ γέλασα με το μήνυμα σου!

Τον πήρα τελικα. Ήταν στο τρέξιμο. Μου ειπε να πάρω ουτροτζεσταν τρία την ημέρα. Πήγα στη γνωστή μου φαρμακοποιό να τα αγοράσω και αφού ήξερε πως είχα αποβάλει της εκανε εντύπωση που ζητούσα αυτα τα φάρμακα και της ειπα την ιστορία. Ήταν πλήρως απογοητευτική!! του στυλ "με τις αντιβιωσεις που έπαιρνες δεν τα βλέπω καλα τα πράγματα... Αφου σου ειπε ο γενετιστής οτι αν εχει επηρεαστεί το έμβρυο θα αποβληθεί απο μονο του, γι αυτο τώρα μπορει να εχεις αίμα"  Ηταν της άποψης καλυτερα να αποβάλλεις τώρα παρα αργότερα σε καμία τρίτου επιπέδου να δεις οτι εχει προβλήματα. 

Εγω πάντως νιώθω αισιόδοξη. Πήγα κι άναψα κι ενα κεράκι παλι. Ξεκίνησα και την αγωγή. Αν και η προγεστερονη μου ήταν ψηλή ετσι κι αλλιώς. Αλλα αν ειναι να βοηθήσουν γιατι όχι!

Κελυ μου καφε υγρά είχες αυτές τις μέρες; Εγω είχα στην προηγούμενη εγκυμοσυνη αλλα σε πολυ αρχικό στάδιο, πριν καν αρχίσει να ανεβαίνει η Χοριακη. Ήταν αίμα εμφύτευσης. Μήπως ειναι και τα δικά σου αίμα εμφύτευσης; Τώρα πάντως τα δικά μου αποκλείεται να ειναι κατι τέτοιο γιατι ειμαι αρκετές μέρες μετα την εμφύτευση, με τέτοια Χοριακη. 

Beboula μου, ειναι σίγουρα κανονική περίοδος δηλαδη; Δεν πειράζει, τον άλλο μήνα που θα ειναι κι ο άντρας σου "αμπατάριστος" και θα μπορείτε να τα λέτε με την άνεση σας! :-) Ημερολογιακά θα ειστε μαζι με τη μικρη Λουλού :-) 

Χααχαχ είσαι φοβερή!!!:lol:

Καλε που έχεις πέσει δεν το πιστεύω ότι σου είπε τέτοια πράγματα πάει με τα καλα της;;; Έτσι στα λογια αυτά δεν λέγονται ακόμη και κάτι να ξέρει για ένα φάρμακο δεν πρέπει να ξεστομίζει τέτοια λογια!!! Για όνομα του Θεού 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λίτσα μου πολυ γέλασα με το μήνυμα σου!

Τον πήρα τελικα. Ήταν στο τρέξιμο. Μου ειπε να πάρω ουτροτζεσταν τρία την ημέρα. Πήγα στη γνωστή μου φαρμακοποιό να τα αγοράσω και αφού ήξερε πως είχα αποβάλει της εκανε εντύπωση που ζητούσα αυτα τα φάρμακα και της ειπα την ιστορία. Ήταν πλήρως απογοητευτική!! του στυλ "με τις αντιβιωσεις που έπαιρνες δεν τα βλέπω καλα τα πράγματα... Αφου σου ειπε ο γενετιστής οτι αν εχει επηρεαστεί το έμβρυο θα αποβληθεί απο μονο του, γι αυτο τώρα μπορει να εχεις αίμα"  Ηταν της άποψης καλυτερα να αποβάλλεις τώρα παρα αργότερα σε καμία τρίτου επιπέδου να δεις οτι εχει προβλήματα. 

Εγω πάντως νιώθω αισιόδοξη. Πήγα κι άναψα κι ενα κεράκι παλι. Ξεκίνησα και την αγωγή. Αν και η προγεστερονη μου ήταν ψηλή ετσι κι αλλιώς. Αλλα αν ειναι να βοηθήσουν γιατι όχι!

Κελυ μου καφε υγρά είχες αυτές τις μέρες; Εγω είχα στην προηγούμενη εγκυμοσυνη αλλα σε πολυ αρχικό στάδιο, πριν καν αρχίσει να ανεβαίνει η Χοριακη. Ήταν αίμα εμφύτευσης. Μήπως ειναι και τα δικά σου αίμα εμφύτευσης; Τώρα πάντως τα δικά μου αποκλείεται να ειναι κατι τέτοιο γιατι ειμαι αρκετές μέρες μετα την εμφύτευση, με τέτοια Χοριακη. 

Beboula μου, ειναι σίγουρα κανονική περίοδος δηλαδη; Δεν πειράζει, τον άλλο μήνα που θα ειναι κι ο άντρας σου "αμπατάριστος" και θα μπορείτε να τα λέτε με την άνεση σας! :-) Ημερολογιακά θα ειστε μαζι με τη μικρη Λουλού :-) 

Να πεις στη φαρμακοποιο να περιοριστει στα συρταρια του φαρμακειου της και να μην κανει διαγνωσεις!! Ελεος με την ξερολιαση του καθενος!!! :mad:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι κι εγω αυτο σκέφτηκα, οτι δεν αξίζει να  δώσω σημασία. Αφού προσπαθούσα να την πείσω εγω να μην ανησυχεί, γιατι ο γενετιστής μου ξεκαθάρισε οτι ή αποβαλω αυτές τις μέρες ή δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με το μωρό μου. Γιατι το μεγάλο θέμα της ήταν οτι μπορει να μείνουν κουσούρια στο μωρό και να τα δω αργότερα που θα ειναι χειρότερα.

Τέλος πάντων, τους δικαιολογώ αυτούς τους ανθρώπους που δουλεύουν σε αυτές τις δουλειες γιατι εχουν δει πολλα τα μάτια τους και το μυαλό τους παει στο χειρότερο. Αλλα, ναι, αυτα τα πράγματα δε λέγονται. 

Anemoni εσυ πως εισαι; Τέρμα το αίμα ε; 

Palmoira καποια ένδειξη για τα διδυμάκια σου;; Μακάρι Παναγία μου, να πάνε ολα καλα σου ευχομαι!!!! 

Cat;;; Τελείωσε το αίμα; 

πρίν από 32 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@P.L.L. ευχομαι να πανε ολα καλα! Ρε αγαπη μη με λες Λιτσα γιατι ετσι λενε την πεθερα μου και παθενω κατι οταν το ακουω :)

Πες μου εσυ πως θες να σε λεω! 

Bela;;; Που ειναι οι ωραιες σου καλημέρες!!! Πως παει το ηθικό; Ελπιζω ακμαίο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι κι εγω αυτο σκέφτηκα, οτι δεν αξίζει να  δώσω σημασία. Αφού προσπαθούσα να την πείσω εγω να μην ανησυχεί, γιατι ο γενετιστής μου ξεκαθάρισε οτι ή αποβαλω αυτές τις μέρες ή δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με το μωρό μου. Γιατι το μεγάλο θέμα της ήταν οτι μπορει να μείνουν κουσούρια στο μωρό και να τα δω αργότερα που θα ειναι χειρότερα.

Τέλος πάντων, τους δικαιολογώ αυτούς τους ανθρώπους που δουλεύουν σε αυτές τις δουλειες γιατι εχουν δει πολλα τα μάτια τους και το μυαλό τους παει στο χειρότερο. Αλλα, ναι, αυτα τα πράγματα δε λέγονται. 

Anemoni εσυ πως εισαι; Τέρμα το αίμα ε; 

Palmoira καποια ένδειξη για τα διδυμάκια σου;; Μακάρι Παναγία μου, να πάνε ολα καλα σου ευχομαι!!!! 

Cat;;; Τελείωσε το αίμα; 

Πες μου εσυ πως θες να σε λεω! 

Bela;;; Που ειναι οι ωραιες σου καλημέρες!!! Πως παει το ηθικό; Ελπιζω ακμαίο! 

Η συγκεκριμένη κοπελα μου δεν εχςι δει τιποτα... Εχει ακουσει απο τον ενα και τον αλλο... Τεσπα!! Παρατα την!! 

Ναι,  δεν ξαναδα αιμα... Ελαχιστα καφε πλεον σ σκουπισμα σαν τελειωμα περιοδου,  αλλα εγω κυρια... Ακουνητη σ καναπε μ να δινω εντολες!!! Χιχιχι (μονο για εμετο και τουαλέτα σηκωνομαι... Ειμαι χεζου

:P

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.Καταρχας @P.L.L. καταρχάς Εγώ θα άλλαζα φαρμακοποιό.Αν είναι δυνατόν.Ντροπη της.Κανονικα θα έπρεπε να σου πει συγχαρητήρια και Όχι όχι να το παίξει γιατρός.ειδικα Αφού ξερει τι έχεις περάσει.Νευριασα πολύ.Ειναι ηλίθια η γυναίκα.Εσυ κοίτα να είσαι αισιόδοξη και μη χαλαστεις.και μη ξαναπας εκει.

Με το γλυκούλη μου τα "ειπαμε" Σήμερα.κοριτσια μετά μετα απο όλο αυτό ήμουν χάλια.το κεφάλι μου και τάση για εμετό.Καο εννοείται θα τα ξαναπούμε. :):):):)

@anemoni1989ωραία ολ α πάνε καλά.

@Bela @Cat! γιατι χάνεστε συνέχεια και ανησυχώ? 

@Κελυ 32 πως πάνε τα πράγματα?Όλα Καλά?

@Beboula25 Καλό ξεκινημα σου εύχομαι πλέον.Με πολύ θετική ενέργεια.Στα λε ω για να τα ακούσω κι Εγώ.

@Luckystars πήρες καθόλου τα πάνω σου?Πως Ει σαι?

@Diavolitsa  τέλος από δω και πέρα θα σε λέμε Λίτσα. Χαχαχαχαχαχα. Πλάκα κάνω.οχι Λίτσα.

Σορρυ αν ξέχασα κάποια.Καλο Σαββατοκύριακο να Έχουμε!! !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Λίτσα μου πολυ γέλασα με το μήνυμα σου!

Τον πήρα τελικα. Ήταν στο τρέξιμο. Μου ειπε να πάρω ουτροτζεσταν τρία την ημέρα. Πήγα στη γνωστή μου φαρμακοποιό να τα αγοράσω και αφού ήξερε πως είχα αποβάλει της εκανε εντύπωση που ζητούσα αυτα τα φάρμακα και της ειπα την ιστορία. Ήταν πλήρως απογοητευτική!! του στυλ "με τις αντιβιωσεις που έπαιρνες δεν τα βλέπω καλα τα πράγματα... Αφου σου ειπε ο γενετιστής οτι αν εχει επηρεαστεί το έμβρυο θα αποβληθεί απο μονο του, γι αυτο τώρα μπορει να εχεις αίμα"  Ηταν της άποψης καλυτερα να αποβάλλεις τώρα παρα αργότερα σε καμία τρίτου επιπέδου να δεις οτι εχει προβλήματα. 

Εγω πάντως νιώθω αισιόδοξη. Πήγα κι άναψα κι ενα κεράκι παλι. Ξεκίνησα και την αγωγή. Αν και η προγεστερονη μου ήταν ψηλή ετσι κι αλλιώς. Αλλα αν ειναι να βοηθήσουν γιατι όχι!

Κελυ μου καφε υγρά είχες αυτές τις μέρες; Εγω είχα στην προηγούμενη εγκυμοσυνη αλλα σε πολυ αρχικό στάδιο, πριν καν αρχίσει να ανεβαίνει η Χοριακη. Ήταν αίμα εμφύτευσης. Μήπως ειναι και τα δικά σου αίμα εμφύτευσης; Τώρα πάντως τα δικά μου αποκλείεται να ειναι κατι τέτοιο γιατι ειμαι αρκετές μέρες μετα την εμφύτευση, με τέτοια Χοριακη. 

Beboula μου, ειναι σίγουρα κανονική περίοδος δηλαδη; Δεν πειράζει, τον άλλο μήνα που θα ειναι κι ο άντρας σου "αμπατάριστος" και θα μπορείτε να τα λέτε με την άνεση σας! :-) Ημερολογιακά θα ειστε μαζι με τη μικρη Λουλού :-) 

Τα ειχα στις μερες που περιμενα περιοδο...λες να ηταν εμφυτευση,??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Τα ειχα στις μερες που περιμενα περιοδο...λες να ηταν εμφυτευση,??

Κελυ μου λογικά αυτό ήταν..Είναι πολύ συνηθισμένο..ειπες σου έδωσε utrogestan;καλό κάνει δεν πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , loyloy είπε:

Γεια σας κορίτσια.Καταρχας @P.L.L. καταρχάς Εγώ θα άλλαζα φαρμακοποιό.Αν είναι δυνατόν.Ντροπη της.Κανονικα θα έπρεπε να σου πει συγχαρητήρια και Όχι όχι να το παίξει γιατρός.ειδικα Αφού ξερει τι έχεις περάσει.Νευριασα πολύ.Ειναι ηλίθια η γυναίκα.Εσυ κοίτα να είσαι αισιόδοξη και μη χαλαστεις.και μη ξαναπας εκει.

Με το γλυκούλη μου τα "ειπαμε" Σήμερα.κοριτσια μετά μετα απο όλο αυτό ήμουν χάλια.το κεφάλι μου και τάση για εμετό.Καο εννοείται θα τα ξαναπούμε. :):):):)

@anemoni1989ωραία ολ α πάνε καλά.

@Bela @Cat! γιατι χάνεστε συνέχεια και ανησυχώ? 

@Κελυ 32 πως πάνε τα πράγματα?Όλα Καλά?

@Beboula25 Καλό ξεκινημα σου εύχομαι πλέον.Με πολύ θετική ενέργεια.Στα λε ω για να τα ακούσω κι Εγώ.

@Luckystars πήρες καθόλου τα πάνω σου?Πως Ει σαι?

@Diavolitsa  τέλος από δω και πέρα θα σε λέμε Λίτσα. Χαχαχαχαχαχα. Πλάκα κάνω.οχι Λίτσα.

Σορρυ αν ξέχασα κάποια.Καλο Σαββατοκύριακο να Έχουμε!! !!

Ολα καλα προς το παρον...ησυχα...με πιανει αγχος παλι για την χοριακη της δευτερας αλλα τι να κανω...εσυ καλα?

πρίν από 3 λεπτά , Nansy29 είπε:

Κελυ μου λογικά αυτό ήταν..Είναι πολύ συνηθισμένο..ειπες σου έδωσε utrogestan;καλό κάνει δεν πειράζει.

Ναι ναι πηρα ουτροτζεσταν...ακομα παιρνω! Βρε κοριτσια μου φαινετα βουνο μεχρι να κανω τον πρωτο υπερηχο!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Γεια σας κορίτσια.Καταρχας @P.L.L. καταρχάς Εγώ θα άλλαζα φαρμακοποιό.Αν είναι δυνατόν.Ντροπη της.Κανονικα θα έπρεπε να σου πει συγχαρητήρια και Όχι όχι να το παίξει γιατρός.ειδικα Αφού ξερει τι έχεις περάσει.Νευριασα πολύ.Ειναι ηλίθια η γυναίκα.Εσυ κοίτα να είσαι αισιόδοξη και μη χαλαστεις.και μη ξαναπας εκει.

Με το γλυκούλη μου τα "ειπαμε" Σήμερα.κοριτσια μετά μετα απο όλο αυτό ήμουν χάλια.το κεφάλι μου και τάση για εμετό.Καο εννοείται θα τα ξαναπούμε. :):):):)

@anemoni1989ωραία ολ α πάνε καλά.

@Bela @Cat! γιατι χάνεστε συνέχεια και ανησυχώ? 

@Κελυ 32 πως πάνε τα πράγματα?Όλα Καλά?

@Beboula25 Καλό ξεκινημα σου εύχομαι πλέον.Με πολύ θετική ενέργεια.Στα λε ω για να τα ακούσω κι Εγώ.

@Luckystars πήρες καθόλου τα πάνω σου?Πως Ει σαι?

@Diavolitsa  τέλος από δω και πέρα θα σε λέμε Λίτσα. Χαχαχαχαχαχα. Πλάκα κάνω.οχι Λίτσα.

Σορρυ αν ξέχασα κάποια.Καλο Σαββατοκύριακο να Έχουμε!! !!

Σε ευχαριστώ λουλου μου και για εσένα καλή αρχή και όλα να έρθουν όπως τα επιθυμεις! Είπαμε ξεκινάμε καινούργια σελίδα και προσευχόμαστε για το καλύτερο..

Για όλα τα κοριτσια εύχομαι να ακούσουμε τα ευχάριστα για τις αναμονές μας και οι εγκυουλες με το καλό να έρθουν γερά τα μωράκια τους!!

Για εμενα αυτό που χρειάζομαι είναι να νικήσω τον φόβο.Τα πηγαίνω καλα και σαν πρώτο βήμα θέλω πλέον να αποφεύγω να μιλάω για αυτο.Εννοω να αναμασω διαρκως την ιστορία γιατί είναι σαν να την κρατώ ζωντανή.Συνεβη και δεν μπορεί τίποτα να το αλλάξει.Το δέχομαι σαν γεγονός κ το αφήνω στην καρδιά κλεισμένο.Εξω υπάρχει κοσμος που χάνει τα παιδιά τους που τα έχουν μεγαλώσει.Αλλοι τα μωρά τους από ασθένεια κάτι που έτυχε να αντικρίζω για δυο χρόνια. Μπορει να σας φανώ ψυχρή αλλα ήρθε η στιγμή που ευχαριστώ τον Θεό που έγινε έτσι που δεν υπέφερε έχοντας τόσο σοβαρά προβλήματα.Πονεσα παρα πολύ όταν το έμαθα θύμωσα και παραλίγο να χάσω την πιστη μου δεν θα ξεχάσω την στιγμή που ένιωσα ότι ζητάω λόγο από τον Θεό και ζήτω συγχώρεση για αυτό.

Συγνωμη για το μεγάλο ποστ βγηκαν αυθορμητα οι σκεψεις μου και κλείνοντας πια αυτό το κεφάλαιο ήρθε η ώρα που με παίρνουν για άλλη μια φορά και εμενα τα ζουμιά. 

 

πρίν από 10 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ολα καλα προς το παρον...ησυχα...με πιανει αγχος παλι για την χοριακη της δευτερας αλλα τι να κανω...εσυ καλα?

Ναι ναι πηρα ουτροτζεσταν...ακομα παιρνω! Βρε κοριτσια μου φαινετα βουνο μεχρι να κανω τον πρωτο υπερηχο!

Κελλιτσα μου σε καταλαβαίνουμε όλες μας προσπάθησε να σκέφτεσαι μόνο θετικά και αισιόδοξα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ λουλου μου και για εσένα καλή αρχή και όλα να έρθουν όπως τα επιθυμεις! Είπαμε ξεκινάμε καινούργια σελίδα και προσευχόμαστε για το καλύτερο..

Για όλα τα κοριτσια εύχομαι να ακούσουμε τα ευχάριστα για τις αναμονές μας και οι εγκυουλες με το καλό να έρθουν γερά τα μωράκια τους!!

Για εμενα αυτό που χρειάζομαι είναι να νικήσω τον φόβο.Τα πηγαίνω καλα και σαν πρώτο βήμα θέλω πλέον να αποφεύγω να μιλάω για αυτο.Εννοω να αναμασω διαρκως την ιστορία γιατί είναι σαν να την κρατώ ζωντανή.Συνεβη και δεν μπορεί τίποτα να το αλλάξει.Το δέχομαι σαν γεγονός κ το αφήνω στην καρδιά κλεισμένο.Εξω υπάρχει κοσμος που χάνει τα παιδιά τους που τα έχουν μεγαλώσει.Αλλοι τα μωρά τους από ασθένεια κάτι που έτυχε να αντικρίζω για δυο χρόνια. Μπορει να σας φανώ ψυχρή αλλα ήρθε η στιγμή που ευχαριστώ τον Θεό που έγινε έτσι που δεν υπέφερε έχοντας τόσο σοβαρά προβλήματα.Πονεσα παρα πολύ όταν το έμαθα θύμωσα και παραλίγο να χάσω την πιστη μου δεν θα ξεχάσω την στιγμή που ένιωσα ότι ζητάω λόγο από τον Θεό και ζήτω συγχώρεση για αυτό.

Συγνωμη για το μεγάλο ποστ βγηκαν αυθορμητα οι σκεψεις μου και κλείνοντας πια αυτό το κεφάλαιο ήρθε η ώρα που με παίρνουν για άλλη μια φορά και εμενα τα ζουμιά. 

 

Κελλιτσα μου σε καταλαβαίνουμε όλες μας προσπάθησε να σκέφτεσαι μόνο θετικά και αισιόδοξα...

Τον φοβο τον εχεις νικησει ηδη να ξερεις! Ξερεις γιατι? Γιατι δεν φοβηθηκες να προσπαθησεις ξανα μετα απο οσα περασες! Δεν φοβηθηκες να ρισκαρεις! Τοσο εσυ οσο και ολες εμεις που περασαμε αυτο τον εφιαλτη εχουμε νικησει τον φοβο!!!! Μονο μπροστα πλεον θα προχωραμε γιατι το αξιζουμε! Σου αξιζουν χιλια μπραβο! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...