Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Καλύτερα σήμερα,ναι!Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Π.Λ.Λ μου,συγγνώμη απαράδεκτη η συμπεριφορά της φαρμακοποιού!Καταρχήν δεν άπτεται της αρμοδιότητας της και κατά δεύτερον είναι καθαρά θέμα ανθρώπινης συμπεριφοράς!Καλά έκανες και πήρες τον γιατρό σου,μην κολλάς αν τον ενοχλείς,έχεις δικαίωμα να Ρωτάς καθετί που αγωνιας και σε προβληματίζει.Σκέψου ότι θα "βαδιζετε" παρέα για τους επόμενους 9 μήνες.

Μπεμπουλα μου,με συγκίνησαν τα λόγια σου,έχεις απίστευτη δύναμη και αυτό σε φέρνει ολο  και πιο κοντά στον στόχο σου!

Λουλου μου,πόσο χαίρομαι που σε νιώθω καλύτερα!

Κελλιτσα μου,ξεκούραση και θετικές σκέψεις.Με το καλό η επόμενη χοριακή!

Ανεμώνη,όλα όμορφα κορίτσι μου!

Μπελα,Κατ,πως είστε?

Διαβολιτσα,πως είσαι?

Κορίτσια συγγνώμη όσες ξεχνάω,προσπαθώ ακόμα να συντονιστω ως καινούργια.Σας χαιρετώ όλες!

Πως βγάζετε τα ονόματα με το μπλε πινακακι?

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 21 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Τον φοβο τον εχεις νικησει ηδη να ξερεις! Ξερεις γιατι? Γιατι δεν φοβηθηκες να προσπαθησεις ξανα μετα απο οσα περασες! Δεν φοβηθηκες να ρισκαρεις! Τοσο εσυ οσο και ολες εμεις που περασαμε αυτο τον εφιαλτη εχουμε νικησει τον φοβο!!!! Μονο μπροστα πλεον θα προχωραμε γιατι το αξιζουμε! Σου αξιζουν χιλια μπραβο! 

Με συγκινεις και μου δινεις δύναμη σε ευχαριστώ παρά πολύ...θέλω να δημιουργήσω οικογένεια με τον άνθρωπο που αγαπάω και να δώσω όλη την αγαπη μου σε αυτό το κομμάτι.Οπως όλες μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Καλύτερα σήμερα,ναι!Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Π.Λ.Λ μου,συγγνώμη απαράδεκτη η συμπεριφορά της φαρμακοποιού!Καταρχήν δεν άπτεται της αρμοδιότητας της και κατά δεύτερον είναι καθαρά θέμα ανθρώπινης συμπεριφοράς!Καλά έκανες και πήρες τον γιατρό σου,μην κολλάς αν τον ενοχλείς,έχεις δικαίωμα να Ρωτάς καθετί που αγωνιας και σε προβληματίζει.Σκέψου ότι θα "βαδιζετε" παρέα για τους επόμενους 9 μήνες.

Μπεμπουλα μου,με συγκίνησαν τα λόγια σου,έχεις απίστευτη δύναμη και αυτό σε φέρνει ολο  και πιο κοντά στον στόχο σου!

Λουλου μου,πόσο χαίρομαι που σε νιώθω καλύτερα!

Κελλιτσα μου,ξεκούραση και θετικές σκέψεις.Με το καλό η επόμενη χοριακή!

Ανεμώνη,όλα όμορφα κορίτσι μου!

Μπελα,Κατ,πως είστε?

Διαβολιτσα,πως είσαι?

Κορίτσια συγγνώμη όσες ξεχνάω,προσπαθώ ακόμα να συντονιστω ως καινούργια.Σας χαιρετώ όλες!

Πως βγάζετε τα ονόματα με το μπλε πινακακι?

Πατας @ και το ονομα διπλα,  χωρίς κενο!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Καλύτερα σήμερα,ναι!Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Π.Λ.Λ μου,συγγνώμη απαράδεκτη η συμπεριφορά της φαρμακοποιού!Καταρχήν δεν άπτεται της αρμοδιότητας της και κατά δεύτερον είναι καθαρά θέμα ανθρώπινης συμπεριφοράς!Καλά έκανες και πήρες τον γιατρό σου,μην κολλάς αν τον ενοχλείς,έχεις δικαίωμα να Ρωτάς καθετί που αγωνιας και σε προβληματίζει.Σκέψου ότι θα "βαδιζετε" παρέα για τους επόμενους 9 μήνες.

Μπεμπουλα μου,με συγκίνησαν τα λόγια σου,έχεις απίστευτη δύναμη και αυτό σε φέρνει ολο  και πιο κοντά στον στόχο σου!

Λουλου μου,πόσο χαίρομαι που σε νιώθω καλύτερα!

Κελλιτσα μου,ξεκούραση και θετικές σκέψεις.Με το καλό η επόμενη χοριακή!

Ανεμώνη,όλα όμορφα κορίτσι μου!

Μπελα,Κατ,πως είστε?

Διαβολιτσα,πως είσαι?

Κορίτσια συγγνώμη όσες ξεχνάω,προσπαθώ ακόμα να συντονιστω ως καινούργια.Σας χαιρετώ όλες!

Πως βγάζετε τα ονόματα με το μπλε πινακακι?

Σε ευχαριστώ πολύ τυχερό αστέρι..Και εσυ έχεις δύναμη μέσα σου όλοι έχουμε! Πάρε και ένα χαμογελακι που σου αρέσει :D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Με συγκινεις και μου δινεις δύναμη σε ευχαριστώ παρά πολύ...θέλω να δημιουργήσω οικογένεια με τον άνθρωπο που αγαπάω και να δώσω όλη την αγαπη μου σε αυτό το κομμάτι.Οπως όλες μας! 

Αυτο θα γινει! Να εισαι σιγουρη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Πατας @ και το ονομα διπλα,  χωρίς κενο!!! 

Το έκανα ,δε μου το βγάζει!

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ τυχερό αστέρι..Και εσυ έχεις δύναμη μέσα σου όλοι έχουμε! Πάρε και ένα χαμογελακι που σου αρέσει :D

Γλυκούλα μου,σε ευχαριστώ πολύ!:-DΑνταποδίδω!:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Luckystars είπε:

Το έκανα ,δε μου το βγάζει!

Μπορεί να κολλησε!! Αχ κοριτσια βαριέμαι οικτρα! Και οσο καθομαι τοσο σκέφτομαι... Και σκέφτομαι οτι λογω της αποκολλησης αναγκάστηκα να το πω σ δουλειά αφου θα παρω αναρρωτικη... Και αν δεν παει κατι καλα θα πρέπει να δινω εξηγήσεις.. Και μετα θυμωνω γτ σκέφτομαι αρνητικά.. Οτι να ναι γενικά 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Luckystars είπε:

Το έκανα ,δε μου το βγάζει!

Γλυκούλα μου,σε ευχαριστώ πολύ!:-DΑνταποδίδω!:-D

Σε ευχαριστώ!! Λοιπόν πατάς το παπάκι και κατευθείαν το γραμμα του ονόματος που θέλεις.Απο κάτω θα δεις βγάζει πινακακι με όλα τα ονοματα που ξεκινούν από το ίδιο γραμμα.Συνεχιζεις να γράφεις το όνομα μέχρι να βρεθεί αυτό που θες κ το επιλέγεις 

Link to comment
Share on other sites

@Κελυ 32 εγω ειμαι σίγουρη οτι δεν πρέπει να ανησυχείς ουτε για τα λίγα καφε (φαντάζομαι τελείωσαν, ετσι;) ουτε για τη Χοριακη. Σε καταλαβαίνω για τον υπέρηχο αλλα θα σου πρότεινα να μη βιαστείς να κανεις. Ο υπέρηχος στις πρώτες εβδομάδες μπορει να προκαλέσει άδικους πανικους και στεναχώριες γιατι δε μεγαλώνουν οοολα τα παιδια με τον ίδιο ρυθμό και αν δεις κατι μικρότερο απο τις προσδοκίες σου πέφτεις στα πατώματα. Γι αυτο και εγω θα ήθελα να κανω τον πρώτο υπέρηχο μετα τις 7 εβδομάδες. Αλλα ο γενετιστής πρότεινε στο γιατρο να πάω άμεσα για να μπορέσουμε να υπολογίσουμε την κύηση αφού δεν είχα σταθερό κύκλο λόγω αποξεσης και θέλει να δει αν εχω φύγει απο τις επικίνδυνες 5 εβδομάδες (λόγω αντιβίωσης). Μαλλον θα πάω απο εβδομαδα.. 

@lucky star χαίρομαι που εισαι καλυτερα. Καθε μερα και καλυτερα να εισαι! 

@Beboula25 οι ορμόνες σε εχουν επηρεάσει κι εχεις γίνει πολυ ευαίσθητη. Ελπιζω να μην εισαι στεναχωρημενη. Τα λες πολυ ωραία παντως κι εχεις και πολυ δίκιο... Δεν εισαι ψυχρή κι αν μη τι άλλο εμείς σε καταλαβαίνουμε γιατι κανουμε συχνα τις ίδιες σκέψεις.. Για εμενα εισαι και πολυ δυνατή! Ποιον φόβο; Εσυ τον εχεις πατάξει τον φόβο! 

@loyloy κι εμενα στα μεσα του κύκλου με πιάνουν ημικρανίες που μου φέρνουν τάσεις για εμετό. Σημαίνει πως κανεις ωορρηξία! Παρε ενα ντεπόν κι εκμεταλλεύσου τον!!! 

@anemoni επιτέλους μου λύθηκε κι εμενα η απορία με τα μπλε ονόματα!

Επισης, σε καταλαβαίνω απόλυτα για το οτι επρεπε να το πεις στη δουλειά. Αλλα να θυμάσαι οτι αυτη τη φορα θα πάνε πολυ πολυ καλα τα πράγματα!!! Μην κανεις αρνητικές σκέψεις! Το παιδάκι σου ειναι μεσα στη κοιλιά σου και η καρδια του χτυπαει σαν τρελή!! Αλήθεια, φούσκωσε καθολου η κοιλιτσα σου; Πρέπει να φαίνεται τώρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Κελυ 32 εγω ειμαι σίγουρη οτι δεν πρέπει να ανησυχείς ουτε για τα λίγα καφε (φαντάζομαι τελείωσαν, ετσι;) ουτε για τη Χοριακη. Σε καταλαβαίνω για τον υπέρηχο αλλα θα σου πρότεινα να μη βιαστείς να κανεις. Ο υπέρηχος στις πρώτες εβδομάδες μπορει να προκαλέσει άδικους πανικους και στεναχώριες γιατι δε μεγαλώνουν οοολα τα παιδια με τον ίδιο ρυθμό και αν δεις κατι μικρότερο απο τις προσδοκίες σου πέφτεις στα πατώματα. Γι αυτο και εγω θα ήθελα να κανω τον πρώτο υπέρηχο μετα τις 7 εβδομάδες. Αλλα ο γενετιστής πρότεινε στο γιατρο να πάω άμεσα για να μπορέσουμε να υπολογίσουμε την κύηση αφού δεν είχα σταθερό κύκλο λόγω αποξεσης και θέλει να δει αν εχω φύγει απο τις επικίνδυνες 5 εβδομάδες (λόγω αντιβίωσης). Μαλλον θα πάω απο εβδομαδα.. 

@lucky star χαίρομαι που εισαι καλυτερα. Καθε μερα και καλυτερα να εισαι! 

@Beboula25 οι ορμόνες σε εχουν επηρεάσει κι εχεις γίνει πολυ ευαίσθητη. Ελπιζω να μην εισαι στεναχωρημενη. Τα λες πολυ ωραία παντως κι εχεις και πολυ δίκιο... Δεν εισαι ψυχρή κι αν μη τι άλλο εμείς σε καταλαβαίνουμε γιατι κανουμε συχνα τις ίδιες σκέψεις.. Για εμενα εισαι και πολυ δυνατή! Ποιον φόβο; Εσυ τον εχεις πατάξει τον φόβο! 

@loyloy κι εμενα στα μεσα του κύκλου με πιάνουν ημικρανίες που μου φέρνουν τάσεις για εμετό. Σημαίνει πως κανεις ωορρηξία! Παρε ενα ντεπόν κι εκμεταλλεύσου τον!!! 

@anemoni επιτέλους μου λύθηκε κι εμενα η απορία με τα μπλε ονόματα!

Επισης, σε καταλαβαίνω απόλυτα για το οτι επρεπε να το πεις στη δουλειά. Αλλα να θυμάσαι οτι αυτη τη φορα θα πάνε πολυ πολυ καλα τα πράγματα!!! Μην κανεις αρνητικές σκέψεις! Το παιδάκι σου ειναι μεσα στη κοιλιά σου και η καρδια του χτυπαει σαν τρελή!! Αλήθεια, φούσκωσε καθολου η κοιλιτσα σου; Πρέπει να φαίνεται τώρα!

Πρησμενη φουλ ειναι! Σαν να εχω φαει μια κατσαρόλα φασολαδα... Και η κακομοιρα δεν μπορώ να φαω τιποτα!!! :P

Αισιοδοξία κοριτσια μου!!! Ολα καλα θα μας πανε!!! Γιατί δηλαδή στις αλλες ολα να πηγαίνουν καλα και σε μας οχι?? Ε μααααα! Χαμογελο,  σεξ και αισιοδοξία :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Πρησμενη φουλ ειναι! Σαν να εχω φαει μια κατσαρόλα φασολαδα... Και η κακομοιρα δεν μπορώ να φαω τιποτα!!! :P

Αισιοδοξία κοριτσια μου!!! Ολα καλα θα μας πανε!!! Γιατί δηλαδή στις αλλες ολα να πηγαίνουν καλα και σε μας οχι?? Ε μααααα! Χαμογελο,  σεξ και αισιοδοξία :)

Α γεια σου!!! Αχ τρελένομαι να βλέπω φουσκωμένες κοιλίτσες!!! Εμενα το στήθος δεν εχει παρει ουτε μυρωδιά ακομα. Την άλλη φορα ήταν τεράστιο και πονούσα παρα πολυ, και στήθος και μέση. Τώρα τιποτα! Ελπιζω για καλο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Α γεια σου!!! Αχ τρελένομαι να βλέπω φουσκωμένες κοιλίτσες!!! Εμενα το στήθος δεν εχει παρει ουτε μυρωδιά ακομα. Την άλλη φορα ήταν τεράστιο και πονούσα παρα πολυ, και στήθος και μέση. Τώρα τιποτα! Ελπιζω για καλο. 

Απο συμπτωματα κοριτσια εχω φουλ! Μ φτανουν να σας μοιρασω και να κρατησω και εγω μερικα!!! 

Αυτη η ρημαδα η χοριακη με τελευει! Αλλα ας ειναι καλα το μπεμπακι μας και χαλαλι ολα! Αρκει να ειναι αυτο καλα!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Κελυ 32 εγω ειμαι σίγουρη οτι δεν πρέπει να ανησυχείς ουτε για τα λίγα καφε (φαντάζομαι τελείωσαν, ετσι;) ουτε για τη Χοριακη. Σε καταλαβαίνω για τον υπέρηχο αλλα θα σου πρότεινα να μη βιαστείς να κανεις. Ο υπέρηχος στις πρώτες εβδομάδες μπορει να προκαλέσει άδικους πανικους και στεναχώριες γιατι δε μεγαλώνουν οοολα τα παιδια με τον ίδιο ρυθμό και αν δεις κατι μικρότερο απο τις προσδοκίες σου πέφτεις στα πατώματα. Γι αυτο και εγω θα ήθελα να κανω τον πρώτο υπέρηχο μετα τις 7 εβδομάδες. Αλλα ο γενετιστής πρότεινε στο γιατρο να πάω άμεσα για να μπορέσουμε να υπολογίσουμε την κύηση αφού δεν είχα σταθερό κύκλο λόγω αποξεσης και θέλει να δει αν εχω φύγει απο τις επικίνδυνες 5 εβδομάδες (λόγω αντιβίωσης). Μαλλον θα πάω απο εβδομαδα.. 

@lucky star χαίρομαι που εισαι καλυτερα. Καθε μερα και καλυτερα να εισαι! 

@Beboula25 οι ορμόνες σε εχουν επηρεάσει κι εχεις γίνει πολυ ευαίσθητη. Ελπιζω να μην εισαι στεναχωρημενη. Τα λες πολυ ωραία παντως κι εχεις και πολυ δίκιο... Δεν εισαι ψυχρή κι αν μη τι άλλο εμείς σε καταλαβαίνουμε γιατι κανουμε συχνα τις ίδιες σκέψεις.. Για εμενα εισαι και πολυ δυνατή! Ποιον φόβο; Εσυ τον εχεις πατάξει τον φόβο! 

@loyloy κι εμενα στα μεσα του κύκλου με πιάνουν ημικρανίες που μου φέρνουν τάσεις για εμετό. Σημαίνει πως κανεις ωορρηξία! Παρε ενα ντεπόν κι εκμεταλλεύσου τον!!! 

@anemoni επιτέλους μου λύθηκε κι εμενα η απορία με τα μπλε ονόματα!

Επισης, σε καταλαβαίνω απόλυτα για το οτι επρεπε να το πεις στη δουλειά. Αλλα να θυμάσαι οτι αυτη τη φορα θα πάνε πολυ πολυ καλα τα πράγματα!!! Μην κανεις αρνητικές σκέψεις! Το παιδάκι σου ειναι μεσα στη κοιλιά σου και η καρδια του χτυπαει σαν τρελή!! Αλήθεια, φούσκωσε καθολου η κοιλιτσα σου; Πρέπει να φαίνεται τώρα!

Απο ευαισθησία φουλ έξτρα.. Αλλα έχω κ την άλλη πλευρά γενικοτερα δλδ που είναι γεια σας στον δικό μου κόσμο όχι αναισθησία την απεχθάνομαι οποτε έρχεται και ισιώνει η ζυγαριά.. 

πρίν από 22 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Πρησμενη φουλ ειναι! Σαν να εχω φαει μια κατσαρόλα φασολαδα... Και η κακομοιρα δεν μπορώ να φαω τιποτα!!! :P

Αισιοδοξία κοριτσια μου!!! Ολα καλα θα μας πανε!!! Γιατί δηλαδή στις αλλες ολα να πηγαίνουν καλα και σε μας οχι?? Ε μααααα! Χαμογελο,  σεξ και αισιοδοξία :)

Ε μααα έτσι είναι τι μας πιάνει τέτοια φοβία λες και δεν υπάρχουν και τα ευχάριστα;; Πάντως εγω αυτό το τρίο θα κάνω!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 τι πρόβλημα εχεις με τις χοριακες; Γιατι σε βασανίζουν; Αφού εχεις δει το μωρό σου και παει καλα. Ακομα ελέγχεις την αύξηση της χοριακης; 

@Beboula25 μου, δεν σε φοβάμαι. Εισαι δύναμη κι εχεις βρει τις ιδανικές αναλογίες "πέφτω και ξανασηκώνομαι". Άσε που απο οτι βλέπω εχεις πιάσει και το νόημα της ζωής! 

Δεν εχω ξανά δει αλλα καφε. Ευτυχώς!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

@anemoni1989 τι πρόβλημα εχεις με τις χοριακες; Γιατι σε βασανίζουν; Αφού εχεις δει το μωρό σου και παει καλα. Ακομα ελέγχεις την αύξηση της χοριακης; 

@Beboula25 μου, δεν σε φοβάμαι. Εισαι δύναμη κι εχεις βρει τις ιδανικές αναλογίες "πέφτω και ξανασηκώνομαι". Άσε που απο οτι βλέπω εχεις πιάσει και το νόημα της ζωής! 

Δεν εχω ξανά δει αλλα καφε. Ευτυχώς!

Σε ευχαριστώ για την πολύ γλυκεια σου υποστήριξη!  Πολύ χαίρομαι που σταμάτησαν τα καφε!! Την προγεστερονη βλέπω να την παίρνεις όλο το τρίμηνο προληπτικά δεν έχει σημασια που είχες επαρκή άλλωστε καλό κάνει δένει τον πλακούντα κ τον υποστηρίζει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...