Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Καλα κάνεις.εγω στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ήμουν υπερχαλαρη.χωρις άγχος καθόλου.τωρα λόγο της παλλινδρομης τρέμω.προσεχω τον εαυτό μου υπερβολικά.οταν με βλέπει να υπερβάλλω ο φίλος μου μου λέει έγκυος είσαι Όχι άρρωστη ηρέμησε.και Έχει δίκιο.πρεπει να το απολαύσουμε.πθστευω Αύριο που θα κάνω τις εξετάσεις να δω αν ανέβηκε η οιστραδιολη και την αύξηση της χοριακης να ναι ολ α Καλά και να ηρεμήσω λίγο.

Στο εύχομαι... Εγω εχω εναποθεσει ολες μ τις ελπίδες στην αυχενική γιατί μέχρι τωρα τίποτα δεν έπιασε!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Στο εύχομαι... Εγω εχω εναποθεσει ολες μ τις ελπίδες στην αυχενική γιατί μέχρι τωρα τίποτα δεν έπιασε!!!! 

Σαν ψέμα μου φαίνεται που σε Κα να 2μηνο Μπορεί να συζητάω για Αυχενική.το τικερακι εδώ που μιλάμε το έβαλα επίτηδες για να το χωνέψω και να το θεωρήσω δεδομένο ότι είναι ε γκυος Μήπως ηρςμησω.αντε τη Τρίτη να μας πεις ότι έχεις ένα μωράκι υγιέστατο.μετα απο κει θα ηρεμήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχ μα πως την πατήσαμε έτσι αφού δεν έχεις κάνει!:-D Πάντως εφόσον το εχεις εσυ προαίσθημα αρκεί! 

1 hour ago, BettySt είπε:

Έκανα το τεστ και είναι αρκετά έντονη η γραμμή αλλά όχι πάλι σαν τη ελέγχου. Τώρα η έχω κάνει ωορρηξία τις μέρες που είπε η Π.Λ. Λ.  η σήμερα 15η μέρα του κύκλου ως συνήθως η χάλασε αυτό το μήνα το κύκλο μου με τα αντισυλληπτικα και θα κάνω αργότερα ωορρηξία. Εγώ έχω πονακια εδώ και 2 μέρες και σήμερα έχω και κάτι ενοχλήσεις στις ωοθήκες. Το τεστ πάντως σήμερα είναι πιό έντονο από όλες τις μέρες. Οι μόνες μέρες που δεν κάναμε κάτι είναι 10η 11η .

Εφόσον είναι πιο έντονη άρα τώρα θα κανεις αφού λέτε μετά την έντονη σε κανα δυο μερες σωστά;Συνηθως τα πονακια προηγούνται της ωορρηξιας αλλα όπως και να έχει συνεχίζεις ακάθεκτη και περιμενουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Betty ειναι το ίδιο έντονη με τη γραμμή ελέγχου; Η απλώς πιο έντονη; Καλύτερα κάνε δυο σημερα. Γιατι καμία φορα διαρκεί λιγο η αύξηση της lh και δεν την προλαβαίνεις την άλλη μερα. 

Τι τα ήθελες κι εσυ τα αντισυλληπτικά εν μέσω προσπαθειών! Άντε, καλα αποτελεσματα! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Betty ειναι το ίδιο έντονη με τη γραμμή ελέγχου; Η απλώς πιο έντονη; Καλύτερα κάνε δυο σημερα. Γιατι καμία φορα διαρκεί λιγο η αύξηση της lh και δεν την προλαβαίνεις την άλλη μερα. 

Τι τα ήθελες κι εσυ τα αντισυλληπτικά εν μέσω προσπαθειών! Άντε, καλα αποτελεσματα! 

Σχεδόν το ίδιο έντονη. Λέει μέχρι της 8 είναι καλά να κάνεις τεστ και εγώ θα είμαι σπίτι 12. Να κάνω λέτε στης 12; 

Τα αντισυλληπτικα τα έπαιρνα γιατί είχα υψηλή Ε2 και μόνο με αυτά πέφτει 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βρε, κάνε. Αν ειναι το ίδιο έντονη πάντως -και πιο έντονη απο οτι στην 9η μερα- τοτε τώρα ειναι η ώρα. Ελπιζω να μην εχεις ξεζουμίσει τον άντρα σου και τώρα δεν εχει αλλα κουραγια! Θυμίσου οτι ειναι καλο να ειστε τρεις τέσσερις μέρες χωρις επαφή για να ειναι το σπερμα δυνατό! 

Η Ε2 τι ειναι;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Ναι βρε, κάνε. Αν ειναι το ίδιο έντονη πάντως -και πιο έντονη απο οτι στην 9η μερα- τοτε τώρα ειναι η ώρα. Ελπιζω να μην εχεις ξεζουμίσει τον άντρα σου και τώρα δεν εχει αλλα κουραγια! Θυμίσου οτι ειναι καλο να ειστε τρεις τέσσερις μέρες χωρις επαφή για να ειναι το σπερμα δυνατό! 

Η Ε2 τι ειναι;

Δεν έχει καθόλου θέμα ο άντρας μου και 5 φορές την ημέρα να του πω να κάνουμε, εγώ δεν αντέχω αλλά τώρα με το λιπαντικο έχω πάρει φορά :oops: Είχαμε κενό πρίν τις γόνιμες. Η Ε2 είναι η οιστραδιολη. Μου φαίνεται ότι η γραμμή τώρα είναι πιό έντονη από ότι στην 9η μέρα. Μακάρι να τα καταφερουμε, αλλιώς το άλλο μήνα! 

  • Μου αρέσει 3

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , BettySt είπε:

Δεν έχει καθόλου θέμα ο άντρας μου και 5 φορές την ημέρα να του πω να κάνουμε, εγώ δεν αντέχω αλλά τώρα με το λιπαντικο έχω πάρει φορά :oops: Είχαμε κενό πρίν τις γόνιμες. Η Ε2 είναι η οιστραδιολη. Μου φαίνεται ότι η γραμμή τώρα είναι πιό έντονη από ότι στην 9η μέρα. Μακάρι να τα καταφερουμε, αλλιώς το άλλο μήνα! 

Το εχετε παρει πολυ θερμα και ειχατε πολυ καλες επαφες αυτον τον μηνα απο οτι εχω καταλάβει..ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχάριστα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , BettySt είπε:

Δεν έχει καθόλου θέμα ο άντρας μου και 5 φορές την ημέρα να του πω να κάνουμε, εγώ δεν αντέχω αλλά τώρα με το λιπαντικο έχω πάρει φορά :oops: Είχαμε κενό πρίν τις γόνιμες. Η Ε2 είναι η οιστραδιολη. Μου φαίνεται ότι η γραμμή τώρα είναι πιό έντονη από ότι στην 9η μέρα. Μακάρι να τα καταφερουμε, αλλιώς το άλλο μήνα! 

Πάμε γερά μην κάθεσαι χαχαχα!!! ήρθα με όρεξη κοριτσια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Το εχετε παρει πολυ θερμα και ειχατε πολυ καλες επαφες αυτον τον μηνα απο οτι εχω καταλάβει..ευχομαι συντομα να μας πεις τα ευχάριστα

Αχ σε ευχαριστώ Δήμητρουλα! Μακάρι όλες να θα καταφέρουμε σύντομα! Επαφές κάναμε κάθε μήνα στις γονιμες,  αλλά τώρα δοκιμάσαμε νέα στάση και ειδικό λιπαντικο μήπως και γίνει το θαύμα. 

Εσύ την Παρασκευή δεν περιμένεις; Να είσαι αισιόδοξη και μην δίνεις σημασία στα συμπτώματα, από ότι έχω καταλάβει όλα είναι απρόβλεπτα! Καλή επιτυχία σου εύχομαι απ'όλη την καρδιά μου! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω κοριτσια εχω αρχισει να σκεφτομαι οτι παλι δεν πετυχαμε τπτ αυτον τον μηνα γτ μονο το στηθος εχω...ουτε υγρα ουτε τπτ...οποτε απλα περινενω να ερθει

Γιατί το λες αυτό Δήμητρα μου; Γιατί να είχες υγρα μην το σκέφτεσαι αυτό καθόλου δεν είναι ανάγκη να έχεις οποτε μην λες τίποτα ακόμη και το στηθος θετικό είναι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , BettySt είπε:

Υπάρχει λόγος για την ανεβασμενη όρεξη; Έχουμε κάτι να γιορτάσουμε;

Πάει καλα το θέμα υγείας που είχαμε στην οικογένεια. Το άλλο αναμονή έχω εσας και ξεχνιέμαι μοιράζομαι και την αγωνία έχω και την έννοια σας και περνούν οι μερες που θα μάθουμε ελπίζω να τα καταφεραμε όλες μας:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πάει καλα ευτυχώς το θέμα υγείας που είχαμε στην οικογένεια. Το άλλο αναμονή έχω εσας και ξεχνιέμαι μοιράζομαι και την αγωνία έχω και την έννοια σας και περνούν οι μερες που θα μάθουμε ελπίζω να τα καταφεραμε όλες μας:)

Μπράβο και τα υπόλοιπα έτσι καλά να σας πάνε! ♡♡♡

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...