Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , dec-e είπε:

      Είναι άγχος κ αγωνία και ορμόνες! Θα τα πας καλύτερα από ότι νομίζεις. Εγώ γύρω στις 35-36 είχα έντονες συσπάσεις με πόνο κ τελικά υποχωρησαν κ γεννησα 39μισο. Το ξέρω είναι πολύ αγχωτικό, προσπάθησε να βάζεις χαλαρωτική μουσική, εμένα με βοηθούσε. Όλα θα πάνε καλά! Οι ορμόνες προκαλούν έντονα όνειρα 

      οχι δεν εχω όνειρα , προσμονή εχω σαν παιδάκι.  δεν είναι απαραίτητα άγχος  η αίσθηση!  άλλο στις 35 και άλλο στις 28 ! αν φτάσω 35 θα κάνω open party κορίτσια …χαχαχ θα εχω και άνευ !!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες! Εγω ξεκινάω επιτέλους δουλειά. Μπας και ξεχαστώ λιγο γιατι ολο εχω ταχυκαρδίες. 

Καλη τύχη palmoira, Elma, loyloy! Περιμένουμε νέα σας! 

Μπετυ τι εγινε με το τεστ; Προφανώς ως τώρα ειναι θετικό. Έμενε πάντως μου αρεσει πολυ να κανω τεστ! Όχι τώρα βέβαια γιατι με αγχώνει. Αλλα θα μπορούσα άνετα και με χαρά να κανω τα δικά σου! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 17 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Καλημερα!!! Καλη επιτυχια να εχεις! Μην αγχωνεσαι! Δεν ποναει καθολου..Εκανε προσγμφατα μια φιλη μου! Ολα καλα θα πανε!

Δημητρα καλημερα! Οχι μην κοιτας καθολου συμοτωματα! Εγω καθε φορα που ημουν εγκυος δεν ειχα τιποτα απο αυτα! 

Κοριτσια καλημερα! Τι κανετε? Εγω δεν μπορω να παρω τα ποδια μου απο την εξαντληση που νιωθω λογω των εμετων...Χθες ολη μερα δεν ειχα κανει και το βραδυ εδωσα ρεσιταλ!!!! 

Αχ Κελλιτσα μου σου άρχισαν από νωρις υπομονή κοριτσάκι μου..Στην δουλειά την παλεύεις;;

πρίν από 12 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εγω ξεκινάω επιτέλους δουλειά. Μπας και ξεχαστώ λιγο γιατι ολο εχω ταχυκαρδίες. 

Καλη τύχη palmoira, Elma, loyloy! Περιμένουμε νέα σας! 

Μπετυ τι εγινε με το τεστ; Προφανώς ως τώρα ειναι θετικό. Έμενε πάντως μου αρεσει πολυ να κανω τεστ! Όχι τώρα βέβαια γιατι με αγχώνει. Αλλα θα μπορούσα άνετα και με χαρά να κανω τα δικά σου! 

Καλή δουλίτσα! Σίγουρα θα σε βοηθήσει να ξεχνιέσαι και να μην έχεις τις ταχυκαρδίες αλλα όταν σε πιάνει μερικες βαθιές εισπνοές κρατωντας λίγο τον αέρα και εκπνοές βοηθάνε.. 

Link to comment
Share on other sites

@palmoira @Elma86 @loyloy καλα αποτελέσματα και στις 3 σας!!! Περιμένουμε νεα σας!!!! 

@Κελυ 32 κουράγιο... Δοκιμασε φρυγανιες να τρως μπας και σε βοηθησουν!! 

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πως ειστε??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@palmoira @Elma86 @loyloy καλα αποτελέσματα και στις 3 σας!!! Περιμένουμε νεα σας!!!! 

@Κελυ 32 κουράγιο... Δοκιμασε φρυγανιες να τρως μπας και σε βοηθησουν!! 

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πως ειστε??? 

Πως είσαι σήμερα;; Αύριο είναι η μεγάλη μέρα θα ευχαριστηθεις το μπουμπουκακι σου!!! έχεις αγωνία φαντάζομαι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πως είσαι σήμερα;; Αύριο είναι η μεγάλη μέρα θα ευχαριστηθεις το μπουμπουκακι σου!!! έχεις αγωνία φαντάζομαι..

Τα ιδια κοπελα μου... Ναυτιες, εμετοι φουλ!!! Ναι αύριο ειναι η μεγαλη μερα!!! Να ειμαι ειλικρινης πολυ αγχος δεν εχω... Πιο πολυ νομίζω προσπαθώ να με αγχωσω απο την πολυ την σκεψη!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

@palmoira @Elma86 @loyloy καλα αποτελέσματα και στις 3 σας!!! Περιμένουμε νεα σας!!!! 

@Κελυ 32 κουράγιο... Δοκιμασε φρυγανιες να τρως μπας και σε βοηθησουν!! 

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πως ειστε??? 

Εχω δοκιμασει τα παντα! Σημερα θα μου φερει ο αντρας μου ενα βραχιολακι κατα της ναυτιας να δοκιμασω κ αυτο..Αντε να δουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Ελπίζω να περάσατε όμορφα το Σαββατοκύριακο!

Σήμερα έχω ραντεβού με το γυναικολόγο για να κάνω ένα υπέρηχο, μια καλλιέργεια και γενικά ένα επανέλεγχο μιας και είχα πάει το Νοέμβρη πάλι.

Από βδομάδα θα πάει λογικά και ο άντρας μου να κάνει εξετάσεις.

Ελπίζω όλα να είναι καλά


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

@palmoira @Elma86 @loyloy καλα αποτελέσματα και στις 3 σας!!! Περιμένουμε νεα σας!!!! 

@Κελυ 32 κουράγιο... Δοκιμασε φρυγανιες να τρως μπας και σε βοηθησουν!! 

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πως ειστε??? 

Καλημέρα..Όπου να ναι θα πάρω τηλέφωνο αλλά δεν εχω καλό προαίσθημα γιατι χθες το μεσημέρι εβγαζα ροζ σαν αν πηγαίνει να ξεκινήσει η περίοδος. Περιττό να πω πόσο πολύ στεναχωρήθηκα.  Μετά σταμάτησε αλλα σήμερα το πρωι βλέπω κάτι καφέ σαν μυξες, συγγνώμη κιολας, οπότε περιμένω ή αρνητικό ή μικρό νούμερο. Μεχρι τις 11 θα ξερω. Ειμαι και στη δουλειά και δεν έχω πάει ακόμα τουαλέτα. Ευχαριστώ πάντως για τη στηριξη


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κελυ 32 είπε:

Εχω δοκιμασει τα παντα! Σημερα θα μου φερει ο αντρας μου ενα βραχιολακι κατα της ναυτιας να δοκιμασω κ αυτο..Αντε να δουμε!

Για δοκιμασε και αμα σ κανει δουλειά θα το δοκιμάσω και εγω μετα... Ειναι το μονο που δεν εχω δοκιμάσει εως τωρα... 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Αχ Κελλιτσα μου σου άρχισαν από νωρις υπομονή κοριτσάκι μου..Στην δουλειά την παλεύεις;;

Καλή δουλίτσα! Σίγουρα θα σε βοηθήσει να ξεχνιέσαι και να μην έχεις τις ταχυκαρδίες αλλα όταν σε πιάνει μερικες βαθιές εισπνοές κρατωντας λίγο τον αέρα και εκπνοές βοηθάνε.. 

Με τη δουλεια εχω σταματησει προς το παρον λογω των εμετων και δεν μπορουσα να πηγαινοερχομαι...Ελπιζω να μ περασουν συντομα και να ξαναγυρισω...

Just now, anemoni1989 είπε:

Για δοκιμασε και αμα σ κανει δουλειά θα το δοκιμάσω και εγω μετα... Ειναι το μονο που δεν εχω δοκιμάσει εως τωρα... 

Ναι ναι θα σου πω!!! Μα το παραξενο μ εμενα ειναι οτι ολη μερα το παλευω και το βραδυ δινω ρεσιταλ...Επισης πλεον δεν εχω ορεξη για κανενα φαγητο...Δηλαδη προ εγκυμοσυνης ετρωγα με πιο πολλη ορεξη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Τα ιδια κοπελα μου... Ναυτιες, εμετοι φουλ!!! Ναι αύριο ειναι η μεγαλη μερα!!! Να ειμαι ειλικρινης πολυ αγχος δεν εχω... Πιο πολυ νομίζω προσπαθώ να με αγχωσω απο την πολυ την σκεψη!!! 

Μπράβο να μην έχεις ούτε να το σκέφτεσαι να μην το προκαλέσεις.. Όσο για τους εμετούς τι να πω σιγά σιγά να ηρεμήσεις την προγεστερονη κολπικά την βάζεις; 

πρίν από 5 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Με τη δουλεια εχω σταματησει προς το παρον λογω των εμετων και δεν μπορουσα να πηγαινοερχομαι...Ελπιζω να μ περασουν συντομα και να ξαναγυρισω...

Καλα εκανες Κελλιτσα να κάτσεις όσο χρειαστεί αν έχεις αυτή την δυνατότητα..

πρίν από 8 λεπτά , Elma86 είπε:

Καλημέρα..Όπου να ναι θα πάρω τηλέφωνο αλλά δεν εχω καλό προαίσθημα γιατι χθες το μεσημέρι εβγαζα ροζ σαν αν πηγαίνει να ξεκινήσει η περίοδος. Περιττό να πω πόσο πολύ στεναχωρήθηκα.  Μετά σταμάτησε αλλα σήμερα το πρωι βλέπω κάτι καφέ σαν μυξες, συγγνώμη κιολας, οπότε περιμένω ή αρνητικό ή μικρό νούμερο. Μεχρι τις 11 θα ξερω. Ειμαι και στη δουλειά και δεν έχω πάει ακόμα τουαλέτα. Ευχαριστώ πάντως για τη στηριξη

Μακαρι να είναι θετική και μην απογοητεύεσαι!! και άλλη κοπέλα εδώ είχε αιματακι όχι μόνο καφέ και ήταν εγκυος έχεις ελπίδες!!!! Θα περιμενουμε νέα σου στέλνουμε θετική ενέργεια!!!

πρίν από 13 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα σε όλες!

Ελπίζω να περάσατε όμορφα το Σαββατοκύριακο!

Σήμερα έχω ραντεβού με το γυναικολόγο για να κάνω ένα υπέρηχο, μια καλλιέργεια και γενικά ένα επανέλεγχο μιας και είχα πάει το Νοέμβρη πάλι.

Από βδομάδα θα πάει λογικά και ο άντρας μου να κάνει εξετάσεις.

Ελπίζω όλα να είναι καλά

Καλημέρα! Μπράβο καλα θα κανεις και να είναι όλα μια χαρά και για τους δυο σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο να μην έχεις ούτε να το σκέφτεσαι να μην το προκαλέσεις.. Όσο για τους εμετούς τι να πω σιγά σιγά να ηρεμήσεις την προγεστερονη κολπικά την βάζεις; 

Καλα εκανες Κελλιτσα να κάτσεις όσο χρειαστεί αν έχεις αυτή την δυνατότητα..

Μακαρι να είναι θετική και μην απογοητεύεσαι!! και άλλη κοπέλα εδώ είχε αιματακι όχι μόνο καφέ και ήταν εγκυος έχεις ελπίδες!!!! Θα περιμενουμε νέα σου στέλνουμε θετική ενέργεια!!!

Καλημέρα! Μπράβο καλα θα κανεις και να είναι όλα μια χαρά και για τους δυο σας!!!

Μακάρι γιατί με έχει πιάσει τρελό άγχος


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Μακάρι γιατί με έχει πιάσει τρελό άγχος

Όχι διωξε το οπωσδήποτε! Πίστεψε με δεν βοηθάει,χαλάρωσε κάνε όμορφες σκεψεις..Καταρχήν επηρεάζει αρνητικά τις ορμόνες και για να επιτύχουμε τις θελουμε νορμαλ και έπειτα και κάτι να μην είναι όπως πρέπει φτιάχνουν όλα!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όχι διωξε το οπωσδήποτε! Πίστεψε με δεν βοηθάει,χαλάρωσε κάνε όμορφες σκεψεις..Καταρχήν επηρεάζει αρνητικά τις ορμόνες και για να επιτύχουμε τις θελουμε νορμαλ και έπειτα και κάτι να μην είναι όπως πρέπει φτιάχνουν όλα!:)

Δίκιο έχεις , το προσπαθώ όσο μπορώ, φαντάζομαι ότι σήμερα μετά την επίσκεψη στο γιατρό θα ηρεμήσω έστω λίγο.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...