Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

15 ώρες πρίν, linaa είπε:

δημητρα τιποτα ουτε κ εγω δεν ειχα τιποτα ουτε πονο στο στηθος κ η χοριακη μου σκεψου ηταν πανω απο 1000 οταν περιμενα περιοδο!!! την μερα της περιοδου μονο απλα αντι για περιοδο ειδα λιγα ασπρα υγρα κ μετα λιγα διαφανα κ μετα τιποτα απολυτως. εκανα τεστ με δυο μερες καθυστερηση απλα γιατι ηθελα να δω μηπως εχω καμια κυστη. 

Ναι αυτες τις μερες δεν ειχα υγρα ηταν διαφανα...σημετα μολις ειδα πηχτα κιτρινωπα...βεβαια δεν ειχα κ πολλες επαφες αυτον τον μηνα .ηταν ναι μεν στις γονιμες κ πριν αλλα δεν.ηταν αρκετες...

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑ! !! ΚΑΛΉ ΕΒΔΟΜΆΔΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΆ ΘΕΤΙΚΆ! !!!

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλή δουλειά και καλή εβδομάδα! 

Εμένα μου φάνηκε το χτεσινό θετικό και του αντρα μου,  αλλά θα κάνω ένα και σήμερα. Και εμένα μ'αρέσει να κάνω τεστ και να τα κολλάω σε μία κόλα χαρτί με ημερομηνία, συμπτώματα και να τα συγκρίνω.

 Και ακουστε να γελάσετε : στις μέρες που "τα λέμε " ζογραφιζω κόκκινη καρδούλα :D:mad:

Εγω εχωκατεβασει μια εφαρμογη στο κινητο και σημειωνω τα διαφορα συμπτωματα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Για δοκιμασε και αμα σ κανει δουλειά θα το δοκιμάσω και εγω μετα... Ειναι το μονο που δεν εχω δοκιμάσει εως τωρα... 

δεν κανει δουλεια ανεμωνη .. τα πηρα κ εγω οταν ημουν πολυ χαλια.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ada32 είπε:

δεν κανει δουλεια ανεμωνη .. τα πηρα κ εγω οταν ημουν πολυ χαλια.

Τίποτα... Εγω απλα πλεον εχω παρει απόφαση πως θα ξερνοβολαω φουλ... Αμα σταματησουν σταματησαν, αν οχι θα γεννησω κορμαρα... Και θα παχυνω αφού γεννησω!! 

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Τίποτα... Εγω απλα πλεον εχω παρει απόφαση πως θα ξερνοβολαω φουλ... Αμα σταματησουν σταματησαν, αν οχι θα γεννησω κορμαρα... Και θα παχυνω αφού γεννησω!! 

κ εγω το πηρα αποφαση οτι θα ξερναω συνεχεια... αστο σωτηρια δεν υπαρχει ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

κ εγω το πηρα αποφαση οτι θα ξερναω συνεχεια... αστο σωτηρια δεν υπαρχει ..

Ε ναι... Με τη γκρίνια δουλιτσα δε γινεται... Οποτε λεω ας το παρω αποφαση,  εγω θα τρωω κι ας ξερναω μετα... Τι να κανω? Να πεθανω? Τουλάχιστον δεν θα ανεβάσουμε σακχαρο και πιεση.. 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε οτι είναι αρνητικό αφήστε που πρέπει να έχει ξεκινήσει ήδη και η περίοδος. Την Τετάρτη θα πάω και αν είμαι εντάξει μπορούμε να ξεκινήσουμε πάλι με προετοιμασία ενδομητρίου μιας και έχω άλλες 5 βλαστοκύστες στην κατάψυξη.Δεν ήταν αυτή λοιπόν η σειρά μου..Μπορεί να είναι η τρίτη η τυχερή!!!

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elma86 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε οτι είναι αρνητικό αφήστε που πρέπει να έχει ξεκινήσει ήδη και η περίοδος. Την Τετάρτη θα πάω και αν είμαι εντάξει μπορούμε να ξεκινήσουμε πάλι με προετοιμασία ενδομητρίου μιας και έχω άλλες 5 βλαστοκύστες στην κατάψυξη.Δεν ήταν αυτή λοιπόν η σειρά μου..Μπορεί να είναι η τρίτη η τυχερή!!!

Να είναι η τυχερή κορίτσι μου!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ε ναι... Με τη γκρίνια δουλιτσα δε γινεται... Οποτε λεω ας το παρω αποφαση,  εγω θα τρωω κι ας ξερναω μετα... Τι να κανω? Να πεθανω? Τουλάχιστον δεν θα ανεβάσουμε σακχαρο και πιεση.. 

λες ε? γτ επειδη ξερναμε δεν θα ανεβασουμε?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

λες ε? γτ επειδη ξερναμε δεν θα ανεβασουμε?

Ε αμα δεν μπορούμε να φαμε μαλακιουλες πως θα ανεβάσουμε??? Εγω τουλάχιστον ουτε ψωμια,  ουτε ζυμαρικά, ούτε γλυκα μπορω να φαω... Ουτε αλμυρα... Γενικα νηστεια!!!! Αχαχχαχαχαχαχα

πρίν από 29 λεπτά , Elma86 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε οτι είναι αρνητικό αφήστε που πρέπει να έχει ξεκινήσει ήδη και η περίοδος. Την Τετάρτη θα πάω και αν είμαι εντάξει μπορούμε να ξεκινήσουμε πάλι με προετοιμασία ενδομητρίου μιας και έχω άλλες 5 βλαστοκύστες στην κατάψυξη.Δεν ήταν αυτή λοιπόν η σειρά μου..Μπορεί να είναι η τρίτη η τυχερή!!!

Θα ειναι κοριτσι μου!!! Δυστυχώς τυχαινουν και αυτα!! Αρα θα ξεκινησετε αμεσως ε??? 

Να σε ρωτησω, παίρνεις και ορμόνες ή κανεις σε φυσικό κυκλο προσπάθεια? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...