Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

 @Beboula25 και @kido τώρα περιμένετε περίοδο; Άντε, καλη επιτυχία ευχομαι! 

@loyloy καλη επιτυχία και για εσενα για την αυχενική! Ειπαμε οτι ποντάρω για αγόρι για εσενα. Δεν το αλλάζω. Ειμαι σίγουρη! Περιμένουμε νέα σου. Τι ωρα εχεις ραντεβού; 

@palmoira ειμαι ενημερωμένη για τη θάλασσα και ανυπομονώ να τα καταφέρω να πάω. Θα τηρήσω όλες τις εντολές κατα γράμμα. Κι εσυ καλα κανεις και φυλάγεσαι για την ωρα. Μια εβδομαδα ακομα και ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση! Βρες καμία σειρά να σου αρεσει και νοίκιασε τη ολόκληρη και προσπάθησε να βλεπεις όλη μερα αυτη για να μη σκεφτεσαι καθολου την κατάσταση. Όσο ειναι εφικτό βέβαια. Άσε τα εμβρυακια να κάνουν μόνα τη δουλειά τους! 

Βασιλική η μαμά σου πως ειναι; 

@Bela δεν εχουμε καιρό νέα απο εσενα. Τι γίνεται;;; 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

5 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

 @Beboula25 και @kido τώρα περιμένετε περίοδο; Άντε, καλη επιτυχία ευχομαι! 

@loyloy καλη επιτυχία και για εσενα για την αυχενική! Ειπαμε οτι ποντάρω για αγόρι για εσενα. Δεν το αλλάζω. Ειμαι σίγουρη! Περιμένουμε νέα σου. Τι ωρα εχεις ραντεβού; 

@palmoira ειμαι ενημερωμένη για τη θάλασσα και ανυπομονώ να τα καταφέρω να πάω. Θα τηρήσω όλες τις εντολές κατα γράμμα. Κι εσυ καλα κανεις και φυλάγεσαι για την ωρα. Μια εβδομαδα ακομα και ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση! Βρες καμία σειρά να σου αρεσει και νοίκιασε τη ολόκληρη και προσπάθησε να βλεπεις όλη μερα αυτη για να μη σκεφτεσαι καθολου την κατάσταση. Όσο ειναι εφικτό βέβαια. Άσε τα εμβρυακια να κάνουν μόνα τη δουλειά τους! 

Βασιλική η μαμά σου πως ειναι; 

@Bela δεν εχουμε καιρό νέα απο εσενα. Τι γίνεται;;; 

Σε Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.9 το πρωί έχω νωρίς νωρίς.θα σας ενημερώσω μετά.ελπιζω να σας έχω Καλά νέα.επιμενεις στο αγόρι ε?Για να δούμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Σε Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.9 το πρωί έχω νωρίς νωρίς.θα σας ενημερώσω μετά.ελπιζω να σας έχω Καλά νέα.επιμενεις στο αγόρι ε?Για να δούμε.

Λουλουδενια μου!^_^

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@P.L.L. ειναι καπως καλυτερα...τωρα περιμενουμε τη βιοψια για να δουμε τι θα κανουμε απο δω και περα...εχουμε αγωνα μπροστα μας...

@loyloy  σου ευχομαι το καλυτερο για αυριο αν και σιγουρα ολα θα ειναι τελεια! Θα σου αρεσει παρα πολυ με οσα θα δεις! Θα περιμενουμε νεα σου!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

@P.L.L. ειναι καπως καλυτερα...τωρα περιμενουμε τη βιοψια για να δουμε τι θα κανουμε απο δω και περα...εχουμε αγωνα μπροστα μας...

@loyloy  σου ευχομαι το καλυτερο για αυριο αν και σιγουρα ολα θα ειναι τελεια! Θα σου αρεσει παρα πολυ με οσα θα δεις! Θα περιμενουμε νεα σου!

Κοριτσια καλησπερα σας διαβαζω αρκετα αν κ δεν απανταω, συμπασχω με την αγωνια σας κ ευχομαι σε ολες εγκυες κ μη οτι καλυτερο!

Πριν λιγο καιρο ειχα κανει το πρωτο post, σε προσπαθεια κ μεις με το συζυγο αλλα δεν κανω ωορρηξια.Ωοθηλακιο βρεθηκε εν τελει την Τεταρτη που περασε κ αν κ ξαναπηγα συντομα την Παρασκευη αυτο ειχε ηδη σπασει θα ηταν περι τα 20χιλ. Ο γιατρος μου ειπε ηταν μαλλον μη ωριμο εσεις τι λετε? Επαφες εκανα κανονικα εκεινες τις μερες τωρα περιμενω σε 2 εβδομαδες περιοδο αν κ δεν μου εδωσε ελπιδες ο γιατρος μου για κατι διαφορετικο..

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, mari.go είπε:

Κοριτσια καλησπερα σας διαβαζω αρκετα αν κ δεν απανταω, συμπασχω με την αγωνια σας κ ευχομαι σε ολες εγκυες κ μη οτι καλυτερο!

Πριν λιγο καιρο ειχα κανει το πρωτο post, σε προσπαθεια κ μεις με το συζυγο αλλα δεν κανω ωορρηξια.Ωοθηλακιο βρεθηκε εν τελει την Τεταρτη που περασε κ αν κ ξαναπηγα συντομα την Παρασκευη αυτο ειχε ηδη σπασει θα ηταν περι τα 20χιλ. Ο γιατρος μου ειπε ηταν μαλλον μη ωριμο εσεις τι λετε? Επαφες εκανα κανονικα εκεινες τις μερες τωρα περιμενω σε 2 εβδομαδες περιοδο αν κ δεν μου εδωσε ελπιδες ο γιατρος μου για κατι διαφορετικο..

Καλημέρα.. Σε ευχαριστούμε για τις ευχές και εγω σου εύχομαι να έχεις σύντομα ευχάριστα. Σου έχει εξηγήσει στα ποσα χιλ είναι ώριμο; Στα 21-22χιλ ας πούμε; Παντως εσυ να ελπίζεις!

8 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

@P.L.L. ειναι καπως καλυτερα...τωρα περιμενουμε τη βιοψια για να δουμε τι θα κανουμε απο δω και περα...εχουμε αγωνα μπροστα μας...

@loyloy  σου ευχομαι το καλυτερο για αυριο αν και σιγουρα ολα θα ειναι τελεια! Θα σου αρεσει παρα πολυ με οσα θα δεις! Θα περιμενουμε νεα σου!

Βασιλικη κουράγιο και δύναμη εύχομαι να βγουν όσο το δυνατόν καλα αποτέλεσματα! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, mari.go είπε:

Κοριτσια καλησπερα σας διαβαζω αρκετα αν κ δεν απανταω, συμπασχω με την αγωνια σας κ ευχομαι σε ολες εγκυες κ μη οτι καλυτερο!

Πριν λιγο καιρο ειχα κανει το πρωτο post, σε προσπαθεια κ μεις με το συζυγο αλλα δεν κανω ωορρηξια.Ωοθηλακιο βρεθηκε εν τελει την Τεταρτη που περασε κ αν κ ξαναπηγα συντομα την Παρασκευη αυτο ειχε ηδη σπασει θα ηταν περι τα 20χιλ. Ο γιατρος μου ειπε ηταν μαλλον μη ωριμο εσεις τι λετε? Επαφες εκανα κανονικα εκεινες τις μερες τωρα περιμενω σε 2 εβδομαδες περιοδο αν κ δεν μου εδωσε ελπιδες ο γιατρος μου για κατι διαφορετικο..

@mari.go γιατι να μην εχεις ελπίδες;;; Στα 20 χιλιοστά εμενα μια χαρά μου φαίνεται ώριμο για να σκάσει! Άσε που ετσι κι αλλιώς παντα εχουμε την ελπίδα μας. Εγω πάντως δεν θα άκουγα ον γιατρο και θα χαιρόμουν και θα προσευχομουν! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! 

@loyloy να το ευχαριστηθείς! Να το βλεπεις και να μην το χορταίνεις! 

Βασιλική μου κουράγιο. Εχω περάσει αυτο που περνάς στο παρελθόν και ξέρω το άγχος. Αλλα ευχομαι να ειναι αντιμετωπίσιμο και παρα την ταλαιπωρία να βρει η γυναίκα την υγεία της όσο πιο γρήγορα γίνεται! Δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι για το μωρό σου γιατι η σκέψη οτι γίνεται παραπάνω κακό δεν βοηθάει κανενα. Το μωρό σου θα ειναι μια χαρά. Εσυ θα προσπαθείς παντα να εισαι ευτυχισμενη και για εσενα και για το μωρό και για τη μαμά σου. Αλλα εισαι άνθρωπος κι αν καποια στιγμή χρειαστείς να πέσεις πέσε. Αλλα μετα ξανασηκω.  Χειρότερα ειναι να καταπιέζεσαι. 

Καλημέρα σε όλες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , P.L.L. είπε:

@mari.go γιατι να μην εχεις ελπίδες;;; Στα 20 χιλιοστά εμενα μια χαρά μου φαίνεται ώριμο για να σκάσει! Άσε που ετσι κι αλλιώς παντα εχουμε την ελπίδα μας. Εγω πάντως δεν θα άκουγα ον γιατρο και θα χαιρόμουν και θα προσευχομουν! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! 

@loyloy να το ευχαριστηθείς! Να το βλεπεις και να μην το χορταίνεις! 

Βασιλική μου κουράγιο. Εχω περάσει αυτο που περνάς στο παρελθόν και ξέρω το άγχος. Αλλα ευχομαι να ειναι αντιμετωπίσιμο και παρα την ταλαιπωρία να βρει η γυναίκα την υγεία της όσο πιο γρήγορα γίνεται! Δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι για το μωρό σου γιατι η σκέψη οτι γίνεται παραπάνω κακό δεν βοηθάει κανενα. Το μωρό σου θα ειναι μια χαρά. Εσυ θα προσπαθείς παντα να εισαι ευτυχισμενη και για εσενα και για το μωρό και για τη μαμά σου. Αλλα εισαι άνθρωπος κι αν καποια στιγμή χρειαστείς να πέσεις πέσε. Αλλα μετα ξανασηκω.  Χειρότερα ειναι να καταπιέζεσαι. 

Καλημέρα σε όλες! 

Καλημέρα @P.L.L. μου συμφωνώ σε όσα λες.. 

Καλημέρα κοριτσια καλή εβδομάδα και να ακούσουμε πολλά ευχάριστα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, mari.go είπε:

Κοριτσια καλησπερα σας διαβαζω αρκετα αν κ δεν απανταω, συμπασχω με την αγωνια σας κ ευχομαι σε ολες εγκυες κ μη οτι καλυτερο!

Πριν λιγο καιρο ειχα κανει το πρωτο post, σε προσπαθεια κ μεις με το συζυγο αλλα δεν κανω ωορρηξια.Ωοθηλακιο βρεθηκε εν τελει την Τεταρτη που περασε κ αν κ ξαναπηγα συντομα την Παρασκευη αυτο ειχε ηδη σπασει θα ηταν περι τα 20χιλ. Ο γιατρος μου ειπε ηταν μαλλον μη ωριμο εσεις τι λετε? Επαφες εκανα κανονικα εκεινες τις μερες τωρα περιμενω σε 2 εβδομαδες περιοδο αν κ δεν μου εδωσε ελπιδες ο γιατρος μου για κατι διαφορετικο..

@mari.go γιατι να μην εχεις ελπίδες;;; Στα 20 χιλιοστά εμενα μια χαρά μου φαίνεται ώριμο για να σκάσει! Άσε που ετσι κι αλλιώς παντα εχουμε την ελπίδα μας. Εγω πάντως δεν θα άκουγα ον γιατρο και θα χαιρόμουν και θα προσευχομουν! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! 

@loyloy να το ευχαριστηθείς! Να το βλεπεις και να μην το χορταίνεις! 

Βασιλική μου κουράγιο. Εχω περάσει αυτο που περνάς στο παρελθόν και ξέρω το άγχος. Αλλα ευχομαι να ειναι αντιμετωπίσιμο και παρα την ταλαιπωρία να βρει η γυναίκα την υγεία της όσο πιο γρήγορα γίνεται! Δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι για το μωρό σου γιατι η σκέψη οτι γίνεται παραπάνω κακό δεν βοηθάει κανενα. Το μωρό σου θα ειναι μια χαρά. Εσυ θα προσπαθείς παντα να εισαι ευτυχισμενη και για εσενα και για το μωρό και για τη μαμά σου. Αλλα εισαι άνθρωπος κι αν καποια στιγμή χρειαστείς να πέσεις πέσε. Αλλα μετα ξανασηκω.  Χειρότερα ειναι να καταπιέζεσαι. 

Καλημέρα σε όλες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα.. Σε ευχαριστούμε για τις ευχές και εγω σου εύχομαι να έχεις σύντομα ευχάριστα. Σου έχει εξηγήσει στα ποσα χιλ είναι ώριμο; Στα 21-22χιλ ας πούμε; Παντως εσυ να ελπίζεις!

Βασιλικη κουράγιο και δύναμη εύχομαι να βγουν όσο το δυνατόν καλα αποτέλεσματα! 

Ναι @Beboula25 στα 21-22 θα ηταν λεει πιο ωριμο κ πιο σιγουρο για να ειναι γονιμο.σ'ευχαριστω για τη συμβουλη σου..εγω συνεχιζω κ οτι γινει..κ αν.οχι θα αρχισουμε μου ειπε κλομιφαινη

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

@mari.go γιατι να μην εχεις ελπίδες;;; Στα 20 χιλιοστά εμενα μια χαρά μου φαίνεται ώριμο για να σκάσει! Άσε που ετσι κι αλλιώς παντα εχουμε την ελπίδα μας. Εγω πάντως δεν θα άκουγα ον γιατρο και θα χαιρόμουν και θα προσευχομουν! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! 

@loyloy να το ευχαριστηθείς! Να το βλεπεις και να μην το χορταίνεις! 

Βασιλική μου κουράγιο. Εχω περάσει αυτο που περνάς στο παρελθόν και ξέρω το άγχος. Αλλα ευχομαι να ειναι αντιμετωπίσιμο και παρα την ταλαιπωρία να βρει η γυναίκα την υγεία της όσο πιο γρήγορα γίνεται! Δεν θα σου πω να μην αγχώνεσαι για το μωρό σου γιατι η σκέψη οτι γίνεται παραπάνω κακό δεν βοηθάει κανενα. Το μωρό σου θα ειναι μια χαρά. Εσυ θα προσπαθείς παντα να εισαι ευτυχισμενη και για εσενα και για το μωρό και για τη μαμά σου. Αλλα εισαι άνθρωπος κι αν καποια στιγμή χρειαστείς να πέσεις πέσε. Αλλα μετα ξανασηκω.  Χειρότερα ειναι να καταπιέζεσαι. 

Καλημέρα σε όλες! 

Συνεχιζουμε εννοειται P.L.L κ αν δεν γινει κατι θα αρχισουμε κλομιφαινη απο τον επομενο κυκλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@mari.go δεν ξέρω αν εχεις κάτσει να διαβάσεις τα προηγούμενα που εχουμε γράψει αλλα κάπου παλιότερα ανέφερα οτι μια συνάδελφος που δεν εκανε ποτε ωορρηξία εκανε δυο κύκλους με κλομιφαινη και στον δεύτερο έπιασε τα διδυμα της! Σε κανά δυο μήνες περιμένουμε να γεννήσει. Ενα αγόρι κι ενα κορίτσι. Αν δεν ειχε το πρόβλημα ακομα ίσως να προσπαθούσε για παιδι. Θελω να πω οτι τελικα το πρόβλημα της αποδείχτηκε και η ευλογία της. Ελπίζοντας βέβαια πως ολα θα πανε καλα μέχρι τέλους!

@loyloy που εισαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...