Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!! Μπήκα πριν κοιμηθω να δω για νέα σου και πολυ χάρηκα!!!!! Σου ευχομαι με το καλο να παει όλη η εγκυμοσυνη καλα και να κανεις ενα υπέροχο και υγιές μωρό! Εύγε!!!!! Ολο καλα νέα σημερα!

Παντως συμφωνώ με την fairyanna, εμενα δε μου ακούγεται σωστός. Ειχες καθε λογο να τον καλείς δυο φορές τη μερα! Ακούς εκει.. Στην ειπε κιόλας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!!

Ειδαμε σάκο σημερα! Ολα καλα φαινονται! Οσο για το αιμα, μου ειπε πως ειναι απο τον πλακούντα μου και να προσέχω, οχι βάρη,οχι γενικα κουραστικές κινήσεις αλλα δεν πρότεινε ακινησία. Το περιμενα βεβαια! Παντως εγω μονο στη δουλειά θα πηγαινω και τιποτα αλλο. Την αλλη βδομαδα θα παω να ακούσουμε και καρδούλα! Μακαρι Μακαρι Μακαρι!!!! Παντως εχει πολυ καλες προοπτικές λεει το εμβρυακι μου. Εκεινος πιστευε απο τις χοριακες μου πως μαλλον έπιασαν και τα δυο,αλλα τελικα ηταν το ενα μονο που αναπτύχθηκε με πολυ γρήγορους ρυθμούς! Γιαυτο με εχει ζορίσει λιγο και με τον πλακούντα.Πιστεύει πως ολα θα πανε καλα! Θα προσπαθησω απο τωρα να ειμαι μονο αισιόδοξη!!! ;)

 

Μπράβο σου κορίτσι μου.ολα καλα θα πανε με το εμβρυακι σουυυ και σε λιγο καιρο,θα το κρατας στην αγκαλια σου:)

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Cat! είπε:

@P.L.L. Μα εγω τον πηρα 2 φορες μεσα σε 10 μερες! Αχαχαχχαχαχαχα 

ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας!!!

Μα συγνώμη μην τρελαθούμε τώρα που τον πήρες δυο φορές στις δέκα και είσαι υπερβολική;Ακόμη και αν σου είχε πει πως είναι αναμενόμενο.Εισαι εγκυος και έβλεπες καφέ που μετά έγινε αίμα άλλες πιο λίγο άλλες πιο πολύ και δηλαδή τι έπρεπε να κανεις να ανοίξεις καμία εγκυκλοπαίδεια για να καταλάβεις ότι ήταν από τον πλακούντα που πιέζεται;;Και δεν ειχες δει καν σε υπέρηχο τι γίνεται.Κάθε μέρα να επαιρνες πάλι δεν έπρεπε να μιλήσει εδώ παίρνουμε για αλλα κι’αλλα.Με νευρίασε τώρα αλλα σημασια έχει πως είσαι καλα!

Καλημερα σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!!

Ειδαμε σάκο σημερα! Ολα καλα φαινονται! Οσο για το αιμα, μου ειπε πως ειναι απο τον πλακούντα μου και να προσέχω, οχι βάρη,οχι γενικα κουραστικές κινήσεις αλλα δεν πρότεινε ακινησία. Το περιμενα βεβαια! Παντως εγω μονο στη δουλειά θα πηγαινω και τιποτα αλλο. Την αλλη βδομαδα θα παω να ακούσουμε και καρδούλα! Μακαρι Μακαρι Μακαρι!!!! Παντως εχει πολυ καλες προοπτικές λεει το εμβρυακι μου. Εκεινος πιστευε απο τις χοριακες μου πως μαλλον έπιασαν και τα δυο,αλλα τελικα ηταν το ενα μονο που αναπτύχθηκε με πολυ γρήγορους ρυθμούς! Γιαυτο με εχει ζορίσει λιγο και με τον πλακούντα.Πιστεύει πως ολα θα πανε καλα! Θα προσπαθησω απο τωρα να ειμαι μονο αισιόδοξη!!! ;)

 

Μπράβο cat!! Τι όμορφο συναίσθημα να βλέπεις τις πρώτες εικόνες του μωρου σου!

Άντε και στα δικά μας!!!!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Cat! είπε:

@P.L.L. Μα εγω τον πηρα 2 φορες μεσα σε 10 μερες! Αχαχαχχαχαχαχα 

ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας!!!

Αυτο εννοώ! Οτι ειχες δικαίωμα ακομα και καθε μερα να τον έπαιρνες δυο φορές! Και σου την ειπε που τον πήρες δυο στις 10μερες με τέτοια συμπτώματα;;;; Και δεν έδωσε και αναρρωτική. Βρε cat μου. Μήπως να την απαιτήσεις; Ή τουλαχιστον να απαιτήσεις στη δουλειά να μην κουράζεσαι καθολου; 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες!

ο άντρας μου με εχει φαει να αλλαξω γιατρο αλλα ειναι εκεινος που καταφερε να μεινω έγκυος μετα απο πολυ αγώνα και νιωθω μεγαλη εμπιστοσύνη και ευγνωμοσύνη απέναντι του. Θα κατσω να μιλησω μαζι του την ερχόμενη βδομαδα. Γιατι πραγματικα θελει πολυ και εκεινος να παω καλα. Απλα ειναι ο χαρακτήρας του καπως... ιδιότροπος να το πω... με τις μερες του....;;; Ειναι λιγο αναλογα τα κέφια του...

ευχομαι να φερω και εγω λιγο γούρι εδω στο παρεάκι μας και να παρετε ολες μια μια σειρα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Cat! Μου,  μπηκα να δω τα νεα σου και χάρηκα παρα πολυ!!!! Συγχαρητήρια ρε κοριτσι!!! Μακάρι τωρα να ηρεμησεις απο ολα σιγα σιγα και να χαρεις την εγκυμοσύνη σου κοριτσι μου!!! 

Κορίτσια οι υπόλοιπες τι κανετε? 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

@Cat! Μου,  μπηκα να δω τα νεα σου και χάρηκα παρα πολυ!!!! Συγχαρητήρια ρε κοριτσι!!! Μακάρι τωρα να ηρεμησεις απο ολα σιγα σιγα και να χαρεις την εγκυμοσύνη σου κοριτσι μου!!! 

Κορίτσια οι υπόλοιπες τι κανετε? 

Σήμερα η σειρά σου ε?θα περιμένουμε νέα σου.ολα Καλά κορίτσι μου.Ηρεμια ταξί και ασφάλεια :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Ά έχουμε ακόμα δηλαδή.νομιζα Σήμερα.δεν πειράζει.την άλλη Τρίτη λοιπόν!!!!Πως πάνε οι εμετοί?αντέχεις?

Αντεχω! Αντεχω! Βέβαια με ελάχιστα υγρα και φαγητο, αλλα την παλευω... Αρκει να ναι όλα καλα την Τριτη και τιποτα δεν με "ρίχνει" κορίτσι μου! Είμαι σκληρό καρύδι... Με λίγη σοκολάτα στέκομαι!!! :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...