Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

 

Οχι δεν αισθανομαι πονακια! Το μωρο συνηθως αισθανομαι εκει..χεχε! 

Παντως για τα πετρωματα μου ειπε να μην ανησυχω και να ξεκουραζομαι και με βαση τον τραχηλο μου δν φοβαται για προωρο τοκετο...

Εγω την μικρη την νιωθω αρκεεετα πιο ψηλα 4δαχτυλα πανω απο τον αφαλο εκει ειναι τα ποδια της μας ειπε χθες ο γιατρος κ κατω ειναι το κεφαλι ισως κ γιαυτο να ποναω ετσι χαμηλα μπορει να κρυωσα κιολας γιατι η μικρη ειναι μια χαρα κλωτσαει ετσι πονουσα εξαλλου οταν κρυωνα! Πετρωματα δεν κανω τελικα αυτο π νομιζα συσπασεις ειναι ο ωμος της μικρης π μαζευεται κ τεντωνεται το πουλακι μ γιατι το επαθα οταν με ειχε στον καρδιοτοκογραφο κ δεν κατεγραψε συσπαση ενω ειχε μαζευτει ετσι μπαλιτσα! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 ώρα πρίν, Ele@n είπε:

Γεια σας!!!!είχα να μπω λίγες μέρες και τσουπ να μαι!!!! Τι κάνετε; Εγώ ξεκίνησα τις βόλτες στους γιατρούς...πρώτη στάση ενδοκρινολόγος!!! Δεν μου έγραψε ορμονιξες, γιατί πρέπει να περάσουν τρεις μήνες από την προηγούμενη εγκυμοσύνη για να είναι σωστοί οι δείκτες! Πήρα μόνο εξετάσεις θυρεοειδούς και υπέρηχο να κάνω! Αύριο πάω και στον άλλο γιατρουλη μου τον αγαπημένο γυναικολόγο να κάνουμε υπέρηχο να δούμε σε τι φάση βρισκόμαστε! Πρέπει να κάτσω να γράψω τι θέλω να τον ρωτήσω γιατί θα τα ξεχάσω.. εν τω μεταξύ ξεκίνησα και θερμοδιαγραμμα και Κιτ ωορρηξίας! Και τα δύο δείχνουν ότι δεν έχει εμφανιστεί ακόμα! Άρα, μπορώ να ελπίζω ότι επανερχόμαστε στα φυσιολογικά πλαίσια προ εγκυμοσύνης!άντε να παίρνουμε σειρά....

Εν τω μεταξύ η ενδοκρινολόγος μου είπε να μη βιάζομαι και να περιμένω και την επόμενη περιοδο, για να παχύνει το ενδομήτριο!! Αν λέμε τώρα μείνω έγκυος, δεν υπάρχουν σκευάσματα για να το βοηθήσουν, αν είναι λεπτό;

@Ele@n κοριτσι μου ποσο χαιρομαι που σε βλεπω ετοιμη παλι απο οτι ξερω δεν υπαρχει βοηθημα ενδομητριου αυτο γινεται μονο σε περιπτωση που γινεται πιθανη συλληψη και δευτερον οσο και να βιαζεσαι σε καταλαβαινω αλλα περιμενε λιγο ακομα δηλαδη απο οταν εγινε η αποξεση σου ενα 3 μηνο και θα σου πω γιατι να δεσει η μητρα σου πρωτον απο ολα που ειναι το πιο σημαντικο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω την μικρη την νιωθω αρκεεετα πιο ψηλα 4δαχτυλα πανω απο τον αφαλο εκει ειναι τα ποδια της μας ειπε χθες ο γιατρος κ κατω ειναι το κεφαλι ισως κ γιαυτο να ποναω ετσι χαμηλα μπορει να κρυωσα κιολας γιατι η μικρη ειναι μια χαρα κλωτσαει ετσι πονουσα εξαλλου οταν κρυωνα! Πετρωματα δεν κανω τελικα αυτο π νομιζα συσπασεις ειναι ο ωμος της μικρης π μαζευεται κ τεντωνεται το πουλακι μ γιατι το επαθα οταν με ειχε στον καρδιοτοκογραφο κ δεν κατεγραψε συσπαση ενω ειχε μαζευτει ετσι μπαλιτσα! 

Κ εμενα μ ειπε οτι δεν κανω συσπασεις...Απλα γενικα μου συνέστησε αν νιωθω πετρωμα να ξαπλωνω. Και εμενα μαζευετσι γυρω απο τον ομφαλο το μωρο συνεχεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κ εμενα μ ειπε οτι δεν κανω συσπασεις...Απλα γενικα μου συνέστησε αν νιωθω πετρωμα να ξαπλωνω. Και εμενα μαζευετσι γυρω απο τον ομφαλο το μωρο συνεχεια!!!

Ναι το ιδιο ειπε κ σε εμενα.....εγω οταν καθομαι αρκετη ωρα σε καρεκλα νιωθω την κοιλιτσα μ σκληρη αν ξαπλωσω σε 5λεπτα ειμαι οκ! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι το ιδιο ειπε κ σε εμενα.....εγω οταν καθομαι αρκετη ωρα σε καρεκλα νιωθω την κοιλιτσα μ σκληρη αν ξαπλωσω σε 5λεπτα ειμαι οκ! 

Ακριβως κ εγω το ιδιο!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@rafaelatarzan ελα να συζητησουμε για τα αυγα σου σε παρακαλω 

αμε οτι θες εσυ....νομιζω ανεβηκα σε αριθμο...853 πηγαν...αχαχαχχαχα ..εισαι καλητερα γλυκουλα μ???κ σεις κοριτσια μ φιλακια σε ολες σας.

Link to comment
Share on other sites

@Κελυ 32 κι εμενα μικρη την έβγαλε τη μικρη μου. Με θορύβησε.. Αλλα ας ειναι καλα και δεν πειράζει. 

@anemoni1989 το σχόλιο περ Θεού ήταν εντελώς κουβέντα να γίνεται :-) 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μ??? τι κανετε??? εγω εκανα πριν λιγο την ενεσουλα μ σταυρωσα την κοιλιτσα μ κ κατεβηκα για καφε...ειχατε εσεις παρενεργιες??? εγω οχι ...παλι καλα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

αμε οτι θες εσυ....νομιζω ανεβηκα σε αριθμο...853 πηγαν...αχαχαχχαχα ..εισαι καλητερα γλυκουλα μ???κ σεις κοριτσια μ φιλακια σε ολες σας.

@rafaelatarzan κοτουλα μου εσύ κάνε και αλλά μωρέ εσύ είσαι σιφουνας τι μυστικό εχεις έλα πες μας


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα Κατερίνα! Να τον κάνεις το γιατρό αλλά χωρίς υπερβολές...πάντα θα έχεις το άγχος και θα τρέμει η καρδούλα σου. Στο λέω γιατί το βιώνω με αυτή την εγκυμοσυνη. Εγώ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όποτε εσυ αποφασίσεις ότι είσαι έτοιμη να ξανάρθει μια εγκυμοσυνη χωρίς προβλήματα και να σου φέρει ένα μωρό στο σπίτι. Στο χρωστάει και εσένα η ζωή και πρέπει να γίνει.  

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Μακάρι να έρθουν όλα δεξιά αυτή τη φορά!


 

Link to comment
Share on other sites

τρωω χορτα πολλα.ααχχαχα ξερω κ εγω...παντως απο την αρχη αγαπη ο γιατρος μ ειπε οτι η ωοθηκη μ ειναι πολυ καλη κ παραγει αρκετα αυγούλακια μονη της ..παλι καλα .

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα.

Συγγνώμη που δε θα αναφερθώ σε κάθε μια ξεχωριστά....Έχω χάσει και λίγο τα νέα σας.....

Εύχομαι οι μανούλες καλούς υπέρηχους και σύντομα τα μωράκια σας αγκαλίτσα!Στα κορίτσια που βρίσκονται σε προσπάθεια υπομονή,πίστη,επιμονή και να είναι η τυχερή τους φορά!Στα κορίτσια που περνάνε ισως κάποια δύσκολη στιγμή να σκέφτεστε μόνο οτι μετά από τη μπόρα πάντα μα πάντα,νομοτελειακά, βγαίνει το ουράνιο τόξο!

Δεν ξέρω αν το έχω αναφέρει δημόσια....Εμείς βρισκόμαστε σε στάδιο αλλαγών και επειδή δεν γνωρίζω πότε θα έχω την δυνατότητα να επικοινωνήσω πάλι ,ήθελα να σας γράψω δύο κουβέντες.....

Σας ευχαριστώ από καρδιάς την καθεμία ξεχωριστά και για διαφορετικούς υπέροχους λόγους.....μου προσφέρατε απλόχερα αγάπη,κατανόηση,συμπαράσταση και ανθρωπιά,ζεστασιά ψυχής.....ένιωσα την καθεμία σας σαν μια φίλη που γνώριζα από παλιά,χαθήκαμε και ξαναβρεθηκαμε.....τόσο σημαντικά σας ένιωσα πλάι μου και ειλικρινά με έχετε συγκινήσει.....Νιωθω πολύ ευγνώμων και τυχερή που βρίσκομαι ανάμεσά σας!Θα μπορούσα να γράψω πολλά ακόμα γιατί αξίζετε τα ομορφότερα λόγια και τις πιο υπέροχες πράξεις.....είστε όλες υπέροχες,ηρωίδες,σας θαυμάζω,σας αγαπώ❤είστε όλες ήδη μανούλες στα μάτια μου γιατί τέτοια υπέροχα στοιχεία συγκεντρώνει κάθε μανούλα που φέρνει στον κόσμο ξεχωριστές προσωπικότητες❤

Επιτρέψτε μου.....Να αγαπάτε ,να φροντίζετε,να καμαρώνετε και να επιβραβευτε τους εαυτούς σας!

3 ευχές...Υγεία ,Αγάπη και Ευλογία....Όλα τα άλλα θα το δείτε έρχονται,είναι ήδη στον δρόμο!

Σας στέλνω από μια αγκαλιά,σας φιλώ❤Σας ευχαριστώ  γλυκές μου φίλες.....Σας ευχαριστώ❤

Με συγκίνησες!!!!!ελπίζω να Έχουμε νέα σου σύντομα!!!!Φιλάκια πολλ α!! !!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...