Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα μου είχε συστήσει 400mg ο ενδοκρινολογος, έπαιρνα 2 χάπια των 200 της εταιρείας smile που ήταν σχετικά οικονομικες. Επιπλέον έπαιρνα πολυβιταμινες pregnacare (είναι οικονομικές και τα συστατικά παρόμοια με τις γνωστές πανακριβες) και ενα χαπι τύπου glucophage (δεν είχα ζάχαρο αλλά μου ειπε ο ενδοκρινολογος ότι βοηθάει επίσης στην ποιότητα των ωαριων). Γενικα για ότι πάρεις ρώτα τον γιατρό σου πρώτα.

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμενα ηταν καπως παραξενα ροζ σαν κομματακι. Τεσπα θα δουμε..

Αφού έχουμε σουκου να πας καμία βόλτα να κάνεις κάτι μη το χεις συνέχεια στο μυαλό σου.και ότι είναι να γίνει θα γίνει.εσυ δεν μπορείς να κάνεις κάτι τώρα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Αφού έχουμε σουκου να πας καμία βόλτα να κάνεις κάτι μη το χεις συνέχεια στο μυαλό σου.και ότι είναι να γίνει θα γίνει.εσυ δεν μπορείς να κάνεις κάτι τώρα

 

Ναι καλε..ουτε καν που το ειχα στο μυαλο μου...αν συνεχισει ετσι τοτε απο Δευτέρα θα σκεφτω μηπως κανω τεστ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι καλε..ουτε καν που το ειχα στο μυαλο μου...αν συνεχισει ετσι τοτε απο Δευτέρα θα σκεφτω μηπως κανω τεστ

Βασικα κανε αμεσα τεστ! Και εγω ετσι ξεκινησα την εγκυμοσυνη και ευτυχως που εκανα αμεαως τεστ γιατι μ ειπε ο γιατρος οτι το σωσαμε το μωρακι...επρεπε να κατσω ξαπλα.και να παρω προγεστερονη..Γι αυτο κανε τεστ...μην το αμελεις!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Βασικα κανε αμεσα τεστ! Και εγω ετσι ξεκινησα την εγκυμοσυνη και ευτυχως που εκανα αμεαως τεστ γιατι μ ειπε ο γιατρος οτι το σωσαμε το μωρακι...επρεπε να κατσω ξαπλα.και να παρω προγεστερονη..Γι αυτο κανε τεστ...μην το αμελεις!!

Μωρε λες?ουτε καν το ειχα στο μυαλο μου..ευτυχως ολο το σκ μπορω μα ξεκουραστω οσο θελω..σημερα πιυ ειναι κ σαββατο που να τκ βρω το φαρμακειο?οεο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μωρε λες?ουτε καν το ειχα στο μυαλο μου..ευτυχως ολο το σκ μπορω μα ξεκουραστω οσο θελω..σημερα πιυ ειναι κ σαββατο που να τκ βρω το φαρμακειο?οεο?

Πλεον μενουν αρκετα φαρμακεια ανοιχτα λογω διευρυμενου ωραριου...αλλιως ψαξε εφημερευον...Μην το αμελησεις..Τουλαχιστον να ξερεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Πλεον μενουν αρκετα φαρμακεια ανοιχτα λογω διευρυμενου ωραριου...αλλιως ψαξε εφημερευον...Μην το αμελησεις..Τουλαχιστον να ξερεις...

Θα ψαξω κ αν βρω κατο κοντα μου θα παω να παρω γτ ακομα δεν εχω κανονική ροη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

@Diavolitsa χρόνια σου πολλά!!ο,τι επιθυμείς κοριτσάκι μου.με το καλό το μωράκι σας! Να βγείτε και να περάσετε όμορφα!όπως είπαν και τα κορίτσια δεν χρειάζεται να κλειστεις μέσα λόγω διατροφης..Μην κάνεις υπερβολές απλά. Θα σου πει και ο για γιατρός δεν χρειάζεται να τα κόψεις όλα. Απλά πρέπει να κάνεις σωστούς συνδυασμούς.για παράδειγμα ποτε φρυγανιά η ψωμι μαζί με πατατα  και πολλά άλλα.και γενικά μικρές ποσότητες.

 Να περάσετε υπέροχα σήμερα!

@Dimitr@17 αυτό ειναι ένα από τα συμπτώματα εγκυμοσύνης!στο εύχομαι κορίτσι μου!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Βασιλική!!!! Με το καλο και το μωράκι σου να σου δώσει χαρά στην αγκαλιά σου! Εννοείται πως θα βγεις. Για ολα υπάρχουν λύσεις! 

@Dimitr@17 μακάρι να εισαι! Να κανεις τεστ και να μας πεις! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , P.L.L. είπε:

Χρονια πολλα Βασιλική!!!! Με το καλο και το μωράκι σου να σου δώσει χαρά στην αγκαλιά σου! Εννοείται πως θα βγεις. Για ολα υπάρχουν λύσεις! 

@Dimitr@17 μακάρι να εισαι! Να κανεις τεστ και να μας πεις! 

Ναι αν δεν κατεβει μεχρι αυριο θα κανω..προς το παρον δεν εχω κατι

Link to comment
Share on other sites

@Diavolitsa χρονια σου πολλα κοριτσι μου οτι επιθυμεις με υγεια πανω απο ολα και ευτυχια με το καλο το μωρακι σου !!! @P.L.L. τα ποδια σου πως ειναι ;; @palmoira φιλεναδακι μου τι κανεις ; καιιιιι ολες οι αλλες κοπελεςςςςςς τι κανετε ;;;

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@Diavolitsa χρονια σου πολλα κοριτσι μου οτι επιθυμεις με υγεια πανω απο ολα και ευτυχια με το καλο το μωρακι σου !!! @P.L.L. τα ποδια σου πως ειναι ;; @palmoira φιλεναδακι μου τι κανεις ; καιιιιι ολες οι αλλες κοπελεςςςςςς τι κανετε ;;;

Γεια σου Γιωτιτσα! Είμαι μια χαρά, χαζεύω τηλεόραση! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Γεια σου Γιωτιτσα! Είμαι μια χαρά, χαζεύω τηλεόραση! 

@palmoira αχ ρε κοριτσια καθιστε να σας πω τον πονο μου ο ανδρας μου ειναι κυνηγος και καθε ΣΚ ερχομαστε στο χωριο για να παει για κυνηγι εδω για να βγω πρεπει να περιμενω τον ανδρα μου οχι οτι δεν μπορω και μονη αλλα με ποιον να κατσω η πεθερα μου εχει ζωα η γυναικα δεν μπορει να ειναι και ολη μερα μαζι μου βαριεμαι ρε κοριτσιαααααααααααααααααααααααα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira αχ ρε κοριτσια καθιστε να σας πω τον πονο μου ο ανδρας μου ειναι κυνηγος και καθε ΣΚ ερχομαστε στο χωριο για να παει για κυνηγι εδω για να βγω πρεπει να περιμενω τον ανδρα μου οχι οτι δεν μπορω και μονη αλλα με ποιον να κατσω η πεθερα μου εχει ζωα η γυναικα δεν μπορει να ειναι και ολη μερα μαζι μου βαριεμαι ρε κοριτσιαααααααααααααααααααααααα

Αχαχαχαχχαχαχχαχα συμπάσχουσα!!!! Πήγε για γουρούνι??? :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira αχ ρε κοριτσια καθιστε να σας πω τον πονο μου ο ανδρας μου ειναι κυνηγος και καθε ΣΚ ερχομαστε στο χωριο για να παει για κυνηγι εδω για να βγω πρεπει να περιμενω τον ανδρα μου οχι οτι δεν μπορω και μονη αλλα με ποιον να κατσω η πεθερα μου εχει ζωα η γυναικα δεν μπορει να ειναι και ολη μερα μαζι μου βαριεμαι ρε κοριτσιαααααααααααααααααααααααα

Ποσο σε καταλαβαινω..και μενα μολις εφυγε να παει για κυνηγι...εμεις μενουμε αθηνα κ εφυγε να παει στο χωριο...τι βαρετο και αυτο..??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αχαχαχαχχαχαχχαχα συμπάσχουσα!!!! Πήγε για γουρούνι??? :P

@anemoni1989 ωχ ρε κοριτσι και εσυ ναι για γουρουνι εννοειται οτι βολτες αν θελουμε να παμε πουθενα ΣΚ απαπα τι λες τωρα απαγορευτικη λεξη 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...