Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira αχ ρε κοριτσια καθιστε να σας πω τον πονο μου ο ανδρας μου ειναι κυνηγος και καθε ΣΚ ερχομαστε στο χωριο για να παει για κυνηγι εδω για να βγω πρεπει να περιμενω τον ανδρα μου οχι οτι δεν μπορω και μονη αλλα με ποιον να κατσω η πεθερα μου εχει ζωα η γυναικα δεν μπορει να ειναι και ολη μερα μαζι μου βαριεμαι ρε κοριτσιαααααααααααααααααααααααα

Αχ σε νιώθω.εγω μετακόμισα στο χωριό για να είμαι με τον άντρα μου.το οποίο σημαίνει άλλαξα τη ζωή μου ριζικά,  έχασα τους φίλους λόγω αποστασης.εχω Επικοινωνία συχνή αλλά άλλο το τηλ αλλο απο κοντά.τουλαχιστον δεν ζηλεύω λόγω της εγκυμοσύνης που δεν πάω για ποτα και τέτοια.ο άντρας μου δουλεύει καθε μετά 7 μέρες την εβδομάδα από το πρωί μέχρι το βράδυ και έτσι έχουν περιοριστεί οι βόλτες μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ποσο σε καταλαβαινω..και μενα μολις εφυγε να παει για κυνηγι...εμεις μενουμε αθηνα κ εφυγε να παει στο χωριο...τι βαρετο και αυτο..??

@Dimitr@17 ωχ και εσυ ρε φιλεναδα τι γινεται εδω βαρετο δεν λες τιποτα και να εισαι και με την ψυχη στο στομα αν θα γυρισει καλα

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Αχ σε νιώθω.εγω μετακόμισα στο χωριό για να είμαι με τον άντρα μου.το οποίο σημαίνει άλλαξα τη ζωή μου ριζικά,  έχασα τους φίλους λόγω αποστασης.εχω Επικοινωνία συχνή αλλά άλλο το τηλ αλλο απο κοντά.τουλαχιστον δεν ζηλεύω λόγω της εγκυμοσύνης που δεν πάω για ποτα και τέτοια.ο άντρας μου δουλεύει καθε μετά 7 μέρες την εβδομάδα από το πρωί μέχρι το βράδυ και έτσι έχουν περιοριστεί οι βόλτες μας.

@loyloy εγω πολλες φορες νιωθω μονη μου τις καθημερινες ζητημα αν τον δω και 4 ωρες ειναι ηλεκτρολογος και ειναι για δουλεια απο το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ποσο σε καταλαβαινω..και μενα μολις εφυγε να παει για κυνηγι...εμεις μενουμε αθηνα κ εφυγε να παει στο χωριο...τι βαρετο και αυτο..??

Αν έφυγε σήμερα είναι καλά!!! Εμένα έφυγε το άγριο χάραμα για να προλάβει την πρεμιέρα απο την αρχή!!!! Αχαχαχαχχαχαχχαχαχαα

 

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@anemoni1989 ωχ ρε κοριτσι και εσυ ναι για γουρουνι εννοειται οτι βολτες αν θελουμε να παμε πουθενα ΣΚ απαπα τι λες τωρα απαγορευτικη λεξη 

Βόλτες??? Τί είναι αυτό???? Αχαχαχαχαχαχχα

Ευτυχώς τωρα που μπαίνω σ μήνα μ κάναμε συμφωνία και δε θα ξαναπάει!!! Μη γεννάω εγω και αυτός κυνηγάει στα λαγκάδια!!!! Αχαχαχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@Dimitr@17 ωχ και εσυ ρε φιλεναδα τι γινεται εδω βαρετο δεν λες τιποτα και να εισαι και με την ψυχη στο στομα αν θα γυρισει καλα

Αυτο που το βαζεις?και να σου φερνει κ ενα σωρο κρεατα ειδικα αγριογουρουνα που δεν μ αρεσουν καθολου

Just now, anemoni1989 είπε:

Αν έφυγε σήμερα είναι καλά!!! Εμένα έφυγε το άγριο χάραμα για να προλάβει την πρεμιέρα απο την αρχή!!!! Αχαχαχαχχαχαχχαχαχαα

 

Βόλτες??? Τί είναι αυτό???? Αχαχαχαχαχαχχα

Ευτυχώς τωρα που μπαίνω σ μήνα μ κάναμε συμφωνία και δε θα ξαναπάει!!! Μη γεννάω εγω και αυτός κυνηγάει στα λαγκάδια!!!! Αχαχαχαχαχαχα

Α εμενα παλι καλα θα πηγαινει τα μισα σκ του μηνα κ τα αλλα θα ειναι μαζι μου..ναι σημερα πρεμιερα ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αν έφυγε σήμερα είναι καλά!!! Εμένα έφυγε το άγριο χάραμα για να προλάβει την πρεμιέρα απο την αρχή!!!! Αχαχαχαχχαχαχχαχαχαα

 

Βόλτες??? Τί είναι αυτό???? Αχαχαχαχαχαχχα

Ευτυχώς τωρα που μπαίνω σ μήνα μ κάναμε συμφωνία και δε θα ξαναπάει!!! Μη γεννάω εγω και αυτός κυνηγάει στα λαγκάδια!!!! Αχαχαχαχαχαχα

@anemoni1989 εχω ριξει τετοιο γελιο να του πεις να σου παρει ασυρματο και οταν γεννησεις να του πεις ελα λαμβανεις το μωρο ειναι στο δρομο ελα οπως εισαι χαχααχχαχαχαχαχαχαχα

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτο που το βαζεις?και να σου φερνει κ ενα σωρο κρεατα ειδικα αγριογουρουνα που δεν μ αρεσουν καθολου

Α εμενα παλι καλα θα πηγαινει τα μισα σκ του μηνα κ τα αλλα θα ειναι μαζι μου..ναι σημερα πρεμιερα ...

@Dimitr@17 εμενα κοριτσια καμια παραχωρηση θα πηγαινει ολα τα ΣΚ εκτος και αν εχει δουλεια το Σαββατο ειναι ερωτευμενος με τα γουρουνια 

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αν έφυγε σήμερα είναι καλά!!! Εμένα έφυγε το άγριο χάραμα για να προλάβει την πρεμιέρα απο την αρχή!!!! Αχαχαχαχχαχαχχαχαχαα

 

Βόλτες??? Τί είναι αυτό???? Αχαχαχαχαχαχχα

Ευτυχώς τωρα που μπαίνω σ μήνα μ κάναμε συμφωνία και δε θα ξαναπάει!!! Μη γεννάω εγω και αυτός κυνηγάει στα λαγκάδια!!!! Αχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχααχαχ εμενα μου ειπε οτι θα κοιμηθει στο βουνο για να πιασει το μερος και του ειπα ετσι και κοιμηθεις χωριστα μου θα σε χωρισω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, giotitsa είπε:

@anemoni1989 εχω ριξει τετοιο γελιο να του πεις να σου παρει ασυρματο και οταν γεννησεις να του πεις ελα λαμβανεις το μωρο ειναι στο δρομο ελα οπως εισαι χαχααχχαχαχαχαχαχαχα

Το κορυφαίο ήταν ότι ήθελε να μ δωσει τη συχνοτητα τ ασυρματου! Α γίνει τίποτα λεει αυτο το σ/κ που λειπει να τον βρω μεσω ιντερνετ αν δεν εχει σημα!!! Αστα να πάνε!!! αχαχαχαχαχα

Μεταξυ μας ομως κοριτσια, απο το να πηγαινε σε κλαμπ και καφετεριες με αντροπαρεες το προτιμω!!! Αλλα αυτουνου δεν το λεω εννοειται!!! Σε αυτον απλα γκρινιάζω!!! :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@anemoni1989 εχω ριξει τετοιο γελιο να του πεις να σου παρει ασυρματο και οταν γεννησεις να του πεις ελα λαμβανεις το μωρο ειναι στο δρομο ελα οπως εισαι χαχααχχαχαχαχαχαχαχα

@Dimitr@17 εμενα κοριτσια καμια παραχωρηση θα πηγαινει ολα τα ΣΚ εκτος και αν εχει δουλεια το Σαββατο ειναι ερωτευμενος με τα γουρουνια 

χαχαχαχααχαχ εμενα μου ειπε οτι θα κοιμηθει στο βουνο για να πιασει το μερος και του ειπα ετσι και κοιμηθεις χωριστα μου θα σε χωρισω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εμενα μου ειπε να παω μαζι του κ του ειπα οτι δεν ειμαι τρελη να τρεχω στα βουνα κ στα λαγκαδια?σε ποια περιοχη πγγαν οι δικοι σας?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλες 

@Diavolitsa  πάντα υγιής και ευτυχισμένη με το καλό όλα! 

@giotitsa μου καλα είμαι, εμενα λειπει για μπάλα. Ασχολείται χρόνια και χαίρομαι που συνεχίζει  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Το κορυφαίο ήταν ότι ήθελε να μ δωσει τη συχνοτητα τ ασυρματου! Α γίνει τίποτα λεει αυτο το σ/κ που λειπει να τον βρω μεσω ιντερνετ αν δεν εχει σημα!!! Αστα να πάνε!!! αχαχαχαχαχα

Μεταξυ μας ομως κοριτσια, απο το να πηγαινε σε κλαμπ και καφετεριες με αντροπαρεες το προτιμω!!! Αλλα αυτουνου δεν το λεω εννοειται!!! Σε αυτον απλα γκρινιάζω!!! :P

Χαχαχαχαχαχαχαχ αν σου πω οτι και εγω το προτιμώ 

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλησπερα σε όλες 

@Diavolitsa  πάντα υγιής και ευτυχισμένη με το καλό όλα! 

@giotitsa μου καλα είμαι, εμενα λειπει για μπάλα. Ασχολείται χρόνια και χαίρομαι που συνεχίζει  

Και εγω χαίρομαι αλλά βαριεμαιιιιιι

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμενα μου ειπε να παω μαζι του κ του ειπα οτι δεν ειμαι τρελη να τρεχω στα βουνα κ στα λαγκαδια?σε ποια περιοχη πγγαν οι δικοι σας?

@Dimitr@17εμενα πηγαινει στο Ανήλιο Μετσόβου στον Νομο Ιωαννίνων 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχ αν σου πω οτι και εγω το προτιμώ 

Και εγω χαίρομαι αλλά βαριεμαιιιιιι

@Dimitr@17εμενα πηγαινει στο Ανήλιο Μετσόβου στον Νομο Ιωαννίνων 

Εμενα σημερα θα παει καπου προς καρδιτσα μερια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τυχερούλες...! Είχα φάει μια φορά αγριογούρουνο στιφάδο και ακόμη το θυμάμαι! Καλε τι κρέας ήταν αυτό! Ήταν ο πατέρας ενός φίλου κυνηγός και μας το είχε μαγειρέψει η μάνα του. Απίστευτο φαΐ!! 

Ωραια η ζωή στο χωριό παντως! Εγώ το είχα προτείνει στον άντρα μου κάποια στιγμή αλλά επειδή έχει δική του δουλειά δεν μπορούσαμε να φύγουμε. Λοιπόν κοριτσια μου, ιντερνετ έχετε όποτε θα σας κάνουμε εμεις παρέα, Εμένα έχει πάει σε έναν γάμο...


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όπως τα λέτε νιώθω άσχημα που παραπονιέμαι κι εγω που δεν τον βλέπω πολυ. Γιατι σε σύγκριση με εσας ειμαι σε καλύτερη μοίρα. Χαρά στο κουράγιο σας!

Οποια δεν ειναι έγκυος γιατι δεν το ρίχνει στις ορειβασίες; Εγω εκανα όσο δεν ήμουν. Και Καταδυσεις και κολύμπι και γυμναστηριο και οτι άλλο μπορούσα. Τωρα που μου ειναι ολα κομμένα χτυπάω κόκκινο και τρελαίνομαι. Παρακαλάω να δουλεύω! 

@giotitsa τα πόδια ξεπρηστηκαν! Ειναι καλα τωρα! 

@palmoira ακομα δεν βγαίνεις απο το σπίτι;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια όπως τα λέτε νιώθω άσχημα που παραπονιέμαι κι εγω που δεν τον βλέπω πολυ. Γιατι σε σύγκριση με εσας ειμαι σε καλύτερη μοίρα. Χαρά στο κουράγιο σας!

Οποια δεν ειναι έγκυος γιατι δεν το ρίχνει στις ορειβασίες; Εγω εκανα όσο δεν ήμουν. Και Καταδυσεις και κολύμπι και γυμναστηριο και οτι άλλο μπορούσα. Τωρα που μου ειναι ολα κομμένα χτυπάω κόκκινο και τρελαίνομαι. Παρακαλάω να δουλεύω! 

@giotitsa τα πόδια ξεπρηστηκαν! Ειναι καλα τωρα! 

@palmoira ακομα δεν βγαίνεις απο το σπίτι;;;

Όχι δυστυχώς...ξάπλα μόνο για τουαλέτα! Μέχρι 3/10 σίγουρα και βλέπουμε και για μετά! Μπορεί να με πάει έτσι μέχρι το τέλος...ελπίζω όχι!!!

Και εμένα μου έχουν λείψει οι γυμναστικές μου!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμενα μου ειπε να παω μαζι του κ του ειπα οτι δεν ειμαι τρελη να τρεχω στα βουνα κ στα λαγκαδια?σε ποια περιοχη πγγαν οι δικοι σας?

Τρίπολη!!!!!!!

@palmoira είναι πεντανόστιμο το αγριογουρουνο στιφαδο!!! Και όχι μονο.... αρκει να ξερει η νοικοκυρα!!! Εγω εχω ζητησει απο πεθερα να μου μαθει τα μυστικα της και δεν παραπονιέμαι!!!! Το μαγειρευω σε αρκετες παραλλαγες!!!!

Οσο για την επαρχία, θα το ξαναπω, ειμαι τρισευτυχισμενη που τωρα με το παιδι πηραμε την αποφαση να φύγουμε!!!! Και απλά ανυπομονώ!!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Τρίπολη!!!!!!!

@palmoira είναι πεντανόστιμο το αγριογουρουνο στιφαδο!!! Και όχι μονο.... αρκει να ξερει η νοικοκυρα!!! Εγω εχω ζητησει απο πεθερα να μου μαθει τα μυστικα της και δεν παραπονιέμαι!!!! Το μαγειρευω σε αρκετες παραλλαγες!!!!

Οσο για την επαρχία, θα το ξαναπω, ειμαι τρισευτυχισμενη που τωρα με το παιδι πηραμε την αποφαση να φύγουμε!!!! Και απλά ανυπομονώ!!!!

Ναι ωραια, ειναι στην επαρχια...η σε κανενα νησακι...αλλη ποιοτητα ζωης..οσο για το αγριογουρουνο δεν τα χωραει το ψυγειο καθε φορα..

πρίν από 6 λεπτά , palmoira είπε:

Όχι δυστυχώς...ξάπλα μόνο για τουαλέτα! Μέχρι 3/10 σίγουρα και βλέπουμε και για μετά! Μπορεί να με πάει έτσι μέχρι το τέλος...ελπίζω όχι!!!

Και εμένα μου έχουν λείψει οι γυμναστικές μου!

Να για αυτο δεν ξεκιναω διαφορες δραστηριοτητες..για να μην μου λειψουν οταν μεινω εγκυος..χαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...