Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Στο δικό μου το χωριό  έτσι είναι τα παιδιά.... Παίζουν με μπαλες κλπ σ πλατείες, απλα είναι σημαντικά λιγότερα σ αριθμό!!!! Εννοείται πως όσο μεγαλώνουν θα έχουν και κινητά και υπολογιστή και απο όλα, αλλα πιστεύω στο χέρι μας είναι να κρατήσουμε ένα μέτρο... Εμείς οι γονείς έχουμε την ευθύνη για τη διαπαιδαγώγηση των παιδιών...

Κάτι καλό ψιλιάζομαι!!!!! Μακάρι τη Δευτέρα να επιβεβαιωθούμε!!!! :)

Τι να πω δεν ξερω..μακαρι να εχω ευχαριστα..αλλα μαλλον δεν εχει κατεβει ακομα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 32 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι να πω δεν ξερω..μακαρι να εχω ευχαριστα..αλλα μαλλον δεν εχει κατεβει ακομα..

Σου εχει ξανασυμβεί αυτο; Να αργήσει τοσο πολυ ενώ εχεις δει καφε και ροζ; Δεν θελω να δίνω πολλές ελπίδες γιατι ετσι εγινε και με την kido και τελικα δεν ήταν, αλλα εμενα μου συνέβη αυτο μονο οταν ήμουν έγκυος! Μακάρι να κανεις τεστ αυριο το πρωι και να βγει θετικό! Ποτε περιμενεις κανονικά; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Σου εχει ξανασυμβεί αυτο; Να αργήσει τοσο πολυ ενώ εχεις δει καφε και ροζ; Δεν θελω να δίνω πολλές ελπίδες γιατι ετσι εγινε και με την kido και τελικα δεν ήταν, αλλα εμενα μου συνέβη αυτο μονο οταν ήμουν έγκυος! Μακάρι να κανεις τεστ αυριο το πρωι και να βγει θετικό! Ποτε περιμενεις κανονικά; 

Κανονικα περιμενα την δευτερα κ σημερα το πρωι ειδα λιγο καφε κ λεω αδιαθετησα νωρίτερα αλλα απο εκεινη την ωρα μεχρι τωρα εχω δει λιγες ροζ σταγονες..οχι δεν μου εχει ξανατυχει συνηθως ξεπρηζεται το στηθος μου με ποναει λιγο η κοιλια μου κ αδιαθετω και βλεπω παντα ροζ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κανονικα περιμενα την δευτερα κ σημερα το πρωι ειδα λιγο καφε κ λεω αδιαθετησα νωρίτερα αλλα απο εκεινη την ωρα μεχρι τωρα εχω δει λιγες ροζ σταγονες..οχι δεν μου εχει ξανατυχει συνηθως ξεπρηζεται το στηθος μου με ποναει λιγο η κοιλια μου κ αδιαθετω και βλεπω παντα ροζ

Εννοείς οτι βλεπεις παντα ροζ πριν αδιαθετησεις; Συγνωμη, μπερδεύτηκα..

Ποια άλλη περιμέναμε αυτές τις μέρες; @Nansy29 εσενα; Αδιαθετησες; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εννοείς οτι βλεπεις παντα ροζ πριν αδιαθετησεις; Συγνωμη, μπερδεύτηκα..

Ποια άλλη περιμέναμε αυτές τις μέρες; @Nansy29 εσενα; Αδιαθετησες; 

Εννοω οτι οταν αδιαθετω βλεπω κατευθειαν ροζ και οχι καφε οπως αυτη την φορα..απλα πιστευω οτι δεν εχει κατεβει ακομα..δεν παει το μυαλο μου αλλου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Flo flo είπε:

Εγώ πάντως πάντα κάτι σταγόνες καφέ έχω πριν κατέβει καλά καλά 

Που εισαι βρε παιδι εσυ; Πως παει; 

Αν το συνηθίζεις να εχεις spotting δεν ειναι σύμπτωμα. Αλλα αν ειναι η πρώτη φορα που της συνέβη κατι μπορει να γίνεται εκει κάτω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Που εισαι βρε παιδι εσυ; Πως παει; 

Αν το συνηθίζεις να εχεις spotting δεν ειναι σύμπτωμα. Αλλα αν ειναι η πρώτη φορα που της συνέβη κατι μπορει να γίνεται εκει κάτω!

Θα δειξει κοριτσια μου αυριο θα σας εχω νεοτερα..προς το παρον δεν εχω ξαναδει τπτ

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Εννοείς οτι βλεπεις παντα ροζ πριν αδιαθετησεις; Συγνωμη, μπερδεύτηκα..

Ποια άλλη περιμέναμε αυτές τις μέρες; @Nansy29 εσενα; Αδιαθετησες; 

Όχι κορίτσι μου εγώ δεν περιμένω αυτές τις μέρες.στις γόνιμες είμαι αλλά δεν είχαμε ελευθερες επαφές..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Εγω μολις επεστρεψα απο εναν γαμο και απορω πως αντεξα με τοσο πετρωμα που ειχα..

Βλεπω που γραφετε για μερη αγαπημενα (Μετσοβο, Πελοπονησσο κλπ) και νοσταλγω τα φοιτητικα χρονια που ημουν σαλονικα και στην πρωτη ευκαιρια εκανα διαφορες εξορμήσεις...Αχ τι ωραια...

Τωρα ειμαι στην Κρητη...που για να πας οπουδηποτε θελει και χρονο και χρημα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες! 

Οως παει @Dimitr@17; Θα το κανεις το τεστ;; Καλη επιτυχία! 

Μπορει να ήταν το @nadiaki165 τοτε που περίμενε αυτές τις μέρες. Μπερδεύω τα ονόματα. 

@Κελυ 32 κι εγω Θεσσαλονικη σπούδασα! Απο το 2000 μέχρι το 2005 ήμουν εκει. Στο ΠΑ.ΜΑΚ. ομως. ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Οως παει @Dimitr@17; Θα το κανεις το τεστ;; Καλη επιτυχία! 

Μπορει να ήταν το @nadiaki165 τοτε που περίμενε αυτές τις μέρες. Μπερδεύω τα ονόματα. 

@Κελυ 32 κι εγω Θεσσαλονικη σπούδασα! Απο το 2000 μέχρι το 2005 ήμουν εκει. Στο ΠΑ.ΜΑΚ. ομως. ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ!

Καλημερα!!!! Στο ΠΑΜΑΚ ε?? Τι ωραισ! Εγω Αριστοτελειο! Απο το 2003 εγω ηρθα! Πολυ ωραια χρονια!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Οως παει @Dimitr@17; Θα το κανεις το τεστ;; Καλη επιτυχία! 

Μπορει να ήταν το @nadiaki165 τοτε που περίμενε αυτές τις μέρες. Μπερδεύω τα ονόματα. 

@Κελυ 32 κι εγω Θεσσαλονικη σπούδασα! Απο το 2000 μέχρι το 2005 ήμουν εκει. Στο ΠΑ.ΜΑΚ. ομως. ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ!

Καλημερα κ απο μενα... @P.L.L. δεν ξερω λεω να περιμενω και σημερα..να μην ενθουσιαζομαι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κ απο μενα... @P.L.L. δεν ξερω λεω να περιμενω και σημερα..να μην ενθουσιαζομαι..

Καλημέρα.εξαλλου και τεστ να κάνεις Τώρα δεν θα δείξει.θελει με πρωινά ούρα στις αρχές.εχεις τεστακι στο σπίτι να κάνεις Αύριο το πρωί αν δεν αδιαθετησεις? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...