Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλα είμαι και εγω! Στις 22-25 λέω για να είμαι μέσα..Κρατα την υπομονή σου για έκπληξη!απασχολήσου με κάτι άλλο αν μπορείς,μιλα και με εμάς άλλωστε είμαστε εδώ να λέμε οποια ανησυχια, απορία και να ξεχνιόμαστε 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!! Ναι μονο σε εσας μιλαω!!! Και ειναι πολυ σημαντικο που ολες εχουμε τους ιδιους προβληματισμους γιατι καταλαβαινει η μια την αλλη!!!

πρίν από 25 λεπτά , loyloy είπε:

 

Είναι νωρίς ακόμα.Κρατησου.μπορει να μη δείξει τπτ και να απογοητευτείς και να ει σαι.απο την άλλη έχω κάνει πολλές φορές πριν έρθει η περίοδος.Αχ Όπως νιώθεις.Αν δεν σου δε ιξει όμως δεν σημαίνει πως Έτσι είναι.αν κάνεις ενημέρωσε μας

Δεν θα κανω...Θα κρατηθω!!! Ουφφφφ!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 11 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!! Ναι μονο σε εσας μιλαω!!! Και ειναι πολυ σημαντικο που ολες εχουμε τους ιδιους προβληματισμους γιατι καταλαβαινει η μια την αλλη!!!

Δεν θα κανω...Θα κρατηθω!!! Ουφφφφ!!!

Κρατήσου το καλύτερο αυτό Είναι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχία Κέλυ και beboula! Θα ειμαστε σε αναμενα κάρβουνα την άλλη εβδομαδα για εσας! 

Εγω ειμαι σε αναμονή περιόδου με το καλο..

Palmoira οι εξετάσεις σου πως βγήκαν; Οι ενέσεις και ολα καλα; Σε τι φάση εισαι; Καλη επιτυχία και σε εσενα πάντως!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλη επιτυχία Κέλυ και beboula! Θα ειμαστε σε αναμενα κάρβουνα την άλλη εβδομαδα για εσας! 

Εγω ειμαι σε αναμονή περιόδου με το καλο..

Palmoira οι εξετάσεις σου πως βγήκαν; Οι ενέσεις και ολα καλα; Σε τι φάση εισαι; Καλη επιτυχία και σε εσενα πάντως!

 

Τι κανεις κορίτσι μου όλα καλα; Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου! Από την στιγμή που τα είπαμε εδώ είπα γιατί όχι γιατί να μην ελπίζω όλα γίνονται! Και αν όχι τώρα να είμαστε καλα στην επόμενη! 

Με το καλό να έρθει να ξεκινησεις!

πρίν από 49 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!! Ναι μονο σε εσας μιλαω!!! Και ειναι πολυ σημαντικο που ολες εχουμε τους ιδιους προβληματισμους γιατι καταλαβαινει η μια την αλλη!!!

Δεν θα κανω...Θα κρατηθω!!! Ουφφφφ!!!

Κρατα χαρακτήρααα δείξε το σωστο παράδειγμα και σε εμάς τι ανυπομονες!!!:-Pχαχα

Παντως σοβαρά τώρα αν σε βοηθάει να σου πω ότι τότε έκανα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη γνωστό τεστ και έδειξε αρνητικό.3 μέρες μετά επανέλαβα και ήταν θετικό.Στα ουρα αργεί λιγάκι να δείξει.Δεν θα χρησιμοποιήσω ξανά,θέλω όταν έρθει η στιγμή με το καλό η καθυστέρηση και έπειτα να τα κάνω όλα 

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι Beboula μου!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να ελπίζεις! Για εμενα εχεις πολλές πιθανότητες. Λενε άλλωστε οτι μετα την απόξεση ειμαστε πιο γόνιμες. Αλλα και να μην εισαι δεν θα πειράξει. Αφού δεν είχατε βαλει και "τα δυνατά" σας :wink: 

Εγω κορίτσια πάντως σας καταλαβαίνω αν δεν θέλετε να κάνετε νωρις τεστ και ειναι απο πολλές απόψεις και το πιο σωστό. Αλλα εγω δε μπορούσα, ήθελα να ξέρω αν ειμαι όσο νωρίτερα γινόταν. Ακομα κι αν δεν ήμουν το θεωρούσα καλύτερο γιατι τουλαχιστον δεν θα ήλπιζα τζάμπα. Ετσι λειτουργώ καλυτερα. Επειδή δεν εχω πολυ σταθερό κύκλο είχα κάποιες φορές λίγες μέρες καθυστέρηση και πίστευα πραγματικά οτι ήμουν έγκυος. Και μετα μου ερχόταν μια πατάτα... Οποτε καλυτερα και αρνητικό να ειναι να το ξέρω να μη χαίρομαι και μετα να πέφτω από τα σύννεφα.  

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλα ειμαι Beboula μου!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να ελπίζεις! Για εμενα εχεις πολλές πιθανότητες. Λενε άλλωστε οτι μετα την απόξεση ειμαστε πιο γόνιμες. Αλλα και να μην εισαι δεν θα πειράξει. Αφού δεν είχατε βαλει και "τα δυνατά" σας :wink: 

Εγω κορίτσια πάντως σας καταλαβαίνω αν δεν θέλετε να κάνετε νωρις τεστ και ειναι απο πολλές απόψεις και το πιο σωστό. Αλλα εγω δε μπορούσα, ήθελα να ξέρω αν ειμαι όσο νωρίτερα γινόταν. Ακομα κι αν δεν ήμουν το θεωρούσα καλύτερο γιατι τουλαχιστον δεν θα ήλπιζα τζάμπα. Ετσι λειτουργώ καλυτερα. Επειδή δεν εχω πολυ σταθερό κύκλο είχα κάποιες φορές λίγες μέρες καθυστέρηση και πίστευα πραγματικά οτι ήμουν έγκυος. Και μετα μου ερχόταν μια πατάτα... Οποτε καλυτερα και αρνητικό να ειναι να το ξέρω να μη χαίρομαι και μετα να πέφτω από τα σύννεφα.  

 

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου..Δεν φημίζομαι για την υπομονή μου και έτσι προσπαθώ να συμβουλεύω το αντίθετο για τυχόν τσάμπα απογοήτευση.Και εγω όπως εσυ σκέφτομαι δεν θα με πάρει από κάτω κάτι τέτοιο αφού είτε έτσι είτε αλλιως η ουσία είναι μια ότι θα δείξει τι πριν τι λίγο μετά..Σκέφτηκα να μην ξανά κάνω γιατί θέλω την έκπληξη έτσι την έχω δει τώρα χαχαχα αλλα όρκο δεν παιρνω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τι κανεις κορίτσι μου όλα καλα; Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου! Από την στιγμή που τα είπαμε εδώ είπα γιατί όχι γιατί να μην ελπίζω όλα γίνονται! Και αν όχι τώρα να είμαστε καλα στην επόμενη! 

Με το καλό να έρθει να ξεκινησεις!

Κρατα χαρακτήρααα δείξε το σωστο παράδειγμα και σε εμάς τι ανυπομονες!!!:-Pχαχα

Παντως σοβαρά τώρα αν σε βοηθάει να σου πω ότι τότε έκανα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη γνωστό τεστ και έδειξε αρνητικό.3 μέρες μετά επανέλαβα και ήταν θετικό.Στα ουρα αργεί λιγάκι να δείξει.Δεν θα χρησιμοποιήσω ξανά,θέλω όταν έρθει η στιγμή με το καλό η καθυστέρηση και έπειτα να τα κάνω όλα 

Αυτο θα κανω και εγω!!!! Θα περιμενω να δω αν θα μου ερθει!!! Το πηρα αποφαση! Το πιο αστειο ομως ειναι που προσπαθω να κωδικοποιησω το σωμα μου...Μια λεω θα μου ερθει μια λεω μωρε λες να ειμαι???

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Καλη επιτυχία Κέλυ και beboula! Θα ειμαστε σε αναμενα κάρβουνα την άλλη εβδομαδα για εσας! 

Εγω ειμαι σε αναμονή περιόδου με το καλο..

Palmoira οι εξετάσεις σου πως βγήκαν; Οι ενέσεις και ολα καλα; Σε τι φάση εισαι; Καλη επιτυχία και σε εσενα πάντως!

 

Αχ σε ευχαριστουμε τοοοοσο πολυ!!! Αντε να δουμε τι θα δουμε! Παντως δεν θα απογοητευτουμε!!! Οτι ειναι για καλο να ειναι!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ευχομαι να εχεις μια πολυυυυ ευχάριστη έκπληξη!!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Περιμενουμε να ενταχθείς και εσυ στην γλυκεια αγωνία!!! 

πρίν από 5 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Αυτο θα κανω και εγω!!!! Θα περιμενω να δω αν θα μου ερθει!!! Το πηρα αποφαση! Το πιο αστειο ομως ειναι που προσπαθω να κωδικοποιησω το σωμα μου...Μια λεω θα μου ερθει μια λεω μωρε λες να ειμαι???

Αχ σε ευχαριστουμε τοοοοσο πολυ!!! Αντε να δουμε τι θα δουμε! Παντως δεν θα απογοητευτουμε!!! Οτι ειναι για καλο να ειναι!!!! 

Ναι φυσικά ότι είναι για καλό!! Όλες αυτό κάνουμε και δεν είναι κακό μαθαίνουμε από αυτό αρκεί να μην μας πιάσει μανία και μην μπερδεύουμε τα πάντα με συμπτώματα γιατί θα το χάσουμε ότι μας έμεινε :-D

Παρεπιπτόντως νιώθεις κάτι διαφορετικό; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Περιμενουμε να ενταχθείς και εσυ στην γλυκεια αγωνία!!! 

Ναι φυσικά ότι είναι για καλό!! Όλες αυτό κάνουμε και δεν είναι κακό μαθαίνουμε από αυτό αρκεί να μην μας πιάσει μανία και μην μπερδεύουμε τα πάντα με συμπτώματα γιατί θα το χάσουμε ότι μας έμεινε :-D

Παρεπιπτόντως νιώθεις κάτι διαφορετικό; 

Βασικα δεν νιωθω κατι ιδιαιτερο...περα απο συχνοουρια την οποια ομως παντα εχω....επισης λιγο οι θηλες πονανε..που κ αυτι το παθαινω πριν την περιοδο..το μονο θετικο προς το παρον ειναι οτι δεν εχω εντονα συμπτωματα περιοδου..Εγω συνηθως πριν αδιαθετησω εχω πολυ εντονα συμπτωματα..Δηλαδη ολα τα εχω στο φουλ και υποφερω μια βδομαδα πριν..Τωρα δεν το εχω αυτο...Εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Βασικα δεν νιωθω κατι ιδιαιτερο...περα απο συχνοουρια την οποια ομως παντα εχω....επισης λιγο οι θηλες πονανε..που κ αυτι το παθαινω πριν την περιοδο..το μονο θετικο προς το παρον ειναι οτι δεν εχω εντονα συμπτωματα περιοδου..Εγω συνηθως πριν αδιαθετησω εχω πολυ εντονα συμπτωματα..Δηλαδη ολα τα εχω στο φουλ και υποφερω μια βδομαδα πριν..Τωρα δεν το εχω αυτο...Εσυ?

Έχεις ένα διαφορετικό κάτι είναι κ αυτό.. Εγω ξέρεις δεν μπορώ να πω με σιγουριά  γιατί τώρα μόλις συνήλθα οργανικά σε αυτό τον κύκλο.Δλδ τώρα νιώθω πως λειτουργώ αρμονικά πάλι.Επισης δεν εμπιστεύομαι πρώιμα συμπτώματα απλως ότι διαφορετικό το σημειώνω γιατί ανέκαθεν παρακολουθουσα το σώμα μου το χρησιμοποιώ και ως πρόληψη ως εργαλείο δεν ξέρω πως να το πω.ξεχωρίζω ένα μόνο το στηθος που η αλήθεια είναι πως η αίσθηση είναι διαφορετική πριν ακόμη μάθεις πως είσαι τουλάχιστον σε εμενα έτσι ήταν.

Οσο για της περιοδου αυτό που με σιγουρεύει από πριν είναι τα γουργουρητα μου που ενώ δεν τα είχα παλιότερα παρά μόνο την ίδια μέρα τώρα κανα χρόνο την συνοδεύουν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έχεις ένα διαφορετικό κάτι είναι κ αυτό.. Εγω ξέρεις δεν μπορώ να πω με σιγουριά  γιατί τώρα μόλις συνήλθα οργανικά σε αυτό τον κύκλο.Δλδ τώρα νιώθω πως λειτουργώ αρμονικά πάλι.Επισης δεν εμπιστεύομαι πρώιμα συμπτώματα απλως ότι διαφορετικό το σημειώνω γιατί ανέκαθεν παρακολουθουσα το σώμα μου το χρησιμοποιώ και ως πρόληψη ως εργαλείο δεν ξέρω πως να το πω.ξεχωρίζω ένα μόνο το στηθος που η αλήθεια είναι πως η αίσθηση είναι διαφορετική πριν ακόμη μάθεις πως είσαι τουλάχιστον σε εμενα έτσι ήταν.

Οσο για της περιοδου αυτό που με σιγουρεύει από πριν είναι τα γουργουρητα μου που ενώ δεν τα είχα παλιότερα παρά μόνο την ίδια μέρα τώρα κανα χρόνο την συνοδεύουν.

Αυτο που λες με τα γουργουρητα το εχω και εγω...Και το εχω και τωρα..και ειναι ενα δειγμα οτι θα αδιαθετησω!!! Απλα θυμαμαι και τον Οκτωβρη που ημουν εγκυος μεχρι και την ημερα του τεστ χοριακης ειχα ολα τα συμπτωματα περιοδου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Αυτο που λες με τα γουργουρητα το εχω και εγω...Και το εχω και τωρα..και ειναι ενα δειγμα οτι θα αδιαθετησω!!! Απλα θυμαμαι και τον Οκτωβρη που ημουν εγκυος μεχρι και την ημερα του τεστ χοριακης ειχα ολα τα συμπτωματα περιοδου!!!

Είδες λοιπόν; Δεν είναι να εμπιστεύεσαι κάτι για αυτό χαλαρώνεις αλλιως δεν βγάζεις άκρη.Οποτε περιμενουμε τα όμορφα νέα είσαι η πρώτη μας αναμονή!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλη επιτυχία Κέλυ και beboula! Θα ειμαστε σε αναμενα κάρβουνα την άλλη εβδομαδα για εσας! 

Εγω ειμαι σε αναμονή περιόδου με το καλο..

Palmoira οι εξετάσεις σου πως βγήκαν; Οι ενέσεις και ολα καλα; Σε τι φάση εισαι; Καλη επιτυχία και σε εσενα πάντως!

 

Καλημερα PLL 

Εχθές έγινε η ωοληψια και σήμερα μετά τις 12 μιλάω με εμβρυολογους για τα αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημερα PLL 

Εχθές έγινε η ωοληψια και σήμερα μετά τις 12 μιλάω με εμβρυολογους για τα αποτελεσματα

Καλημέρα @palmoira ! Ότι καλύτερο με τα αποτελέσματα κορίτσι μου! Περιμενουμε νέα σου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...